Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...που την πουλάνε αυτήν την υπομονή να πάω να πάρω λιγηηη.

Έτσι και αλλιώς έχω αποφασίσει να μη δώσω άλλα χρήματα για τεστ εφόσον παρήγγειλα ..οπότε θα κάνω υπομονή θέλω δε θέλω ..απλά έχω σκάσει .. καταλαβαίνεις...

Την άτιμη είναι δύσκολη το ξέρω!!! Οχι συμφωνώ αφού περιμένεις να έρθουν τεστακια κάνε από αυτά! εύχομαι όλη η υπομονή να βγει σε καλό🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Girlyκαι @Κατερίνα!!! Υπομονηηηηηηηηηη μεχρι να κάνετε τεστακι πάντως πολύ θετικο που ακόμη δεν σας ήρθε 🤞🙈                             
@marinamanoulitsaτι γινετε ;;;;;;;;;; Περιμένουμε με ανυπομονισια🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια είναι καμία μαζί μου στην αναμονή να έχω υποστήριξη;😂 Παρασκευή και Σάββατο 3και4 του μήνα είχα θετικο τεστ ωορρρηξιας (δεν ξερω από ποια μέρα να ξεκινήσω να μετράω μέρες μετά την ωορρηξια😅) και επαφές 2-5 του μήνα . Να ξεκινήσω να μετράω μερεσ από την τελευταία επαφή; Τι λετεεε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ρε κοριτσια είναι καμία μαζί μου στην αναμονή να έχω υποστήριξη;😂 Παρασκευή και Σάββατο 3και4 του μήνα είχα θετικο τεστ ωορρρηξιας (δεν ξερω από ποια μέρα να ξεκινήσω να μετράω μέρες μετά την ωορρηξια😅) και επαφές 2-5 του μήνα . Να ξεκινήσω να μετράω μερεσ από την τελευταία επαφή; Τι λετεεε;

Αααα εσύ είσαι πιο ανυπόμονη και από μένα!!! Οι επαφές σου είναι σούπερ πάντως! Δε ξέρω αν πρέπει να μετράς ακόμη παντως σίγουρα είμαστε σε αναμονή όλες μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αααα εσύ είσαι πιο ανυπόμονη και από μένα!!! Οι επαφές σου είναι σούπερ πάντως! Δε ξέρω αν πρέπει να μετράς ακόμη παντως σίγουρα είμαστε σε αναμονή όλες μαζί!

Αστααααα αυτή τη φορά είμαι πολύ ανυπόμονη😃ίσως επειδη πιστεύω ότι θα βοηθήσει η αγωγή που παίρνω 🤞είπα να κάνω τεστακι πριν πάω για χοριακη 20/03 που μου είπε ο γιατρός αλλά δεν ξερω ποια μέρα να κάνω δλδ ποσό πιο νωρίς 😂 . Όλες μαζί είμαστε εννοείται🥰 απλά λέω μήπως είναι στις ίδιες μέρες περίπου καμία κοπέλα για να συγκρίνουμε συμπτώματα 😂 αχ Χριστέ μου ξεκίνησε η παρανοιααααααααα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αστααααα αυτή τη φορά είμαι πολύ ανυπόμονη😃ίσως επειδη πιστεύω ότι θα βοηθήσει η αγωγή που παίρνω 🤞είπα να κάνω τεστακι πριν πάω για χοριακη 20/03 που μου είπε ο γιατρός αλλά δεν ξερω ποια μέρα να κάνω δλδ ποσό πιο νωρίς 😂 . Όλες μαζί είμαστε εννοείται🥰 απλά λέω μήπως είναι στις ίδιες μέρες περίπου καμία κοπέλα για να συγκρίνουμε συμπτώματα 😂 αχ Χριστέ μου ξεκίνησε η παρανοιααααααααα🤣

😂😂😂 Καλώς ήρθες παράνοια! Είσαι στο σωστό μέρος!! Έτσι σε θέλω σούπερ αισιόδοξη!! Κάνε κανένα τυχερό τεστακι κάνα δυο μέρες πριν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

😂😂😂 Καλώς ήρθες παράνοια! Είσαι στο σωστό μέρος!! Έτσι σε θέλω σούπερ αισιόδοξη!! Κάνε κανένα τυχερό τεστακι κάνα δυο μέρες πριν!!

