Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

@marinamanoulitsa πολύχρονη με υγεία και όλα τα καλά…να έρθει γρήγορα το τρίτο σου παιδάκι, που τόσο επιθυμείς… Χρόνια πολλά!!!!!!!!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@marinamanoulitsa πολύχρονη με υγεία και όλα τα καλά…να έρθει γρήγορα το τρίτο σου παιδάκι, που τόσο επιθυμείς… Χρόνια πολλά!!!!!!!!!💖

Αμαααννν το ξεχασαααα!!!

@marinamanoulitsa κορίτσι μου γλυκό χρόνια σου πολλά ,καλά και ευτυχισμένα! Να είσαι γερή να χαίρεστε την οικογένεια σου και σήμερα να τη δεις να μεγαλώνει κατά ένα μέλος!! Υγεία ,υγεία και όλα τα άλλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτά ήταν συσκευασία με 2 τεμάχια τεστ. Οπότε επειδή ήταν στην ίδια συσκευασία προφανώς ήταν της ίδια παρτίδας και έβγαλαν και τα δύο το ίδιο αποτέλεσμα...αχ αφήστε να σκάσω είμαι. Τζάμπα λεφτά. Παρήγγειλα πριν λίγα τα τυχερά τεστακια και εύχομαι αύριο να έρθουν .βέβαια να έρθουν πρωί πρωί δε παίζει οπότε η αναμονή θα παραταθεί έως ότου έρθουν...αλλά από το φαρμακείο δεν παίρνω πάντως. Τώρα άρχισε σιγά σιγά και να βαραίνει το κεφάλι μου,που σημαίνει ότι θα αρχίσει να πονάει σε λίγο που σημαίνει ότι αυτή η άτιμη παράκουσε τις εντολές μου και θα έρθει..πάντα έχω πονοκέφαλο πριν την περίοδο. Πριν της ανοίξω θα της ρίξω και μια μούντζα πάντως μπας και θιχτεί και δε ξανάρθει ..άλλο σύμπτωμα δεν έχω. 

Αχ κοριτσάκι μου ευχομαι να μην έρθει 🥰αν έρθει όμως ξεκινά δυναμικα για τον νέο κύκλο σου😊θα έρθει το σποράκι που θα παειιιιι🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αμαααννν το ξεχασαααα!!!

@marinamanoulitsa κορίτσι μου γλυκό χρόνια σου πολλά ,καλά και ευτυχισμένα! Να είσαι γερή να χαίρεστε την οικογένεια σου και σήμερα να τη δεις να μεγαλώνει κατά ένα μέλος!! Υγεία ,υγεία και όλα τα άλλα θα γίνουν!!!

Χρόνια πολλα κορίτσι μουυυυυυ❤️❤️❤️ εγώ σου ευχήθηκα χθες γτ ήμουν σίγουρη ότι θα το ξεχάσω😂 να τα εκατοστήσεις με υγειααα και ότι ποθείς να το πάθεις 💕περιμένουμε νέα σουυυυ🤞💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@marinamanoulitsaκαλέ το ξέχασα τελείως!! Πολύχρονη κορίτσι μου και ότι ποθείς να το βρεις στην αγκαλιά σου!! ♥️♥️♥️♥️♥️

χρόνια πολλά και καλά κορίτσι μου, υγεία πάνω απ όλα και όλα τα άλλα έρχονται🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα 

Επιτέλους ξανά ξεκλείδωσα τον λογαριασμό μέρες προσπαθώ να γράψω χωρίς ελπίδα..!!Τα πράγματα για εμάς δεν εξελίχθηκαν καλά το μωράκι μας παλινδρομησε και την Παρασκευή έκανα αποξεση..Η αλήθεια είναι ότι το πήρα σχετικά καλά ίσως επειδή έχω κι το μεγάλο μου παιδάκι και παίρνω δύναμη,όμως δεν σας κρύβω πως τώρα αν ξανά προσπαθήσω θα έχω φοβία για το τι θα συμβεί..ο γιατρός το ειπε τυχαίο γεγονός και ότι εφόσον δεν ακούσαμε καρδιά προνοησε η φύση και το πιστευω πως έτσι θα είναι.. ο άντρας μ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ χάλια και μ έλεγε συνέχεια ότι θέλει να προσπαθήσουμε κατευθείαν..Εγω από την άλλη φοβάμαι όπως είπα και δεν ξέρω αν θέλω ακόμα..

