Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ε ναι! Αν ήταν θετικό κανονικό θα έβγαζε μέσα στα πρώτα 3 λεπτά λέει,τον σταυρό. Τώρα εγώ το είδα μετά από μία ώρα και έχει έναν μισό σταυρό μπλε. Έχει την οριζόντια γραμμή και από την κάτω πλευρά έχει μια λεπτή μπλε γραμμή καθετη . Μίσος σταυρος δλδ!! Χαχαχαχ 

Εντάξει για μένα είναι ξεκάθαρα γραμμή εξάτμισης 

Ααα το clear blue έκανες μπερδεύτηκα νόμιζα ότι ήταν ταινία πάλι! ναι αυτά έχουν γραμμή εξάτμισης σχεδόν ολα βγάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα το clear blue έκανες μπερδεύτηκα νόμιζα ότι ήταν ταινία πάλι! ναι αυτά έχουν γραμμή εξάτμισης σχεδόν ολα βγάζουν 

Τραγικό να βγάζουν μπλε γραμμή. Ας βγάζανε και αυτά αυτήν τη διάφανη για εξάτμισης! Τέλος πάντων αύριο θα πάρω καινούριο και μόλις γυρίσω σπίτι θα το κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τραγικό να βγάζουν μπλε γραμμή. Ας βγάζανε και αυτά αυτήν τη διάφανη για εξάτμισης! Τέλος πάντων αύριο θα πάρω καινούριο και μόλις γυρίσω σπίτι θα το κάνω 

Η αλήθεια είναι ότι είναι βλακεια αυτό, παίζουν με την αγωνία μας! Παρε καινούρια να δεις κ τα δεύτερα ουρα να είναι αν δεν πιεις πολλά υγρά δέμα θα έχεις θέμα πιστεύω! επειδή είπες πως θες να πας το παιδί στο σχολείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τραγικό να βγάζουν μπλε γραμμή. Ας βγάζανε και αυτά αυτήν τη διάφανη για εξάτμισης! Τέλος πάντων αύριο θα πάρω καινούριο και μόλις γυρίσω σπίτι θα το κάνω 

Αυτά με τα σταυρουδάκια έχω ακούσει και εγώ πολλές φορές ότι έχουν γραμμή εξάτμισης!! Καλέ γιατί δεν παίρνεις τα one step  αφού η εταιρεία που τα πουλάει είναι εκεί στην Θεσσαλονίκη!! Είναι πρώιμης και πολύ οικονομικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Όχι λήγει το 24..αχ τι να κάνω αυτά τα πήρα πριν 3 μήνες .μετά ανακάλυψα τα one step!! Το χρησιμοποίησα τώρα πριν λίγο πάντως για να δω αν βγάζει γραμμή ελέγχου αφού για μένα είναι αναξιόπιστο πια. Αύριο θα πάρω το πρωί ένα τύπου early (και ακούω γνώμες ποιο να πάρω κορίτσια,πείτε μου!).. το έκανα λοιπόν αφού είχα φάει και πιει και βγήκε αρνητικό. Κανονική γραμμή ελέγχου. Πέρασε η ώρα που έπρεπε και τσουπ βγήκε και μια κάθετη γραμμή μόνο κάτω από την οριζόντια  όμως! Βέβαια εννοείται ότι δεν την λαμβανω υπόψη με τίποτα!! Αύριο θα κρατηθώ να πάω τον μικρό σχολείο να πάω να πάρω ένα τεστ και μετά να έρθω σπίτι να κάνω τέστ. Πείτε πείτε ποιο να πάρωωωω

Predictor early για μένα μακράν το καλύτερο και αξιόπιστο!! Γενικά προτίμησε ροζ χρώμα και όχι μπλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αυτά με τα σταυρουδάκια έχω ακούσει και εγώ πολλές φορές ότι έχουν γραμμή εξάτμισης!! Καλέ γιατί δεν παίρνεις τα one step  αφού η εταιρεία που τα πουλάει είναι εκεί στην Θεσσαλονίκη!! Είναι πρώιμης και πολύ οικονομικά!

Νομίζω μονο με παραγγελίες δουλεύουν. δε μπορείς δλδ να πας από εκεί και να τα πάρεις. Θα κάνω ένα τηλέφωνο βέβαια αλλά είναι και στην άλλη άκρη της πόλης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Predictor early για μένα μακράν το καλύτερο και αξιόπιστο!! Γενικά προτίμησε ροζ χρώμα και όχι μπλε!!

