Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα!! ... μπίνγκο! Πολύ σωστά μαντεψες..και για να σου φαίνονται οικεία πολύ φοβάμαι ότι και εσύ εκεί δουλεύεις και τα ζεις...

Aχ κορίτσι μου ναι!!!! Τα ζω και εγώ καθημερινά !!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου καλημερούδια ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή ο καιρός είναι καταπληκτικός ευκαιρία για ωραία βολτούλα! Όσον αφορά την εξυπηρέτηση και τους ανθρώπους που δουλεύουν σε αυτό το κομμάτι αφήστε το σας νιώθω απόλυτα! Τι να πω μόνο υπομονή! Αλλά και που να την βρεις να μου πεις;! Τελοσπάντων…. Εγώ από σήμερα το πρωί ειμαι με σερβιετάκι στο σκούπισμα έχω καφέ υγρά είναι αυτά που έχω κάποιες φορές πριν από την περίοδο κλασσικά! Οπότε αύριο βράδυ με ξημερώματα Τρίτης την περιμένω κανονικά! Εννοείται πως δεν έκανα τεστ δεν υπήρχε λόγος…

@marinaP Δίνω όλη μου τη θετική ενέργεια και σκέψη σε σένα και περιμένω πραγματικά μια μεγάλη και έντονη δεύτερη γραμμούλα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου καλημερούδια ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή ο καιρός είναι καταπληκτικός ευκαιρία για ωραία βολτούλα! Όσον αφορά την εξυπηρέτηση και τους ανθρώπους που δουλεύουν σε αυτό το κομμάτι αφήστε το σας νιώθω απόλυτα! Τι να πω μόνο υπομονή! Αλλά και που να την βρεις να μου πεις;! Τελοσπάντων…. Εγώ από σήμερα το πρωί ειμαι με σερβιετάκι στο σκούπισμα έχω καφέ υγρά είναι αυτά που έχω κάποιες φορές πριν από την περίοδο κλασσικά! Οπότε αύριο βράδυ με ξημερώματα Τρίτης την περιμένω κανονικά! Εννοείται πως δεν έκανα τεστ δεν υπήρχε λόγος…

@marinaP Δίνω όλη μου τη θετική ενέργεια και σκέψη σε σένα και περιμένω πραγματικά μια μεγάλη και έντονη δεύτερη γραμμούλα!!!!! 

.. κατάλαβα...κορίτσι μου γλυκό ευχαριστησου την υπέροχη μέρα σήμερα και γέμισε ενέργεια! Σε λίγες μέρες θα μπεις με άλλο αέρα στην νέα προσπάθεια!🤞 Άντε και αυτή ελπίζω να σου ρθει σήμερα κιόλας να μη χρειάζεται να την περιμένεις μέχρι την τρίτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Αχχχ ναι περιμένω την Τετάρτη περίοδο, πόνους είχα μόνο σήμερα το πρωί. Για κάποιο λόγο έχω ένα διαφορετικό προαίσθημα αυτό το μήνα 🙏🏻♥️

Καλό σημάδι αυτό κορίτσι μου. Έχεις μέρες ακόμη μπροστά σου βέβαια. Το καλύτερο είναι οτι έφυγαν τα νευρα και μένα το ίδιο έτσι δια μαγείας. 

 

Άντε μακάρι αφού έχεις και προαίσθημα να είναι όντως θετικό το τεστακι που θα κανείς 

εγω θυμάμαι είχα δει στον ύπνο μου ότι είχα θετικό τεστ και το πρωί που ξύπνησα τσουπ η ροζ γραμμουλα αχνό φαινόταν  σοκ! 

Θα ανυπομονούμε μαζί σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Aχ κορίτσι μου ναι!!!! Τα ζω και εγώ καθημερινά !!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!🔥🧠🙋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε μακάρι αφού έχεις και προαίσθημα να είναι όντως θετικό το τεστακι που θα κανείς 

εγω θυμάμαι είχα δει στον ύπνο μου ότι είχα θετικό τεστ και το πρωί που ξύπνησα τσουπ η ροζ γραμμουλα αχνό φαινόταν  σοκ! 

