Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

@Nandia- μου πιστεύω πως η χοριακή σου είναι ακριβώς όπως θα έπρεπε! Θα πας και θα ακούσεις καρδούλα την επόμενη φορά 💗💓💗💓💗

@ΜαρίαΔημήτρης σούπερ είναι η χοριακή σου καλέ... πόσο περίμενες δηλ??? Δεν διπλασιάστηκε μόνο, εκτοξεύθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 μου θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι πριν καν πάω για αυχενική είχα βάφτιση της ανιψιάς μου και δυσκολεύτηκα να βρω τι θα βάλω γιατί δεν το είχαμε πει ακόμα σε όλους κ ήδη φαινόταν η κοιλιά... προφανώς ανήκεις στην δική μας κατηγορία 😋🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε και η δική μου χοριακή.

Πρώτη χοριακη μετράω αυτή που έκανα την Τρίτη και ήταν 26,9 και σήμερα βγήκε 148.4.

Έχει ανέβει αλλά και πάλι την θεωρώ μικρή.

Θα μιλήσω και με τον γιατρό πιο μετά.

Και εμένα 132.80 ήταν η πρώτη.. μια χαρά είναι.. απλά μπορεί να είναι σαν το δικό μου .. λίγο πιο μικρό 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια νομίζω αρχισα να κάνω κοιλιτσα… ή είναι απλά ένα πρήξιμο δε ν ξέρω…εγκυος δε φαίνομαι απλά εγώ μόνη μ το κατάλαβα σήμερα το πρωί…δεν είναι πολύ νωρις;;

Εγω φαίνομαι έγκυος..  πέρσι δεν μου φαινόταν.. φέτος μου φάνηκε ήδη..  βέβαια μου είχε μείνει κοιλιά από τις άλλες εγκυμοσύνες.. στον πρώτο μου ειμουν 4αρων μηνών και δεν μου φαινόταν ότι ειμουν έγκυος αλλά έχει κοπέλες που κάνουν νωρίς κοιλιά..  φυσιολογικό είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην τελευταία μου παλινδρομη 6 μέρες πριν την καθυστέρηση είχα 163 για αυτό αγχώνομαι. 

Φοβάμαι τόσο πολύ να χαρω. Από τη μια λέω θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και από την άλλη αγχώνομαι και κάνω κακό στον εαυτό μου.

Θα ρωτήσω τον γιατρό μήπως επαναλάβω Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Nandia- μου πιστεύω πως η χοριακή σου είναι ακριβώς όπως θα έπρεπε! Θα πας και θα ακούσεις καρδούλα την επόμενη φορά 💗💓💗💓💗

@ΜαρίαΔημήτρης σούπερ είναι η χοριακή σου καλέ... πόσο περίμενες δηλ??? Δεν διπλασιάστηκε μόνο, εκτοξεύθηκε!

Ναι και εγώ μια χαρά την βλέπω..  και η γιατρος μου είπε χτες ειναι 6 βδ .. φαντάζομαι προς 7.. απλά σιγουρα δεν είχα κλείσει την 7η .. αυτό ήταν ξεκάθαρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94, @Froufro & @Nandia- σα να πάχυνα είναι δεν ξέρω πως να το εξηγήσω… οπως κ να έχει πρώτη φορά π δεν αγχώνομαι ότι έκανα κοιλια 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28καθε μέρα θα αποταμιεύεις 1 ευρώ δλδ τη Δευτέρα 1, τη Τρίτη 2 τη Τετάρτη 3 κτλ κ ως το τελος του μήνα θα εχεις περίπου 130 ευρώ ισως να μπορείς να κρύψεις κ πιο πολλά καποιες φορες αυτό έκανα εγώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@babyblue94, @Froufro & @Nandia- σα να πάχυνα είναι δεν ξέρω πως να το εξηγήσω… οπως κ να έχει πρώτη φορά π δεν αγχώνομαι ότι έκανα κοιλια 😂😂😂

Είναι ωραία κοιλιά αυτη🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και εμένα 132.80 ήταν η πρώτη.. μια χαρά είναι.. απλά μπορεί να είναι σαν το δικό μου .. λίγο πιο μικρό 

 

