Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Καλώ όλες τις γραμμολογες της παρέας (κάποια το είπε και μαρεσε 🤣)

Λοιπόν έκανα ένα τεστ τωρα αν και δεν είναι πολύ  αντιπροσωπευτικο, γιατι είχα κάνει τσισακια και στις 8 και είχα πιει και νερό. Ουσιαστικά έπρεπε να κρατηθώ μέχρι τις 12 αλλά δεν άντεχα, ήταν πολύ αραιωμένα τα είδα (σορρυ για τις αναλυτικές περιγραφές). Πως το κάνετε ρε κορίτσια μέσα στην μέρα και αντέχετε; 

Λοιπόν ξέφυγα ειδού το τεστ:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Καλώ όλες τις γραμμολογες της παρέας (κάποια το είπε και μαρεσε 🤣)

Λοιπόν έκανα ένα τεστ τωρα αν και δεν είναι πολύ  αντιπροσωπευτικο, γιατι είχα κάνει τσισακια και στις 8 και είχα πιει και νερό. Ουσιαστικά έπρεπε να κρατηθώ μέχρι τις 12 αλλά δεν άντεχα, ήταν πολύ αραιωμένα τα είδα (σορρυ για τις αναλυτικές περιγραφές). Πως το κάνετε ρε κορίτσια μέσα στην μέρα και αντέχετε; 

Λοιπόν ξέφυγα ειδού το τεστ:

 

 

VideoCapture_20230328-225840.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αν γινει ετσι ,τοτε πιστεύω πως πρέπει να χρησουμε επίτιμη για  άνοιγμα θέματος  καθε νέου μήνα την @Elli13!!

Εγώ τυχαία νομίζεις το είπα ότι θα ανοίγει η @Elli13 μέχρι να γκαστρωθουμε όλες;;;; 🤣🤣🤣αφού είναι φουλ γουρλού η κοπέλα!!!επιτέλους ξεκολλησαμε.. Φαίνεται βοήθησαν τα σκόρδα που έβαλα 🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 πάρτε κι άλλα 😂😂🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

 

VideoCapture_20230328-225840.jpg

"Ωραία τα παπουτσάκια σου Πέγκυ μου" θα πω εγώ.......

Δε ξέρω αν έφταιγε ότι ήπιες υγρά αλλά δεν είναι να βγάλει μάτι...είναι βέβαια να βγάλεις εσύ τα μάτια σου γιατί οπως είπαμε καμιά μέρα ανεκμετάλλευτη! Ρε την άτιμη την ωορηξια σου θράσος που το χει πάντως. Πες της εκ μέρους μου ότι το καλό που της θέλω να σε αποζημιώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ τυχαία νομίζεις το είπα ότι θα ανοίγει η @Elli13 μέχρι να γκαστρωθουμε όλες;;;; 🤣🤣🤣αφού είναι φουλ γουρλού η κοπέλα!!!επιτέλους ξεκολλησαμε.. Φαίνεται βοήθησαν τα σκόρδα που έβαλα 🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 πάρτε κι άλλα 😂😂🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄 

Έτσι μου ρχεται να πάω να φάω ένα κεφάλι σκόρδο! Στείλε στείλε εσύ ! Τράβα μαλλί ανεβαινουμεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

@marinamanoulitsa@Kate1992 κορίτσια ειμαι 99% σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσυνη δεν είχα επαφες 1 φορά μόνο σε πολύ άσχετη μέρα

που κουράγιο με την Μπέμπα για love😅

Δεν ξέρω μήπως επηρεάζεται από τις ορμόνες μου τα τεστ επειδή ακόμα θηλάζω 

Από το θηλασμό δεν επηρεάζεται στο λεω πολύ σίγουρα ακόμα θηλάζει 2 3 φορές μέσα στη μερα η μικρή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

"Ωραία τα παπουτσάκια σου Πέγκυ μου" θα πω εγώ.......

Δε ξέρω αν έφταιγε ότι ήπιες υγρά αλλά δεν είναι να βγάλει μάτι...είναι βέβαια να βγάλεις εσύ τα μάτια σου γιατί οπως είπαμε καμιά μέρα ανεκμετάλλευτη! Ρε την άτιμη την ωορηξια σου θράσος που το χει πάντως. Πες της εκ μέρους μου ότι το καλό που της θέλω να σε αποζημιώσει!

Μα τα βλέπεις;; ή μάλλον δεν τα βλέπεις αχαχχ.

Φταίω εγώ μετα που αγχώθηκα; Είτε ξαφνικά θα γίνει κόκκινο ή δεν ξέρω. Είναι λίγο πιο έντονο από ότι φαίνεται αλλά και πάλι. Στα θετικά χάρηκα που είναι πιο έντονο συγκριτικά με τα πρωινά και ενώ έχω πιει νερά (άκου με τι χαίρεται ο άνθρωπος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat96 είπε:

Μα τα βλέπεις;; ή μάλλον δεν τα βλέπεις αχαχχ.