Θα ανυπομονούμε μαζί σου 💕

Εγώ τέτοια όνειρα τα βλέπω συχνά 🤣 πολύ συχνά μην σου πω. Τι να σας πω ρε κορίτσια ίσως το γεγονός οτι αποφασίσαμε εξωσωματική, ετοιμαζόμαστε για εξετάσεις να ξεκινήσω τα φάρμακα με τον νέο κύκλο,όλα αυτά με ηρέμησαν λίγο και εχω αυτό το προαίσθημα οτι αυτός ο μήνας θα είναι διαφορετικός. Οτι είναι να γίνει θα το δούμε την Τετάρτη που την περιμένω... Για να δούμε αν θα είναι πιστή στο ραντεβού της και αυτή τη φορά....

στις πριν 46 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου καλημερούδια ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή ο καιρός είναι καταπληκτικός ευκαιρία για ωραία βολτούλα! Όσον αφορά την εξυπηρέτηση και τους ανθρώπους που δουλεύουν σε αυτό το κομμάτι αφήστε το σας νιώθω απόλυτα! Τι να πω μόνο υπομονή! Αλλά και που να την βρεις να μου πεις;! Τελοσπάντων…. Εγώ από σήμερα το πρωί ειμαι με σερβιετάκι στο σκούπισμα έχω καφέ υγρά είναι αυτά που έχω κάποιες φορές πριν από την περίοδο κλασσικά! Οπότε αύριο βράδυ με ξημερώματα Τρίτης την περιμένω κανονικά! Εννοείται πως δεν έκανα τεστ δεν υπήρχε λόγος…

@marinaP Δίνω όλη μου τη θετική ενέργεια και σκέψη σε σένα και περιμένω πραγματικά μια μεγάλη και έντονη δεύτερη γραμμούλα!!!!! 

Εφακι μου γλυκό ♥️ το μόνο που θα πω, αν έρθει τελικά αύριο μεθαύριο, ξεκινά καινούργιος κύκλος και εδώ είμαστε να το περάσουμε παλι όλες μαζί 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είναι άσχετο με το θέμα αλλά νιώθω ότι μπορούμε να συζητάμε τα πάντα... Ενώ ξύπνησα κ σκεφτόμουν άντε άλλη μια μέρα ακόμα για να ξεκινήσω τα τεστ είδα τον γατούλη μου ξαπλωμένο κ τρέχαμε εκτάκτως σε νοσοκομείο ζώων κ βρέθηκε με υποθερμία... Έχω τρελαθεί... Γενικά είμαι πολύ φιλοζωη.... Κ αυτός ο γατουλης όταν έπαθα την αποβολή λες κ ένιωσε τον πόνο μου ερχόταν συνέχεια πάνω μου αγκαλιά... Κ σήμερα τα έχω χάσει από την στιγμή που τον είδα έτσι... Νιώθω ότι θα χάσω κ αλλη ψυχούλα κ έχω πέσει... Συγνώμη κ πάλι... Αλλά κ ιχα ανάγκη να μιλήσω... Έστω κ για άσχετο θέμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου είναι άσχετο με το θέμα αλλά νιώθω ότι μπορούμε να συζητάμε τα πάντα... Ενώ ξύπνησα κ σκεφτόμουν άντε άλλη μια μέρα ακόμα για να ξεκινήσω τα τεστ είδα τον γατούλη μου ξαπλωμένο κ τρέχαμε εκτάκτως σε νοσοκομείο ζώων κ βρέθηκε με υποθερμία... Έχω τρελαθεί... Γενικά είμαι πολύ φιλοζωη.... Κ αυτός ο γατουλης όταν έπαθα την αποβολή λες κ ένιωσε τον πόνο μου ερχόταν συνέχεια πάνω μου αγκαλιά... Κ σήμερα τα έχω χάσει από την στιγμή που τον είδα έτσι... Νιώθω ότι θα χάσω κ αλλη ψυχούλα κ έχω πέσει... Συγνώμη κ πάλι... Αλλά κ ιχα ανάγκη να μιλήσω... Έστω κ για άσχετο θέμα.. 

Αχ το καλό μου... Σε νιώθω πολύ κορίτσι μου το είχα ζήσει και εγώ με την σκυλιτσα μου... Ότι και να σου πούμε δεν θα αλλάξει το πώς αισθάνεσαι. Είναι και αυτά παιδιά μας, εμείς τα μεγαλώνουμε, εμείς τα νοιαζόμαστε... 