Ωραία μπαίνω από τώρα να ψάξω σε ποιο φαρμακείο το έχει κοντά μου να μη ψάχνω αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Όχι λήγει το 24..αχ τι να κάνω αυτά τα πήρα πριν 3 μήνες .μετά ανακάλυψα τα one step!! Το χρησιμοποίησα τώρα πριν λίγο πάντως για να δω αν βγάζει γραμμή ελέγχου αφού για μένα είναι αναξιόπιστο πια. Αύριο θα πάρω το πρωί ένα τύπου early (και ακούω γνώμες ποιο να πάρω κορίτσια,πείτε μου!).. το έκανα λοιπόν αφού είχα φάει και πιει και βγήκε αρνητικό. Κανονική γραμμή ελέγχου. Πέρασε η ώρα που έπρεπε και τσουπ βγήκε και μια κάθετη γραμμή μόνο κάτω από την οριζόντια  όμως! Βέβαια εννοείται ότι δεν την λαμβανω υπόψη με τίποτα!! Αύριο θα κρατηθώ να πάω τον μικρό σχολείο να πάω να πάρω ένα τεστ και μετά να έρθω σπίτι να κάνω τέστ. Πείτε πείτε ποιο να πάρωωωω

Για βάλε φώτο!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και έχω κάνει διατριβή στα τεστ εγκυμοσύνης να σας πω και το άλλο.. Καμία φορά στις ταινίες αυτή η γραμμή που φαίνεται πχ κάτω από έντονο φως μόνο και δεν έχει χρώμα, δεν είναι γραμμή εξάτμισης. Λέγεται indent στο χωριό μου 😂😂 και είναι στην ουσία το σημείο που εμφανίζεται η δεύτερη γραμμή σε περίπτωση θετικού. Δεν θυμάμαι ακριβώς πώς εξηγείται, αν το googlαρετε θα καταλάβετε τι εννοώ. Αυτή η γραμμή, όταν κάνουμε τη φωτό αρνητική, δεν βγαίνει έτσι φωσφοριζε.

Τα γράφω όλα τώρα που μπορώ, γιατι τις υπόλοιπες ώρες είμαι πολύ χάλια και δεν έχω κουράγιο να επικοινωνήσω με άνθρωπο 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μιας και έχω κάνει διατριβή στα τεστ εγκυμοσύνης να σας πω και το άλλο.. Καμία φορά στις ταινίες αυτή η γραμμή που φαίνεται πχ κάτω από έντονο φως μόνο και δεν έχει χρώμα, δεν είναι γραμμή εξάτμισης. Λέγεται ident στο χωριό μου 😂😂 και είναι στην ουσία το σημείο που εμφανίζεται η δεύτερη γραμμή σε περίπτωση θετικού. Δεν θυμάμαι ακριβώς πώς εξηγείται, αν το googlαρετε θα καταλάβετε τι εννοώ. Αυτή η γραμμή, όταν κάνουμε τη φωτό αρνητική, δεν βγαίνει έτσι φωσφοριζε.

Τα γράφω όλα τώρα που μπορώ, γιατι τις υπόλοιπες ώρες είμαι πολύ χάλια και δεν έχω κουράγιο να επικοινωνήσω με άνθρωπο 😢

Χαχαχαχαχαχ δεν έχω ρε παιδί μου αλλες αντίδρασεις να σου σκάσω ένα χαμόγελακι!! Πραγματικά είσαι φωτεινός παντογνώστης!! Υποκλίνομαι στις γνώσεις σας κυρία μου! Είναι ατελείωτες!

Χμ ,οπότε αυτήν εντοπίζουμε στα τεστ μου! Ενδιαφέρον! Γιατί μου λύνει όλες τις απορίες! Όπως και να χει εύχομαι αύριο θα κάνω το τεστακι μου και εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Όχι λήγει το 24..αχ τι να κάνω αυτά τα πήρα πριν 3 μήνες .μετά ανακάλυψα τα one step!! Το χρησιμοποίησα τώρα πριν λίγο πάντως για να δω αν βγάζει γραμμή ελέγχου αφού για μένα είναι αναξιόπιστο πια. Αύριο θα πάρω το πρωί ένα τύπου early (και ακούω γνώμες ποιο να πάρω κορίτσια,πείτε μου!).. το έκανα λοιπόν αφού είχα φάει και πιει και βγήκε αρνητικό. Κανονική γραμμή ελέγχου. Πέρασε η ώρα που έπρεπε και τσουπ βγήκε και μια κάθετη γραμμή μόνο κάτω από την οριζόντια  όμως! Βέβαια εννοείται ότι δεν την λαμβανω υπόψη με τίποτα!! Αύριο θα κρατηθώ να πάω τον μικρό σχολείο να πάω να πάρω ένα τεστ και μετά να έρθω σπίτι να κάνω τέστ. Πείτε πείτε ποιο να πάρωωωω