 

 

Λυπάμαι πολύ που άλλη μια προστέθηκε σε αυτή τη μαύρη λίστα... Κ εμένα ο άντρας που ήθελε να προσπαθήσουμε αμέσως. Εγώ, όπως και εσυ, φοβόμουν πολύ παρολαυτα το ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο να ξαναμείνω έγκυος. Αφού κάναμε τις απαραίτητες εξετάσεις και βγήκαν καθαρές ξεκίνησα προσπάθεια μετά την πρώτη κιολας περίοδο από την απόξεση (16/12/2022). Κ τώρα διανύω την 7η εβδομάδα εγκυμοσύνης μου. Εννοείται φοβάμαι πολυ, αλλά πλέον ξέρω ότι δεν είναι στο χέρι μου. Ισως επειδή εγώ δεν έχω παιδάκι, και η λαχτάρα μου είναι πολύ μεγάλη!!

Πάρε το χρόνο σου, φόβο πάντα θα έχεις όσος καιρός και να περάσει, το σημαντικό όμως είναι να νιώσεις έτοιμη να ξαναζήσεις το θαύμα από την αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια κ εμένα μου έρχεται η γλυκούλα, είχα πριν λίγο καφέ στο σκούπισμα κ σιγά σιγα νιώθω τα ποναλακια, έτσι είχε γίνει κ τον περασμένο μήνα πριν μου ρθει! δε πειράζει πάμε για τον επόμενο κυκλο✌️✌️🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

κορίτσια κ εμένα μου έρχεται η γλυκούλα, είχα πριν λίγο καφέ στο σκούπισμα κ σιγά σιγα νιώθω τα ποναλακια, έτσι είχε γίνει κ τον περασμένο μήνα πριν μου ρθει! δε πειράζει πάμε για τον επόμενο κυκλο✌️✌️🤞🤞

Ρίξτης μια μούντζα όταν έρθει .. όχι κορίτσι μου δε πειράζει καθόλου! Το σκ είναι κοντά! Θα σου τελειώσει και σιγά σιγά μπαίνουμε πάλι στην φάση μ'ενα σμπαρο δύο τρυγόνια! Και απόλαυση και τεκνοποίηση!!!

Εγώ ακόμη στα ίδια είμαι αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου ρθει και μένα..λίγο τα πονακια έχω από το πρωί μια αριστερά, μια περιόδου..λίγο τα αρνητικά τεστ (που όπως και να το κάνουμε βρε κορίτσια πόσο να χρυσωσω το χάπι μου? Αναμενόμενη ημερομηνία θα φαινόταν όπως και να 'χε...αναμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρίξτης μια μούντζα όταν έρθει .. όχι κορίτσι μου δε πειράζει καθόλου! Το σκ είναι κοντά! Θα σου τελειώσει και σιγά σιγά μπαίνουμε πάλι στην φάση μ'ενα σμπαρο δύο τρυγόνια! Και απόλαυση και τεκνοποίηση!!!

Εγώ ακόμη στα ίδια είμαι αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου ρθει και μένα..λίγο τα πονακια έχω από το πρωί μια αριστερά, μια περιόδου..λίγο τα αρνητικά τεστ (που όπως και να το κάνουμε βρε κορίτσια πόσο να χρυσωσω το χάπι μου? Αναμενόμενη ημερομηνία θα φαινόταν όπως και να 'χε...αναμένω..

Και διπλή θα της την ρίξω! Δεν βαριέσαι θα έρθει όταν είναι η ώρα του, δεν μας παίρνει από κάτω, πάντως Εγγλέζες😅 μη μας κρατάνε κ σε αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και διπλή θα της την ρίξω! Δεν βαριέσαι θα έρθει όταν είναι η ώρα του, δεν μας παίρνει από κάτω, πάντως Εγγλέζες😅 μη μας κρατάνε κ σε αγωνία 

Ναι ναι...για μπατσες είναι βασικά όχι για μούντζες αλλά είμαι και Κυρία! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα τα μηνύματα σας με τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου γλυκα!!! ❣️❣️❣️. Να είμαστε καλά όλες και θα έρθουν και τα μωράκια μας... Θα κάνω σε λίγο τεστ.. Πήγε να τα πάρει ο άντρας μου γιατί τα είχα παραγγείλει και σε λίγη ώρα θα τα έχω.. Οπότε αναμένετε όλες και ελπίζω να μην είναι αρνητικό Παναγία μου😵😵😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Διάβασα τα μηνύματα σας με τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου γλυκα!!! ❣️❣️❣️. Να είμαστε καλά όλες και θα έρθουν και τα μωράκια μας... Θα κάνω σε λίγο τεστ.. Πήγε να τα πάρει ο άντρας μου γιατί τα είχα παραγγείλει και σε λίγη ώρα θα τα έχω.. Οπότε αναμένετε όλες και ελπίζω να μην είναι αρνητικό Παναγία μου😵😵😍

Άντε και σε περιμέναμε όλη μεραααα.

