Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβριος... μήνας για σπορά! Να φυτευτούν τα σποράκια, να γίνουν όμορφα μωράκια!!!


Froufro

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Το ίδιο έπαθα και εγώ..  την πρώτη μέρα που έκανα το τεστ ήταν πιο σκούρα η γραμμή απ ότι την επόμενη.. η χοριακη υπερδιπλασιαστηκε όμως..  μην μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία κάθε μέρα..  απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου.. 

 

Αμαν βρε παιδί μου.. κάτι πρέπει να κάνεις.. δεν γίνεται αυτό..  βρες έναν καλό γυναικολόγο για αρχή 

Έχεις δίκιο . Θα πετάξω τα τεστ μόνο άγχος με γεμίζουν σε αυτή τη φάση !! Ευχαριστώ πολύ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βρε  Μαρινακι απ ότι καταλαβαίνω από αυτά π έχεις πει είναι ότι είχες κι άλλες φορές θετικό τεστ κλπ κ τώρα έχει γίνει κ σύλληψη..μήπως πρέπει να ψάξεις κάτι;ή μας έχεις πει ότι τα έχεις ψάξει όλα;.Αναρωτιέμαι αν είναι κάτι απλό π εμποδίζει να προχωρήσει..😏..Εγώ κορίτσια πήγα γυναικολόγο εχθές γτ δεν έχω αδιαθετησει, ενώ μετά την απόξεση νταν στον έναν μήνα ήρθαν..τώρα δεύτερος μήνας ακόμα..έκανα κ Παπ και καλλιεργεια κ μ είπε ότι η γνώμη του είναι σε δυο μήνες να ξαναρχίσω προσπάθειες κ να μην περιμένω τα αποτελέσματα των βιταμινών του άντρα μου γτ η κιρσοκηλη όσο θα προχωράμε θα εμποδίζει περισσότερο αν δεν την αφαιρέσει κ αν το κάνει χρειάζονται έξι μήνες αποθεραπεία πριν ξανά ξεκινήσουμε προσπάθειες..

Κοριτσι μου καλημερα! Εγω απο οταν αφαιρεσε κιρσοκηλη ανδρας μου περυσι ξεκινησα αρχες Νορμβρη πρσπαυθειες σε 2 μηνες τπ Γεναρη και σε 4 μηνες το Μαρτιο εμεινα εγκυος, οποτε δεν χρειαζεται μετα την επεμβαση να περιμενεις ποσο! ❤️ Εμεις ειχαμε παει στον Ασβεστη και Μακαρουνη αλλα επιλεξαμε Μακαρουνη για επεμβαση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου καλημερα! Εγω απο οταν αφαιρεσε κιρσοκηλη ανδρας μου περυσι ξεκινησα αρχες Νορμβρη πρσπαυθειες σε 2 μηνες τπ Γεναρη και σε 4 μηνες το Μαρτιο εμεινα εγκυος, οποτε δεν χρειαζεται μετα την επεμβαση να περιμενεις ποσο! ❤️ Εμεις ειχαμε παει στον Ασβεστη και Μακαρουνη αλλα επιλεξαμε Μακαρουνη για επεμβαση 

Κι εμείς στον Μακαρουνη πάμε ο οποίος δεν συζητάει ακόμα την αφαίρεση..Λέει να φτιάξουμε με βιταμίνες το σπερμα κ αντιβίωση το μικροβιο κ αφού είχαμε δυο συλλήψεις να συνεχίσουμε..κ βλέπουμε αργότερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !

Εγώ που είπα ότι προσπαθώ να μειώσω το άγχος , και το άγχος γελάει ακόμα μαζί μου !!! Κάνω κάθε μέρα ένα τεστακι για να βλέπω την πορεία της γραμμής μέχρι την επόμενη χοριακη . Σήμερα όμως η γραμμή μου φαίνεται λίγο πιο αχνή από χτες και έχω τρελαθεί . Δεν το έκανα με τα πρώτα ουρα καθώς ξύπνησα στις 6:00 για τουλετα και το τεστ το έκανα στις 8:00 χωρίς όμως να έχω πιει νερό.  Έχω τρελαθεί από την αγωνία μου , νομίζω η χοριακη έχει πέσει από χτες όπως το βλέπω 😭

IMG_20221112_090818.jpg

Κοριτσι μου συγχαρητηρια για εγκυμοσυνη!! Καλε τοσο πολυ αυξηθηκε η χοριακη σου μην μπαινεις στη διαδικασια να κανεις αυτα τα τεστ, νομιζω σε αγχωνουν χωρις λογο. Το καταλαβαινω πριν κανεις χοριακη αλλα τωρα πηγαινε με βαση χοριακη που ειναι πολυ πιο αξιπιστο, θα επαναλαβεις παλιχοριακη η τελος?