Αχ τι γινετε με τα τεστ σου μου λεσσσς 😃αύριο πρωί πρωί πήγαινε να πάρεις 😉 έχω διαβάσει για τα πρεντικτορ τα early αν τα λέω σωστά ότι είναι καλά τώρα δεν ξερω αν ισχύει μήπως σου κάποια κοπέλα από εδώ που έχει εμπειρία 😊 σου εύχομαι κορίτσι μου να είναι θετικοοοοοο❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για βάλε φώτο!!!!!!! 

Βάζω αλλά μη μπερδευτειτε. Δεν είναι στην προκαθορισμένη ώρα. Είναι μετά από αρκετή ώρα. Τουλάχιστον ας έχουμε μια εικόνα καταγεγραμμένη για το πώς αποτυπώνεται μια γραμμή εξάτμισης! Φυσικά από κοντά είναι πιο έντονη αλλά δεν έχει σημασία καμία. Δεν είναι θετικό! Εχει παρέλθει ο χρόνος του θετικού!

IMG_20230305_202527.thumb.jpg.a07e042cb170d6668107627e04b8a36e.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βάζω αλλά μη μπερδευτειτε. Δεν είναι στην προκαθορισμένη ώρα. Είναι μετά από αρκετή ώρα. Τουλάχιστον ας έχουμε μια εικόνα καταγεγραμμένη για το πώς αποτυπώνεται μια γραμμή εξάτμισης! Φυσικά από κοντά είναι πιο έντονη αλλά δεν έχει σημασία καμία. Δεν είναι θετικό! Εχει παρέλθει ο χρόνος του θετικού!

IMG_20230305_202527.thumb.jpg.a07e042cb170d6668107627e04b8a36e.jpg

Ναιιιι φαίνεται αλλά για επιβεβαίωση κάνε αύριο και άλλη μάρκα... Εγώ έτσι κάνω.. Οπότε κάνω αυτό ξανακάνω και άλλη μάρκα για να είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιι φαίνεται αλλά για επιβεβαίωση κάνε αύριο και άλλη μάρκα... Εγώ έτσι κάνω.. Οπότε κάνω αυτό ξανακάνω και άλλη μάρκα για να είμαι σίγουρη 

Περιμένουμε τη χοριακη σου αύριο; Η θα κάνεις τεστακι πρώτα?? 

Καλή επιτυχία και στις δύο σας @Girly 💖🙏💖🍼 Έλα, γιατί πολλή ησυχία έπεσε στο θεματακι και δεν μου αρέσουν αυτά 😋 Ελάτε να ξερνοβολαμε μαζί σαν τα γατιά, μην γκρινιάζω όλη μέρα μόνη μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Περιμένουμε τη χοριακη σου αύριο; Η θα κάνεις τεστακι πρώτα?? 

Καλή επιτυχία και στις δύο σας @Girly 💖🙏💖🍼 Έλα, γιατί πολλή ησυχία έπεσε στο θεματακι και δεν μου αρέσουν αυτά 😋 Ελάτε να ξερνοβολαμε μαζί σαν τα γατιά, μην γκρινιάζω όλη μέρα μόνη μου 😂

Χαχαχαχχα ελπίζω να σου κάνουμε παρεούλα και σύντομα όλες μας εδώ μέσα να λέμε μόνο για τις εγκυμοσύνες μας!!! Όχι όχι χοριακη δεν ακμω αν δεν έχω θετικό τεστ ..δεν αντέχω να παίρνω τηλ και να μου λένε χμμ αρνητικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Περιμένουμε τη χοριακη σου αύριο; Η θα κάνεις τεστακι πρώτα?? 