Εγω φαίνομαι έγκυος..  πέρσι δεν μου φαινόταν.. φέτος μου φάνηκε ήδη..  βέβαια μου είχε μείνει κοιλιά από τις άλλες εγκυμοσύνες.. στον πρώτο μου ειμουν 4αρων μηνών και δεν μου φαινόταν ότι ειμουν έγκυος αλλά έχει κοπέλες που κάνουν νωρίς κοιλιά..  φυσιολογικό είναι 

Κοίτα εμένα ο γιατρός μου έλεγε ότι μέχρι την αυχενική δεν μεγαλώνει η μήτρα τόσο ώστε να φαινεται. Εσύ τώρα να είσαι 7 εβδομάδων και να φαίνεσαι έγγυος δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει. Ισως πρήξιμο αλλά όχι κοιλιά εγγυμοσυνης

 

Εγώ @Raf123 πιστεύω είναι μια χαρά να νιώθεις ότι αρχίζει η κοιλίτσα. Αφού πλησιάζεις και την αυχενική .  @Rafa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 στον γιο μου την 10η εβδομάδα να ίσα κοιλίτσα λες και είχα πιει μπύρες, την 13η εβδομάδα είχα κανονικά κοιλιά αφού το κατάλαβαν και στην δουλειά μου,

Στην δεύτερη είχα κάνει αλλά μάλλον από κατακράτηση νωρίς κοιλιά,

Στην τρίτη δεν είχα τπτ και στην τελευταία στην 7-8η εβδομάδα είχα κοιλίτσα η οποία άργησε κιόλας να φύγει.

Να σημειώσω πως είναι πάρα πολύ αδύνατη 50 κιλά άνθρωπος με το ζόρι.

Πάντως να ξέρεις πως τα αγόρια πετάνε πιο γρήγορα κοιλιά από ότι έχω καταλάβει στο σώμα μου και μου έχουν πει και φίλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα εμένα ο γιατρός μου έλεγε ότι μέχρι την αυχενική δεν μεγαλώνει η μήτρα τόσο ώστε να φαινεται. Εσύ τώρα να είσαι 7 εβδομάδων και να φαίνεσαι έγγυος δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει. Ισως πρήξιμο αλλά όχι κοιλιά εγγυμοσυνης

 

Εγώ @Raf123 πιστεύω είναι μια χαρά να νιώθεις ότι αρχίζει η κοιλίτσα. Αφού πλησιάζεις και την αυχενική .  @Rafa

Ένα ο δικός μου γιατρός είπε πως παίζει ρόλο και αν έχεις και προηγούμενες εγκυμοσύνες. Αν ναι η κοιλιά παίρνει τα πάνω της πιο γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Raf123 στον γιο μου την 10η εβδομάδα να ίσα κοιλίτσα λες και είχα πιει μπύρες, την 13η εβδομάδα είχα κανονικά κοιλιά αφού το κατάλαβαν και στην δουλειά μου,

Στην δεύτερη είχα κάνει αλλά μάλλον από κατακράτηση νωρίς κοιλιά,

Στην τρίτη δεν είχα τπτ και στην τελευταία στην 7-8η εβδομάδα είχα κοιλίτσα η οποία άργησε κιόλας να φύγει.

Να σημειώσω πως είναι πάρα πολύ αδύνατη 50 κιλά άνθρωπος με το ζόρι.

Πάντως να ξέρεις πως τα αγόρια πετάνε πιο γρήγορα κοιλιά από ότι έχω καταλάβει στο σώμα μου και μου έχουν πει και φίλες μου.

Όχι εγώ δεν πιστεύω ότι έχει να κάνει το φύλο..δεν στηρίζεται κάπου αυτο.😋🤗 Έχει να κάνει με την κάθε εγγυμοσυνη..και εγώ κοριτσάκι έχω και πέταξε γρήγορα η κοιλιά. Και εγώ αδύνατη και είχα επίπεδη κοιλιά επειδή γυμναζομουν κιόλας..και πρώτη εγγυμοσυνη λένε από τις επόμενες πετάει πιο γρήγορα. 