Περιμενουμεεεεεεε. Άντε να έχουμε και κανένα θετικό σήμερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Διάβασα τα μηνύματα σας με τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου γλυκα!!! ❣️❣️❣️. Να είμαστε καλά όλες και θα έρθουν και τα μωράκια μας... Θα κάνω σε λίγο τεστ.. Πήγε να τα πάρει ο άντρας μου γιατί τα είχα παραγγείλει και σε λίγη ώρα θα τα έχω.. Οπότε αναμένετε όλες και ελπίζω να μην είναι αρνητικό Παναγία μου😵😵😍

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!! Εύχομαι υγεία και κάθε χαρά! Περιμένουμε το θετικό τεστακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Λυπάμαι πολύ που άλλη μια προστέθηκε σε αυτή τη μαύρη λίστα... Κ εμένα ο άντρας που ήθελε να προσπαθήσουμε αμέσως. Εγώ, όπως και εσυ, φοβόμουν πολύ παρολαυτα το ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο να ξαναμείνω έγκυος. Αφού κάναμε τις απαραίτητες εξετάσεις και βγήκαν καθαρές ξεκίνησα προσπάθεια μετά την πρώτη κιολας περίοδο από την απόξεση (16/12/2022). Κ τώρα διανύω την 7η εβδομάδα εγκυμοσύνης μου. Εννοείται φοβάμαι πολυ, αλλά πλέον ξέρω ότι δεν είναι στο χέρι μου. Ισως επειδή εγώ δεν έχω παιδάκι, και η λαχτάρα μου είναι πολύ μεγάλη!!

Πάρε το χρόνο σου, φόβο πάντα θα έχεις όσος καιρός και να περάσει, το σημαντικό όμως είναι να νιώσεις έτοιμη να ξαναζήσεις το θαύμα από την αρχή!

Όλα καλά θα πάνε να έχεις πίστη 🙏🙏

Εγωω παντως συγνώμη αλλά δεν ξέρω να κάνω ταγκ απαντάω σε όλες σας🤣 Σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σας λόγια γιατί πραγματικά μου δίνουν δύναμη και κουράγιο!!

Θελω πάρα πολύ απλά ίσως πρέπει λίγο να διαχειριστώ τον φόβο μου γιατί τότε τιποτα δεν θα πάει καλά!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Διάβασα τα μηνύματα σας με τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου γλυκα!!! ❣️❣️❣️. Να είμαστε καλά όλες και θα έρθουν και τα μωράκια μας... Θα κάνω σε λίγο τεστ.. Πήγε να τα πάρει ο άντρας μου γιατί τα είχα παραγγείλει και σε λίγη ώρα θα τα έχω.. Οπότε αναμένετε όλες και ελπίζω να μην είναι αρνητικό Παναγία μου😵😵😍

Χρόνια σου πολλά ότι επιθυμείς με υγεία  και πολλά χαμόγελα💕

θα περιμένουμε νέα εύχομαι ενα μεγάλο +++++😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

εγω θέλω να κάνω μερικές εξετάσεις εχω και έναν φρονιμιτη που θέλω να αφαιρέσω 

 να κόψω τον θηλασμό και να αρχίσω προσπάθειες 

Εμένα στην εγκυμοσύνη ήταν λίγο τσιμπημένο το ζαχαρο έκανα εκεί μια χαζό διατροφη όπου κάπου στο 7ο μήνα την παράτησα εσυ πήρες καποια αγωγή ;

βαφτιση έκλεισα 30/7 θα 11 μηνών η μικρή αλλά δεν με βόλευε νωρίτερα δεν είχα άδεια ο αντρας μου.. 

εχω κληρονομικο διαβητη απο την μητερα μου πριν την εγκυμοσυνη επερνα χαπια και μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος ξεκινησα ινσουλινη και μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης ηταν ρυθμισμενο οπως επρεπε. εκανα και διατροφη οχι στερητικη ηταν μια σωστη διατροφη  και εβαλα λιγα κιλα τα οποια στο τριμηνο μετα την γεννα ειχαν φυγει. το κακο ειναι μια χανω μια περνω επειδη εχω θυρεοειδη. οποτε συχνα πρεπει να το τσεκαρω και να βλεπουμε πως πηγαινει.

για την βαφτιση λεμε να την κανουμε τον σεπτεμβριο για να μην εχει ζεστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Πώς πας???

