Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναρρωτικη


Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγω πληροφόριες γιατι υπάρχει πρόβλημα στην δούλεια πολύ πίεση και άγχος και δεν έχω και εύκολη εγκυμοσύνη. Τι ακρίβως γίνεται με τις αναρρωτικές ? τι χρήματα δίνει ο εφκα ? πρέπει να περάσουμε επιτροπή ? ο γιατρός πρέπει να είναι το εοπυυ? τα φώτα σας κορίτσια 😵 διαβαζω διάφορα και δεν μπορώ να καταλάβω τι ισχυει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2023 at 5:24 ΜΜ, ο/η mairamaira είπε:

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγω πληροφόριες γιατι υπάρχει πρόβλημα στην δούλεια πολύ πίεση και άγχος και δεν έχω και εύκολη εγκυμοσύνη. Τι ακρίβως γίνεται με τις αναρρωτικές ? τι χρήματα δίνει ο εφκα ? πρέπει να περάσουμε επιτροπή ? ο γιατρός πρέπει να είναι το εοπυυ? τα φώτα σας κορίτσια 😵 διαβαζω διάφορα και δεν μπορώ να καταλάβω τι ισχυει.

Καλησπέρα!!με το καλό το μωράκι σου.

Αρχικά,να πω πως εγώ έχω ήδη λάβει εδώ και 2 μήνες αναρρωτική και αναμένω να περάσω επιτροπή. Ναι μας καλούν για επιτροπή, εφόσον η αναρρωτική ξεπερνάει τις 15 μέρες.ο ιατρός μου,είναι ιδιώτης και συμβεβλημενος με τον εοπυυ.

Θα ήθελα κι εγώ βοήθεια, σχετικά με τη διαδικασία της επιτροπής.

Σταμάτησα κι εγώ,μιας και το περιβάλλον δεν είναι κατάλληλο για εγκυμονούσα(εργάζομαι σε νοσοκομείο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...