Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ultrogestan,Duphaston,Gonal,Puregon-poso kostizoun


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια! θελω να ρωτησω, μηπως καποια απο εσας επερνε αυτα τα φαρμακα Ultrogestan,Duphaston,Gonal,Puregon? αν ναι, μηπως θυμαστε ποσο κοστησαν? Το Gonal και το Puregon ειναι ενεσεις για να προκαλεσουν την ωορρηξια. σας ευχαριστω θερμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jurgita τα GONAL EXEI 600 ευρω το κουτι τα puregon 350 ε υρω κ τα ultrogestan 7ευρω τα πιο πανω βοηθανε στη γονιμοτητα της γυναικας κ μαλιστα τα δυο πρωτα παιζουν σημαντικο ρολο σε πρωσπαθεια σπερματενχυσης κ εξωσωματικης,ειναι λιγο ακριβα αλλα απ'οτι ξερω κοπελες με ασφαλεια στο ικα περνανε επιτροπη κ τα περνουν δωρεαν.ξερω σιγουρα τιμες γιατι χρησημοποιησα τα GONAL προσφατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμένα μια φίλη μου τα έγραφε όλα !!!

και μάλιστα το ΙΚΑ παρέχει και δωρεάν όλα τα φάρμακα για 4 εξωσωματικές ... αλλά αν θυμάμαι καλά σε απόσταση 4 μηνών η μία από την άλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina και ολα τα κοριτσια ευχαριστω απο την καρδια.Ηθελα να μαθω τις τημες χωρις ΙΚΑ, επειδη ειμαι ασφαλισμενη στο ΤΕΒΕ,δεν ξερω αν μου καλειπτει. απλα βλεπω οτι στο εξωτερικο μπορεις να παρεις πιο φτινα. ας πουμε το Γοναλ 900 , το πιο ακριβο, κοστιζει 430 ευρω. εδω μαλλον 600 οπως ειπε η ninina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΙΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ GONAL,ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ?ΕΙΧΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 5/3 ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΥΞΙΑΣ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΩΟΘΗΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΓΩ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ,Κ ΑΡΧΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ?

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ JURGITA.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ DUPHASTON ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ UTROGESTAN.ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ.ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΕ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ Ανθη μου. μου εγραψε η ninina kai h Valentina πριν,οτι το Ultrogestan στιχιζει γυρω στα 7 ευρω. μαλλον και το Duphaston θα ειναι καπως τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina ...λοιπον στην πρωτη προσπαθεια χρησημοποιησα τα puregon μου τα ειχε δωσει μια φιλη μου δεν ειχαν καμια παρενεργεια,τωρα τη δευτερη φορα ειχα χρησημοποιησει τα Daronta k ta gonal h oλη διαδικασια κρατησε ενα μηνα εκανα το μακρυ προτοκωλο εκανα πρωτα τις daronta για αρκετες μερες κ μετα τις gonalτο μονο που ειχα προσεξει προς το τελος ητταν η θερμοκρασια μου λιγακι ανεβασμενη κ ειχε αρχισει το προβλημα με τη δυσκιλιοτητα κ αυτο γιατι οπως ειπε ο γιατρος μεγαλωνανε τα ωαρια κ πιεζανε το εντερο αλλο προβλημα κανενα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! JURGITA MOY ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΖΗΤΑΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 8 ΚΟΥΤΙΑ UTROGESTAN ΑΘΙΚΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ 02/2010 ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ Ή ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ. ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ! ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ Γεωργια μου. ενδιαφερομαι γιατι εχω πολυ χαμηλη Προγεστερονη. και φοβαμαι οτι ο γιατρος μου μπορει να μου γραψει ενα απο αυτα τα φαρμακα. κει δευτερον, εχω πολλες φιλες στο εξωτερικο, οπου το Υολτρογεσταν ειναι πανακριβο, και οχι μονο, δεν μπορεις να βρεις σε οποιο δηποτε φαρμακειο. απαραδεκτο. το Duphaston ας πουμε εχει 15 ευρω, και εδω γυρω στα 4. για αυτο, οταν παω εκει, Θα επερνα μερικα κουτακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα jurjita τα επερνα και εγω αυτα τα Utrogestan ενοεις περυσι και για την ακριβια μου εχουν μεινει 2 κουτια,και η τιμη ειναι7,36 αλλα αμα εχεις ασφαλεια τα γραφεις και ειναι δωρεαν,οπως και οτι φαρμακα και να χρειστεισ σιδηρο ασβεστιο κτλ ειναι ολα δωρεαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Το Utrogestan με ΤΕΒΕ κι εγω το πηρα ΔΩΡΕΑΝ (εφοσων ειναι γραμμενο απο γιατρο τεβε).Επισης δωρεαν παιρνω σιδηρο,ασβεστιο,φυλ.οξυ και μαγνησιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μόλις διάβασα το μηνυμα σου δεν μπορεις να φανταστείς πως ενιωσα εχω χρησιμοποιειήσει και τις τέσσερεις προσπαθειες και τιποτα ακομα τώρα πρέπει να αρχισω να αγοραζω τα gonal.Θα ξαναπροσπαθήσω σε δύο μήνες περίπου.Μήπως μπορεις να μου τα χαρισεις γιατι τελικα υπάρχουν ακομα καπου ανθρωποι.Δεν ξερω πως να σε ευχαριστω εστω και που θα το σκεφτεις Χίλια.....Ευχαριστώ... Περιμενω με αγωνία το μήνυμα σου.Το e-mail μου είναι rallkal@yahoo.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου γειά σου.....

Εγώ ξέρω να σου πω για το "Duphaston" ότι έχει 3,50 € το κουτί το "Gonal" έχει από 500 μέχρι 600 € το κουτί είναι ανάλογα με τα γραμμάρια εγώ πήρα των 1050 και έχει 600 € το κουτί.Για τα υπόλοιπα "Ultrogestan" και "Puregon" δεν γνωρίζω.Εάν μπείς στο google.gr και γράψεις το όνομα του φαρμάκου θα σου βγάλει και τιμές π.χ. Ultrogestan τιμή.

Ελπίζω να σε βοήθησα εύχομαι όλα να σου πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μήπως κάποια σας κατά λάθος της περισεύει gonal 1050 μονάδες και δεν το χρειάζεται ποια,μου είναι πολύτιμο δεν αντεχω άλλο οικονομικα.Πάω για την πέμπτη προσπάθεια πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...