Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η θάλασσα ζεστενεται, μυρίζει καλοκαίρι, διακοπουλες χαλαρες να έχουμε και ας φέρει ο Αύγουστος πολλά Αυγουστιάτικα μωράκια!!! ☀️☀️👙🍼👶👶


Raf123

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenakk είπε:

Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη, βγήκε και η τέταρτη χοριακη 4316 ενώ 5 μέρες πριν ήταν 487!!! Πήρε τα πάνω του κανονικοτατα

Μπράβο συγχαρητήρια άντε όλα καλά πάνε!! Να τα βλέπεις θετικά !! Εγώ που γενικά αγχώνομαι όταν έμαθα ότι ήμουν εγκυος δεν ήθελα ούτε να διαβάζω κάτι αρνητικό κ γενικά τα έβλεπα όλα πεταλούδες ήξερα ότι αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει!! Αγχώθηκα πολύ στην αυχενική π μάλλον το μωρό μου ήθελε να μας αγχώσει κ ήταν λίγο ψηλοί οι παλμοί του κ το συνέδεσαν με ένα σύνδρομο κ φοβήθηκα πολύ όταν είχα την αιμορραγία! Μετά που τα περασα αυτά εκανα κ την β επιπέδου πλέον μου έφυγε όλο το άγχος π μπορεί να είχα κ  ανυπομονώ να το πάρω αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ πίσω στη δουλεια σήμερα λίγο χαμένη είμαι αλλά μπορώ να πω μετά από 3 εβδομαδες μου έλειψε η δουλεια μου :) ανυπομονώ να πάω να δω το αγοράκι μου στις 14/9 

Εγω θα πάω στις 9/9 για την β αυχενική και στην γιατρό 22/9 .. μου δίνει κάτι κλωτσιές αστα🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εγω θα πάω στις 9/9 για την β αυχενική και στην γιατρό 22/9 .. μου δίνει κάτι κλωτσιές αστα🤣🤣🤣

Όχι β αυχενική βρε 

Β επιπέδου. 😝🥰🥰 Άντε άντε με το καλό.ολα τέλεια θα πάνε..

Εγώ αύριο έχω 3 η ντομπλερ..άντε μακάρι να είναι όλα καλά..να μάθω ημερομηνία 

..περιμένουμε πως και πως 🥰

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη τα κορίτσια που προσπαθούν  σαν εμένα ακόμα για μωράκι που πήγαν;;;; καλά μόνη με αφήσατε ; ελάτε καλέ για συμπαράσταση 😂😂😂 @Antonia2 @misofeggaro 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Σήμερα είδα στο εσώρουχο 2 κηλίδες αιμα.. Περιμένω περίοδο 7/9!λετε να είναι εμφύτευσης;;; το είχε παθει καμία αυτό;;;😏 πρώτη φορά μου συμβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι β αυχενική βρε 

Β επιπέδου. 😝🥰🥰 Άντε άντε με το καλό.ολα τέλεια θα πάνε..

Εγώ αύριο έχω 3 η ντομπλερ..άντε μακάρι να είναι όλα καλά..να μάθω ημερομηνία 

..περιμένουμε πως και πως 🥰

 

 

ναι εχεις δικαιο.. τα μπερδεψα λιγο.. γινεται χαμος στο κεφαλι μου.. προσπαθω να βγαλω ακρη  με τα ιδιαιτερα και τα σχολικα..

ολα καλα θα ειναι.. τωρα μπηκες στην τελικη ευθεια

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!! Σήμερα είδα στο εσώρουχο 2 κηλίδες αιμα.. Περιμένω περίοδο 7/9!λετε να είναι εμφύτευσης;;; το είχε παθει καμία αυτό;;;😏 πρώτη φορά μου συμβαίνει 

το ειχα παθει περσι εγω.. 2 με 3 μερες μετα την ωορρηξια ειδα μια σταγονα αιμα στο εσσωρουχο και τελικα ειμουν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγνώμη τα κορίτσια που προσπαθούν  σαν εμένα ακόμα για μωράκι που πήγαν;;;; καλά μόνη με αφήσατε ; ελάτε καλέ για συμπαράσταση 😂😂😂 @Antonia2 @misofeggaro 

Καλημέρα!!
Παρούσα!
Τώρα που τελείωσα με δουλειά και είμαι πάλι άνεργη, θα είμαι πιο ενεργή. 
Αυτό το μήνα κάνουμε προσπάθειες, είμαι στις γόνιμες και ήδη είχαμε μια επαφή. Θα προσπαθήσω και για σήμερα ή αύριο. Και ότι είναι να γίνει θα γίνει! 
Έχω κάνει όμως και την αίτηση στο be-live που μου πρότεινες εσύ αγαπημένη μου και ελπίζω στις επόμενες 3 εβδομάδες να έχω απάντηση. ❤️ 

