Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Οι βασικές εξετάσεις που βάζει ο γιατρός είναι αρχικά ορμονολογικές και το κλασικό τσεκ απ τεστ παπ και υπερηχο !επειτα ακόλουθουν κι άλλες εξετάσεις!Σίγουρα δεν έχει περάσει πολυσ καιρός που προσπαθείτε αλλά καλό θα ήταν να πας στον γυναικολόγο σου να σε συμβουλεύσει! Οι επόμενες εξετασεις συνήθως είναι σπερμοδιαγραμμα και σαλπιγγογραφια! Σου εύχομαι καλή επιτυχια και συντομα να έρθει το μπεμπακι σας❤️🙏

Καλώς σας βρήκα! Εύχομαι σε όλες μας να έρθει γρήγορα... και μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν 💕 η γιατρός μου, μου είπε να κάνουμε την προσπάθεια μας μέχρι τον χρόνο και έπειτα θα το ψάξουμε περισσότερο! Αλλά μου φαίνεται πολύς ο καιρός..😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σας κορίτσια! βλέπω κι εγώ τη συζήτηση και η αλήθεια είναι ότι το vibe είναι πολύ θετικό! 😊😚

Κι εγώ είμαι λίγο μπερδεμένη είναι η αλήθεια. Από τη στιγμή που θα δω το θετικό τεστ ωορρηξίας αυτό καταλαβαίνω ότι σημαίνει η lh είναι στο πικ της.

Μπορεί όμως η ωορρηξία να γίνει και 3 μέρες μετά?

Ο γιατρός μας είπε για επαφή τη μέρα του θετικού τεστ και την επόμενη!🙄

Συνήθως έως 36 ώρες γράφουν πως γίνεται. Αλλά πώς να είμαστε σίγουρες πως το θετικό έχει πιάσει το πικ της lh? Γι αυτό μπορεί να λένε γενικά έως τριήμερο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Αχαχα έχεις απόλυτο δίκιο την επόμενη φόρα που θα με πιάσει απελπισία θα απευθυνθώ κατευθείαν στις ψυχοθεραπεύτριες μου, δλδ εσάς!!

Άντε άντε να τελειώσεις να μπεις σε νέες ερωτικές περιπέτειες γιατί σε βλέπω δεν κρατιέσαι ❤️

Θα σου πρότεινα εφόσον είσαι από τις τυχερές με στάνταρ μέρες ξεκίνα από την 12 μέχρι την 16 μέρα και θα δεις θα το πετύχεις το καλό το αυγό το ντούρο ❤️

Σωστά τα λες και εσύ και η ψυχοθεραπεύτρια σου, είναι πολύ εντάξει να είμαστε κάποιες μέρες στα κάτω μας, άνθρωποι είμαστε και εμείς και πέρα από την πλάκα έχουμε πάρει μια σοβαρή απόφαση που θα μας αλλάξει την ζωή μας και παρόλο που γνωρίζουμε τις αλλαγές που θα συμβούν το ταξίδι για να επιτευχθεί αυτή η απόφαση είναι δύσκολο και μακρύ, για κάποιες είναι ακόμα πιο δύσκολο. Σημασία πάντως έχει να πέφτουμε αλλά και να σηκωνόμαστε ξανά.

Όπως και να ‘χει ευχαριστώ το θεό που έχω εσάς και κάποιους ανθρώπους στην ζωή μου να μπορώ να μοιράζομαι τις ανησυχίες και τα προβλήματα μου ❤️ να σας έχει ο θεός όλου καλά !

