Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ναι ναιιιι ναιιιιιι ευναι μια ωραία ευδιάκριτη γραμμή!!!! Απλά προφανώς έγινε καθυστέρηση σύλληψη!!!πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης και μη πιεις τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Λοιπόν εγώ θα πανηγύριςω και εσείς πείτε ότι θέλετε γιουπιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ συγχαρητηριαααα κοριτσάκι μου❤️❤️❤️❤️❤️ για εμένα πάρε καλύτερα το πρεντικτο early λένε ότι είναι πρώιμης ανίχνευσης 🫶🫶🫶🫶🫶 περιμενουμε το επόμενο τεστακι😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Καλεεεεεεεεε θα τρελαθώ !!!!!!!!!! 
Δεν το πιστεύω καλε!!!!!! 
ουαουυυυυυυ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Πες μου οτι εχεις παει για χοριακη ήδη;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ναι ναιιιι ναιιιιιι ευναι μια ωραία ευδιάκριτη γραμμή!!!! Απλά προφανώς έγινε καθυστέρηση σύλληψη!!!πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης και μη πιεις τίποτα!!!

Όχι ότι δεν βγάζει μάτι αλλά να κάνω και γω το κομμάτι μου βρε αδερφέ! Το έκανα και αρνητικό!!! Αγάπη μου είσαι ΈΓΚΥΟΣ!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣIMG_20230411_151433.thumb.jpg.df8353e697f2485df6b6b1336190fead.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Όχι ότι δεν βγάζει μάτι αλλά να κάνω και γω το κομμάτι μου βρε αδερφέ! Το έκανα και αρνητικό!!! Αγάπη μου είσαι ΈΓΚΥΟΣ!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣIMG_20230411_151433.thumb.jpg.df8353e697f2485df6b6b1336190fead.jpg

Εγώ ξαναλεωωω ότι τα έλεγααααααααα❤️ ήμουν σιγουρη και τελικά οριστεεεε🤰αχ το ένστικτο μου δεν με προδίδει ποτέ❤️❤️❤️❤️ αυτή είναι ξεκάθαρη γραμμή 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Είδες το όνειρο σου βγήκε!! Σε σκεφτόμουν πολύ γιατί κ εγώ πιστεύω στα όνειρα κ το δικό σου ήταν πολύ σημαδιακό κ έλεγα δε μπορεί! 🥹🥹❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏σας ευχαριστώ... Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Και να μην είναι αποβολή.. Γιατί 2 ημέρες είχα αίμα κανονικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏σας ευχαριστώ... Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Και να μην είναι αποβολή.. Γιατί 2 ημέρες είχα αίμα κανονικά... 

κοριτσάκι μου σου στέλνουμε θετική ενέργεια 🙏🙏🙏🫶🫶🫶 όλα θα είναι μια χαρα μην σκέφτεσαι έτσι ! Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινάνε με αίμα 🥰🥰🥰 πάρε το τεστακι σου να το κανεις και έπειτα να πας για χοριακουλα ! Αν ήταν κάτι τέτοιο δεν θα σταματούσε το αίμα τόσο νωρίς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏σας ευχαριστώ... Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Και να μην είναι αποβολή.. Γιατί 2 ημέρες είχα αίμα κανονικά... 

Κοριτσι μουυυυυ μου εφτιαξες τη μέρα αλήθεια!!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΒΟΛΗ!!! Αιμα εμφυτευσης θα ηταν εφοσον πριν την περιοδο ηταν αρνητικό το τεστ!! Κανε αλλο, κανε χοριακή , κατι... και παρε τον γιατρο μηπως χρειαζεσαι προγεστερόνη!!!! Με το καλό αγαπημένη μου ❤️ ❤️  Ονειρο, ενστικτο, όλα τα είχες και εμεις πανηγυρίζουμε μαζί σου🙏🙏❤️❤️🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Εννοείται πως είσαι Έγκυος 🤰! Και μην ανησυχείς για το αίμα, έτσι ξεκίνησε και η δικιά μου εγκυμοσύνη. Και είδες ο γιατρός την ψιλιαστικε αμέσως! Βουρ για χοριακη, μην χαλάς λεφτά σε τέστ! (Ειδικά αν στη γράψει ο γιατρός σου βγαίνει τσάμπα) Θα ευχηθώ από τώρα μια ωραία και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Εννοείται πως είσαι Έγκυος 🤰! Και μην ανησυχείς για το αίμα, έτσι ξεκίνησε και η δικιά μου εγκυμοσύνη. Και είδες ο γιατρός την ψιλιαστικε αμέσως! Βουρ για χοριακη, μην χαλάς λεφτά σε τέστ! (Ειδικά αν στη γράψει ο γιατρός σου βγαίνει τσάμπα) Θα ευχηθώ από τώρα μια ωραία και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου ❤️

Αλήθεια;;; για πες μου την δικιά σου ιστορία...Κορίτσια αύριο πρωί θα πάω για χοριακή που θα ανοίξει το μικρόβιολογικο.. Αυτή ανοίγει μόνο πρωί εδώ στη γειτονιά..