@Elk είχα και εγώ διαβήτη κύησης τον οποίο έμαθα στον 7μηνα. Έκανα ισνουλινη και εξαντλητικη δίαιτα ταυτόχρονα...τώρα πρώτα ο Θεός όταν είναι έγκυος θα πάω από την αρχή σε άλλον ενδοκρινολόγο και εύχομαι να μη χρειαστεί να ξανακάνω τέτοια τρελή δίαιτα στην εγκυμοσύνη!

Όσο για τον φρόνιμη,ναι καλά θα κάνεις να το κάνεις από τώρα γιατί μετά δύσκολα ..

@eva96  μπράβο στον γιατρό σου που χωρίς παλαβές δίαιτες και με ιστορικό σε κράτησε σε τόσο καλό επίπεδο. Γεννήσεις με το πρωτόκολλο 38 εβδομάδων με πρόκληση και εσύ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa μου χρόνια πολλά κοπελαρα μου!! Ναι χαίρεσαι την οικογένεια σου και με το καλό να έρθει το νέο μέλος!! Να έχετε πάντα υγεία, τύχη και πολλή πολλή αγάπη!! Και τώρα περιμένουμε να δούμε το πιο όμορφο δώρο σου για σήμερα ❤️❤️ Μέσα από την καρδιά μου πολλή πολλή καλή επιτυχία 🙏🍼💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !

Είχα γράψει πριν λίγες μέρες ότι πήγα για 1ο υπέρηχο και η γιατρός μου ανέφερε πιθανη παλινδρομη κυηση . Μου το επιβεβαίωσε κι άλλος γιατρός που επισκέφθηκα αλλά και γιατρος νοσοκομείου που πήγα το Σάββατο Ήμουν στην έβδομη εβδομάδα υπήρχε ψηλά ο σάκος αλλά καθόλου εμβρυϊκά στοιχεία. Έχει λίγη ώρα που γύρισα σπίτι μετά από την αποξεση στο νοσοκομείο. Είμαι καλά δεν ένιωσα τίποτα. θα παίρνω για 6 εβδομάδες αντιβίωση. Σε 10 - 15 μερες θα επικοινωνήσω για να μάθω τα αποτελέσματα της ιστολογικής. 

Αυτα τα δικά μου τα νέα! Να υπαρχει υγεία κορίτσια , αγάπη και στήριξη ανάμεσα στο ζευγάρι. Όλα για κάποιον λόγο γίνονται. Θετική σκέψη ❤️

 

λυπαμαι γιαυτο κοριτσι μου. το εζησα πριν τρια χρονια στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και ξερω πως νιωθεις. βεβαια εμενα ο γιατρος που πηγαινα τοτε δεν μας το ειπε. με αφησε τρεις εβδομαδες χωρις παρακολουθηση και οταν ξεκινησε αιμορραγια μου εδωσε χαπια χωρις να ξερω τι γινεται αν ειναι βιωσιμη η οχι η εγκυμοσυνη. μου εκανε υπερηχο μετα απο λιγες μερες και μας ειπε οτι εχω κενο σακο, μας ειπε ποσα θελει για την αποξεση, και να κανουμε εξετασεις και εγω και ο συζυγος βλεπεις ηταν σε ιδιωτικο μαιευτηριο. αλλαξα γιατρο απευθειας πηγα σε δημοσιο νοσοκομειο  ειμουν 10 εβδομαδων και ο πρωτος γιατρος με ειχε δει στις 7 εβδομαδες. αμεσως μπηκα για αποξεση. ενα μηνα μετα εκανα αιματολογικες και μου βρεθηκε ζαχαρο. εχω κληρονομικο διαβητη και δεν το ηξερα. απο τοτε περνω αγωγη. μετα βρηκα και εναν καλο γυναικολογο, εμεινα ξανα εγκυος και γεννησα πριν λιγους μηνες ενα υγιεστατο μωρακι. ευχομαι οτι καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Κατερίνα!!! Πώς πας???

@Elk είχα και εγώ διαβήτη κύησης τον οποίο έμαθα στον 7μηνα. Έκανα ισνουλινη και εξαντλητικη δίαιτα ταυτόχρονα...τώρα πρώτα ο Θεός όταν είναι έγκυος θα πάω από την αρχή σε άλλον ενδοκρινολόγο και εύχομαι να μη χρειαστεί να ξανακάνω τέτοια τρελή δίαιτα στην εγκυμοσύνη!

Όσο για τον φρόνιμη,ναι καλά θα κάνεις να το κάνεις από τώρα γιατί μετά δύσκολα ..

