Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΝΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου το Σαββατο 21/2 γιναμε 1!μου φαινεται απιστευτο το πως μεγαλωσε το Μαριλενακι μου αφου σαν χθες θυμαμαι που ήμουν εγκυος!!!!το παρτυ μας ειχε μεγαλη επιτυχια και η κορουλα μου το καταευχαριστηθηκε!!!!ευχομαι σε ολες σας να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ . ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia polla sto mpoumpoukaki sas,,,

na sas zisei

kai einai panta eytyxismeni

kai geri!!!!!!!!!!!

Dws'tis ena fili kai euxes

apo ta koritsia tou Mammy...!

Na eisaste panta toso xaroumenoi

kai perifanoi gia to paidaki sas...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμα Μαριλενας....ευχομαι το κοριτσακι σου να τα εκατοστησει!!!Να ναι παντα γερη και ευτυχισμενη....χαιρομαι που το πρωτο της παρτυ το ευχαριστηθηκε ευχομαι ετσι να ειναι καθε χρονο!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και λίγο καθυστερημένα ... σου εύχομαι Πολύχρονη η Μαριλένα σας ... να είναι πάντα γεμάτη υγεία, ευτυχισμένη και εσείς να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει mama marilenas μου, η μικρουλα σας!!! πολυχρονη, γερη και ΠΑΝΤΑ χαρουμενη να ειναι η κορουλα σας!!!:cheer:

απιστευτο ποσο γρηγορα περνα ο καιρος, ε?:silly: κοντευουμε κι εμεις πρωτα ο Θεος στα πρωτα μας γενεθλια!!!:woohoo:

να το χαιρεστε το κοριτσακι σας, να μας τη φιλησεις!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...