Πώς είναι το γατάκι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ το καλό μου... Σε νιώθω πολύ κορίτσι μου το είχα ζήσει και εγώ με την σκυλιτσα μου... Ότι και να σου πούμε δεν θα αλλάξει το πώς αισθάνεσαι. Είναι και αυτά παιδιά μας, εμείς τα μεγαλώνουμε, εμείς τα νοιαζόμαστε... 

Πώς είναι το γατάκι τώρα;

Είναι παιδιά μας όπως λες... Σε κρίσιμη κατάσταση γενικά το καλό είναι είναι ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία του.. κ περιμένουμε τις αναλύσεις κ τώρα πήγαμε κ του βγάλαμε ακτινογραφία... Μήπως είναι από κάποιο χτύπημα η δάγκωμα... Μένουμε σε εξοχή οπότε βγαίνουν όλα έξω κ έρχονται σπίτι... Ούτε πολλά αυτοκίνητα παρά μόνο βουνά... Δεν ξέρουν τι έχει... Θα κοιτάξουν για λοιμώδη μήπως του ξεκίνησε κάτι... Χθες ήταν μια χαρά έπαιζε κ σήμερα.... Τι να πω.. δεν θα το αντέξω κ αυτό το χτύπημα... Είναι δύσκολο αν τα μεγαλώνεις κ ξαφνικά παθαίνουν κάτι κ δεν ξέρεις γιατί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Είναι παιδιά μας όπως λες... Σε κρίσιμη κατάσταση γενικά το καλό είναι είναι ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία του.. κ περιμένουμε τις αναλύσεις κ τώρα πήγαμε κ του βγάλαμε ακτινογραφία... Μήπως είναι από κάποιο χτύπημα η δάγκωμα... Μένουμε σε εξοχή οπότε βγαίνουν όλα έξω κ έρχονται σπίτι... Ούτε πολλά αυτοκίνητα παρά μόνο βουνά... Δεν ξέρουν τι έχει... Θα κοιτάξουν για λοιμώδη μήπως του ξεκίνησε κάτι... Χθες ήταν μια χαρά έπαιζε κ σήμερα.... Τι να πω.. δεν θα το αντέξω κ αυτό το χτύπημα... Είναι δύσκολο αν τα μεγαλώνεις κ ξαφνικά παθαίνουν κάτι κ δεν ξέρεις γιατί...

Σε καταλαβαίνω. Και εμείς μια μέρα ξυπνήσαμε και σερνόταν. Δεν περπατούσε καθόλου. Τελικά εσπασε δίσκος χωρίς λόγο ούτε χτύπησε ούτε τπτ. την χειρουργησαν και τώρα είναι καλά ευτυχώς αλλά είχα ρήξει πολύ κλάμα,10 χρόνια την μεγαλώνω. Παιδιά μας είναι και αυτά. Τον ίδιο πόνο νιώθεις πιστεύω. Εύχομαι μέσα από τη καρδιά Μ να πάνε όλα καλά και να μας ενημερώνεις εννοείται ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε καταλαβαίνω. Και εμείς μια μέρα ξυπνήσαμε και σερνόταν. Δεν περπατούσε καθόλου. Τελικά εσπασε δίσκος χωρίς λόγο ούτε χτύπησε ούτε τπτ. την χειρουργησαν και τώρα είναι καλά ευτυχώς αλλά είχα ρήξει πολύ κλάμα,10 χρόνια την μεγαλώνω. Παιδιά μας είναι και αυτά. Τον ίδιο πόνο νιώθεις πιστεύω. Εύχομαι μέσα από τη καρδιά Μ να πάνε όλα καλά και να μας ενημερώνεις εννοείται ♥️ 

