Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το savropinguinaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


lovie

Recommended Posts

Γιωτάκι μου να σας ζήσει το μωρούλι! Πάντα να είναι γερή κι ευτυχισμένη! Κι εσείς πάντα δυνατοι να την μεγαλώσετε! Καλή ανάρρωση! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γίώτα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....

θέλω να σου πώ οτι ειχα καιρό να μπώ στο mammy κ μπηκα σήμερα γιατί ειχα ενα προαίσθημα για σενα...

Να σου ζήσει ..... Μπράβο...Ελπίζουμε όλα να πήγαν καλά κ ανώδυνα κ περιμένουμε να μας γράψεις...τι ωραια....

Με το καλό να γυρίσετε...!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά....:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να σας ζησει η κορουλα σας!!Να τη καμαρωσετε οπως επιθυμειτε και πανω απ ολα να ειναι γερη και τυχερη!!Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι να την χαίρεσαι την κούκλα σου. Θα είσαι μέσα στην ευτυχία τώρα. Αντε, να ηρεμήσεις λίγο και να μας πεις την εμπειρία σου (εγώ ακόμα να σας γράψω τις λεπτομέρειες της γέννας βέβαια αλλά με δυο μωρά...). Και φυσικά και φώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savropinguine μου να σου ζήσει η μπεμπουλίνα σου..Σε όλη της τη ζωή να είναι γερή κι ευτυχισμένη...Μπορεί να εξάντλησε όλα τα χρονικά περιθώρια, αλλά σίγουρα άξιζε τον κόπο..Τώρα, θα είσαι μια υπέροχη χαζομανούλα με το savropinguinaki σου στην αγκαλίτσα...

Να είστε καλά εσύ και ο αντρούλης σου και να καμαρώνετε τη ζωούλα σας!

Καλά σαράντα και σε περιμένουμε σύντομα κοντά μας με πριγραφούλα του τοκετού και φωτογραφία της πριγκίπισσάς σας..

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...