Άντε να γκαστρωθούμε και εμείς γιατί μια γρα΄φουν τα κορίτσια για καρότσια, μία για ζάχαρα, την άλλη για εξετάσεις και υπερήχους και νιώθω σαν ψάρι έξω από το νερό 🤪🐟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!!
Παρούσα!
Τώρα που τελείωσα με δουλειά και είμαι πάλι άνεργη, θα είμαι πιο ενεργή. 
Αυτό το μήνα κάνουμε προσπάθειες, είμαι στις γόνιμες και ήδη είχαμε μια επαφή. Θα προσπαθήσω και για σήμερα ή αύριο. Και ότι είναι να γίνει θα γίνει! 
Έχω κάνει όμως και την αίτηση στο be-live που μου πρότεινες εσύ αγαπημένη μου και ελπίζω στις επόμενες 3 εβδομάδες να έχω απάντηση. ❤️ 

Άντε να γκαστρωθούμε και εμείς γιατί μια γρα΄φουν τα κορίτσια για καρότσια, μία για ζάχαρα, την άλλη για εξετάσεις και υπερήχους και νιώθω σαν ψάρι έξω από το νερό 🤪🐟

Έτσι ακριβώς και εγώ λέω...χαχαχαχαχα τι να πω πλέον..όλες εκτός από εμένα γκαστρωθηκαν 😂😂 Καμία να μιλάμε για γονιμες δεν έχει;;; ωραία αφού είσαι γονιμες φουλ επαφές τώρα!! Αλήθεια έκανες αίτηση;;; αντε πολύ χαίρομαι που βοήθησα!!! Να μου πεις για τα αποτελεσματα 😉😊  εύχομαι να είναι θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ναι εχεις δικαιο.. τα μπερδεψα λιγο.. γινεται χαμος στο κεφαλι μου.. προσπαθω να βγαλω ακρη  με τα ιδιαιτερα και τα σχολικα..

ολα καλα θα ειναι.. τωρα μπηκες στην τελικη ευθεια

το ειχα παθει περσι εγω.. 2 με 3 μερες μετα την ωορρηξια ειδα μια σταγονα αιμα στο εσσωρουχο και τελικα ειμουν εγκυος

Αααα σωστά μου το είχες πει!!! Για να δούμε αν θα ισχύει σε εμένα... Το μόνο που με αγχώνει είναι ότι παίρνω αντιβίωση και αν έμεινα έγκυος μην επηρεάζει... 🙄 Αλλά δεν νομίζω γιατί θυμάμαι λένε πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος δεν πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα σωστά μου το είχες πει!!! Για να δούμε αν θα ισχύει σε εμένα... Το μόνο που με αγχώνει είναι ότι παίρνω αντιβίωση και αν έμεινα έγκυος μην επηρεάζει... 🙄 Αλλά δεν νομίζω γιατί θυμάμαι λένε πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος δεν πειράζει 

δεν πειραζει.. εξαλλου εχει συμβατες.. και εγω ετυχε νομιζω στον μικρο να πινω φαρμακα γιατι ειμουν αρρωστη και τελικα εμεινα εγκυος.. μπορει γιαυτο ειναι τοσο τουρπο χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγνώμη τα κορίτσια που προσπαθούν  σαν εμένα ακόμα για μωράκι που πήγαν;;;; καλά μόνη με αφήσατε ; ελάτε καλέ για συμπαράσταση 😂😂😂 @Antonia2 @misofeggaro 

🤣🤣🤣 Καλα και εγω το σκεφτομουν που πηγαν  οι υπολοιπες Kαι επισης που  einai η καινουρια φουρνια με τις κοπελες που προσπαθουν? Αντιστοιχα οπως μπηκαμε εμεις περυσι το καλοκαιρι ! Αντε να ερθει και καμια καινουρια κοπελα απο Σεπτεμβρη ❤️!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα. Να μας ζήσουν τα νέα μωράκια που ήρθαν. Και με το καλό σε όσες είχαν θετικά αποτελέσματα. Εγώ τελικά έχω ουρολοίμωξη. Μίλησα με την γιατρό μου. Αύριο περιμένω να αδιαθετησω και μου είπε να πάω να κάνω μια χοριακη ώστε να δούμε τι θα κάνουμε από θέμα αντιβίωσης για την ουρολοίμωξη. Έχω πιει δεν ξέρω και εγώ πόσα λίτρα χυμό βατόμουρο και κρανμπερι μπας και την αντιμετωπίσω αλλά τίποτα. 

