Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατροί με τους οποίους πέτυχε η εξωσωματική σας !


eleniv

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι να ακούσω κάποιες θετικές εμπειρίες από γιατρούς εξωσωματικής που είχατε. Δεν έχω καθόλου ιδέα, δεν το έχω ψάξει ποτέ το θέμα. Με φοβίζει πολύ η ιδέα της εξωσωματικής κυρίως εξαιτίας όλων αυτών των ορμονών που χρειάζεται να παίρνει η γυναίκα συν το γεγονός ότι μπορεί και να τις πάρει και μετά να μην έχει και αποτέλεσμα. Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν είχατε κάποιον γιατρό που να σας έκανε να νιώσετε ασφαλής και ότι πραγματικά ενδιαφερόταν να ψάξει όλα τα δεδομένα και όχι μόνο να κάνει copy paste πρωτόκολλα.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε συνεισφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eleniv είπε:

Καλησπέρα,

Είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι να ακούσω κάποιες θετικές εμπειρίες από γιατρούς εξωσωματικής που είχατε. Δεν έχω καθόλου ιδέα, δεν το έχω ψάξει ποτέ το θέμα. Με φοβίζει πολύ η ιδέα της εξωσωματικής κυρίως εξαιτίας όλων αυτών των ορμονών που χρειάζεται να παίρνει η γυναίκα συν το γεγονός ότι μπορεί και να τις πάρει και μετά να μην έχει και αποτέλεσμα. Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν είχατε κάποιον γιατρό που να σας έκανε να νιώσετε ασφαλής και ότι πραγματικά ενδιαφερόταν να ψάξει όλα τα δεδομένα και όχι μόνο να κάνει copy paste πρωτόκολλα.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε συνεισφορά!

Καλησπέρα!🌸 Κι εμένα θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο, συγκεκριμένα για Θεσσαλονίκη. Εσύ για πού ενδιαφερεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Heart είπε:

Παρτσινεβελος Γεώργιος !!! Ο γιατρός!!! Πολλές κοπέλες εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν!

Συγχαρητήρια! Με το καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2022 at 2:21 ΜΜ, ο/η eleniv είπε:

Καλησπέρα,

Είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι να ακούσω κάποιες θετικές εμπειρίες από γιατρούς εξωσωματικής που είχατε. Δεν έχω καθόλου ιδέα, δεν το έχω ψάξει ποτέ το θέμα. Με φοβίζει πολύ η ιδέα της εξωσωματικής κυρίως εξαιτίας όλων αυτών των ορμονών που χρειάζεται να παίρνει η γυναίκα συν το γεγονός ότι μπορεί και να τις πάρει και μετά να μην έχει και αποτέλεσμα. Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν είχατε κάποιον γιατρό που να σας έκανε να νιώσετε ασφαλής και ότι πραγματικά ενδιαφερόταν να ψάξει όλα τα δεδομένα και όχι μόνο να κάνει copy paste πρωτόκολλα.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε συνεισφορά!

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!

Εγω προτείνω τον Σφακιανούδη με χίλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2022 at 5:18 ΜΜ, ο/η MyElpida είπε:

Συγχαρητήρια! Με το καλό... 

Ο κος Παρτσινεβελος που βρίσκεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2022 at 11:45 ΜΜ, ο/η Heart είπε:

Παρτσινεβελος Γεώργιος !!! Ο γιατρός!!! Πολλές κοπέλες εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν!

Τον Παρτσινεβέλο τον τσέκαρα λίγο στο youtube σε μία διάλεξη σχετική με τις εξωσωματικές και μου έκανε καλή εντύπωση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!

Εγω προτείνω τον Σφακιανούδη με χίλια!!! 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Τον είχε μία φίλη μου τον Σφακιανούδη και έπιασε και αυτή δίδυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η eleniv είπε:

Τον Παρτσινεβέλο τον τσέκαρα λίγο στο youtube σε μία διάλεξη σχετική με τις εξωσωματικές και μου έκανε καλή εντύπωση!

 

Πάντως έχει πολλές επιτυχίες και με την πρώτη...η tokyo και το lactaki μου τον σύστησαν , και μετά από αποτυχημένες εξωσωματικές άλλου , πέτυχα με την πρώτη σ αυτόν! Δεν αφήνει τίποτα στην τύχη του! Είναι εξαιρετικός , τον προτείνω με τα μάτια κλειστά κι εγώ πια!! Και ευχαριστώ και τα κορίτσια που μας τον σύστησαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΜΑΡΙΑ είπε:

Ο κος Παρτσινεβελος που βρίσκεται?

Στο Μαρούσι , συνεργάζεται με το Ιασώ!!! Η Tokyo και το  lactaki έκαναν την αρχή εκεί και συνεχίσαμε πολλές ακόμη, νομίζω όλες με επιτυχίες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...