Φταίω εγώ μετα που αγχώθηκα; Είτε ξαφνικά θα γίνει κόκκινο ή δεν ξέρω. Είναι λίγο πιο έντονο από ότι φαίνεται αλλά και πάλι. Στα θετικά χάρηκα που είναι πιο έντονο συγκριτικά με τα πρωινά και ενώ έχω πιει νερά (άκου με τι χαίρεται ο άνθρωπος)

Ψέματα να πω? Έχεις δίκιο! Και γω έτσι θα ήμουν! Κρατάω πισινή όμως γιατί ναι έχουμε δει πολλάκις εδώ τη μέρα χλιαρά πράματα και την άλλη φφφστ Μπόινγκ! Οπότε κρατάμε το θετικό ότι είναι όντως πιο έντονη και αναμένουμε να δούμε την πορεία της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ψέματα να πω? Έχεις δίκιο! Και γω έτσι θα ήμουν! Κρατάω πισινή όμως γιατί ναι έχουμε δει πολλάκις εδώ τη μέρα χλιαρά πράματα και την άλλη φφφστ Μπόινγκ! Οπότε κρατάμε το θετικό ότι είναι όντως πιο έντονη και αναμένουμε να δούμε την πορεία της

Και το αστείο είναι ότι είναι η πρώτη φορά που τα χρησιμοποιώ όποτε δεν ξέρω πως λειτουργούν στον κύκλο μου και κάτι είναι που πάει πολύ λάθος σε αυτόν, γιατί το νιώθω κάτι δεν πάει καλά.. κρατιέμαι να μην πάρω τηλέφωνο τον γυναικολόγο αλλά λέω άσε θα περιμένω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σοβαρά??! Οπωσδήποτε πάρε τηλέφωνο!!! Εγώ είμαι και Θεσσαλονίκη βέβαια αλλά την επόμενη τα έχω! Άντε τη μεθεπόμενη! Δύο βδομάδες όμως?! Παραπαει

Α όχι λάθος το είπα 😅 εννοούσα που περιμένουμε τόσες μερες για να ξεκινήσουμε τα τεστακια!!! Όχι δεν τα έχω παραγγείλει δύο εβδομάδες σορυυυ σε μπερδεψα!!! Νομίζω το Σάββατο τα πήρα από το ίντερνετ... Στο σάιτ έλεγε ότι Τρίτη θα τα είχα αλλά μπάα... Εδώ στην Αθήνα νομίζω τα στέλνουν όποτε έχουν δρομολόγιο από την κάθε περιοχή 😅 κ μετά σου λένε δεν σας βρήκα ενώ είσαι όλη μέρα σπίτι κ δεν έχουν έρθει ποτέ 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα τεστακια!!! 
 

ας κάνουμε μια σούμα να τ έχουμε συγκεντρωμένα !!!

ποιες περιμένουν περίοδο κ κάνουν τεστ εγκυμοσύνης ; 
 

ποιες περιμένουν ωορρηξια κι κάνουν τεστακια;; 
 

ποιες είναι εν τελει εγκυουλες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα τεστακια!!! 
 

ας κάνουμε μια σούμα να τ έχουμε συγκεντρωμένα !!!

ποιες περιμένουν περίοδο κ κάνουν τεστ εγκυμοσύνης ; 
 

ποιες περιμένουν ωορρηξια κι κάνουν τεστακια;; 
 

ποιες είναι εν τελει εγκυουλες 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα τεστακια!!! 
 

ας κάνουμε μια σούμα να τ έχουμε συγκεντρωμένα !!!

ποιες περιμένουν περίοδο κ κάνουν τεστ εγκυμοσύνης ; 
 

ποιες περιμένουν ωορρηξια κι κάνουν τεστακια;; 
 

ποιες είναι εν τελει εγκυουλες 🥰

εγώ ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα τεστακια!!! 
 

ας κάνουμε μια σούμα να τ έχουμε συγκεντρωμένα !!!

ποιες περιμένουν περίοδο κ κάνουν τεστ εγκυμοσύνης ; 
 

ποιες περιμένουν ωορρηξια κι κάνουν τεστακια;; 
 

ποιες είναι εν τελει εγκυουλες 🥰

Καλημέρααααα εγώ αύριο περιμένω περίοδο οπότε περιμένω να δω αν θα έρθει!! Αν κ την νιώθω ότι έρχεται 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα τεστακια!!! 
 

ας κάνουμε μια σούμα να τ έχουμε συγκεντρωμένα !!!

