Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ποια μέρα τα ξεκίνησες ? Καλέ η θετική ενέργεια είναι δωρεάν!! Όλοι σε όλους! Για μας είναι κάθε μέρα καθαρα Δευτέρα! Αετός και ξερό ψωμί! 

@Rena92 ξέρω ένα κορίτσι που τον μήνα που το άφησε στην τύχη του αλλά γονάτισε τον άντρα της με σεξ παντού και πάντα έμεινε έγκυος μετά από 2 χρόνια! Εμένα! Χαχαχχα αν δε θέλεις τεστ να μη κάνεις. Ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα να κάνεις! Ο καθένας έχει τον τρόπο του! Σου εύχομαι έτσι στο κουτουρου και στο χαλαρό να δεις 2 γραμμές που βγάζουν μάτι και να μη ξέρεις από που σου ήρθε! Πραγματικά μέσα από την καρδιά μου! 

Έκανα ένα χθες να είμαι σίγουρη ότι δεν θα χάσω την ωορρηξία γιατί δεν ξέρω πως θα είναι ο κύκλος μου μετά την απόξεση... Ήταν που ήταν περίεργος τώρα δεν ξέρω τι θα γίνει!!! Οι γόνιμες φαντάζομαι θα ξεκινήσουν σε 3 ημέρες αν θέλει να είναι φυσιολογικός αυτός ο μήνας βέβαια!!! Οπότε τεστ κάθε μέρα!!! Περιμένω να περάσει η ώρα να πάω σπίτι να κάνω 😜 αλλά όπως λες αν δω ότι πάει να γίνει έντονη η γραμμή ξεκινάω κατευθειαν🫣🫣🫣 τώρα είναι άχνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπράβο είναι το καλύτερο που μπορείς να κανείς για το εαυτό σου κρατά θα θετικά και συνέχισε δυναμικά.. και εγω είχα βιοχιμικη αλλά το άφησα γρήγορα πίσω και συνέχισα τις προσπάθειες 

Μακάρι να έρθουν πολλά θετικά τεστακια 💕

Μακάρι κοριτσάκι μου, απο εδώ και πέρα όλα να πάνε κατευχήν ❤️ Σε ευχαριστώ πολύ για τα θετικά σου λόγια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ έτσι δυναμικα και με αισιοδοξία❤️ όλα θα πανε καλαααα 🥰 όταν δεις θετικο ωορρηξιας ξεκινααααααα🙏

Ανυπομονώ να αφεθώ στην σκληρή δουλειά…χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κοριτσάρα μου πόσο χαίρομαι που το είδες αλλιώς!! Ετσιιιι. Πάμε δυναμικά!!! Ξεκινά με το καλό τεστακια και βουρρρρρ!! Εδώ θα είμαστε να λέμε τις τρελες μας! 

Ναι, δεν γινόταν αλλιώς! Ξύπνησα απλά μια μέρα και ένιωθα σαν όλα αυτά να μην είχαν γίνει σε έμενα σαν να ήταν απλά μια ιστορία, αποφάσισα να τα αφήσω πίσω μου και να πάω μπροστά! Σας ευχαριστώ ειλικρινά όλες σας. Είστε όλες τόσο θετικές και παρόλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει η κάθε μια ξεχωριστά  είστε εδώ καθημερινά, για να στηρίζεται εμένα και όλες μας….το ευχαριστώ είναι λίγο  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat96 είπε:

Ανυπομονώ να αφεθώ στην σκληρή δουλειά…χαχαχα

 📢📢 Απαιτούμε ένσημα βαραία ,ειδική άδεια "περιόδου τεκνοποίησης -εισαγωγη στη love zone -, εναρμόνιση των συναδέλφων μας στην υπάρχουσα κατασταση με πονηρό κλείσιμο ματιού -συνομωτικο χτύπημα στον ώμο - και σχόλια τύπου " πω πω ομόρφυνες μήπως είσαι έγκυος?" μετά το πέρας της άδειας..Επίσης απαιτούμε έναν δωρεάν αριθμό τεστ εγκυμοσύνης κάθε μήνα και τηλεφωνική ενημέρωση από γλυκύτατη κυρία η οποία να μας υπενθυμίζει ότι είναι ώρα να ξεκινήσουμε τα τεστ. Τέλος δωρεάν υποστήριξη και μετατροπή των τέστ σε αρνητικό φόντο και ειδικούς φωτισμούς από επαγγελματίες!