Με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά κορίτσια... Ξαπλώνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Rena92 τι γούρι εχεις φέρει με το θεματάκι που άνοιξες ;;;;;     ❤️❤️❤️

Αχ μεγάλη χαρά έχω!! Ελπίζω να γεμίσουμε με όλα τα θετικά τεστακια σας, καθώς περνάνε οι μέρες!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;; για πες μου την δικιά σου ιστορία...Κορίτσια αύριο πρωί θα πάω για χοριακή που θα ανοίξει το μικρόβιολογικο.. Αυτή ανοίγει μόνο πρωί εδώ στη γειτονιά..

Με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά κορίτσια... Ξαπλώνω.. 

βρε συ πουλάκι μου μήπως πρέπει να δει ο γιατρός σου;;;; Ξέρω κ γω τωρα… ή να πας καπου να κανεις χοριακη που θα στην βγάλουν απόψε κιολας. Ισως να χρειάζεσαι κάποια αγωγή να ξεκινήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;; για πες μου την δικιά σου ιστορία...Κορίτσια αύριο πρωί θα πάω για χοριακή που θα ανοίξει το μικρόβιολογικο.. Αυτή ανοίγει μόνο πρωί εδώ στη γειτονιά..

Με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά κορίτσια... Ξαπλώνω.. 

Καλά κάνεις και ξαπλώνεις! Με τον γιατρό μίλησες; Πάντως κ εγώ πριν κάνω το τεστ μέχρι και σήμερα έχω αρκετά έντονα κ διάσπαρτα πονάκια, αλλά υποφερτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;; για πες μου την δικιά σου ιστορία...Κορίτσια αύριο πρωί θα πάω για χοριακή που θα ανοίξει το μικρόβιολογικο.. Αυτή ανοίγει μόνο πρωί εδώ στη γειτονιά..

Με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά κορίτσια... Ξαπλώνω.. 

να ξαπλωθείς κορίτσι μου και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς με την πρώτη ευκαιρία 🫶 κάνε υπομονή μέχρι αύριο κοριτσάκι μου ❤️ έκανες 2ο τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Girly είπε:

Edit. Πήρα και την παθολόγο και τον παιδίατρο και οι δύο μου είπαν μετά από δύο 24ωρα αντιβίωσης δε μπορείς πια να κολλήσεις! Οποτε κορίτσια μου ξεκινάω από τώρα τα beaute  μου και το βράδυ χαμός θα γίνει! 

 

Ωωωωωω μια χαρααααααα!!!! Να περάσετε όμορφα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Τι όμορφη θετική γραμμουλα ❤️❤️❤️ συγχαρητήρια 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ορίστε.... Παω να πάρω κι άλλο τεστ δεν αντέχω... Μέχρι να ανοίξει το μικρόβιολογικο... 

Screenshot_20230411_150711_com.android.chrome_edit_144187094131123.jpg

Κορίτσι μουυυυυυυυ θα τρελαθωωωωωωωω!!!!!! 🫣🫣🫣🫣🫣 το ενστικτο της @Mpourmpoulo και το όνειρο σου βγήκαν αληθινά !!!!!❤️❤️❤️❤️είσαι κάρα έγκυος αγαπημένη !!!!! 🥰🥰🥰 τρέχα για χοριακη. !! Αρχίζεις δίνεις και σε μένα ελπίδες τώρα γιατί από χθες έχω όλα τα συμπτώματα της περιόδου κ απλα περιμένω ποτέ θ πάω τουαλέτα κ θ δω αίμα!!!! 😩😩 έχω τσιμπήματα διάσπαρτα , εχθές είχα πόνο στην ωοθξκη δεξια, πριν το μεσημέρι είχα πόνο κανονικό στη κοιλιά και εννοείται πως από κάτω νιώθω ότι έχω υγρά και δν έχω τίποτα!!! 
μμμμ…επίσης κορίτσια δν έχω όρεξη για σεξακι!(ειχαμε πει με το σύζυγο πως μέχρι ν δούμε αίμα θ συνεχίζουμε επαφές μέρα παρά μέρα αλλά έχουμε ν κάνουμε από Κυριακή ξημερώματα ) 