@eva96  μπράβο στον γιατρό σου που χωρίς παλαβές δίαιτες και με ιστορικό σε κράτησε σε τόσο καλό επίπεδο. Γεννήσεις με το πρωτόκολλο 38 εβδομάδων με πρόκληση και εσύ?

 

κανονικα θα εμπαινα στις 38 με προκληση ειχα ομως ενδειξεις οτι ισως γεννουσα λιγο νωριτερα ειχα κοντο τραχηλο και το παιδι ειχε γυρισει και ο γιατρος ηθελε να με προσπαθησει για φυσιολογικο αλλα το παιδι μου ειχε αλλη αποψη. γεννησα στις 36+5 με καισαρικη επειδη ο μικρουλης δεν μου εδινε κινησεις  και ο γιατρος δεν ηθελε να ρισκαρει το παιδι. μπηκε για μια μερα στην μενν και μετα τον ειχα μαζι μου. γεννηθηκε 2700 και τωρα εχει γινει ολοκληρο αντρακι.

ο γιατρος μου ειναι της αποψεις οτι δεν δινουμε μια εξαντλητικη διαιτα σε μια εγκυμονουσα η οποια εχει καποιες αναγκες και περιμενουμε να μην πειναει γινεται χειροτερα οχι καλυτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Κατερίνα!!! Πώς πας???

@Elk είχα και εγώ διαβήτη κύησης τον οποίο έμαθα στον 7μηνα. Έκανα ισνουλινη και εξαντλητικη δίαιτα ταυτόχρονα...τώρα πρώτα ο Θεός όταν είναι έγκυος θα πάω από την αρχή σε άλλον ενδοκρινολόγο και εύχομαι να μη χρειαστεί να ξανακάνω τέτοια τρελή δίαιτα στην εγκυμοσύνη!

Όσο για τον φρόνιμη,ναι καλά θα κάνεις να το κάνεις από τώρα γιατί μετά δύσκολα ..

@eva96  μπράβο στον γιατρό σου που χωρίς παλαβές δίαιτες και με ιστορικό σε κράτησε σε τόσο καλό επίπεδο. Γεννήσεις με το πρωτόκολλο 38 εβδομάδων με πρόκληση και εσύ?

 

Εγω τπτ ακόμα, δεν ξανά είδα τίποτα! αλλά δεν είμαι αισιόδοξη γτ έχω πρηστεί πιστεύω αύριο θα έρθει! Εσενα έκανε εμφάνιση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω τπτ ακόμα, δεν ξανά είδα τίποτα! αλλά δεν είμαι αισιόδοξη γτ έχω πρηστεί πιστεύω αύριο θα έρθει! Εσενα έκανε εμφάνιση;

Αχ αλήθεια??!! Πολύ χαίρομαι!!! Ίσως και να μη σου έρθει τελικά!!!!

Εγώ τίποτα. Είχα πόνους περιόδου που συνέχεια πήγαινα τουαλέτα και τσεκαρα..εδώ και κανένα δίωρο σταμάτησαν εντελώς. Τι να πω...δε ξέρω τι θα κάνω αύριο αν δεν μου έρθει και δεν έρθουν και τα τεστακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ αλήθεια??!! Πολύ χαίρομαι!!! Ίσως και να μη σου έρθει τελικά!!!!

Εγώ τίποτα. Είχα πόνους περιόδου που συνέχεια πήγαινα τουαλέτα και τσεκαρα..εδώ και κανένα δίωρο σταμάτησαν εντελώς. Τι να πω...δε ξέρω τι θα κάνω αύριο αν δεν μου έρθει και δεν έρθουν και τα τεστακια μου!!!

Τι να πω θα είναι θαύμα!! Ελα να σου πω αν δεν ερθει κ δεν έρθουν κ τα τεστακια αφού τα έχεις παραγγείλει προτείνω να περιμένεις να έρθουν και να κάνεις μετά🙏 αν καταφέρεις να έχεις υπομονή😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να πω θα είναι θαύμα!! Ελα να σου πω αν δεν ερθει κ δεν έρθουν κ τα τεστακια αφού τα έχεις παραγγείλει προτείνω να περιμένεις να έρθουν και να κάνεις μετά🙏 αν καταφέρεις να έχεις υπομονή😅

...που την πουλάνε αυτήν την υπομονή να πάω να πάρω λιγηηη.

Έτσι και αλλιώς έχω αποφασίσει να μη δώσω άλλα χρήματα για τεστ εφόσον παρήγγειλα ..οπότε θα κάνω υπομονή θέλω δε θέλω ..απλά έχω σκάσει .. καταλαβαίνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...