Έχεις κι εσύ τα δίκια σου και σε καταλαβαίνω αλλά από την 12η μέχρι την 16η να δώσω πόνο;! Παιδιά αυτό κάθε μήνα το «καταναγκαστικό» σεξ δεν το μπορώ καθόλου. Δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα μπορεί να νιώθει το ίδιο. Αλλά αυτό το πράγμα που έχεις το μυαλό σου και λες πρέπει οπωσδήποτε εκείνη την ημέρα να κάνω είναι λες και μου λες πήγαινε στα κάτεργα… όλες τις άλλες μέρες δν εχω πρόβλημα 😂😂 ανάποδη τελείως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Άραγε ποτέ θ πρέπει ν κάνουμε επαφές;;; Έχω μπερδευτεί πολύ κορίτσια!!! Έχω την εντύπωση πως όλους τους μήνες προσπαθώ λάθος 

Και γω αρχίσει να πιστεύω το ίδιο !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Έχεις κι εσύ τα δίκια σου και σε καταλαβαίνω αλλά από την 12η μέχρι την 16η να δώσω πόνο;! Παιδιά αυτό κάθε μήνα το «καταναγκαστικό» σεξ δεν το μπορώ καθόλου. Δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα μπορεί να νιώθει το ίδιο. Αλλά αυτό το πράγμα που έχεις το μυαλό σου και λες πρέπει οπωσδήποτε εκείνη την ημέρα να κάνω είναι λες και μου λες πήγαινε στα κάτεργα… όλες τις άλλες μέρες δν εχω πρόβλημα 😂😂 ανάποδη τελείως 

Νομίζω πως όλες νοιωθουμε το ίδιο 🙄 ειδικά τους πρώτους μήνες εγώ το χα πάρει πολύ άσχημα δλδ φαντάσου έλεγα στον δικό μου από τοτε μέχρι τοτε πρέπει να κάνουμε σεξ ή ετοιμάσου για το βράδυ πρέπει να κάνουμε σεξ ! Τώρα ευτυχώς του λέει ο γιατρός από τοτε μέχρι τοτε όποτε δεν χρειάζεται να επισημάνω κάτι εγώ και να γινετε χειρότερα όλη αυτή η κατάσταση και ερχόμαστε σε επαφή πιο όμορφα να το πω! Το εχουμε πάρε πιο ελαφρά πλέον ίσως το εχουμε συνηθίσει δεν ξερω ! Όταν έρθει το μπεμπέ θα τα ξεχάσουμε ολααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αυτές τις επαφές έχουμε μέχρι στιγμής ! Τι λέτε γ πείτε; 

Εμένα καλές μου φαίνονται οι επαφές σας. Αλλά συνεχίστε έτσι μέχρι να δεις περίοδο 😛 Κι εμείς τον μήνα με τις περισσότερες επαφές το πιάσαμε το μπεμπακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Εμένα καλές μου φαίνονται οι επαφές σας. Αλλά συνεχίστε έτσι μέχρι να δεις περίοδο 😛 Κι εμείς τον μήνα με τις περισσότερες επαφές το πιάσαμε το μπεμπακι!

Αχ μακαααααρι κορίτσι μου να είμαστε και μείς τυχεροί και ν ήρθε κ γ εμάς η ώρα ν δούμε θετικό τεστακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αυτές τις επαφές έχουμε μέχρι στιγμής ! Τι λέτε γ πείτε; 

Του δώσετε να καταλάβει❤️ τέλειες οι επαφουλες έκανες και τεστ ωορρηξιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Του δώσετε να καταλάβει❤️ τέλειες οι επαφουλες έκανες και τεστ ωορρηξιας;

Δν εκανα τεστ ωορρηξιας αλλα ένιωσα τον πόνο που νιώθω πάντα !!! Όποτε κατάλαβα ότι αν εκανα τεστ θ βγαίνε θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Δν εκανα τεστ ωορρηξιας αλλα ένιωσα τον πόνο που νιώθω πάντα !!! Όποτε κατάλαβα ότι αν εκανα τεστ θ βγαίνε θετικό! 