Είναι πραγματικά δύσκολο... Έτσι είναι όταν παθαίνουν κάτι... Εγώ έχω σύνολο γύρω στα 20 γατάκια κ δύο σκυλιά αλλά το κάθε ένα έχει την δική του προσωπικότητα κ πονάω για το καθένα το ίδιο...καταλαβαίνεις...  Έχω άγχος μονιμα...Ναι κορίτσι μου σε ευχαριστώ... Μακάρι να γίνει καλά....ναι θα σας πω!!! Κ εγώ όλη μέρα μόνο κλαίω... Εύχομαι να αναρρώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου γλυκό ένα πράγμα τη φορά! Πρώτα θα αρχίσεις σιγά σιγά να ξεκουράζεσαι με το μωρό και μετά θα σκεφτείς τα κιλά! Όλα μαζι δε γίνονται! Τα κιλά πίστεψέ με όταν έρθει η ώρα θα φύγουν σχεδόν από μόνα τους! Όταν θα είσαι ήρεμη και χαλαρή και μπορεί να μπεις σε διαδικασία γυμναστικής διατροφής κλπ

Νομίζω με 3 παιδιά.. ένα έφηβο.. ένα προεφηβο και ένα βρέφος ξεκούραση δεν θα ξανανοιωσω.. ελπίζω τουλάχιστον να αδιαθετησω μπας και βοηθήσει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Quick edit.. 

Νεύρα ☑️, κούραση ☑️,πρησμένο και ευαίσθητο στήθος ☑️,ας αρχίσει επίσημα η παράνοια ☑️☑️☑️☑️

Αύριο τεστακι ☑️ 

Γενικότερα δεν ενθουσιάζομαι αλλά δε μπορώ να πάραβλεψω ότι χθες κοιμήθηκα 10μισι,ξύπνησα σήμερα 8μισι,ξανακοιμηθηκς μεσημέρι 1μισι ώρα και τώρα νιώθω πτώμα. Από τη μια ο ύπνος φέρνει ύπνο λένε από την άλλη ο άντρα μου με κοιτάει όλο νόημα 😆. Στήθος πρησμένο ,αυτό ή σημαίνει ότι όντως κάτι γίνεται ή πραγματικά θα μπει για πρώτη φορά στα τόσο πρωινά σύμπτωμα περιόδου. Εννοείται ότι έκανα τεστ το απόγευμα που ξυονησα και εννοείται με κυνηγάει η άχρωμη γραμμή των τέστ οπότε δεν της έδωσα καμία σημασία αφού το πρώτο δεκάλεπτο δεν εμφανίστηκε απολύτως τίποτα. 

Επίσημα λοιπόν μπαινω στην , twilight zone, εννοείται χωρίς να με ενοχλεί αν βγαίνουν αρνητικά και τελικά μου ρθει περίοδος! Εγώ προσωπικά δεν επειρεαζομαι παραπάνω από 3 κλάσματα δευτερολέπτου με αυτά! 

Αυτααααα 

@cat12 πραγματικά λυπάμαι και ε καταλαβαίνω,ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση.. @Nandia-@ μιλάμε και εμείς με ένα παιδί? Τίποτα δε ξαναλέω,χαρά στην υπομονή σου . Σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Quick edit.. 

Νεύρα ☑️, κούραση ☑️,πρησμένο και ευαίσθητο στήθος ☑️,ας αρχίσει επίσημα η παράνοια ☑️☑️☑️☑️

Αύριο τεστακι ☑️ 

Γενικότερα δεν ενθουσιάζομαι αλλά δε μπορώ να πάραβλεψω ότι χθες κοιμήθηκα 10μισι,ξύπνησα σήμερα 8μισι,ξανακοιμηθηκς μεσημέρι 1μισι ώρα και τώρα νιώθω πτώμα. Από τη μια ο ύπνος φέρνει ύπνο λένε από την άλλη ο άντρα μου με κοιτάει όλο νόημα 😆. Στήθος πρησμένο ,αυτό ή σημαίνει ότι όντως κάτι γίνεται ή πραγματικά θα μπει για πρώτη φορά στα τόσο πρωινά σύμπτωμα περιόδου. Εννοείται ότι έκανα τεστ το απόγευμα που ξυονησα και εννοείται με κυνηγάει η άχρωμη γραμμή των τέστ οπότε δεν της έδωσα καμία σημασία αφού το πρώτο δεκάλεπτο δεν εμφανίστηκε απολύτως τίποτα. 

Επίσημα λοιπόν μπαινω στην , twilight zone, εννοείται χωρίς να με ενοχλεί αν βγαίνουν αρνητικά και τελικά μου ρθει περίοδος! Εγώ προσωπικά δεν επειρεαζομαι παραπάνω από 3 κλάσματα δευτερολέπτου με αυτά! 