Μαντάς Μαντάς 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

 📢📢 Απαιτούμε ένσημα βαραία ,ειδική άδεια "περιόδου τεκνοποίησης -εισαγωγη στη love zone -, εναρμόνιση των συναδέλφων μας στην υπάρχουσα κατασταση με πονηρό κλείσιμο ματιού -συνομωτικο χτύπημα στον ώμο - και σχόλια τύπου " πω πω ομόρφυνες μήπως είσαι έγκυος?" μετά το πέρας της άδειας..Επίσης απαιτούμε έναν δωρεάν αριθμό τεστ εγκυμοσύνης κάθε μήνα και τηλεφωνική ενημέρωση από γλυκύτατη κυρία η οποία να μας υπενθυμίζει ότι είναι ώρα να ξεκινήσουμε τα τεστ. Τέλος δωρεάν υποστήριξη και μετατροπή των τέστ σε αρνητικό φόντο και ειδικούς φωτισμούς από επαγγελματίες!

Μαντάς Μαντάς 

 

αχαχαχα, αν γίνονταν όλα αυτά σιγουρά η αναμονή θα ήταν πιο ευχάριστη!!!

 

Κατέβα υποψήφια, εγώ θα σε στηρίξω και όλες μας δλδ..σε βλέπω την πρώτη γυναίκα πρωθυπουργό της Ελλάδας. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vou.95 είπε:

Σε πιανω αδιαβαστη , δεν το περιμενα απο εσενα αυτο χαχαχ (πλακα κανω εννοειται ) 

@Girly ούτε εγώ δεν το ήξερα 🙄🙄🙄🤫🤫🤫🤫 σοκ 🤣🤣😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο!! Ακόμα να φανεί αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν ελπίζω πολλά!! Εκπέμπω ΣΟΣ να με βοηθήσετε να διαβάσω το σπερμοδιαγραμμα που έκανε ο άντρας μου προχθές λόγο της αιματουρίας που είχε(έκανε και άλλες εξετάσεις αλλά έκανε κ αυτό) 

Δεν έγινε σε εξειδικευμένο κέντρο αλλά σε απλό μικροβιολογικό εργαστήριο!! Απλά δεν καταλαβαίνω αν είναι καλές.. αν μπορεί κάποια να βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων!!

IMG_20230313_135826.jpg

Εμένα είχε 53.000.000 σπερματοζωαρια και μας είπε είναι στα φυσιολογικά επίπεδα.. Αν και στα κατώτατα όρια είναι στα πλαίσια μέσα.. Άρα ίσως αυτό είναι μικρό νούμερο! Αλλά ρώτα και τον γιατρό σου!!! Και τα ζωηρά λίγα μου φαίνονται την πρώτη ώρα! Εμένα είχε 50%.. Ευχομαι να είσαι έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Girly είπε:

Αααα δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο!! Ευχαριστώ για την πληροφορία!!

Τωρα που το λες είχε είχε ρεπορτάζ στην Γερμανία με δύο γυναίκες που βρήκαν έναν στο ίντερνετ τους έδωσε σπερμα και μετά με σύριγγα χωρίς την ένεση μπροστά βάλανε το δείγμα μέσα στη μια  γυναίκα. Όλα τα τρελά στην Γερμανική τηλεόραση.. ας το ασχολίαστο.. άλλο με τον άντρα σου και αλλο έτσι με έναν άγνωστο. 