Τελειααααα❤️ σου εύχομαι να έρθει το σπορακι αυτόν τον μήνα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελειααααα❤️ σου εύχομαι να έρθει το σπορακι αυτόν τον μήνα🙏

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 μακάρι αγάπη!!!! Κ σε σένα εύχομαι!!! Να γεμίσουμε θετικά ν γίνει χαμουλης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Καλημέρα κοριτσακι μου!! Θα ευχηθώ πολύ πολύ καλή επιτυχία στην συνέντευξη 🤞🤞🤞 Όλα να πάνε τέλεια ❤️ Έχεις δίκιο, όλα για κάποιο λόγο γίνονται και ίσως δεν ήταν ακόμα η κατάλληλη στιγμή.. Θα έρθει όμως να είσαι σίγουρη και να έχεις πίστη ❣️ Μια μεγάλη αγκαλιά ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Καλημέρα κοριτσακι μου  καλή επιτυχία για τη συνέντευξη!♥️🙏🏻όλα να πάνε καλά σου εύχομαι 

Οσο για την περίοδο, να σκέφτεσαι είναι η αρχή για καινούργιο κύκλο, τελείωσε την συνέντευξη, πήγαινε να χαλαρώσεις μετά, κάνε κατι για σένα και πάμε βουυυρ για νεες προσπάθειες! Θα περιμένουμε νέα σ μόλις τελειώσει η συνέντευξη 🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Καλημέρα κορίτσι μου! Πιστεύω τόσο πολύ στο όλα για κάποιο λόγο γίνονται που δεν μπορώ να προσπεράσω ότι σου ήρθε σήμερα που συμπεφτει με την συνέντευξη σου...σου εύχομαι καλή επιτυχία και κάπου μέσα μου πιστεύω ότι έκλεισε ένας κύκλος (περιόδου) για να ανοίξει ίσως ένα ς άλλος (δουλειάς)! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η efakii είπε:

Έχεις κι εσύ τα δίκια σου και σε καταλαβαίνω αλλά από την 12η μέχρι την 16η να δώσω πόνο;! Παιδιά αυτό κάθε μήνα το «καταναγκαστικό» σεξ δεν το μπορώ καθόλου. Δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα μπορεί να νιώθει το ίδιο. Αλλά αυτό το πράγμα που έχεις το μυαλό σου και λες πρέπει οπωσδήποτε εκείνη την ημέρα να κάνω είναι λες και μου λες πήγαινε στα κάτεργα… όλες τις άλλες μέρες δν εχω πρόβλημα 😂😂 ανάποδη τελείως 

Σε καταλαβαίνω αυτό για αυτό που λες το καταναγκαστικό το αισθάνθηκα και εγώ μια μέρα από τις γόνιμες όταν ήρθε ο άντρας μου πτώμα από την κούραση και εγώ τον πίεσα τόσο πολύ.

Η αλήθεια είναι πως έτσι λένε όσο έχουν σταθερό κύκλο 28 να ξεκινάνε από 12 μέχρι και 16 σταθερά σεξ ή μέρα παράμερα και αυτό γιατί μετα την ωορρηξία η περίοδος έρχεται στο διάστημα 12 με 16 μέρες μετα.

Ωστόσο, αν κουραστικές κοπέλα μου εγώ σού λέω άστο κάποιους μήνες χαλαρά και όποτε σου έρθει ξέχνα ημερολόγια ξέχνα γόνιμες μέρες και γιολο και να δεις πως τότε θα σου έρθει και το θετικό αποτέλεσμα, είναι άπειρα τα παραδείγματα πως όταν χαλαρώνουν οι γυναίκες μετα από προσπάθεια και έχοντας βγάλει από το μυαλό τους το Μωρό τσουπ τους κάθεται.

