Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι γίνεται ;;


Lina_Lily

Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας ! Σε 7 μέρες περιμένω περίοδο . Σήμερα κατά το σκούπισμα ειδα βλέννη καφε . Δεν έχω ξαναδεί ποτε . Μήπως ;; Λέω μηηηηπως είμαι έγκυος και έχει γίνει το θαύμα ; Να σας πω ότι προσπαθούμε και κάναμε προσπάθειες αλλά χωρίς άγχος . Το απολαμβάναμε , γιατί είπαμε αν θέλει να γίνει , θα γίνει . (Το λέμε για να αποφορτιστούμε από το άγχος για παιδί ) . Σας ευχαριστώ ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 7:40 ΜΜ, ο/η Eliza Kats είπε:

Γειά σου κορίτσι! Πολύ πιθανό να ήταν αίμα εμφύτευσης. Μιας και έχουν περάσει τώρα οι μέρες, έκανες κάποιο τεστ;

Όχι δεν εκανα και έχω καθυστέρηση 2 μέρες . Περιμένω μήπως έρθει . Σκέφτομαι μετά την 5η ημέρα να κάνω τεστ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 7:40 ΜΜ, ο/η Eliza Kats είπε:

Γειά σου κορίτσι! Πολύ πιθανό να ήταν αίμα εμφύτευσης. Μιας και έχουν περάσει τώρα οι μέρες, έκανες κάποιο τεστ;

Είμαι στη 2η μέσα καθυστέρησης και ειδα καφε κόκκινα σ ένα σκούπισμα . Τι να πω . Θα αφήσω 5 μέρες να δω και μετά πάω για χοριακη αν δεν έρθει …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2023 at 8:21 ΜΜ, ο/η Lina_Lily είπε:

Είμαι στη 2η μέσα καθυστέρησης και ειδα καφε κόκκινα σ ένα σκούπισμα . Τι να πω . Θα αφήσω 5 μέρες να δω και μετά πάω για χοριακη αν δεν έρθει …

Βρε αφού έχεις ήδη καθυστέρηση κάνε ένα τεστ ή χοριακη! Αν έχεις καφέ κόκκινα υγρά ίσως χρειαστεί να πάρεις προγεστερόνη. Γρήγορα για τεστακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...