ποιες περιμένουν περίοδο κ κάνουν τεστ εγκυμοσύνης ; 
 

ποιες περιμένουν ωορρηξια κι κάνουν τεστακια;; 
 

ποιες είναι εν τελει εγκυουλες 🥰

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Σήμερα νύσταζα τοοοσοο πολύ να σηκωθώ για να ετοιμαστούμε για σχολείο και μετά σκέφτηκα ότι θα δείτε στην παρακάτω φώτο και σηκώθηκα 😂😂 

@Elk περιμένουμε τεστακι εγκυμοσύνης 😘😘

IMG_20230329_081423_420.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημερααααα καλημέρα κορίτσια μου!!! Περιμένουμε τα τεστ!!! Πρώτο τεστ δικό μου που είναι αρνητικό 🥴 ,ας ελπίσουμε ότι οι υπόλοιπες θα είχατε καλύτερη τύχη!! Αντεεε σας περιμενουμεεεε

IMG_20230329_085146.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 Καλημερααααα καλημέρα κορίτσια μου!!! Περιμένουμε τα τεστ!!! Πρώτο τεστ δικό μου που είναι αρνητικό 🥴 ,ας ελπίσουμε ότι οι υπόλοιπες θα είχατε καλύτερη τύχη!! Αντεεε σας περιμενουμεεεε

IMG_20230329_085146.jpg

Αχχχχ εγώ δεν πρόλαβα σήμερα να κάνω 😔😔 έπρεπε να φύγω πολύ νωρίς απ'το σπίτι. Σήμερα την περιμένω, αν δεν έρθει μέχρι να σχολιάσω αξίζει να κάνω το απόγευμα; Ή τζάμπα θα το κάνω;

Εσύ κορίτσι μου είσαι στην 12η μέρα σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Αχχχχ εγώ δεν πρόλαβα σήμερα να κάνω 😔😔 έπρεπε να φύγω πολύ νωρίς απ'το σπίτι. Σήμερα την περιμένω, αν δεν έρθει μέχρι να σχολιάσω αξίζει να κάνω το απόγευμα; Ή τζάμπα θα το κάνω;

Εσύ κορίτσι μου είσαι στην 12η μέρα σήμερα;

Ναι σήμερα 12η!  Πώς νιώθεις γενικά? ;ν δε σου έχει ερθεί μέχρι να γυρίσεις  δε χανεις κάτι να κάνεις ένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ναι σήμερα 12η!  Πώς νιώθεις γενικά? ;ν δε σου έχει ερθεί μέχρι να γυρίσεις  δε χανεις κάτι να κάνεις ένα!

Αρα έχεις 2 μερουλες μέχρι να ΜΗΝ έρθει 😊 δεν μας λεει κάτι το αρνητικό! Υπάρχει ελπίδα

 

Εγώ νιώθω οτι έρχεται νιώθω το γνωστό βάρος κάτω χαμηλά στη κοιλιά, μέχρι χθές δεν ένιωθα τίποτα. Το στήθος μου αν είχε στόμα θα μιλούσε! Ζοριζεται πολύ 😜 αυτά έχω μόνο και λίγο πονοκέφαλο που έχω πάντα πριν να έρθειιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ εγώ μια από τα ίδια νιώθω ότι από στιγμή σε στιγμή θα μου έρθει η περίοδος... Κ λογικά αύριο είναι να έρθει... Έχω πέσει ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια κ εγώ μια από τα ίδια νιώθω ότι από στιγμή σε στιγμή θα μου έρθει η περίοδος... Κ λογικά αύριο είναι να έρθει... Έχω πέσει ψυχολογικά...

Κοριτσακι μου είναι φυσιολογικό να πέφτουμε ψυχολογικά τέτοιες μέρες και εγώ νιώθω λίγο απογοητευμένη από τη στιγμή που ένιωσα αυτό το βάρος σήμερα που σηκώθηκα, φτάνει όμως να μην σε καταβάλει αυτή η ψυχολογία. Εγώ λέω πάντα οτι ελπίδα υπάρχει μέχρι να έρθει η περίοδος. Και αν έρθει παμε πιο δυνατές τον επόμενο κύκλο!♥️🤞 Εσύ πως νιώθεις,τι συμπτώματα έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κοριτσακι μου είναι φυσιολογικό να πέφτουμε ψυχολογικά τέτοιες μέρες και εγώ νιώθω λίγο απογοητευμένη από τη στιγμή που ένιωσα αυτό το βάρος σήμερα που σηκώθηκα, φτάνει όμως να μην σε καταβάλει αυτή η ψυχολογία. Εγώ λέω πάντα οτι ελπίδα υπάρχει μέχρι να έρθει η περίοδος. Και αν έρθει παμε πιο δυνατές τον επόμενο κύκλο!♥️🤞 Εσύ πως νιώθεις,τι συμπτώματα έχεις; 

Πόνους περιόδου ανακατωση κ κόπωση... Τα ίδια περίπου πριν την περίοδο... Θέλω να ελπίζω αλλά με αυτούς τους πόνους δεν βοηθάει...  Κ έμαθα ότι ο άντρας μου θα φύγει σε λίγες μέρες για δουλειά οπότε θα μείνω πίσω έναν μήνα... Εσύ? Μόνο το βάρος έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγω περιμένω περίοδο απλά είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και επειδη μου το ζητήσατε εγω χατίρι δεν χαλάω😁 σας στέλνω το τεστ εγκυμοσυνης αρνητικό εννοεται τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πιο ενεργά και εγω! 

3491A2FF-6F25-4492-801C-E691110ABB8B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...