Άκου το σώμα σου και την ανάγκη σου και δώσε στον εαυτό σου χρόνο να διασκεδάσει κάποιους μήνες και είμαι σίγουρη δεν θα το μετανιώσεις ! ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

αχ αυτές οι άτιμες οι γραμμές τι μας κάνουν 😰😰😰 

παμε δυναμικά για τον επόμενο κύκλο μαρινακι! Και καλη επιτυχία στο interview σου !!! Οοοοολα θα γίνουν ,που θα παει;;;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Σε καταλαβαίνω αυτό για αυτό που λες το καταναγκαστικό το αισθάνθηκα και εγώ μια μέρα από τις γόνιμες όταν ήρθε ο άντρας μου πτώμα από την κούραση και εγώ τον πίεσα τόσο πολύ.

Η αλήθεια είναι πως έτσι λένε όσο έχουν σταθερό κύκλο 28 να ξεκινάνε από 12 μέχρι και 16 σταθερά σεξ ή μέρα παράμερα και αυτό γιατί μετα την ωορρηξία η περίοδος έρχεται στο διάστημα 12 με 16 μέρες μετα.

Ωστόσο, αν κουραστικές κοπέλα μου εγώ σού λέω άστο κάποιους μήνες χαλαρά και όποτε σου έρθει ξέχνα ημερολόγια ξέχνα γόνιμες μέρες και γιολο και να δεις πως τότε θα σου έρθει και το θετικό αποτέλεσμα, είναι άπειρα τα παραδείγματα πως όταν χαλαρώνουν οι γυναίκες μετα από προσπάθεια και έχοντας βγάλει από το μυαλό τους το Μωρό τσουπ τους κάθεται.

Άκου το σώμα σου και την ανάγκη σου και δώσε στον εαυτό σου χρόνο να διασκεδάσει κάποιους μήνες και είμαι σίγουρη δεν θα το μετανιώσεις ! ❤️  

Καλημερουδια !!! Πλέον στα 2 χρόνια προσπάθειας νιώθω σαν να εχω συνηθίσει την «αποτυχία» ,δεν ξέρω ειλικρινά … το εχω στάνταρ το αρνητικό τεστ και την εμφάνιση περιόδου κάθε μήνα ….

το πρώτο χρόνο νομίζω πέρασα μεγάλο μανίκι. Πίστευα πως θα ερχόταν πολυ εύκολα και με πηρε πολυ απο κατω η κατάσταση.. 

τωρα πια ειμαι πολυ καλύτερα με τον σύντροφο μου. Δεν τον πιέζω. Δεν τον ζαλίζω. Αλλα και εκείνος φυσικά ειναι αρκετα υποστηρικτικός. 
μαλλον περνώ τη φαση απογοήτευσης αυτές τις μέρες … 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Μαρινα μου ελπίζω αυτός ο μήνας να αποδειχθεί ο τυχερός σου! Καλή επιτυχία εύχομαι για την συνέντευξη! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια !!! Πλέον στα 2 χρόνια προσπάθειας νιώθω σαν να εχω συνηθίσει την «αποτυχία» ,δεν ξέρω ειλικρινά … το εχω στάνταρ το αρνητικό τεστ και την εμφάνιση περιόδου κάθε μήνα ….

το πρώτο χρόνο νομίζω πέρασα μεγάλο μανίκι. Πίστευα πως θα ερχόταν πολυ εύκολα και με πηρε πολυ απο κατω η κατάσταση.. 