Χαχαχαχ αντε τώρα να περάσουν οι μέρες 😅 δυο μέρες ε;;;;; Όχι πιο νωρίς ε;;;; Ξέρεις τα λέω για να τα ακούω λες και δεν ξερω ότι πιο νωρίς είναι δύσκολο να δειξει 😂😂😂😂😂 με έχει πιάσει τρελααααααα 😂 αντε βρε κοριτσάκι μου να δειξει το δικό σου και των άλλων κοριτσιών τυχερό τεστακι ❤️ να χαρούμε λιγάκι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό... Άρα έκανε λάθος το αχνο θετικο... Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ... Αναμένω περίοδο και πάμε για τον επόμενο κύκλο... Φιλιά 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό... Άρα έκανε λάθος το αχνο θετικο... Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ... Αναμένω περίοδο και πάμε για τον επόμενο κύκλο... Φιλιά 😍

Κορίτσι μου δυναμικα για τον επόμενο κύκλο ❤️ να είναι ο τυχερός σου κύκλος εύχομαι💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eva96 είπε:

εχω κληρονομικο διαβητη απο την μητερα μου πριν την εγκυμοσυνη επερνα χαπια και μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος ξεκινησα ινσουλινη και μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης ηταν ρυθμισμενο οπως επρεπε. εκανα και διατροφη οχι στερητικη ηταν μια σωστη διατροφη  και εβαλα λιγα κιλα τα οποια στο τριμηνο μετα την γεννα ειχαν φυγει. το κακο ειναι μια χανω μια περνω επειδη εχω θυρεοειδη. οποτε συχνα πρεπει να το τσεκαρω και να βλεπουμε πως πηγαινει.

για την βαφτιση λεμε να την κανουμε τον σεπτεμβριο για να μην εχει ζεστη.

Ααα κατάλαβα όποτε έπρεπε να κανείς και ινσουλίνη σημασία έχει ότι πήγαν όλα καλά 😊 εμένα ήταν πολύ στερητική η δίαιτα.. ζόρικος ο θυροειδης θέλει να τον παρακολουθείς συχνά..  

@Girly εγω κορίτσια είναι η αλήθεια ότι δεν  είχα μεγάλο πρόβλημα με το ζαχαρο ήταν υπερβολική η Ενδοκρινολογος, δεν το χειρίστηκε σωστά.. μου έδωσε μια πολύ αυστηρή διαιτα χωρίς λόγο έπρεπε να με παρακολουθεί να δούμε πως θα εξελιχθεί κατά την διάρκεια της εγκυμοσυνης..  πεινουσα πολύ 😕 την ξεκίνησα από το 2,5 μηνών έως περίπου 7ο μήνα μετά την παράτησα και έτρωγα κανονικά 13 κιλά είχα πάρει τα εχασα αρκετά γρήγορα και εγω.. στην επομενη εγκυμοσυνη όταν με το καλό έρθει σίγουρα δεν θα ξανά κάνω αυτήν την βλακεία θα ψαξω να βρω διατροφολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό... Άρα έκανε λάθος το αχνο θετικο... Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ... Αναμένω περίοδο και πάμε για τον επόμενο κύκλο... Φιλιά 😍

Μήπως ήθελε να το κανείς με πρωινά ουρά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό... Άρα έκανε λάθος το αχνο θετικο... Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ... Αναμένω περίοδο και πάμε για τον επόμενο κύκλο... Φιλιά 😍

Πραγματικά τι παίζει με τα τεστ βρε κορίτσια???!?! Εγώ θα έλεγα να ξανακάνεις με τα πρωινά ..πόσες μέρες μετράς καθυστέρηση θύμησε μου? Γιατί από όσο ξέρω πιο σύνηθες είναι το ψευδώς αρνητικό παρά το ψευδώς θετικό!! 

Όπως και να έχει σου εύχομαι σήμερα να χαρείς την ημέρα των γενεθλίων σου και το δωράκι σου να ετοιμάζεται για να σου αποκαλυφθεί ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα κατάλαβα όποτε έπρεπε να κανείς και ινσουλίνη σημασία έχει ότι πήγαν όλα καλά 😊 εμένα ήταν πολύ στερητική η δίαιτα.. ζόρικος ο θυροειδης θέλει να τον παρακολουθείς συχνά..  

