Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χωριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, είμαι 6εβδομαδες και 1 ημέρα εκανα μια χωριακη 9/1 και ηταν 15483,43 και εκανα αλλη μια σημερα 25.132,8 πιστευετε οτι ειναι καλες οι τιμες; Εχω αγχωθει πολυ διοτι εχω περασει μια αποβολη και ελπιζω αυτη την φορα να παει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Τζούλιανα είπε:

Καλησπέρα σας, είμαι 6εβδομαδες και 1 ημέρα εκανα μια χωριακη 9/1 και ηταν 15483,43 και εκανα αλλη μια σημερα 25.132,8 πιστευετε οτι ειναι καλες οι τιμες; Εχω αγχωθει πολυ διοτι εχω περασει μια αποβολη και ελπιζω αυτη την φορα να παει καλα

Τόσες μεγαλες χοριακες δε τις κοιταμε πλεον..αυριο πηγαθνε για υπερηχο ! Ολα καλα θα πανε! Συγχαρητηρια !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Τζούλιανα είπε:

Καλησπέρα σας, είμαι 6εβδομαδες και 1 ημέρα εκανα μια χωριακη 9/1 και ηταν 15483,43 και εκανα αλλη μια σημερα 25.132,8 πιστευετε οτι ειναι καλες οι τιμες; Εχω αγχωθει πολυ διοτι εχω περασει μια αποβολη και ελπιζω αυτη την φορα να παει καλα

Καλημέρα κοπέλα μου, η τιμές της χοριακης σου είναι στο Θεό όποτε θεωρητικά όλα βαίνουν καλώς. Ποτε έχεις ραντεβού με το γιατρό; Εύχομαι μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΣΙΤΩ ΠΟΛΥ!!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά διότι δεν θα ξαναντέξω άλλη μια αποβολή. Αύριο έχω ραντεβού με τον ιατρό για υπέρηχο. Απλά με προβλημάτισε διότι δεν διπλασιάστηκε  όπως θα έπρεπε η χωριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Τζούλιανα είπε:

 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΣΙΤΩ ΠΟΛΥ!!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά διότι δεν θα ξαναντέξω άλλη μια αποβολή. Αύριο έχω ραντεβού με τον ιατρό για υπέρηχο. Απλά με προβλημάτισε διότι δεν διπλασιάστηκε  όπως θα έπρεπε η χωριακή.

Η χοριακή διπλασιάζεται στις 2-3 μέρες μέχρι την 6η εβδομάδα, μετά παίρνει αλλά όχι το ίδιο ...

Με το καλό το μωράκι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2023 at 9:33 ΠΜ, ο/η Τζούλιανα είπε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ

Δεν υπάρχει λόγος πλέον να κοιτάς χοριακες. Ο γιατρός σου σου είπε να κάνεις; Γιατί από τη στιγμή που παρακολουθειται υπερηχογραφικά δεν έχουν νόημα οι χοριακες. Μόνο άγχος σου προσδίδουν. Με το καλό, να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...