τωρα πια ειμαι πολυ καλύτερα με τον σύντροφο μου. Δεν τον πιέζω. Δεν τον ζαλίζω. Αλλα και εκείνος φυσικά ειναι αρκετα υποστηρικτικός. 
μαλλον περνώ τη φαση απογοήτευσης αυτές τις μέρες … 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Καλημέρα κορίτσι μου, όλες περνάμε από αυτή τη φάση της απογοήτευσης. Για άλλες κρατάει λίγο για άλλες πολύ περισσότερο. Είναι εντάξει και αυτή η φάση, το δικαιούμαστε, περνάμε τόσα πολλά και κυρίως ψυχολογικά. Εγώ πάντως σας άκουσα. Έκανα μια κουβέντα με τον σύζυγό, όχι πως περίμενα κάτι άλλο, ήξερα τι θα Μ πει, αλλά το είχα ανάγκη να τα ακούσω. Δεν είναι Ότι νιώθω καλύτερα, είμαι πολύ πεσμένη ψυχολογικά. Αλλα πλεον δεν πιεζομαι, είναι εντάξει να νιώθουμε έτσι. Θα περάσει και αυτό όπως πέρασαν τόσα άλλα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια !!! Πλέον στα 2 χρόνια προσπάθειας νιώθω σαν να εχω συνηθίσει την «αποτυχία» ,δεν ξέρω ειλικρινά … το εχω στάνταρ το αρνητικό τεστ και την εμφάνιση περιόδου κάθε μήνα ….

το πρώτο χρόνο νομίζω πέρασα μεγάλο μανίκι. Πίστευα πως θα ερχόταν πολυ εύκολα και με πηρε πολυ απο κατω η κατάσταση.. 

τωρα πια ειμαι πολυ καλύτερα με τον σύντροφο μου. Δεν τον πιέζω. Δεν τον ζαλίζω. Αλλα και εκείνος φυσικά ειναι αρκετα υποστηρικτικός. 
μαλλον περνώ τη φαση απογοήτευσης αυτές τις μέρες … 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Κορίτσι μου εγώ σε θαυμάζω και εσένα και όλες τις κοπέλες που μέτα από τόσους μήνες στέκεστε ακόμα στα ποδιά σας και προσπαθείτε κάθε μηνά εκεί, εγώ ουσιαστικά στον δεύτερο μήνα προσπαθειών και με ήδη μια βιοχημική κύηση σκέφτομαι μόνο τα χειρότερα και δεν ξέρω πως να συνεχίσω και ότι δεν θα αντέξω και εσείς σαν ηρωίδες κάνετε κάθε μήνα αύτη την ψυχοφθόρα προσπάθεια τόσο αθόρυβα και πάντα δυνατές, μόνο μπράβο σας αξίζει !🙏

Δώσε ρεπό στον εαυτό σου και αφέσου ελεύθερη στον έρωτα και πιστεύω ότι τότε θα έρθει απροσδόκητα το πολυπόθητο θετικό τεστ εγκυμοσύνης !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσι μου εγώ σε θαυμάζω και εσένα και όλες τις κοπέλες που μέτα από τόσους μήνες στέκεστε ακόμα στα ποδιά σας και προσπαθείτε κάθε μηνά εκεί, εγώ ουσιαστικά στον δεύτερο μήνα προσπαθειών και με ήδη μια βιοχημική κύηση σκέφτομαι μόνο τα χειρότερα και δεν ξέρω πως να συνεχίσω και ότι δεν θα αντέξω και εσείς σαν ηρωίδες κάνετε κάθε μήνα αύτη την ψυχοφθόρα προσπάθεια τόσο αθόρυβα και πάντα δυνατές, μόνο μπράβο σας αξίζει !🙏

Δώσε ρεπό στον εαυτό σου και αφέσου ελεύθερη στον έρωτα και πιστεύω ότι τότε θα έρθει απροσδόκητα το πολυπόθητο θετικό τεστ εγκυμοσύνης !

Cat μου όλες περνάμε τα δύσκολα μας … και εσυ και εγω ,και πολλές άλλες γυναίκες δυστυχώς … το καλοκαίρι που μας περασε αυτο έκανα … αποχή απο το προγραμματισμένο σεξ. Εδωσα στον εαυτό μου ρεπό… αυτο θα κανω κ φέτος … ούτως η άλλως η πόρτα της εξωσωματικής με περιμενει με το καλο απο το φθινόπωρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

 Εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την νέα δουλεία και να έμειναν -αλλά και εσύ- ευχαριστημένοι.

Το επόμενο μήνα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...