@Girly εγω κορίτσια είναι η αλήθεια ότι δεν  είχα μεγάλο πρόβλημα με το ζαχαρο ήταν υπερβολική η Ενδοκρινολογος, δεν το χειρίστηκε σωστά.. μου έδωσε μια πολύ αυστηρή διαιτα χωρίς λόγο έπρεπε να με παρακολουθεί να δούμε πως θα εξελιχθεί κατά την διάρκεια της εγκυμοσυνης..  πεινουσα πολύ 😕 την ξεκίνησα από το 2,5 μηνών έως περίπου 7ο μήνα μετά την παράτησα και έτρωγα κανονικά 13 κιλά είχα πάρει τα εχασα αρκετά γρήγορα και εγω.. στην επομενη εγκυμοσυνη όταν με το καλό έρθει σίγουρα δεν θα ξανά κάνω αυτήν την βλακεία θα ψαξω να βρω διατροφολόγο 

...έτσι και εγώ...με τη διαφορά ότι έκανα από τον 7 μέχρι το τέλος...και ειλικρινά έκλαιγα. Ήταν αφόρητα δύσκολο. Έχασα 9 κιλα μέσα σε δύο μήνες ούσα έγκυος! Βέβαια μέχρι τον 7 είχα βάλει 15 αλλά όπως και να 'χει.... Ο γυναικολόγος φώναζε αυτή επέμενε. Εγώ ήμουν στη μέση! Πλέον έχω αλλάξει γυναικολόγο (για άλλους λόγους) και φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτήν . Ξέρω ήδη σε ποιον ενδοκρινολόγο θα πάω με το καλό μόλις δω το πολυπόθητο θετικό τεστακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πραγματικά τι παίζει με τα τεστ βρε κορίτσια???!?! Εγώ θα έλεγα να ξανακάνεις με τα πρωινά ..πόσες μέρες μετράς καθυστέρηση θύμησε μου? Γιατί από όσο ξέρω πιο σύνηθες είναι το ψευδώς αρνητικό παρά το ψευδώς θετικό!! 

Όπως και να έχει σου εύχομαι σήμερα να χαρείς την ημέρα των γενεθλίων σου και το δωράκι σου να ετοιμάζεται για να σου αποκαλυφθεί ❤️

Δεν έχω καθυστέρηση!!! Σήμερα περίμενα!!! @Elk το σκέφτηκα και εγώ.. Αλλά δεν ξέρω..τελος πάντων θα περιμένω και θα ξανακάνω Σάββατο πρωί ξανά αν δεν έρθει έως τότε... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν έχω καθυστέρηση!!! Σήμερα περίμενα!!! @Elk το σκέφτηκα και εγώ.. Αλλά δεν ξέρω..τελος πάντων θα περιμένω και θα ξανακάνω Σάββατο πρωί ξανά αν δεν έρθει έως τότε... 

 

 

Σάββατο πρωί?? Μα σήμερα είναι Δευτέρα!! Αύριο είναι η 1η μέρα καθυστέρησης!! Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει με τα τεστ!! Ήταν πεντακάθαρο θετικό το είδα πολύ καλά!! Αχ αυτές οι εταιρείες παίζουν με τον πόνο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν έχω καθυστέρηση!!! Σήμερα περίμενα!!! @Elk το σκέφτηκα και εγώ.. Αλλά δεν ξέρω..τελος πάντων θα περιμένω και θα ξανακάνω Σάββατο πρωί ξανά αν δεν έρθει έως τότε... 

 

 

Θα μου κάνει πραγματικά μεγάλη εντύπωση αν σου έρθει! Συνεχίζω να πιστεύω ότι το δωράκι σου ετοιμάζεται να αποκαλυφθεί ❤️

Ρε θηρίο Σάββατο?!την μισή σου υπομονή να 'χα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Σάββατο πρωί?? Μα σήμερα είναι Δευτέρα!! Αύριο είναι η 1η μέρα καθυστέρησης!! Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει με τα τεστ!! Ήταν πεντακάθαρο θετικό το είδα πολύ καλά!! Αχ αυτές οι εταιρείες παίζουν με τον πόνο μας 

Πραγματικά όμως τις τελευταίες μέρες έχουμε χαζεψει με τα τεστ...όχι αχνές γραμμες,όχι γραμμές εξάτμισης oχι μισά σταυρουδάκια..ε μα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας!! Χθες ήταν μια πολύ κουραστική μέρα για μένα προσωπικά στην δουλειά γι'αυτό και δεν μπήκα να σας διαβάσω αναλυτικά το απόγευμα!!  Είναι απίστευτο αυτό με τα τεστ πραγματικά!! @Girly @Κατερίνα!!! Δεν πιστεύω να ήρθε η βλαμμένη?? @marinamanoulitsa κορίτσι μου πιστεύω ότι το 2ο τέστ έκανε λάθος και όχι το 1ο!! Αν δεν ήταν και πρώιμης και με πρωινά ούρα πολύ πιθανόν εκεί να έγινε το λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό... Άρα έκανε λάθος το αχνο θετικο... Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ... Αναμένω περίοδο και πάμε για τον επόμενο κύκλο... Φιλιά 😍