Εμένα από την αυχενική και έπειτα δεν μπορούσα να το κρύψω. Άρχισε να φαίνεται. Εντάξει φορούσα και φαρδιά φούτερ αλλά αν έβαζα κάτι πιο στενό φαινόταν 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ένα ο δικός μου γιατρός είπε πως παίζει ρόλο και αν έχεις και προηγούμενες εγκυμοσύνες. Αν ναι η κοιλιά παίρνει τα πάνω της πιο γρήγορα.

Ναι σωστό αυτό..έχω δει και εγώ ότι σε γυναίκες με δεύτερη εγγυμοσυνη και έπειτα, πετάει πιο γρήγορα. Επειδή ξέρει πως να αντιδρασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα η κουμπάρα μου φάνηκε η κοιλιά της στο δεύτερο παιδάκι πολύ γρήγορα. Πριν την αυχενική. Αλλά στην ουσία δεν ήταν κοιλιά εγγυμοσυνης σκληρή εννοώ. 

Ήταν από λίπος επειδή δεν είχε χάσει τα προηγούμενα κιλά από το πρώτο παιδάκι.  Έτσι ναι αν έχεις λίγη κοιλίτσα έρχεται και το πρήξιμο και είναι πιο έντονο.

Αλλά αν δεν έχεις καταλαβαίνεις πότε είναι εγγυμοσυνης η κοιλίτσα. Επειδή είναι κάπως στρογγυλή και σφιχτή. Δηλαδή αν σκύψεις δεν διπλώνει αλλά είναι στρογγυλή. 

Αυτό βλέπω εγώ και το λέω.  Δεν ξέρω σε άλλες κοπέλες.❣️❣️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα η κουμπάρα μου φάνηκε η κοιλιά της στο δεύτερο παιδάκι πολύ γρήγορα. Πριν την αυχενική. Αλλά στην ουσία δεν ήταν κοιλιά εγγυμοσυνης σκληρή εννοώ. 

Ήταν από λίπος επειδή δεν είχε χάσει τα προηγούμενα κιλά από το πρώτο παιδάκι.  Έτσι ναι αν έχεις λίγη κοιλίτσα έρχεται και το πρήξιμο και είναι πιο έντονο.

Αλλά αν δεν έχεις καταλαβαίνεις πότε είναι εγγυμοσυνης η κοιλίτσα. Επειδή είναι κάπως στρογγυλή και σφιχτή. Δηλαδή αν σκύψεις δεν διπλώνει αλλά είναι στρογγυλή. 

Αυτό βλέπω εγώ και το λέω.  Δεν ξέρω σε άλλες κοπέλες.❣️❣️

 

Θα σας πως σε λίγες εβδομάδες αν όλα πάνε καλά. Το πολύ πολύ αν υποθέσουμε πως το σώμα θυμάται να είμαι σαν μπάλα με πόδια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα εμένα ο γιατρός μου έλεγε ότι μέχρι την αυχενική δεν μεγαλώνει η μήτρα τόσο ώστε να φαινεται. Εσύ τώρα να είσαι 7 εβδομάδων και να φαίνεσαι έγγυος δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει. Ισως πρήξιμο αλλά όχι κοιλιά εγγυμοσυνης

 

Εγώ @Raf123 πιστεύω είναι μια χαρά να νιώθεις ότι αρχίζει η κοιλίτσα. Αφού πλησιάζεις και την αυχενική .  @Rafa

Ναι είμαι 10&3 σήμερα… εκεί κάτω στον ομφαλό νομίζω…ως την περασμένη εβδομάδα είχα μια φλατ κοιλιά μόνο και σε μέρες δυσκοιλιότητας είχα τυμπανισμό αλλά λόγο δυσκοιλιότητας…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Raf123 στον γιο μου την 10η εβδομάδα να ίσα κοιλίτσα λες και είχα πιει μπύρες, την 13η εβδομάδα είχα κανονικά κοιλιά αφού το κατάλαβαν και στην δουλειά μου,

Στην δεύτερη είχα κάνει αλλά μάλλον από κατακράτηση νωρίς κοιλιά,

Στην τρίτη δεν είχα τπτ και στην τελευταία στην 7-8η εβδομάδα είχα κοιλίτσα η οποία άργησε κιόλας να φύγει.

Να σημειώσω πως είναι πάρα πολύ αδύνατη 50 κιλά άνθρωπος με το ζόρι.