Τελος μια μικρη συμβουλη: Ειμαι υπερβολικα αγχωδης και περασα γιαυτο το λογο χαλια στην εγκυμοσυνη και τωρα  εχω απειρες τυψεις για μωρακι μηωπς επηρεασα μωρακι, προσπαθησε κοριτσι μου να χαλαρωσεις και να απολαυσεις εγλκυμοσυνη τωρα που τα καταφερες γιαιτη  εγκυμοσυνη εχει πολλα μπροστα ακομα εκετασεις κλπ κλπ. Βεβαια μπορει να εχει και απροοπτα αλλα οσο κια να αγχωθεις δεν μπορεις να αλλαξεις πραγματικοτητα με το αγχος σου, αλλα ισως  να την χειροτρεψεις αυτο να σκεφτεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κι εμείς στον Μακαρουνη πάμε ο οποίος δεν συζητάει ακόμα την αφαίρεση..Λέει να φτιάξουμε με βιταμίνες το σπερμα κ αντιβίωση το μικροβιο κ αφού είχαμε δυο συλλήψεις να συνεχίσουμε..κ βλέπουμε αργότερα…

Α οκ ωραια ναι εμεισ ημασταν μεγαλοι σε ηλικια και επισης ειχαμε και πολλα θεματα στο σπερμα και οχι συλληψη οποτε οριφανως οι οδηγιες ηταν διαφορετικες. Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη με Μακαρουνη, ελπιζω να σας φερει κι εσας γουρι❤️ (Ειχαμε κι εμεις το ιδιο μικροβιο μεσας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Α οκ ωραια ναι εμεισ ημασταν μεγαλοι σε ηλικια και επισης ειχαμε και πολλα θεματα στο σπερμα και οχι συλληψη οποτε οριφανως οι οδηγιες ηταν διαφορετικες. Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη με Μακαρουνη, ελπιζω να σας φερει κι εσας γουρι❤️ (Ειχαμε κι εμεις το ιδιο μικροβιο μεσας)

Κορίτσι μου πως είσαι;; Έτοιμη για τη μεγάλη μέρα ;;
Σε πολύ λίγες μέρες θα έχεις αγκαλιά το θαύμα σου!! ❤️ [smilie=binkybaby.g:

Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια για εγκυμοσυνη!! Καλε τοσο πολυ αυξηθηκε η χοριακη σου μην μπαινεις στη διαδικασια να κανεις αυτα τα τεστ, νομιζω σε αγχωνουν χωρις λογο. Το καταλαβαινω πριν κανεις χοριακη αλλα τωρα πηγαινε με βαση χοριακη που ειναι πολυ πιο αξιπιστο, θα επαναλαβεις παλιχοριακη η τελος?

Τελος μια μικρη συμβουλη: Ειμαι υπερβολικα αγχωδης και περασα γιαυτο το λογο χαλια στην εγκυμοσυνη και τωρα  εχω απειρες τυψεις για μωρακι μηωπς επηρεασα μωρακι, προσπαθησε κοριτσι μου να χαλαρωσεις και να απολαυσεις εγλκυμοσυνη τωρα που τα καταφερες γιαιτη  εγκυμοσυνη εχει πολλα μπροστα ακομα εκετασεις κλπ κλπ. Βεβαια μπορει να εχει και απροοπτα αλλα οσο κια να αγχωθεις δεν μπορεις να αλλαξεις πραγματικοτητα με το αγχος σου, αλλα ισως  να την χειροτρεψεις αυτο να σκεφτεσαι!

Καλημέρα 💕 έχω χοριακη την Τρίτη . Υποσχέθηκα στον εαυτό μου να πετάξω τα τεστ . Είναι κρίμα να αγχωνω το σπορακι μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι;; Έτοιμη για τη μεγάλη μέρα ;;
Σε πολύ λίγες μέρες θα έχεις αγκαλιά το θαύμα σου!! ❤️ [smilie=binkybaby.g:

Με το καλό!!! 