Αυτααααα 

@cat12 πραγματικά λυπάμαι και ε καταλαβαίνω,ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση.. @Nandia-@ μιλάμε και εμείς με ένα παιδί? Τίποτα δε ξαναλέω,χαρά στην υπομονή σου . Σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη.

Καλε με αυτήν την κούραση τι γίνεται;; Κ εγώ δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου και λαχανιάζω μόλις σηκωθώ, άσε που κοιμάμαι όλη μέρα!!

Κάτι μου λέει ότι είναι ο μήνας σου!! Άντε να αρχίσουν τα θετικά τεστακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλε με αυτήν την κούραση τι γίνεται;; Κ εγώ δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου και λαχανιάζω μόλις σηκωθώ, άσε που κοιμάμαι όλη μέρα!!

Κάτι μου λέει ότι είναι ο μήνας σου!! Άντε να αρχίσουν τα θετικά τεστακια! 

Μήπως ήθελες να πεις ο μήνας μας????? Το εύχομαι! Όχι μόνο για τις δύο μας αλλά για όλες!εύχομαι να κάνουμε το μπαμ αυτόν μήνα. Να το ξετιναξουμε το θεματακι με τα τόσα θετικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Quick edit.. 

Νεύρα ☑️, κούραση ☑️,πρησμένο και ευαίσθητο στήθος ☑️,ας αρχίσει επίσημα η παράνοια ☑️☑️☑️☑️

Αύριο τεστακι ☑️ 

Γενικότερα δεν ενθουσιάζομαι αλλά δε μπορώ να πάραβλεψω ότι χθες κοιμήθηκα 10μισι,ξύπνησα σήμερα 8μισι,ξανακοιμηθηκς μεσημέρι 1μισι ώρα και τώρα νιώθω πτώμα. Από τη μια ο ύπνος φέρνει ύπνο λένε από την άλλη ο άντρα μου με κοιτάει όλο νόημα 😆. Στήθος πρησμένο ,αυτό ή σημαίνει ότι όντως κάτι γίνεται ή πραγματικά θα μπει για πρώτη φορά στα τόσο πρωινά σύμπτωμα περιόδου. Εννοείται ότι έκανα τεστ το απόγευμα που ξυονησα και εννοείται με κυνηγάει η άχρωμη γραμμή των τέστ οπότε δεν της έδωσα καμία σημασία αφού το πρώτο δεκάλεπτο δεν εμφανίστηκε απολύτως τίποτα. 

Επίσημα λοιπόν μπαινω στην , twilight zone, εννοείται χωρίς να με ενοχλεί αν βγαίνουν αρνητικά και τελικά μου ρθει περίοδος! Εγώ προσωπικά δεν επειρεαζομαι παραπάνω από 3 κλάσματα δευτερολέπτου με αυτά! 

Αυτααααα 

@cat12 πραγματικά λυπάμαι και ε καταλαβαίνω,ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση.. @Nandia-@ μιλάμε και εμείς με ένα παιδί? Τίποτα δε ξαναλέω,χαρά στην υπομονή σου . Σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη.

Και εγώ αυτή την κούραση νιώθω, κοιμήθηκα στις 7 και ξύπνησα τώρα.... πολύς πονοκέφαλος ( τον οποίο έχω κάθε μήνα τέτοιες μέρες) και θέλω να πάρω παυσίπονα και όλο το σκέφτομαι,την βγάζω με πολύ νερό.

Να τα ξεκινήσεις αφού δεν σε επηρεάζουν  και να μας ενημερωνεις, σε ποια μέρα είσαι; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μήπως ήθελες να πεις ο μήνας μας????? Το εύχομαι! Όχι μόνο για τις δύο μας αλλά εύχομαι να κάνουμε το μπαμ αυτόν μήνα. Να το ξετιναξουμε το θεματακι με τα τόσα θετικά τεστ 

Μακάρι μωρεε αλλά εμείς αυτόν τον μήνα με τα πρόσφατα αποτελέσματα μας το έχουμε αποκλείσει! Αφού λέμε αν γίνει θα είναι θαύμα πραγματικά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Και εγώ αυτή την κούραση νιώθω, κοιμήθηκα στις 7 και ξύπνησα τώρα.... πολύς πονοκέφαλος ( τον οποίο έχω κάθε μήνα τέτοιες μέρες) και θέλω να πάρω παυσίπονα και όλο το σκέφτομαι,την βγάζω με πολύ νερό.

