Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα;


elena1990

Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια.

Εμείς είμαστε στη φάση εξετάσεων, όπως σας έχω γράψει σε διάφορα θέματα.

Αυτό το μήνα, δεν ξέρω αν πέτυχα τις γόνιμες η όχι, πάντως είχαμε επαφές συχνές εκτός της τριήμερης αποχής (για σπερμοδιαγραμμα).

Τελευταία περίοδος 13-1. Ο κύκλος είναι από 25 έως 35 μέρες. Αλλά τους περισσότερους μήνες, έρχεται κάθε 27-28 μέρες. Εδώ και πέντε περίπου μέρες έχω πολύ έντονα συμπτώματα Περιόδου. Πονάει πάρα πολύ το στήθος, αλλά οι θηλές δεν έχουν σκουρυνει, πονάω χαμηλά στην κοιλιά, τις πρώτες μέρες δεξιά κι αριστερά και τώρα μόνο δεξιά.

Έχω έντονες κράμπες και τσιμπήματα αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι κάποια υγρά που βγαίνουν συνέχεια. Νόμιζα συνεχώς ότι κατουριεμαι και πηγαίνω συνεχώς τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Συνεχώς τα νιώθω να τρέχουν. Είναι άοσμα και πολύ υγρά.

Απλώς αναρωτιέμαι, αξίζει να πω ότι κάνω ένα τεστ σε τέσσερις μέρες; Η απλώς να περιμένω να αδιαθετησω;

Συγνωμη για το σεντόνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena1990 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια.

Εμείς είμαστε στη φάση εξετάσεων, όπως σας έχω γράψει σε διάφορα θέματα.

Αυτό το μήνα, δεν ξέρω αν πέτυχα τις γόνιμες η όχι, πάντως είχαμε επαφές συχνές εκτός της τριήμερης αποχής (για σπερμοδιαγραμμα).

Τελευταία περίοδος 13-1. Ο κύκλος είναι από 25 έως 35 μέρες. Αλλά τους περισσότερους μήνες, έρχεται κάθε 27-28 μέρες. Εδώ και πέντε περίπου μέρες έχω πολύ έντονα συμπτώματα Περιόδου. Πονάει πάρα πολύ το στήθος, αλλά οι θηλές δεν έχουν σκουρυνει, πονάω χαμηλά στην κοιλιά, τις πρώτες μέρες δεξιά κι αριστερά και τώρα μόνο δεξιά.

Έχω έντονες κράμπες και τσιμπήματα αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι κάποια υγρά που βγαίνουν συνέχεια. Νόμιζα συνεχώς ότι κατουριεμαι και πηγαίνω συνεχώς τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Συνεχώς τα νιώθω να τρέχουν. Είναι άοσμα και πολύ υγρά.

Απλώς αναρωτιέμαι, αξίζει να πω ότι κάνω ένα τεστ σε τέσσερις μέρες; Η απλώς να περιμένω να αδιαθετησω;

Συγνωμη για το σεντόνι.

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις αν δεν σου έρθει μέχρι τότε ! Έχω ακούσει περιπτώσεις που οι κοπέλες "καθησυχάζουν" επειδή λένε ότι θα μπούνε σε άλλη διαδικασία και τότε είναι που πολλές φορές μένουν έγκυες. Εγώ είμαι έγκυος και λίγες μέρες πριν την περίοδο είχα κανονικά πόνους περιόδου κ έτρεχα τουαλέτα . Τελικά 🤰🙈  εύχομαι να είσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις αν δεν σου έρθει μέχρι τότε ! Έχω ακούσει περιπτώσεις που οι κοπέλες "καθησυχάζουν" επειδή λένε ότι θα μπούνε σε άλλη διαδικασία και τότε είναι που πολλές φορές μένουν έγκυες. Εγώ είμαι έγκυος και λίγες μέρες πριν την περίοδο είχα κανονικά πόνους περιόδου κ έτρεχα τουαλέτα . Τελικά 🤰🙈  εύχομαι να είσαι! 

Ωωω τι ωραία! Σου εύχομαι μια γλυκιά τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!  💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena1990 είπε:

Ωωω τι ωραία! Σου εύχομαι μια γλυκιά τελειομανή εγκυμοσύνη!!!  💜

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ! Περιμένουμε κι από σένα ευχάριστα νέα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο (εύχομαι πολύ σύντομα!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ! Περιμένουμε κι από σένα ευχάριστα νέα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο (εύχομαι πολύ σύντομα!) 

Μακάρι να συμβεί! Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena1990 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια.

Εμείς είμαστε στη φάση εξετάσεων, όπως σας έχω γράψει σε διάφορα θέματα.

Αυτό το μήνα, δεν ξέρω αν πέτυχα τις γόνιμες η όχι, πάντως είχαμε επαφές συχνές εκτός της τριήμερης αποχής (για σπερμοδιαγραμμα).

