Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση κ αρνητική χωριακή


Recommended Posts

Στις 18 Αυγούστου η χωριακή ήταν αρνητική.. Στις 6 Αυγούστου έγινε η εμβρυομεταφορά.. Να επαναληφθεί λέτε η χωριακή? Μήπως δεν έδειξε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Petaloudaj είπε:

Στις 18 Αυγούστου η χωριακή ήταν αρνητική.. Στις 6 Αυγούστου έγινε η εμβρυομεταφορά.. Να επαναληφθεί λέτε η χωριακή? Μήπως δεν έδειξε? 

Μετά από 14 ημέρες νομίζω δείχνει... Νωρίς την έκανες.. Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μετά από 14 ημέρες νομίζω δείχνει... Νωρίς την έκανες.. Καλή επιτυχία!!! 

Από το κέντρο εξωσωματικής μου είπαν να την κάνω τότε στις 18..Αλλα ήταν αρνητική η  χωριακή.. Άρα μήπως να την επαναλάβω; δεν μου έχει έρθει βέβαια ούτε η περίοδος από τις 14 που αναμενόταν να έρθει.. Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Petaloudaj είπε:

Από το κέντρο εξωσωματικής μου είπαν να την κάνω τότε στις 18..Αλλα ήταν αρνητική η  χωριακή.. Άρα μήπως να την επαναλάβω; δεν μου έχει έρθει βέβαια ούτε η περίοδος από τις 14 που αναμενόταν να έρθει.. Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Είναι πολύ καλό που δεν αδιαθετησες.. Κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης για πιο γρήγορα και αν βγει θετικό κάνεις μια χοριακη 😊😊😊❤️❤️με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Petaloudaj είπε:

Από το κέντρο εξωσωματικής μου είπαν να την κάνω τότε στις 18..Αλλα ήταν αρνητική η  χωριακή.. Άρα μήπως να την επαναλάβω; δεν μου έχει έρθει βέβαια ούτε η περίοδος από τις 14 που αναμενόταν να έρθει.. Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Κορίτσι μου εξαρτάται κ τι έμβρυα έβαλες. Αν έβαλες 5 ημερών θα έδειχνε στις 9 μέρες με 3 ημερών στις 11... Ξέρω πόσο πολύ θέλουμε να κρατάμε την ελπίδα αλλά αν είναι αρνητική μετά από 12 μέρες φοβάμαι ότι δεν θα αλλάξει κάτι. Περίοδος δεν έρχεται εξαιτίας των φαρμάκων... 

Αν θες βέβαια για σένα μπορείς να πας να κάνεις μια για να σου φύγει κ η ιδέα. Κ τι να πω μακάρι να είσαι εσύ η εξαίρεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...