Να τα ξεκινήσεις αφού δεν σε επηρεάζουν  και να μας ενημερωνεις, σε ποια μέρα είσαι; 

 

Πάρε κανένα παυσίπονο,έστω μισό . Δεν επειρεαζει αν πάρεις ένα . Τουλάχιστον έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου όταν ήμουν έγκυος. Εύχομαι αυτή τη φορά ο πονοκέφαλος να είναι από άλλο λόγο!!! Από τα καφέ πως πας?

Σήμερα είμαι μόλις στην 9η μέρα μετά την ωορρηξία. .απλά είναι πολύ νωρίς για τα δεδομένα μου ο πόνος στο στήθος και η κούραση που ξαφνικά εμφανίστηκε (βέβαια για να λέμε και του στραβου το δίκιο,εεε η κούραση μπορεί να ήταν και αφορμή για λίγο τεμπελιο 😅😅😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μακάρι μωρεε αλλά εμείς αυτόν τον μήνα με τα πρόσφατα αποτελέσματα μας το έχουμε αποκλείσει! Αφού λέμε αν γίνει θα είναι θαύμα πραγματικά 🤣🤣

Μη ξεχνάς ότι ο άντρας μου έκανε την εγχείρηση και εκείνο τον μήνα είχαμε διαγράψει εντελώς τις πιθανότητες σύλληψης...και την επόμενη μέρα της επέμβασης είχα θετικό τεστ...just saying....😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πάρε κανένα παυσίπονο,έστω μισό . Δεν επειρεαζει αν πάρεις ένα . Τουλάχιστον έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου όταν ήμουν έγκυος. Εύχομαι αυτή τη φορά ο πονοκέφαλος να είναι από άλλο λόγο!!! Από τα καφέ πως πας?

Σήμερα είμαι μόλις στην 9η μέρα μετά την ωορρηξία. .απλά είναι πολύ νωρίς για τα δεδομένα μου ο πόνος στο στήθος και η κούραση που ξαφνικά εμφανίστηκε (βέβαια για να λέμε και του στραβου το δίκιο,εεε η κούραση μπορεί να ήταν και αφορμή για λίγο τεμπελιο 😅😅😅)

Καφέ δεν έχω καθόλου εγώ. Είχα μόνο πόνο περιόδου σήμερα το πρωί,και μετά από λίγο ενώ ήμασταν έξω νιώθω κατι να φεύγει...ώπα του Λεω νομίζω ήρθε περίοδος,γουρλωσε τα μάτια ο δικός μου,μόλις πήγα τουαλέτα είδα οτι ήταν απλά πολλά υγρά. Απλά ρε κορίτσια βασανιζομαι με δυσκοιλιότητα εδώ και 4 μέρες... Πολύ φούσκωμα δεν ξέρω τι γίνεται 

Αύριο θα πάει για δεύτερη φορά για σπερμοδιαγραμμα ελπίζω να βγεί καλό και αυτή την φορά. Από μόνος του ήθελε ενώ ο γιατρός του είπε δεν χρειαζόταν γιατι η κινητικότητα σε σχέση με τη ποσότητα ηταν μια χαρά. Ας πάει δεν είναι κακο του είπα, αν είναι να νιώσει καλύτερα 🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καφέ δεν έχω καθόλου εγώ. Είχα μόνο πόνο περιόδου σήμερα το πρωί,και μετά από λίγο ενώ ήμασταν έξω νιώθω κατι να φεύγει...ώπα του Λεω νομίζω ήρθε περίοδος,γουρλωσε τα μάτια ο δικός μου,μόλις πήγα τουαλέτα είδα οτι ήταν απλά πολλά υγρά. Απλά ρε κορίτσια βασανιζομαι με δυσκοιλιότητα εδώ και 4 μέρες... Πολύ φούσκωμα δεν ξέρω τι γίνεται 

Αύριο θα πάει για δεύτερη φορά για σπερμοδιαγραμμα ελπίζω να βγεί καλό και αυτή την φορά. Από μόνος του ήθελε ενώ ο γιατρός του είπε δεν χρειαζόταν γιατι η κινητικότητα σε σχέση με τη ποσότητα ηταν μια χαρά. Ας πάει δεν είναι κακο του είπα, αν είναι να νιώσει καλύτερα 🙏🏻 

Αύριο τεστακι η σε επειρεαζει?