Κοριτσι μου χωρίς καθυστέρηση δεν νομίζω να έδειχνε πέρα από τα πρωινά ουρά, αν θες κάνε άλλο ένα με πρωινά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας!! Χθες ήταν μια πολύ κουραστική μέρα για μένα προσωπικά στην δουλειά γι'αυτό και δεν μπήκα να σας διαβάσω αναλυτικά το απόγευμα!!  Είναι απίστευτο αυτό με τα τεστ πραγματικά!! @Girly @Κατερίνα!!! Δεν πιστεύω να ήρθε η βλαμμένη?? @marinamanoulitsa κορίτσι μου πιστεύω ότι το 2ο τέστ έκανε λάθος και όχι το 1ο!! Αν δεν ήταν και πρώιμης και με πρωινά ούρα πολύ πιθανόν εκεί να έγινε το λάθος!!

καλημέρα κοριτσάκι μου, έχω πιο πολλά καφέ σήμερα πιστεύω έρχεται🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ρε κοριτσια είναι καμία μαζί μου στην αναμονή να έχω υποστήριξη;😂 Παρασκευή και Σάββατο 3και4 του μήνα είχα θετικο τεστ ωορρρηξιας (δεν ξερω από ποια μέρα να ξεκινήσω να μετράω μέρες μετά την ωορρηξια😅) και επαφές 2-5 του μήνα . Να ξεκινήσω να μετράω μερεσ από την τελευταία επαφή; Τι λετεεε;

Είσαι μερικές μέρες μετά από μένα 😁😁 εγώ στις 13 περιμένω με θετικό την καθαρά Δευτέρα εσύ με θετικό 3-4 περιμένεις 17-18!! Οι επαφές σου ήταν τέλειες σε αντίθεση με μένα!! Αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Εμπρός για την νίκη φιλενάδα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιααααα 

 

@annitakianna όχι δεν μου ήρθε ακόμη..κάθε που πάω τουαλέτα κρατάω την ανάσα μου στο σκούπισμα...και τα τυχερά νου τεστακια που είναι οεοοοο??? Άντε κύριε κούριερ! Άντε ελατεεεε

@Κατερίνα!!! Εσύ έχεις πάντα τέτοια καφέ πριν την περίοδο?? Γιατί ύποπτο το ότι είχες και χθες και σταμάτησαν και σήμερα πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε βρε κορίτσια να κουσκουσαρουμε λιγάκι?? Άντε και η αναμονή θα με τρελλανει!! Ακόμη το δέμα μου δεν είναι προς παράδοση καν!! Και ειλικρινά κάνω γαιδουρινη υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Που είστε βρε κορίτσια να κουσκουσαρουμε λιγάκι?? Άντε και η αναμονή θα με τρελλανει!! Ακόμη το δέμα μου δεν είναι προς παράδοση καν!! Και ειλικρινά κάνω γαιδουρινη υπομονή!

Θύμησέ μου πότε ΔΕΝ περιμένεις περίπου;; Εγώ όταν ξέμενα πάντως έπαιρνα predictor early 🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααα 

 

@annitakianna όχι δεν μου ήρθε ακόμη..κάθε που πάω τουαλέτα κρατάω την ανάσα μου στο σκούπισμα...και τα τυχερά νου τεστακια που είναι οεοοοο??? Άντε κύριε κούριερ! Άντε ελατεεεε

@Κατερίνα!!! Εσύ έχεις πάντα τέτοια καφέ πριν την περίοδο?? Γιατί ύποπτο το ότι είχες και χθες και σταμάτησαν και σήμερα πάλι!!

να σου πω όχι είχα κ στον προηγούμενο κύκλο η τον προ προηγούμενο δεν θυμάμαι λίγα καφέ πριν έρθει! αλλά δεν ξανά είχα ποτέ πριν κ μου είχε κάνει κ την πρώτη φορά εντύπωση, αφού σκέφτομαι να πάω στον γυναικολόγο να κάνω ένα τσεκ όταν έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...