Κορίτσια θα σκάσω μέχρι αύριο το απόγευμα που θα βγουν τα αποτελέσματα της χοριακης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας…επειδή το συζητάτε πού χάθηκαν οι άλλες κοπέλες θα σας πω για την δίκη μ εμπειρία στη συγκεκριμένη ομάδα,όπου είχα γραφτεί πριν λίγους μήνες με άλλο ψευδώνυμο (βασικά έχασα κωδικούς κ έφτιαξα άλλο τλκ) κ όταν παρέθεσα τους προβληματισμούς και τις αγωνίες μου πέρα από την Αντωνία αν θυμάμαι καλά κ μια άλλη κοπέλα που με καλωσόρισε,δεν έλαβα καμία ανταπόκριση…και κανένα feedback γενικότερα,ώστε να συνεχίσω να στέλνω…Μου δώσατε την εντύπωση μιας παρέας κλειστής.Σε άλλες συζητήσεις σε αυτό το φόρουμ υπάρχει μεγαλύτερη αποδοχή και φιλικότητα..Αυτό…Εύχομαι σε όσες περιμένουν τα παιδάκια τους,με το καλό και σε όσες προσπαθούν σύντομα να τα καταφέρουν..Καλη συνέχεια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!!
Παρούσα!
Τώρα που τελείωσα με δουλειά και είμαι πάλι άνεργη, θα είμαι πιο ενεργή. 
Αυτό το μήνα κάνουμε προσπάθειες, είμαι στις γόνιμες και ήδη είχαμε μια επαφή. Θα προσπαθήσω και για σήμερα ή αύριο. Και ότι είναι να γίνει θα γίνει! 
Έχω κάνει όμως και την αίτηση στο be-live που μου πρότεινες εσύ αγαπημένη μου και ελπίζω στις επόμενες 3 εβδομάδες να έχω απάντηση. ❤️ 

Άντε να γκαστρωθούμε και εμείς γιατί μια γρα΄φουν τα κορίτσια για καρότσια, μία για ζάχαρα, την άλλη για εξετάσεις και υπερήχους και νιώθω σαν ψάρι έξω από το νερό 🤪🐟

Γλυκό μου κορίτσι αν σου πω ότι μπαίνω μόνο και μόνο στο φόρουμ για σένα θα το πιστεύεις θέλω τόσο πολύ να έχεις ένα μωρό στην κοιλίτσα σου και όλες οι κοπέλες οι οποίες προσπαθούν εσένα σου έχω όμως μια μικρή αδυναμία και ας με συγχωρήσουν οι κοπέλες έχει πονέσει η ψυχούλα σου αγάπη μου χρειάζεσαι τόσο το ουράνιο τόξο σου πόσο μα πόσο εύχομαι η Παναγία η Μεγαλόχαρη να σου χαρίσει ένα υγιές μωράκι ψυχή μου πόσο στο εύχομαι αλήθεια δεν ξέρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγνώμη τα κορίτσια που προσπαθούν  σαν εμένα ακόμα για μωράκι που πήγαν;;;; καλά μόνη με αφήσατε ; ελάτε καλέ για συμπαράσταση 😂😂😂 @Antonia2 @misofeggaro 

Παρούσα …… με μικρό θέμα στο σπερμα μας έκλεισαν ραντεβού σε ειδικό γιατρό μα δούμε τι θα μας πει και δαυτος …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@babyblue94πηγες στο γιατρο σου για ντομπλερ; 

Κορίτσια μου. Πήγα σήμερα στο νοσοκομείο για την 3 η ντομπλερ. 

 

Μου τα βρήκε όλα τέλεια. Καθόλου γερασμένο πλακούντα. Κανονική ανάπτυξη. 2.500 έχει πάει το μωρό. Πίεση σε φυσιολογικά επίπεδα όλα. Μου λέει για ποιο λόγο σε έχουν ταλαιπωρήσει με 3 φορές ντομπλερ.;;; Δεν βλέπω τίποτα περίεργο λέει. Όλα πηγαίνουν όπως πρέπει. 

 

Εντάξει έχω νευριάσει πάρα πολύ με τους πρώτους δύο που μου έκαναν ντομπλερ. Τραγικό..τσάμπα άγχος και τσάμπα όλο αυτό που περνάω τόσο καιρό. 