Τελευταία περίοδος 13-1. Ο κύκλος είναι από 25 έως 35 μέρες. Αλλά τους περισσότερους μήνες, έρχεται κάθε 27-28 μέρες. Εδώ και πέντε περίπου μέρες έχω πολύ έντονα συμπτώματα Περιόδου. Πονάει πάρα πολύ το στήθος, αλλά οι θηλές δεν έχουν σκουρυνει, πονάω χαμηλά στην κοιλιά, τις πρώτες μέρες δεξιά κι αριστερά και τώρα μόνο δεξιά.

Έχω έντονες κράμπες και τσιμπήματα αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι κάποια υγρά που βγαίνουν συνέχεια. Νόμιζα συνεχώς ότι κατουριεμαι και πηγαίνω συνεχώς τουαλέτα νομίζοντας ότι αδιαθετω. Συνεχώς τα νιώθω να τρέχουν. Είναι άοσμα και πολύ υγρά.

Απλώς αναρωτιέμαι, αξίζει να πω ότι κάνω ένα τεστ σε τέσσερις μέρες; Η απλώς να περιμένω να αδιαθετησω;

Συγνωμη για το σεντόνι.

Αν δεν σου έρθει να κανείς ένα τεστ και εύχομαι να είναι θετικό 

Πάντως αυτά που έχεις είναι αρκετά θετικά μακάρι να μην είναι της περιόδου γιατί μοιάζουν 

οι θηλές συνήθως σκουραίνουν πιο μετά  είναι νωρίς από τώρα να αλλάξουν χρώμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αν δεν σου έρθει να κανείς ένα τεστ και εύχομαι να είναι θετικό 

Πάντως αυτά που έχεις είναι αρκετά θετικά μακάρι να μην είναι της περιόδου γιατί μοιάζουν 

οι θηλές συνήθως σκουραίνουν πιο μετά  είναι νωρίς από τώρα να αλλάξουν χρώμα 

Έχεις δίκιο. Εν τω μεταξύ, από πριν λίγο που τις κοίταξα, σκουρυναν κι αυτές. Αλλά αυτό είναι κάτι που το έχω ξαναπάθει και πριν την περίοδο. 

Είναι πολύ πιθανόν να αδιαθετησω. Πέρασαν δέκα μέρες από την επαφή πριν την ωορρηξία, αλλά και πάλι. Νομίζω ότι δημιουργώ συμπτώματα!

Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια! Θα σας ενημερώσω και ευχαριστώ όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena1990 είπε:

Έχεις δίκιο. Εν τω μεταξύ, από πριν λίγο που τις κοίταξα, σκουρυναν κι αυτές. Αλλά αυτό είναι κάτι που το έχω ξαναπάθει και πριν την περίοδο. 

Είναι πολύ πιθανόν να αδιαθετησω. Πέρασαν δέκα μέρες από την επαφή πριν την ωορρηξία, αλλά και πάλι. Νομίζω ότι δημιουργώ συμπτώματα!

Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια! Θα σας ενημερώσω και ευχαριστώ όλες σας!

Ααα δεν το ξέρω αν σκουραίνουν και στην περιοδο εμένα πάντως είχαν αλλάξει χρώμα αρκετά μετά αλλά κάθε ο οργανισμός είναι διαφορετικός να μας στείλεις νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ααα δεν το ξέρω αν σκουραίνουν και στην περιοδο εμένα πάντως είχαν αλλάξει χρώμα αρκετά μετά αλλά κάθε ο οργανισμός είναι διαφορετικός να μας στείλεις νέα σου 😊

Ο σύζυγός μου βάζει φυτιλιές να κάνω τεστ. Νωρίτερα από την Τετάρτη δεν κάνω, όμως! Μη σας πω ότι Τετάρτη θα πάω κατευθείαν για χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η elena1990 είπε:

Ο σύζυγός μου βάζει φυτιλιές να κάνω τεστ. Νωρίτερα από την Τετάρτη δεν κάνω, όμως! Μη σας πω ότι Τετάρτη θα πάω κατευθείαν για χοριακη.

Εγω πάντως έκανα τεστ και νωρίτερα καμία φορά γιατί δεν είχα σταθερό κύκλο έπαιρνα τις ταινίες που είναι οικονομικές και έκανα

δεν είναι καλό βέβαια αυτό που έκανα νωρίτερα τα τεστ αλλά δεν είχα υπομονή  😂

το ότι μπορεί να είναι αρνητικό δεν σημαίνει ότι δεν είσαι εγκυος 

εγω είχα κάνει 26 μέρα του κύκλου 28 και 30 ήταν αρνητικά μετά στις 32 ήταν αχνό θετικό και όταν πήγα για χοριακη με το αχνό θετικό ήταν 157 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...