Με κορβιτ σε εμάς το σπέρμα για 3 μήνες ήταν χάλια.  Επηρέασε δυστυχώς. Οπότε τηννκαλυτερη δουλειά έκανε η γυναίκα που δεν έχασε αυτό τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εμένα ήταν άρρωστη η μικρή έμπαινα κ έβλεπα κάποιες στιγμές αλλά έχω χάσει καμποσα😅 ελπίζω να είστε όλες καλά κ όσες περιμένετε να μην ερθει🤞 πήρα τεστ ωορρηξιας να κάνω αυτό το μήνα, σήμερα είμαι στην 8η μέρα να ξεκινήσω λέτε η να αφήσω 1 2 μέρες ακομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2023 at 2:56 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου γλυκό!!!! ❤️❤️ σε ευχαριστω τοσο πολύ για τις ευχες σου και τη θετικη σου ενεργεια!!! μακαρι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος.... αλλα και να μην πανε θα πω αυτο που εχει πει πολλες φορες η @Κατεριναπαπ "μια φορα εγκυος, για παντα εγκυος"!!

για μενα το λεω δλδ που ακομα δεν εχω ακουσει ουτε καρδουλα...

νομιζω σε θυμαμαι... προσπαθουσε για 3ο παιδακι αν θυμαμαι καλα και ειχες θετικες χοριακες και μετα κατι γινοταν και επεφταν... τα λεω καλα;; γτ περασε και καιρος... με συγχωρεις αν κανω λαθος... πως σε βρισκω σημερα; εισαι καλα;;;

 

Καλημέρα!!!Σίγουρα με θυμάσαι!!αυτή είμαι...σήμερα είμαι μιά χαρά χωρίς κάτι διαφορετικό δυστυχώς αλλά πολύ καλά και συνειδητοποιημένη πλέον.Χάρηκα πάρα πολύ για τα νέα σου και αναμένουμε την πορεία για να χαρούμε κι εμεις μαζί σου..με τόση θετική ενέργεια που έχεις ομορφιά μου όλα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜOΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ PREMOM?? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ?

ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΣΤ( ΩΟΡΗΞΙΑΣ) ΣΚΑΝΑΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα 

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Κατερίνα!!!αν έχεις μπόλικα και περίεργο κύκλο ξεκίνησε τα απλά για να βλέπεις την εξέλιξη της.. εγώ 7η μέρα του κύκλου σήμερα,λέω να τα ξεκινήσω σε κάνα δυο τρεις μέρες δλδ 9-10η μέρα.

@annitakianna θα σκασωωω. Δε σου ήρθε είμαι σίγουρη! Έκανες τεστακι????

@efakii εγώ την κατέβασα τον προηγούμενο μήνα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμη. Θυμάμαι όμως που έλεγαν τα κορίτσια ότι η εφαρμογή είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας τεστ (ωορηξιας και εγκυμοσύνης) και αν δεν έχεις δικό τους τεστ (νομίζω δεν τα έχουμε Ελλάδα αυτα) βάζεις το τεστακι σου την επιλογή " others". Αν δε το βρίσκεις πες μου αν σου κάνει σκριν σοτ να δεις που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα είχε 53.000.000 σπερματοζωαρια και μας είπε είναι στα φυσιολογικά επίπεδα.. Αν και στα κατώτατα όρια είναι στα πλαίσια μέσα.. Άρα ίσως αυτό είναι μικρό νούμερο! Αλλά ρώτα και τον γιατρό σου!!! Και τα ζωηρά λίγα μου φαίνονται την πρώτη ώρα! Εμένα είχε 50%.. Ευχομαι να είσαι έγκυος!!! 