Την Τεταρτη καλο μου μισοφεγγαρο γενναω! Σε ευχαριστω πολυ πολυ! Σου ευχομαι και στα δικα σου πολυ πολυ συντομα❤️ Ακομη δεν μπορω να χαρω φοβαμαι πολυ μηπς κατι δεν παει καλα.. Αστα εχω μεγαλο ψυχολογικο με αυτο το θεμα εχω κι εγω μια ιστορια που δεν εχω μοιραστει απτο παρελθον και δυστυχως οχι χρηματα να οαω σε ψυχολογο. Ελπιζω να παει καλα θα σας στειλω εννοειται❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Την Τεταρτη καλο μου μισοφεγγαρο γενναω! Σε ευχαριστω πολυ πολυ! Σου ευχομαι και στα δικα σου πολυ πολυ συντομα❤️ Ακομη δεν μπορω να χαρω φοβαμαι πολυ μηπς κατι δεν παει καλα.. Αστα εχω μεγαλο ψυχολογικο με αυτο το θεμα εχω κι εγω μια ιστορια που δεν εχω μοιραστει απτο παρελθον και δυστυχως οχι χρηματα να οαω σε ψυχολογο. Ελπιζω να παει καλα θα σας στειλω εννοειται❤️

Οι περισσότεροι κουβαλάμε τραύματα, μεγάλα ή μικρά, κρυφά ή φανερά, συνειδητά ή ασυνείδητα. 
Ζηλεύω τους αισιόδοξους ανθρώπους, που χαίρονται τη ζωή λες και δεν υπάρχει κακό, εγώ όμως πάντα ήμουν στη δική σου τη πλευρά, και αγχωνόμουν και φοβόμουν. Ακόμα και τώρα εννοείται. Και σε καταλαβαίνω. Πρέπει να αλλάξουμε. Αυτό δε γίνεται από τη μια στιγμή στην άλλη, αλλά ακόμα και η κατανόηση του προβλήματος είναι ένα βήμα. 
Εννοείται θα πάει καλά και θα μας στείλεις μπεμπεδοσκονη από την mammyland που θα προσγειωθείς ❤️ 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μην απογοητεύεσαι είναι τα σημάδια της κορούλας σου!!!! Αν θες έχει η frezyderm μια άλλη κρεμα που τη βαζεις αφού βγάλεις ραγάδες…εγώ είπα κ να βγάλω δε με νοιάζει θα ειναι το σημάδι του μωρού μου θα τα εχω για όσο ζω…

Εγώ έβαζα της frezyderm όσο ήμουν έγκυος. Και έβγαλα τον τελευταίο μήνα στα πλάγια μόνο. Τώρα βάζω μία που λέει ότι αποχρωματίζει τις ραγάδες της la vie en rose. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Λυπάμαι πολύ 😕

και εμένα αυτό μου είχε πει ο δικός μου γιατρός όταν είχα βιοχιμικη κρατά το θετικό ότι είχες σύλληψη 

