Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιμένω....


mimimomos

Recommended Posts

Hello!! 

Είμαι στη 10η μερα από την εμβρυομεταφορα.  Πρώτη μου φορά! Συλλογή ενός τέλειου ωαρίου και μεταφορά αυτού!

Γενικά είμαι πολύ χαλαρή, πήρα και άδεια από την δουλειά μου για 15 μέρες και το απολαμβάνω φουλ!

Συμπτώματα κανένα!

Σιγά σιγά όμως νομιζω(όσο πλησιάζουν οι μερες) γίνομαι λίγο ανυπόμονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mimimomos είπε:

Hello!! 

Είμαι στη 10η μερα από την εμβρυομεταφορα.  Πρώτη μου φορά! Συλλογή ενός τέλειου ωαρίου και μεταφορά αυτού!

Γενικά είμαι πολύ χαλαρή, πήρα και άδεια από την δουλειά μου για 15 μέρες και το απολαμβάνω φουλ!

Συμπτώματα κανένα!

Σιγά σιγά όμως νομιζω(όσο πλησιάζουν οι μερες) γίνομαι λίγο ανυπόμονη! 

Κορίτσι μου,καλή επιτυχία μέσα από τη καρδιά μου. Δεν έχω κάνει ποτέ, αλλά είμαι ένα βήμα πριν την διαδικασία εξωσωματικής. Και πάλι όμως όλες εδώ μέσα έχουμε αυτή την αγωνία, η κάθε μια για τον δικό της λόγο . Εγώ θα σου πω να ηρεμήσεις όσο μπορείς βέβαια και να έχεις πίστη 🙏🏻 τα λέω για να τα ακούω και εγώ βέβαια 😊 αλλά εγώ προσωπικά έχω αφεθεί λίγο στη πίστη μου. Δεν Μ έμεινε κατι άλλο. Θα προσεύχομαι και για σένα κορίτσι. Και θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά κοπέλα μου!! 4 μέρες είναι θα περάσουν!! Είμαι αισιόδοξη! Ο δρόμος μέχρι εδώ ήταν γεμάτος εμπόδια αλλά συνήθως μου βγαίνουν σε καλό! 

Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ιδεα απο αυτες τις διαδικασιες, δεν μπορω να καταλαβω σε τι σταδιο βρισκεσαι παρολο που στον περιγυρο μου εχουμε γυναικες που εχουν περασει απο αυτο. Λεπτο θέμα ομως, δεν ρωτας αν δεν σου πουν. 

Όμως, σου στελνω κι εγω με την σειρα μου οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια και τις θερμοτερες ευχές μου να πανε ολα τελεια και να φερεις στον κοσμο ενα υπεροχο μωρο που θα γεμισει το σπιτικο σας αγαπη και χαρές!! ❤️ Παιδικές φωνές να ακουγονται παντου και ατελειωτα γέλια! 🥰

Χαλάρωσε, πηγαινε τις βολτες σου, διαβασε ενα βιβλίο, ακου τη μουσικουλα σου. Μια ηρεμη μαμα κι ενα χαλαρό σω΄μα ειναι το καλύτερο πακέτο για να κανει σπιτακι για 9 μηνες ενα εμβρυάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η mimimomos είπε:

Hello!! 

Είμαι στη 10η μερα από την εμβρυομεταφορα.  Πρώτη μου φορά! Συλλογή ενός τέλειου ωαρίου και μεταφορά αυτού!

Γενικά είμαι πολύ χαλαρή, πήρα και άδεια από την δουλειά μου για 15 μέρες και το απολαμβάνω φουλ!

Συμπτώματα κανένα!

Σιγά σιγά όμως νομιζω(όσο πλησιάζουν οι μερες) γίνομαι λίγο ανυπόμονη! 

Μια θετική χοριακή σου εύχομαι!! Η αγωνία είναι μεγάλη, σε λιγες μέρες θα ξέρεις! Με το καλό!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η mimimomos είπε:

Hello!! 

