Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατρός στο Έλενα


renata1986

Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα ελπίζω όλοι να είστε καλά.

 

Μόλις έμαθα από μια καλή μου φίλη ότι άκουσε και έμαθε ότι σταμάτησε ο γιατρός μου ο Γαβ από το Έλενα.

 

Γνωρίζει καμία για το Έλενα και ποιος πήρε την θέση του γιατί έμαθα μπήκε νέος γιατρός στην θέση του.Θα ξεκινήσω τις προσπάθειες μου το Νοέμβριο πρώτα ο Θεός .

 

Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ !! ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΒΑΡΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ  ΜΟΥ SERPAFAR, KAI ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΠΗΡΑ 1/9 ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ IVF ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΗΚΕ.ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 20/9/2022 at 6:46 ΜΜ, ο/η efaki90 είπε:

ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ !! ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΒΑΡΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ  ΜΟΥ SERPAFAR, KAI ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΠΗΡΑ 1/9 ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ IVF ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΗΚΕ.ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ.

Με ποιον σας έκλεισαν??

Ο Γαβαρης είναι στο Ιασώ πλέον

Μιλήσαμε πριν κάτι μέρες αλλά δεν μπορώ ιδιωτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...