 

Τα είδε και ο γιατρός μου και μου λέει είναι όλα υπέροχα. Αν είναι δυνατόν. Γιατί σου βγάζανε έτσι;;. 

 

Όλα αυτά όμως είχανε το αρνητικό ότι είχα σταματησει να περπατάω και να κάνω ασκήσεις και το μωρό είναι με το κεφάλι πάνω. Και η σημερινή και ο γιατρός μου είπε ότι πλέον είναι πολυ δύσκολο να γυρίσει το μωρό άρα μάλλον με καισαρική θα πάμε..

 

Την άλλη βδομάδα θα πάω στον γιατρό μου και μου είπε αν είναι ακόμα με το κεφάλι πάνω( που μάλλον θα είναι)., Θα κλείσουμε να συμφωνήσουμε μια ημερομηνία να μπω με καισαρική. 38 η προς 39 η εβδομάδα. 

 

Άρα έχω ραντεβού την άλλη Πέμπτη και από εκεί κάθε βδομάδα καρδιοτοκογράφο στο νοσοκομείο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επιπλέον μου έκοψε προγεστερόνη. Μαγνήσιο σαλοσπιρ. Όλα 

 

Για να αρχίσω να έχω συσπάσεις μάλλον να βοηθήσει να γεννήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Πήγα σήμερα στο νοσοκομείο για την 3 η ντομπλερ. 

 

Μου τα βρήκε όλα τέλεια. Καθόλου γερασμένο πλακούντα. Κανονική ανάπτυξη. 2.500 έχει πάει το μωρό. Πίεση σε φυσιολογικά επίπεδα όλα. Μου λέει για ποιο λόγο σε έχουν ταλαιπωρήσει με 3 φορές ντομπλερ.;;; Δεν βλέπω τίποτα περίεργο λέει. Όλα πηγαίνουν όπως πρέπει. 

 

Εντάξει έχω νευριάσει πάρα πολύ με τους πρώτους δύο που μου έκαναν ντομπλερ. Τραγικό..τσάμπα άγχος και τσάμπα όλο αυτό που περνάω τόσο καιρό. 

 

Τα είδε και ο γιατρός μου και μου λέει είναι όλα υπέροχα. Αν είναι δυνατόν. Γιατί σου βγάζανε έτσι;;. 

 

Όλα αυτά όμως είχανε το αρνητικό ότι είχα σταματησει να περπατάω και να κάνω ασκήσεις και το μωρό είναι με το κεφάλι πάνω. Και η σημερινή και ο γιατρός μου είπε ότι πλέον είναι πολυ δύσκολο να γυρίσει το μωρό άρα μάλλον με καισαρική θα πάμε..

 

Την άλλη βδομάδα θα πάω στον γιατρό μου και μου είπε αν είναι ακόμα με το κεφάλι πάνω( που μάλλον θα είναι)., Θα κλείσουμε να συμφωνήσουμε μια ημερομηνία να μπω με καισαρική. 38 η προς 39 η εβδομάδα. 

 

Άρα έχω ραντεβού την άλλη Πέμπτη και από εκεί κάθε βδομάδα καρδιοτοκογράφο στο νοσοκομείο. 

Ξεκινά τώρα το περπάτημα και ασκήσεις! Κανε πολύ βαθιά καθίσματα οπως το μωρό να τα κανεις 2 φορες την ημέρα! Εμένα μου τα έδειξε μοα φίλη μου π είναι μαία! Κανε περπάτημα πρωί βράδυ! Και μπορεί να γυρίσει :) αν δεν γυρίσει κορίτσι μου δε πειράζει!! Σημασία έχει ότι όλα είναι μια χαρά με το μωρό κ τον πλακούντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 

κ αν εχεις μπάλα να κάθε σε πάνω και να κουνάς την λεκάνη σου! Είναι ασκήσεις πυέλου και ασκήσεις kegal βρες στο YouTube. Η αν εχεις κάποια μαία να σου δείξει.