Καλή επιτυχία και στις δύο σας @Girly 💖🙏💖🍼 Έλα, γιατί πολλή ησυχία έπεσε στο θεματακι και δεν μου αρέσουν αυτά 😋 Ελάτε να ξερνοβολαμε μαζί σαν τα γατιά, μην γκρινιάζω όλη μέρα μόνη μου 😂

Θα ξανακάνω τεστ.. Γιατί όπως και η @Girly την έχω πατήσει ξανά με αχνά θετικά τεστ και δεν ήταν τίποτα... Οπότε θα κάνω τεστ.. Ο γυναικολόγος μου είπε Παρασκευή χοριακη αν δεν έρθει έως τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θα ξανακάνω τεστ.. Γιατί όπως και η @Girly την έχω πατήσει ξανά με αχνά θετικά τεστ και δεν ήταν τίποτα... Οπότε θα κάνω τεστ.. Ο γυναικολόγος μου είπε Παρασκευή χοριακη αν δεν έρθει έως τότε 

Καλή μας επιτυχία!!! Τα λέμε αύριο κορίτσια μου!! Καληνύχτα σε όλες❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλή μας επιτυχία!!! Τα λέμε αύριο κορίτσια μου!! Καληνύχτα σε όλες❤️😘

Καλή σας επιτυχιααααααααααααααα 🤞🤞🤞💕💕💕💕💕💕 καληνυχταααααααα όνειρα γλυκά και εκπληρωμένα στη συνέχεια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλή σας επιτυχιααααααααααααααα 🤞🤞🤞💕💕💕💕💕💕 καληνυχταααααααα όνειρα γλυκά και εκπληρωμένα στη συνέχεια❤️

❤️❤️❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τυχερη είσαι…  εμένα βολικο δεν το λες το μωρο με δυσκολεύει αρκετά δεν κάθεται έξω στις βολτες πολύ ούτε ένα καφέ δεν με αφηνει να πιω…  λιγες φορές έχει καθίσει..

μόνη της επισης δεν κάθεται να μπορεσω να φτιάξω  δουλειες δεν μπορω να την αφήσω πχ στο γυμναστήριο να κάνω ενα φαγητο έχει αρκετή γκρίνια κλαίει...

μόνο με τον ύπνο και το φαει δεν με ζόρισε.. 

Και εγω 1,5 χρόνο προσπαθούσα να μεινω εγκυος και αυτός είναι ο λόγος που δεν θέλω να αργήσω πολύ να βάλω μπροστά για το δεύτερο… λένε μετά από μια γεννά είναι πιο εύκολο να ξανά μεινεις όποτε θέλω να το εκμεταλλευτώ

η περιοδος της εγκυμοσυνης δεν περνούσε με τίποτα.. ελπίζω όταν με το καλό έρθει η δεύτερη εγκυμοσύνη να περάσει πιο γρήγορα ο καιρός  😆

εμεις θα περιμενουμε λιγο να βαφτισουμε το πρωτο μας παιδακι και μετα να ξανα μεινω εγκυος. εχω και θεμα με το ζαχαρο οποτε πρεπει πρωτα να το ρυθμισω και μετα να ξανα μεινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα 

Επιτέλους ξανά ξεκλείδωσα τον λογαριασμό μέρες προσπαθώ να γράψω χωρίς ελπίδα..!!Τα πράγματα για εμάς δεν εξελίχθηκαν καλά το μωράκι μας παλινδρομησε και την Παρασκευή έκανα αποξεση..Η αλήθεια είναι ότι το πήρα σχετικά καλά ίσως επειδή έχω κι το μεγάλο μου παιδάκι και παίρνω δύναμη,όμως δεν σας κρύβω πως τώρα αν ξανά προσπαθήσω θα έχω φοβία για το τι θα συμβεί..ο γιατρός το ειπε τυχαίο γεγονός και ότι εφόσον δεν ακούσαμε καρδιά προνοησε η φύση και το πιστευω πως έτσι θα είναι.. ο άντρας μ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ χάλια και μ έλεγε συνέχεια ότι θέλει να προσπαθήσουμε κατευθείαν..Εγω από την άλλη φοβάμαι όπως είπα και δεν ξέρω αν θέλω ακόμα..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Μη σας κρατάω σε αγωνία! Σηκώθηκα και κατουριομουν πολύ οπότε δε γινόταν να κρατηθώ τόσες ώρες για να πάρω νέο τεστ και να κάνω εκείνο!.Και έκαναIMG_20230306_074013.thumb.jpg.963be18604d4393cced1ab3872ffade8.jpg αυτό που είχα. 

