Μετάβαση σε περιεχόμενο

νιφαδες βρώμης


elnik

Recommended Posts

κοριτσια ο μικρος μου ειναι 9 μηνων.μπορω να δινω στο μικρο μου νιφαδες απο βρωμη ή σιταρι??να τις βραζω με λιγο νερακι και να βάζω γαλατακι??το κανει καμια κοπελα??τα βρισκω απ το βιολογικο.ο γιατρος ειπε ενταξει αλλα θέλω και την γνωμη σας.δεν θελω τις φαριν λακτε και εδινα γαλα και το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elnik καλησπέρα!

Να σου πω την αλήθεια εγώ δεν το έχω ξανακούσει.Αλλά αφού ρώτησες τον γιατρό σου και σου έδωσε το οκ τότε όλα καλά.Θα ρωτήσω και εγώ την δική μου παιδίατρο και θα σου πω τι μου είπε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ο γιατρος ειπε πως κανει,να του δωσεις,και στην ανηψια μου δεν δωσαμε καθολου κρεμες,αυτη επειδη θηλαζε αρχισε γυρω στους 9 μηνες φρουτα φρεσκα,καμμια πατατουλα ψητη και το απογευμα της διναμε κανενα γιαουρτακι παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω...καταπληκτικη ιδεα!!!

κι εγω βρισκω ολα αυτα τα σκευασματα αχρηστα για τα παιδακια...αφου σου ειπε και ο γιατρος οκ. αντε το πολυ να ρωτησεις και κανεναν ακομα. οταν θα γεννησω με το καλο θα το χω στα υποψιν να ρωτησω και εγω παιδιατρο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...