Μπερδεύτηκα με την Έφη για τα καφέ. Κορίτσι μου προσωπικά πιστεύω ότι έχεις αρκετά συμπτώματα εγκυμοσύνης. Προς Θεού μη σε πάρω στο λαιμό μου. Αν τελικά δεν είσαι (πράγμα που δεν πιστεύω) τότε απλά θα έχεις κάποια επιπλέον συμπτώματα που θα βάλεις στη λίστα των "προ περιόδου".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αύριο τεστακι η σε επειρεαζει?

Μπερδεύτηκα με την Έφη για τα καφέ. Κορίτσι μου προσωπικά πιστεύω ότι έχεις αρκετά συμπτώματα εγκυμοσύνης. Προς Θεού μη σε πάρω στο λαιμό μου. Αν τελικά δεν είσαι (πράγμα που δεν πιστεύω) τότε απλά θα έχεις κάποια επιπλέον συμπτώματα που θα βάλεις στη λίστα των "προ περιόδου".

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα,θα προστεθούν στη λίστα και αυτά. Ναι ναι θα κάνω αύριο! Θα είμαι δυο μέρες πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα,θα προστεθούν στη λίστα και αυτά. Ναι ναι θα κάνω αύριο! Θα είμαι δυο μέρες πριν. 

Fingers crossed 🤞🍀 . Βάλε φωτιά στη Δευτέρα μας 🔥🔥🔥🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Quick edit.. 

Νεύρα ☑️, κούραση ☑️,πρησμένο και ευαίσθητο στήθος ☑️,ας αρχίσει επίσημα η παράνοια ☑️☑️☑️☑️

Αύριο τεστακι ☑️ 

Γενικότερα δεν ενθουσιάζομαι αλλά δε μπορώ να πάραβλεψω ότι χθες κοιμήθηκα 10μισι,ξύπνησα σήμερα 8μισι,ξανακοιμηθηκς μεσημέρι 1μισι ώρα και τώρα νιώθω πτώμα. Από τη μια ο ύπνος φέρνει ύπνο λένε από την άλλη ο άντρα μου με κοιτάει όλο νόημα 😆. Στήθος πρησμένο ,αυτό ή σημαίνει ότι όντως κάτι γίνεται ή πραγματικά θα μπει για πρώτη φορά στα τόσο πρωινά σύμπτωμα περιόδου. Εννοείται ότι έκανα τεστ το απόγευμα που ξυονησα και εννοείται με κυνηγάει η άχρωμη γραμμή των τέστ οπότε δεν της έδωσα καμία σημασία αφού το πρώτο δεκάλεπτο δεν εμφανίστηκε απολύτως τίποτα. 

Επίσημα λοιπόν μπαινω στην , twilight zone, εννοείται χωρίς να με ενοχλεί αν βγαίνουν αρνητικά και τελικά μου ρθει περίοδος! Εγώ προσωπικά δεν επειρεαζομαι παραπάνω από 3 κλάσματα δευτερολέπτου με αυτά! 

Αυτααααα 

@cat12 πραγματικά λυπάμαι και ε καταλαβαίνω,ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση.. @Nandia-@ μιλάμε και εμείς με ένα παιδί? Τίποτα δε ξαναλέω,χαρά στην υπομονή σου . Σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη.

Γειά σας κορίτσια μου, τώρα κατάφερα να μπω! Εντάξει θέλω να πιστεύω ότι μόνο τυχαία δεν είναι όλα αυτά τα συμπτώματα, εύχομαι να είναι ο τυχερός μηναςς🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα,θα προστεθούν στη λίστα και αυτά. Ναι ναι θα κάνω αύριο! Θα είμαι δυο μέρες πριν. 

Κορίτσι μου στείλε μας μόλις κάνεις, αντε να μας κάνεις την αρχή🙏🙏🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...