Σας ανεβάζω και φωτό! Είναι ξεκάθαρα αρνητικό! Οπότε απλα θα περιμένω να δω πότε θα μου 'ρθει! Δε πειράζει όμως! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα 

Επιτέλους ξανά ξεκλείδωσα τον λογαριασμό μέρες προσπαθώ να γράψω χωρίς ελπίδα..!!Τα πράγματα για εμάς δεν εξελίχθηκαν καλά το μωράκι μας παλινδρομησε και την Παρασκευή έκανα αποξεση..Η αλήθεια είναι ότι το πήρα σχετικά καλά ίσως επειδή έχω κι το μεγάλο μου παιδάκι και παίρνω δύναμη,όμως δεν σας κρύβω πως τώρα αν ξανά προσπαθήσω θα έχω φοβία για το τι θα συμβεί..ο γιατρός το ειπε τυχαίο γεγονός και ότι εφόσον δεν ακούσαμε καρδιά προνοησε η φύση και το πιστευω πως έτσι θα είναι.. ο άντρας μ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ χάλια και μ έλεγε συνέχεια ότι θέλει να προσπαθήσουμε κατευθείαν..Εγω από την άλλη φοβάμαι όπως είπα και δεν ξέρω αν θέλω ακόμα..

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου χθες το βράδυ την ώρα που έπεσα για ύπνο μου ήρθες στο νου έτσι ξαφνικά και σήμερα βλέπω το μήνυμα σου!! Λυπάμαι πάρα πολύ για το σπορακι σου. Πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια για τέτοιες στιγμές!! Εγώ πιστεύω ότι ο καθένας κάνει όπως νιώθει σε τέτοιες περιπτώσεις.. κάποια ζευγάρια ξεκινάνε κατευθείαν τις προσπάθειες και άλλοι παίρνουν τον χρόνο τους! Κάποιοι ξεκινάνε πολύ χαλαρά τον πρώτο μήνα και όχι τόσο στοχευμένα!! Αν χρειάζεσαι χρόνο, πατρόν!! Και από την στιγμή που σου είπε ο γιατρός τυχαίο γεγονός πιστεύω ότι έχει δίκαιο!! Δυστυχώς είναι πολύ συνηθισμένο να παλινδρόμηση το έμβρυο!! Εύχομαι ότι καλύτερο την επόμενη φορά ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Μη σας κρατάω σε αγωνία! Σηκώθηκα και κατουριομουν πολύ οπότε δε γινόταν να κρατηθώ τόσες ώρες για να πάρω νέο τεστ και να κάνω εκείνο!.Και έκαναIMG_20230306_074013.thumb.jpg.963be18604d4393cced1ab3872ffade8.jpg αυτό που είχα. 

Σας ανεβάζω και φωτό! Είναι ξεκάθαρα αρνητικό! Οπότε απλα θα περιμένω να δω πότε θα μου 'ρθει! Δε πειράζει όμως! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα 💪💪💪

Καλημέρα κορίτσι μου!! Δεν πειράζει καθόλου που είναι αρνητικό θα είναι θετικό τον επόμενο μήνα!! Μην τυχόν και σε πάρει από κάτω !!! Είναι ξεκάθαρα θέμα χρόνου να έρθει το θετικό τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα 

Επιτέλους ξανά ξεκλείδωσα τον λογαριασμό μέρες προσπαθώ να γράψω χωρίς ελπίδα..!!Τα πράγματα για εμάς δεν εξελίχθηκαν καλά το μωράκι μας παλινδρομησε και την Παρασκευή έκανα αποξεση..Η αλήθεια είναι ότι το πήρα σχετικά καλά ίσως επειδή έχω κι το μεγάλο μου παιδάκι και παίρνω δύναμη,όμως δεν σας κρύβω πως τώρα αν ξανά προσπαθήσω θα έχω φοβία για το τι θα συμβεί..ο γιατρός το ειπε τυχαίο γεγονός και ότι εφόσον δεν ακούσαμε καρδιά προνοησε η φύση και το πιστευω πως έτσι θα είναι.. ο άντρας μ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ χάλια και μ έλεγε συνέχεια ότι θέλει να προσπαθήσουμε κατευθείαν..Εγω από την άλλη φοβάμαι όπως είπα και δεν ξέρω αν θέλω ακόμα..

 

 

Κορίτσι μου καλή δύναμη, κ εγώ είχα κανει πριν έναν μήνα αποξεση... Όταν νιώσεις έτοιμη να προσπαθήσεις ξανά κ εφόσον ήταν τυχαίο γεγονός την επόμενη θα πάνε όλα καλά... Κ εγώ έτσι είμαι θέλω να προσπαθήσω ξανά κ έχω μια φοβία... περιμένω ακόμα να αδιαθετησω.. εγώ δεν έχω άλλο παιδάκι οπότε θέλω να κάνω προσπάθεια κατευθείαν κ να πιστεύω ότι ήταν να γίνει όπως λες ότι προνόησε η φύση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...