Καλημέρα κορίτσι μου έστειλα τα αποτελέσματα στον γιατρό και με πήρε τηλέφωνο γιατί και εγώ προβληματίστηκα με τον αριθμό αλλά μου είπε ότι αυτός είναι ο αριθμός ανά ml που συμβαίνει ότι είχε 3 ml άρα ο συνολικός αριθμός είναι 90χιλ περίπου. Μια χαρά δηλαδή!! Για την κινητικότητα μου είπε ότι στο προηγούμενο σπέρμα που είχε κάνει ήταν πιο ψηλός άρα δεν το λαμβάνει υπόψη του λέει γιατί στα εξειδικευμένα κέντρα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα.. απλά ήθελα να δει την μορφολογία η οποία είναι 55% λέει( δεν είδα εγώ κάπου να λέει 55% αλλά για να το λέει).. από ότι φαίνεται όλα καλά είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααα 

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Κατερίνα!!!αν έχεις μπόλικα και περίεργο κύκλο ξεκίνησε τα απλά για να βλέπεις την εξέλιξη της.. εγώ 7η μέρα του κύκλου σήμερα,λέω να τα ξεκινήσω σε κάνα δυο τρεις μέρες δλδ 9-10η μέρα.

@annitakianna θα σκασωωω. Δε σου ήρθε είμαι σίγουρη! Έκανες τεστακι????

@efakii εγώ την κατέβασα τον προηγούμενο μήνα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμη. Θυμάμαι όμως που έλεγαν τα κορίτσια ότι η εφαρμογή είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας τεστ (ωορηξιας και εγκυμοσύνης) και αν δεν έχεις δικό τους τεστ (νομίζω δεν τα έχουμε Ελλάδα αυτα) βάζεις το τεστακι σου την επιλογή " others". Αν δε το βρίσκεις πες μου αν σου κάνει σκριν σοτ να δεις που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή 

 

 

Καλημέρα τρελήηηη μόλις ήρθε η περίοδος 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα τρελήηηη μόλις ήρθε η περίοδος 🤣🤣🤣🤣

Άι στον κόρακα πες της! Συνήθεια της έγινε πια! ...τέλος πάντων αφού ήρθε τι να κάνεις,θα την κρατήσεις...

Σε περιμένουμε σε λίγες μέρες στο "love zone " αγαπημένη μου . Προς το παρόν ξεκουράσου, χαλάρωσε άσε και τον άντρα σου να ησυχάσει λιγάκι και μετά ...βουυρρρ επίθεσηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άι στον κόρακα πες της! Συνήθεια της έγινε πια! ...τέλος πάντων αφού ήρθε τι να κάνεις,θα την κρατήσεις...

Σε περιμένουμε σε λίγες μέρες στο "love zone " αγαπημένη μου . Προς το παρόν ξεκουράσου, χαλάρωσε άσε και τον άντρα σου να ησυχάσει λιγάκι και μετά ...βουυρρρ επίθεσηηηηη

Θα έρθω Θεσσαλονίκη σε μερικές μέρες για σαλπιγγογραφια και μετά θα ξεκινήσει το "love zone" για μένα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααα 

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Κατερίνα!!!αν έχεις μπόλικα και περίεργο κύκλο ξεκίνησε τα απλά για να βλέπεις την εξέλιξη της.. εγώ 7η μέρα του κύκλου σήμερα,λέω να τα ξεκινήσω σε κάνα δυο τρεις μέρες δλδ 9-10η μέρα.

@annitakianna θα σκασωωω. Δε σου ήρθε είμαι σίγουρη! Έκανες τεστακι????

