Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ...


Recommended Posts

ΑΝ ΠΑΛΙΝΡΟΜΗΣΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ Η ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ( ΑΠΟΒΟΛΗ Π.Χ) ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΩΡΙΑΚΗΣ? ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΚΗ. ΕΙΧΑ96547.00. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ? ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ...:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά μου ακούγεται η τιμή. Οι τιμές της χοριακής έτσι κι αλλιώς έχουν τεράστιες διακυμάνσεις από βδομάδα σε βδομάδα! Στην εξέταση που σου έδωσαν δε γράφουν τα όρια να δεις;; Εκεί που κάνω εγώ την εξέταση γράφουν τα όρια ανά βδομάδα και βλέπεις κάτι τρελά! Πχ 8η εβδομάδα ξεκινάει από κάπου 30.000 και φτάνει κάπου 184.000 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ... ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν η τιμή που είπες πριν, είναι μέσα στις τιμές που αντιστοιχούν στη βδομάδα που είσαι, τότε δεν έχεις λόγο να ανησυχείς.

Δηλαδή είχες 96547. Αν στη 10η εβδομάδα γράφει πχ. 50000 - 12000, η τιμή που είχες είναι μέσα στα όρια και άρα δεν έχεις λόγο να ανησυχείς... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΗ Ε? ΝΑΙ, ΝΑΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ!!!:laugh: :silly: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα.... δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις βρε χαζό!!! :) :)

Όταν κάτι δεν το ξέρεις, ρωτάς για να το μάθεις!

Άντε, ηρέμησε... πολύ το αγχώνεις το μικράκι σου και θα σου βγει νευρικό!!!

Φιλάκια και με το καλό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula!!

Ζησε το θαυμα και σταματα επιτελους να αγχωνεσαι βρε κοπελα μου..

Ποσες φορες στη ζωη σου θα εχεις αυτη την ευκαιρια?

Ταλαιπωρεις και το σπορακι σου με τοση πιεση...

Ευχομαι να πανε οοοοοολα καλα μεχρι το τελος!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε gastroyla μου συνεχεια μεσα στο άγχος εισαι!!!Ολα καλα ειναι γιατι φοβάσαι τόσο πολύ;;;Εισαι μια γκαστρούλα με ένα υγειέστατο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου εισαι μια χαρα,μην στενοχωριεσαι χωρις λογο,να σκεφτεσαι χαρουμενα πραγματα και ολα θα πανε καλα;) ;) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...