Μετάβαση σε περιεχόμενο

ωορρηξία;;;;


Μαριάννα κ

Recommended Posts

Κορίτσια σήμερα επισκέφτηκα το γυναικολόγο μου για το καφέ υγρό που είχα βγάλει..και μου είπε ότι μπορεί να ήταν συμπτώμα ωορρηξίας.τυχαινει καμία φορά και καφέ χρωμα..ενω ποτέ δεν είχα καφέ υγρά ..μου είπε ότι δε φαίνεται τόσο νωρίς εγκυμοσύνη κ ότι μάλλον η περίοδος θα έρθει..υπενθυμίζω ότι η τελευταία περίοδος 26 Δεκεμβρίου κράτησε 6 μέρες ..κ έχω κύκλο 23 ημερών ..απογοητεύτηκα πολύ ..το καφέ υγρό το έβγαλα πριν 2 μέρες περίπου ..πως είναι δυνατόν να κάνω τόσο αργά ωορρηξία ενώ έχω μικρό κύκλο..και πρέπει πιο νωρίς να γίνεται.. κορίτσια δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με τίποτα;;; Αμέσως μια βδομάδα μετά την περίοδο είχα επαφές ..η περίοδος είναι να μου έρθει την άλλη Δευτέρα..θα χαρώ να μου απαντήσει κάποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μαριάννα κ είπε:

Κορίτσια σήμερα επισκέφτηκα το γυναικολόγο μου για το καφέ υγρό που είχα βγάλει..και μου είπε ότι μπορεί να ήταν συμπτώμα ωορρηξίας.τυχαινει καμία φορά και καφέ χρωμα..ενω ποτέ δεν είχα καφέ υγρά ..μου είπε ότι δε φαίνεται τόσο νωρίς εγκυμοσύνη κ ότι μάλλον η περίοδος θα έρθει..υπενθυμίζω ότι η τελευταία περίοδος 26 Δεκεμβρίου κράτησε 6 μέρες ..κ έχω κύκλο 23 ημερών ..απογοητεύτηκα πολύ ..το καφέ υγρό το έβγαλα πριν 2 μέρες περίπου ..πως είναι δυνατόν να κάνω τόσο αργά ωορρηξία ενώ έχω μικρό κύκλο..και πρέπει πιο νωρίς να γίνεται.. κορίτσια δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με τίποτα;;; Αμέσως μια βδομάδα μετά την περίοδο είχα επαφές ..η περίοδος είναι να μου έρθει την άλλη Δευτέρα..θα χαρώ να μου απαντήσει κάποια...

Καλημέρα!! Θα μπορούσε να είναι και εμφύτευση που και εκεί έχεις από όσο λένε κάποια καφέ υγρά. Καμία φορά τυχαίνει τα ορμονικά μας να αλλάζουν κ να είναι και ωορρηξία, αλλά δεδομένου πως και κ γιατρός δεν μπορεί να δει κάτι τόσο νωρίς, οι πιθανότητες εγκυμοσύνης συνεχίζουν να υπάρχουν πιστεύω! Εσύ δηλαδή περιμένεις περίοδο 16/1;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα!! Θα μπορούσε να είναι και εμφύτευση που και εκεί έχεις από όσο λένε κάποια καφέ υγρά. Καμία φορά τυχαίνει τα ορμονικά μας να αλλάζουν κ να είναι και ωορρηξία, αλλά δεδομένου πως και κ γιατρός δεν μπορεί να δει κάτι τόσο νωρίς, οι πιθανότητες εγκυμοσύνης συνεχίζουν να υπάρχουν πιστεύω! Εσύ δηλαδή περιμένεις περίοδο 16/1;;

Καλημέρα 23 περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριάννα κ είπε:

Καλημέρα 23 περιμενω

Άρα μήπως  ο κύκλος σου είναι μεγαλύτερος από 23 μέρες; Έτσι όπως τα λες μοιάζει να είναι 27-28 ημέρες άρα πολύ πιθανό να ήταν ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2023 at 10:21 ΠΜ, ο/η Μαριάννα κ είπε:

Καλημέρα 23 περιμενω

Έχει δίκιο η Rena. Με κύκλο 23 ημερών πως περιμένεις περίοδο 23 του μήνα;; Μήπως κάτι δεν έχεις υπολογίσει σωστά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, και εγώ λίγο μπερδεύτηκα με τον κύκλο σου....

Άλλα συμπτώματα εκτός από τα καφέ υγρά είχες? Τσιμπήματα ίσως , κούραση, υπνηλία ?? 

Πάντως αν μπορέσεις κάνε ένα τεστ ή μια χοριακή την ημέρα που θα περιμένεις περίοδο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...