8BD77776-FBDA-411B-8CF8-15F78C357AC0.jpeg.9610b3c19efefdbe1795dc8ff9f29d6e.jpeg
αυτο είναι βαθύ κάθισμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ρώτησα ένα γιατρο για την ισχιακή θέση του μωρού και μου είπε ότι μπορεί να το γυρίσει ο γιατρος πριν τις 37 εβδομαδες Αν δουνε κ δεν αλλάζει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πάντως ρώτησα ένα γιατρο για την ισχιακή θέση του μωρού και μου είπε ότι μπορεί να το γυρίσει ο γιατρος πριν τις 37 εβδομαδες Αν δουνε κ δεν αλλάζει…

Φαντάζομαι μπορεί. Αλλά μάλλον το ξέρουν πολλοί λίγοι. Ή ίσως να μην το κάνουν επειδή μπορεί να το θεωρουν επικίνδυνο. Δεν ξέρω. Δεν μου το πρότεινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλησπέρα και από εμένα. Να μας ζήσουν τα νέα μωράκια που ήρθαν. Και με το καλό σε όσες είχαν θετικά αποτελέσματα. Εγώ τελικά έχω ουρολοίμωξη. Μίλησα με την γιατρό μου. Αύριο περιμένω να αδιαθετησω και μου είπε να πάω να κάνω μια χοριακη ώστε να δούμε τι θα κάνουμε από θέμα αντιβίωσης για την ουρολοίμωξη. Έχω πιει δεν ξέρω και εγώ πόσα λίτρα χυμό βατόμουρο και κρανμπερι μπας και την αντιμετωπίσω αλλά τίποτα. 

Κορίτσια θα σκάσω μέχρι αύριο το απόγευμα που θα βγουν τα αποτελέσματα της χοριακης 

Και εσύ ουρολοιμωξη;;;; ααα καλά πάμε!!! Και εγώ με ουρολοιμωξη είμαι και αντιβιωση!!!! Πολύ ταλεπωρια!!! Εγώ έχω ακόμα 8 ημέρες για περίοδο και φοβάμαι μην είμαι έγκυος και παίρνω αντιβιωση αλλά δεν μπορώ να μάθω από τώρα αν έγινε κάτι είναι πολύ νωρίς!!! Εσύ καλά κάνεις και θα κάνεις πρώτα χοριακη για να είσαι σίγουρη!! Καλά αποτελέσματα 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Παρούσα …… με μικρό θέμα στο σπερμα μας έκλεισαν ραντεβού σε ειδικό γιατρό μα δούμε τι θα μας πει και δαυτος …

Καλα αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Σε ποια μέρα είσαι εσύ;;; νομίζω είμαστε κοντά κοντά.. Εγώ άλλες 8 μέρες για περίοδο εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Πήγα σήμερα στο νοσοκομείο για την 3 η ντομπλερ. 

 

Μου τα βρήκε όλα τέλεια. Καθόλου γερασμένο πλακούντα. Κανονική ανάπτυξη. 2.500 έχει πάει το μωρό. Πίεση σε φυσιολογικά επίπεδα όλα. Μου λέει για ποιο λόγο σε έχουν ταλαιπωρήσει με 3 φορές ντομπλερ.;;; Δεν βλέπω τίποτα περίεργο λέει. Όλα πηγαίνουν όπως πρέπει. 

 

Εντάξει έχω νευριάσει πάρα πολύ με τους πρώτους δύο που μου έκαναν ντομπλερ. Τραγικό..τσάμπα άγχος και τσάμπα όλο αυτό που περνάω τόσο καιρό. 

 

Τα είδε και ο γιατρός μου και μου λέει είναι όλα υπέροχα. Αν είναι δυνατόν. Γιατί σου βγάζανε έτσι;;. 

 

Όλα αυτά όμως είχανε το αρνητικό ότι είχα σταματησει να περπατάω και να κάνω ασκήσεις και το μωρό είναι με το κεφάλι πάνω. Και η σημερινή και ο γιατρός μου είπε ότι πλέον είναι πολυ δύσκολο να γυρίσει το μωρό άρα μάλλον με καισαρική θα πάμε..

 

Την άλλη βδομάδα θα πάω στον γιατρό μου και μου είπε αν είναι ακόμα με το κεφάλι πάνω( που μάλλον θα είναι)., Θα κλείσουμε να συμφωνήσουμε μια ημερομηνία να μπω με καισαρική. 38 η προς 39 η εβδομάδα. 

 

Άρα έχω ραντεβού την άλλη Πέμπτη και από εκεί κάθε βδομάδα καρδιοτοκογράφο στο νοσοκομείο. 

Κορίτσι μου καλησπέρα και με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπακι σου. Εγώ θα σου έλεγα άρχισε τώρα το περπάτημα και πότε δεν ξέρεις. Εγώ μέχρι της 38 και 4 ήταν με το κεφάλι πάνω και το βράδυ πριν με πιάσουν οι πόνοι γύρισε μόνος του και όλα πήγαν κατ ευχήν. 

Καλή συνέχεια σε όλα τα κορίτσια και όσα περιμένουν το μπεμπακι τους και σε όσα προσπαθούν για μπεμπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...