Πόσες φορές σου έτυχε να είχες θετικό τεστ και αρνητική χοριακη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Μαρίνα μου, νομίζω πως έχεις παιδευτεί αρκετά. Αν θυμάμαι καλά, είχες αρκετές φορε΄ς θετικό τεστ και τελικα δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Σε παρακαλώ, ψάξου κορίτσι μου, δεν γίνεται να χάνονται έτσι τόσα έμβρυα, κάτι φταίει και πρέπει να το βρούμε για να μπορέσεις να κρατήσεις ένα ακόμα παιδάκι. Έλα αγαπημένη μου ❤️ Αγκαλιά για σήμερα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Λυπάμαι τοσο πολύ . Το πέρασα τον προηγούμενο μήνα και ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις . Ακόμα νιώθω τον πόνο και γι'αυτό με έχει πιάσει τέτοιος φόβος και τώρα. Κουράγιο κορίτσι μου .. ξέσπασε όσο χρειαστεί αλλά ανασυνταξου και μάζεψε ξανά τις δυνάμεις σου ! Μια μεγααααλη αγκαλιά από μένα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Κοριτσι μου γιατί δε παίρνεις κ μια γνώμη από ένα άλλο γιατρο;;; Μήπως χρειάζεται να σου δώσει κάτι πχ προγεστερονη για να το κρατήσετε; Δε γίνεται να εχεις τοσες φορες σύλληψη κ να καταλήγει σε παλινδρομη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα η νύφη μου θα πάει την Δευτέρα για απόξεση τελικά! 😢😢 είχε αιμορραγία την προηγούμενη εβδομάδα πήγε γιατρο την άφησε κ στη κλινικη ένα βράδυ ήταν ένα αιμάτωμα…δεν ήταν κάτι άλλο! Άκουσαν καρδούλα όλα Καλά! Πάει την Πέμπτη για ραντεβού μια χαρά κ πάλι! Χθες την Παρασκευή είχε καφέ πάλι, πάει στο γιατρο υποψιάστηκε κάτι ο γιατρος της είπε να πάει σε εμβρυολογο να δουνε τι συμβαίνει…τελικά κόλλησε πάνω στις ραφές της μήτρας κ πρέπει να το αφαιρέσει γιατί μεγαλύτερο πρόβλημα θα είναι γι τη νύφη μου παρά για το μωρο! Στεναχωρέθηκα με παρά πολύ εμένα με έπιασε κ το στομάχι μου ψες το βράδυ που το έμαθα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα η νύφη μου θα πάει την Δευτέρα για απόξεση τελικά! 😢😢 είχε αιμορραγία την προηγούμενη εβδομάδα πήγε γιατρο την άφησε κ στη κλινικη ένα βράδυ ήταν ένα αιμάτωμα…δεν ήταν κάτι άλλο! Άκουσαν καρδούλα όλα Καλά! Πάει την Πέμπτη για ραντεβού μια χαρά κ πάλι! Χθες την Παρασκευή είχε καφέ πάλι, πάει στο γιατρο υποψιάστηκε κάτι ο γιατρος της είπε να πάει σε εμβρυολογο να δουνε τι συμβαίνει…τελικά κόλλησε πάνω στις ραφές της μήτρας κ πρέπει να το αφαιρέσει γιατί μεγαλύτερο πρόβλημα θα είναι γι τη νύφη μου παρά για το μωρο! Στεναχωρέθηκα με παρά πολύ εμένα με έπιασε κ το στομάχι μου ψες το βράδυ που το έμαθα…

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.. μήπως όμως πρέπει να πάρει μια 2η άποψη για να ναι σίγουρη ότι κάνει το σωστό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.. μήπως όμως πρέπει να πάρει μια 2η άποψη για να ναι σίγουρη ότι κάνει το σωστό??

Έτσι κ αλλιως είναι πολύ χαμηλά ο σάκος…ισως να πήγε έκει εξαρχής ισως να το απέβαλε κ να κόλλησε στις ραφές…πάντως είναι επικίνδυνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα η νύφη μου θα πάει την Δευτέρα για απόξεση τελικά! 😢😢 είχε αιμορραγία την προηγούμενη εβδομάδα πήγε γιατρο την άφησε κ στη κλινικη ένα βράδυ ήταν ένα αιμάτωμα…δεν ήταν κάτι άλλο! Άκουσαν καρδούλα όλα Καλά! Πάει την Πέμπτη για ραντεβού μια χαρά κ πάλι! Χθες την Παρασκευή είχε καφέ πάλι, πάει στο γιατρο υποψιάστηκε κάτι ο γιατρος της είπε να πάει σε εμβρυολογο να δουνε τι συμβαίνει…τελικά κόλλησε πάνω στις ραφές της μήτρας κ πρέπει να το αφαιρέσει γιατί μεγαλύτερο πρόβλημα θα είναι γι τη νύφη μου παρά για το μωρο! Στεναχωρέθηκα με παρά πολύ εμένα με έπιασε κ το στομάχι μου ψες το βράδυ που το έμαθα…

Αχ ρε κοπέλα μου πόσο ποναει..αυτο...ετσι και εγώ την προηγούμενη φορά... Σταμάτησε η καρδούλα του... Να την στηρίξετε όσο μπορείτε.. Τώρα τουλάχιστον ο οργανισμός το απέρριψε πολύ νωρίς εμένα... Αλλά η αποξεση είναι επίπονη διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη... Είμαι χάλια.. Αλλά θα επανέλθω 

Την άλλη εβδομάδα θα πάω σε έναν πολυ καλό γυναικολόγο... Λίγο πιο ακριβός αλλά λένε είναι καλός... Γύρω στα 100 παίρνει... Αλλά ειδικεύεται στις κυησεις υψηλού κινδύνου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικη η χοριακη.... Ξεκίνησε η περίοδος... 

Ο γιατρός λέει κράτα το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη... Και ξεκινάς αμέσως προσπαθείες.. 