δν ξέρω όταν νιώθω αυτήν την αίσθηση των μπουρμπουληθρων κάτω απογοητεύομαι και λέω θα δω αίμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μουυυυυυυυ θα τρελαθωωωωωωωω!!!!!! 🫣🫣🫣🫣🫣 το ενστικτο της @Mpourmpoulo και το όνειρο σου βγήκαν αληθινά !!!!!❤️❤️❤️❤️είσαι κάρα έγκυος αγαπημένη !!!!! 🥰🥰🥰 τρέχα για χοριακη. !! Αρχίζεις δίνεις και σε μένα ελπίδες τώρα γιατί από χθες έχω όλα τα συμπτώματα της περιόδου κ απλα περιμένω ποτέ θ πάω τουαλέτα κ θ δω αίμα!!!! 😩😩 έχω τσιμπήματα διάσπαρτα , εχθές είχα πόνο στην ωοθξκη δεξια, πριν το μεσημέρι είχα πόνο κανονικό στη κοιλιά και εννοείται πως από κάτω νιώθω ότι έχω υγρά και δν έχω τίποτα!!! 
μμμμ…επίσης κορίτσια δν έχω όρεξη για σεξακι!(ειχαμε πει με το σύζυγο πως μέχρι ν δούμε αίμα θ συνεχίζουμε επαφές μέρα παρά μέρα αλλά έχουμε ν κάνουμε από Κυριακή ξημερώματα ) 

δν ξέρω όταν νιώθω αυτήν την αίσθηση των μπουρμπουληθρων κάτω απογοητεύομαι και λέω θα δω αίμα ! 

Όρεξη δεν είχε και η @marinamanoulitsa😜 δεν λέω κάτι παραπάνωωωω τα συμπεράσματα δικά σου! Είναι νωρίς να έχεις τέτοια συμπτώματα για περιοδοοοοοο! Δεν φουσκώνω μυαλά αλλά λέω τι πιστεύω και δεν μπορώ να κρατηθώ! Αυτά από εμένα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όρεξη δεν είχε και η @marinamanoulitsa😜 δεν λέω κάτι παραπάνωωωω τα συμπεράσματα δικά σου! Είναι νωρίς να έχεις τέτοια συμπτώματα για περιοδοοοοοο! Δεν φουσκώνω μυαλά αλλά λέω τι πιστεύω και δεν μπορώ να κρατηθώ! Αυτά από εμένα 🤪

@Mpourmpouloμου ένα θέλω ν ξέρω μόνο!!!!! Έχεις feeling και για μένα 😮😮😮😮😮🤞🤞🤞🙏🙏🧿🧿❤️❤️❤️🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpouloμου ένα θέλω ν ξέρω μόνο!!!!! Έχεις feeling και για μένα 😮😮😮😮😮🤞🤞🤞🙏🙏🧿🧿❤️❤️❤️🤔🤔🤔

Ναι με βάση τα λεγόμενα σου πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι 🙏❤️ δεν είμαι μέντιουμ αλλά τα συμπτώματα αυτά μου κάνουν για μπεμπέ😻 δεν θέλω να σε επηρεάσω όμως! Το μόνο που θέλω ειναι να σκέφτεσαι αισιόδοξα παρακαλώ🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι με βάση τα λεγόμενα σου πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι 🙏❤️ δεν είμαι μέντιουμ αλλά τα συμπτώματα αυτά μου κάνουν για μπεμπέ😻 δεν θέλω να σε επηρεάσω όμως! Το μόνο που θέλω ειναι να σκέφτεσαι αισιόδοξα παρακαλώ🤪

Αν βγεις αληθινή τότε θα σε κηρύξουμε και επίσημα μέντιουμ 😂😂😂🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι με βάση τα λεγόμενα σου πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι 🙏❤️ δεν είμαι μέντιουμ αλλά τα συμπτώματα αυτά μου κάνουν για μπεμπέ😻 δεν θέλω να σε επηρεάσω όμως! Το μόνο που θέλω ειναι να σκέφτεσαι αισιόδοξα παρακαλώ🤪

Πες μου τα νούμερα του Τζόκερ Ρε κορίτσι να λύσω το πρόβλημα της ζωής μου.... 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...