@efakii εγώ την κατέβασα τον προηγούμενο μήνα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμη. Θυμάμαι όμως που έλεγαν τα κορίτσια ότι η εφαρμογή είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας τεστ (ωορηξιας και εγκυμοσύνης) και αν δεν έχεις δικό τους τεστ (νομίζω δεν τα έχουμε Ελλάδα αυτα) βάζεις το τεστακι σου την επιλογή " others". Αν δε το βρίσκεις πες μου αν σου κάνει σκριν σοτ να δεις που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή 

 

 

Καλημέρααα, σταθερό κύκλο έχω καμια 20αρια είναι τα τεστ, εε η σήμερα η αύριο θα ξεκινήσω για να δω λίγο κ πως πάνε γτ δεν έχω ιδεα😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρααα, σταθερό κύκλο έχω καμια 20αρια είναι τα τεστ, εε η σήμερα η αύριο θα ξεκινήσω για να δω λίγο κ πως πάνε γτ δεν έχω ιδεα😋

Ωραία ,μαζί ,με τα τυχερά τεστακια μας στο χέρι θα πορευτούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωραία ,μαζί ,με τα τυχερά τεστακια μας στο χέρι θα πορευτούμε! 

Αααχ μακάρι να μας πάει καλά αυτος ο μηνας✌️✌️ το μεσημέρι είναι καλύτερα να γίνονται αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου έστειλα τα αποτελέσματα στον γιατρό και με πήρε τηλέφωνο γιατί και εγώ προβληματίστηκα με τον αριθμό αλλά μου είπε ότι αυτός είναι ο αριθμός ανά ml που συμβαίνει ότι είχε 3 ml άρα ο συνολικός αριθμός είναι 90χιλ περίπου. Μια χαρά δηλαδή!! Για την κινητικότητα μου είπε ότι στο προηγούμενο σπέρμα που είχε κάνει ήταν πιο ψηλός άρα δεν το λαμβάνει υπόψη του λέει γιατί στα εξειδικευμένα κέντρα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα.. απλά ήθελα να δει την μορφολογία η οποία είναι 55% λέει( δεν είδα εγώ κάπου να λέει 55% αλλά για να το λέει).. από ότι φαίνεται όλα καλά είναι 

Ααα εντάξει... Τα γράφει διαφορετικα κάθε μικρόβιολογικο που να ξέρουμε και εμείς... Εδώ χοριακη και λένε στο ίδιο να πηγαίνεις... Είδα ότι σου ήρθε.. Αντε πάμε μαζί τον επόμενο μήνα τώρα ❣️ κουράγιο θα τα καταφέρουμε όλες!!! 

Καλημεραααα αααα σε όλεςςςςς🌸🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro αύριο περιμένουμε τα νέα σου, αν και έχεις μεταπηδήσει θέμα,σε παρακολουθώ ανελλιπώς..Σε έχω στις προσευχές μου και θέλω όσο τίποτα να σου πάει καλά!!!🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 where are you???? Τι κάνεις ;;; πως είσαι κορίτσι;;; πότε ξανά γιατρό έχεις; 

Κορίτσι μου γλυκό, εδώ είμαι σας διαβάζω κάθε μέρα, αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να σας γράφω :( Η καμπύλη σακχάρου μου βγήκε καλή, οπότε προς ώρας γλίτωσα τη δίαιτα. όπως και την προηγούμενη Δευτέρα και Τρίτη η ναυτία μου έχει υποχωρήσει από χτες, αλλά είπα δεν θα ξανασχοληθώ με αυτα, αφού την Πέμπτη ήταν όλα καλά.