Αν δεν είχες κάνει τεστ δεν θα το ήξερες καν λέει.... Τίποτα ξέχνα το και προχώρα... Αυτα

 

Βρε Μαρίνα μου πόσες φορές να γίνει αυτο; δεν θορυβισε τον γιατρό;  κάτι πάει λάθος.. δεν γίνεται να ξεκινάει και να μην προχωράει μια δυο τρεις ε κάπου πρέπει να αναρωτηθεί.. ήμαρτον δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ ρε κοπέλα μου πόσο ποναει..αυτο...ετσι και εγώ την προηγούμενη φορά... Σταμάτησε η καρδούλα του... Να την στηρίξετε όσο μπορείτε.. Τώρα τουλάχιστον ο οργανισμός το απέρριψε πολύ νωρίς εμένα... Αλλά η αποξεση είναι επίπονη διαδικασία 

σίγουρα πονάει!! Της στοίχισε γιατί το ήθελαν πολύ!!! Κ έχει κ τόση δύναμη σαν ανθρωπος που έκανε από την αρχή όλη την διαδικασία εξωσωματικής λόγο ότι την πρώτη φορά δε τα κατάφερε άλλο έμβρυο εκτός από το μοναδικό μου ανιψιό!!! Τα υπόλοιπα πέθαιναν πριν μπουν κατάψυξη! Κανένα δε προχωρούσε!! Κ έκανε από την αρχή όλη την διαδικασία!! Απλά το τελευταίο καιρό τους έτυχαν κ τόσα πολλά μαζεμένα που πραγματικά αρχισα να πιστεύω ότι καποιος τους έχει ματιάζει!!!!!

της είπαμε τα θετικά είναι περισσότερα από ότι αυτό το γεγονός δυστυχώς!! Έχει το παιδάκι της, εχει τα έμβρυα στην κατάψυξη που την περιμένουν όποτε ξανά θελήσει, θα γίνει κ η νονά του παιδιού μου…απλά τώρα καλύτερα να το αφήσει να ηρεμήσει κ η ίδια, να ηρεμήσει κ το σώμα της! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη... Είμαι χάλια.. Αλλά θα επανέλθω 

Την άλλη εβδομάδα θα πάω σε έναν πολυ καλό γυναικολόγο... Λίγο πιο ακριβός αλλά λένε είναι καλός... Γύρω στα 100 παίρνει... Αλλά ειδικεύεται στις κυησεις υψηλού κινδύνου... 

πολύ καλά θα κανεις!! Δε γίνεται να συμβαίνει αυτό κάθε φορά!!! Εντάξει είπαμε μια φορά άντε κ 2 αλλά όχι τοσες πολλες φορες…τουλάχιστο να δεις ότι οι απόψεις είναι ίδιες με το γιατρο σου ή αν είναι διαφορετική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa καλά θα κάνεις κορίτσι μου να το ψάξεις περισσότερο....! Πιστεύω κάτι θα βγει και σίγουρα θα είναι για καλό! 

@Raf123 μου τι να πω 🥺 Πόσο πολύ πονάει αυτή η διαδικασία, στιγμές που δυστυχώς δεν φεύγουν ποτέ από τη μνήμη, λυπάμαι πάρα πολύ που πρέπει να το περάσει αυτό 😔 Εύχομαι ψυχική δύναμη στο κορίτσι! Στα μέρη μου λένε πως αν χάσεις ένα μωράκι τότε βαφτίζεις ένα άλλο για να το κάνεις παιδί σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@marinamanoulitsa καλά θα κάνεις κορίτσι μου να το ψάξεις περισσότερο....! Πιστεύω κάτι θα βγει και σίγουρα θα είναι για καλό! 

@Raf123 μου τι να πω 🥺 Πόσο πολύ πονάει αυτή η διαδικασία, στιγμές που δυστυχώς δεν φεύγουν ποτέ από τη μνήμη, λυπάμαι πάρα πολύ που πρέπει να το περάσει αυτό 😔 Εύχομαι ψυχική δύναμη στο κορίτσι! Στα μέρη μου λένε πως αν χάσεις ένα μωράκι τότε βαφτίζεις ένα άλλο για να το κάνεις παιδί σου... 

Αλήθεια το λες αυτό κορίτσι μου;;;; και δεν το ήξερα όμως μετά από την δεύτερη απώλεια ήθελα τόσο πολύ να γίνω νονά... Δεν ξέρω λες και το ζητούσε η ψυχή μου... Ανατρίχιασα ολόκληρη τώρα που μου το είπες... Και οι άλλοι μου το ακύρωσαν 😢 και δεν εγινα.. Θυμάστε;;; σας τα έλεγα!!! Από ποιο μέρος είσαι;;; έχω μείνει τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...