Είμαι στη 10η μερα από την εμβρυομεταφορα.  Πρώτη μου φορά! Συλλογή ενός τέλειου ωαρίου και μεταφορά αυτού!

Γενικά είμαι πολύ χαλαρή, πήρα και άδεια από την δουλειά μου για 15 μέρες και το απολαμβάνω φουλ!

Συμπτώματα κανένα!

Σιγά σιγά όμως νομιζω(όσο πλησιάζουν οι μερες) γίνομαι λίγο ανυπόμονη! 

Οι μέρες μέχρι την πρώτη χοριακη μετα από εμβρυομεταφορα απλά δεν περνούν. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα. Συμπτώματα ούτε εγώ είχα παρά μόνο 3 φορές από μια κράμπα χαμηλά στην κοιλιά. Και το πρώτο σύμπτωμα ήρθε με το που γύρισα σπίτι από την χοριακη. (Πρήξιμο στήθους) 

Μια θετική χοριακη 🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Δεν εχω ιδεα απο αυτες τις διαδικασιες, δεν μπορω να καταλαβω σε τι σταδιο βρισκεσαι παρολο που στον περιγυρο μου εχουμε γυναικες που εχουν περασει απο αυτο. Λεπτο θέμα ομως, δεν ρωτας αν δεν σου πουν. 

Όμως, σου στελνω κι εγω με την σειρα μου οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια και τις θερμοτερες ευχές μου να πανε ολα τελεια και να φερεις στον κοσμο ενα υπεροχο μωρο που θα γεμισει το σπιτικο σας αγαπη και χαρές!! ❤️ Παιδικές φωνές να ακουγονται παντου και ατελειωτα γέλια! 🥰

Χαλάρωσε, πηγαινε τις βολτες σου, διαβασε ενα βιβλίο, ακου τη μουσικουλα σου. Μια ηρεμη μαμα κι ενα χαλαρό σω΄μα ειναι το καλύτερο πακέτο για να κανει σπιτακι για 9 μηνες ενα εμβρυάκι! 

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Πολύ όμορφα τα λόγια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Δεν εχω ιδεα απο αυτες τις διαδικασιες, δεν μπορω να καταλαβω σε τι σταδιο βρισκεσαι παρολο που στον περιγυρο μου εχουμε γυναικες που εχουν περασει απο αυτο. Λεπτο θέμα ομως, δεν ρωτας αν δεν σου πουν. 

Όμως, σου στελνω κι εγω με την σειρα μου οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια και τις θερμοτερες ευχές μου να πανε ολα τελεια και να φερεις στον κοσμο ενα υπεροχο μωρο που θα γεμισει το σπιτικο σας αγαπη και χαρές!! ❤️ Παιδικές φωνές να ακουγονται παντου και ατελειωτα γέλια! 🥰

Χαλάρωσε, πηγαινε τις βολτες σου, διαβασε ενα βιβλίο, ακου τη μουσικουλα σου. Μια ηρεμη μαμα κι ενα χαλαρό σω΄μα ειναι το καλύτερο πακέτο για να κανει σπιτακι για 9 μηνες ενα εμβρυάκι! 

Αυτό ακριβώς κάνω! Να είσαι καλά για το όμορφα και ενθαρρυντικά σου λόγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emily2 είπε:

Οι μέρες μέχρι την πρώτη χοριακη μετα από εμβρυομεταφορα απλά δεν περνούν. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα. Συμπτώματα ούτε εγώ είχα παρά μόνο 3 φορές από μια κράμπα χαμηλά στην κοιλιά. Και το πρώτο σύμπτωμα ήρθε με το που γύρισα σπίτι από την χοριακη. (Πρήξιμο στήθους) 

Μια θετική χοριακη 🙏

 

Αχχχ σε ευχαριστώ πολυ πολυ πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Μια θετική χοριακή σου εύχομαι!! Η αγωνία είναι μεγάλη, σε λιγες μέρες θα ξέρεις! Με το καλό!!❤

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Ποτέ κανείς χοριακη ;;;

Έκανα χτες αλλά δυστυχώς ήταν αρνητική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...