Ραντεβού έχω την Πέμπτη, θα είμαι 8+5. Τον Δεκέμβρη είχε σταματήσει η καρδούλα μεταξύ 8+1 και 8+4. Οπότε όπως αντιλαμβανόμαστε όλες, η ανησυχία μου είναι σε τρελά επίπεδα.. Κάντε μια προσευχούλα για μένα να πάει καλά κα αυτό το ραντεβού, που στο κεφάλι μου ειναι πιο σημαντικό και από την αυχενική μην σου πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχα δεν πειράζει αυτό έχει σημασία πως είναι όλα καλά τωρα λογικά στο επόμενο ραντεβού θα μπορέσετε να το δείτε  εχεις κάνει κοιλιτσα ; Τώρα μπορείς να είσαι πιο χαλαρή και να απολαύσεις το ταξίδι 🌈 σε ευχαριστώ πολύ αύριο έχω Doppler να πάω και σε μια βδομαδα γυναικολόγο ίσως τον κάνω κουβέντα και για την γεννά θα δούμε ! 
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! να σαι καλά και με το καλό κι εσύ να δεχτείς την κορούλα σου τον άλλο μήνα 💖 Όχι, φύλο δε καταφέραμε να δούμε, γιατί το μωράκι κοιμόταν και κάναμε αμάν και πως να το ξυπνήσουμε, οπότε ο γιατρός εστίασε στα απαραίτητα σημεία να δει, προσπάθησε να έχουμε καλή εικόνα και ανάμεσα στα πόδια αλλά δε τα κατάφερε... 😅 το μωρό μάλλον νευρίασε που το ξυπνήσαμε και λέει σιγά μη σας κάνω και τη χάρη 🤣🤣🤣  δε πειράζει, το σημαντικό είναι ότι όλα βγήκαν φυσιολογικά, ελάχιστο ρίσκο για τρισωμίες, οπότε φύγαμε ολοταχώς για το 2ο τρίμηνο! Ακόμα σα ψέμματα μου ακούγεται και μόνο που το λέω 🥲🥲🌈🌈
    • @Θέτις Κ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ 🤗🤗🤗 Καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας κορίτσια μου γλυκά! Εμενα, (εύχομαι) να με βρείτε στις μανουλες κάποιου άλλου μήνα... Ο υπέρηχος του γιατρού που πήγα, προπολεμικος μάλλον, αλλα το μωρακι μου έφυγε. Αυριο θα πάω και σε αυτον που πήγαινα απλα και μονο για να συγκρίνω υπερήχους. Γιατι ο σημερινός γιατρός ήταν πολυ γλυκος, θα με αναλάβει σε επόμενη εγκυμοσύνη αλλα θελω να ξέρω και τι υπερηχογραφο έχει. Έκλαψα και ακόμη κλαίω αλλά ξέρω πως στη θέση μου εχουν βρεθεί άπειρες κοπέλες και τα καταφεραν καποια στιγμή. Θελω να πιστεύω πως αυτη θα είναι η επόμενή μου. Σας φιλώ 🌸🌷🤗
    • @Mboo καλώς μας ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου ❤️ στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου πέρασα ακριβώς το ίδιο. Είχα καφέ υγρά  όμως δν έδωσα τόση σημασία  κ μεγάλωσε η αποκόλληση γιατί κουβαλούσα την κόρη μου κ δν πρόσεχα κτλ κτλ ωστόσο κ πάλι όλα πήγαν καλά πήρα κ εγώ  προγεστερονη 3 εβδ ώσπου είδαμε στην 11η εβδ ότι όλα ήταν καλά πια.   τωρα που είμαι στην Τρίτη εγκυμοσύνη πάλι είδα καφέ υγρά (σηκώνω ακόμα πιο πολύ βάρος από την προηγμένη εγκυμοσύνη κ η κούραση είναι πολύ μεγαλύτερη όποτε το περίμενα 🤷🏼‍♀️) αλλα ευτυχώς δν είδαμε πάλι αποκόλληση. 🙏🏼 προς το παρόν τουλάχιστον.  σε καταλαβαίνω και σε νιώθω ό,τι χρειαστείς γράψε μου ή αν κάτι σε προβληματίζει.❤️
    • Ακόμα δεν έκλεισα ραντεβού!! Μου είπε να πάω όποτε θέλω! Βασικά μου είπε " έλα όποτε θέλεις να δεις το έμβρυο. Εγώ δεν έχω να δω κάτι" και μου είπε να κλείσω για αυχενική! Οπότε λέω να πάω μια βόλτα σε 2 εβδομάδες πάλι!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...