Πάντως να ξέρεις πως τα αγόρια πετάνε πιο γρήγορα κοιλιά από ότι έχω καταλάβει στο σώμα μου και μου έχουν πει και φίλες μου.

Ελπίζω να μην έχω κοιλια στο τριήμερο του Αγίου πνεύματος δεν θέλω να με ρωτάνε όλοι χαχαχαχα 🤣🤣🤣 είναι κ καλοκαίρι ποσό φαρδιά να φορέσω δεν έχω 😂😂😂 τελικά καλύτερα εγκυος χειμώνα φοράς τα φούτερ τα φαρδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να μην έχω κοιλια στο τριήμερο του Αγίου πνεύματος δεν θέλω να με ρωτάνε όλοι χαχαχαχα 🤣🤣🤣 είναι κ καλοκαίρι ποσό φαρδιά να φορέσω δεν έχω 😂😂😂 τελικά καλύτερα εγκυος χειμώνα φοράς τα φούτερ τα φαρδιά 

Να τους πεις πως έχει στουμπωσει το έντερο και έχεις πρηστεί πολύ!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως είναι πολύ καλή η χοριακή και θα πάω μετά το Αγίου Πνεύματος να με δει. Δεν χρειάζεται να κάνω άλλη χοριακή μου είπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι είμαι 10&3 σήμερα… εκεί κάτω στον ομφαλό νομίζω…ως την περασμένη εβδομάδα είχα μια φλατ κοιλιά μόνο και σε μέρες δυσκοιλιότητας είχα τυμπανισμό αλλά λόγο δυσκοιλιότητας…

Ναι έτσι έτσι και εγώ..ξαφνικά.απο εκεί που ήταν φλατ ένιωσα αυτό που λες. 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως είναι πολύ καλή η χοριακή και θα πάω μετά το Αγίου Πνεύματος να με δει. Δεν χρειάζεται να κάνω άλλη χοριακή μου είπε.

Είδες ρε συ; Και βέβαια είναι πολύ καλά.δεν κατάλαβα γιατί αγχωθηκες. Αφού έχει ανέβει πολύ. Παραπαμω από διπλασιασμό.τελεια είναι το σπορακι σου..

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στην τελευταία μου παλινδρομη 6 μέρες πριν την καθυστέρηση είχα 163 για αυτό αγχώνομαι. 

Φοβάμαι τόσο πολύ να χαρω. Από τη μια λέω θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και από την άλλη αγχώνομαι και κάνω κακό στον εαυτό μου.

Θα ρωτήσω τον γιατρό μήπως επαναλάβω Δευτέρα.

Εγώ κοπέλα μου ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 157 και βρισκόμουν στην 32 μέρα του κύκλου μου εγώ έκανα αργά ωορρηξία δεν είχα σταθερο κύκλο 

@Nandia- και εμενα πιο μικρό μου το έβγαζε εγώ έκανα ωορρηξία αργά μάλλον 19 ; 20 μέρα του κύκλου μου κάπου εκεί δεν ξέρω δηλαδή ακριβώς και στην αρχη με πήγε 5 μερες πιο πίσω τελικά στην αυχενική πήγα 3 μερες πιο πίσω εγω είχα πάει πρώτο υπέρηχο 5,5 εβδομάδων και μετά με πήγε επόμενο ραντεβού στις 8 εβδομάδες που άκουσα καρδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως είναι πολύ καλή η χοριακή και θα πάω μετά το Αγίου Πνεύματος να με δει. Δεν χρειάζεται να κάνω άλλη χοριακή μου είπε.

Μπράβοοοοο να είσαι θετική!!! Όλα καλα θα πάνε αυτη τη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να μην έχω κοιλια στο τριήμερο του Αγίου πνεύματος δεν θέλω να με ρωτάνε όλοι χαχαχαχα 🤣🤣🤣 είναι κ καλοκαίρι ποσό φαρδιά να φορέσω δεν έχω 😂😂😂 τελικά καλύτερα εγκυος χειμώνα φοράς τα φούτερ τα φαρδιά 

Ριχτά φορεματάκια με σανδάλι... Σε κάτι τέτοιο είχα καταλήξει και στην βάφτιση που σου λέω κ ήταν υπέροχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα εμένα ο γιατρός μου έλεγε ότι μέχρι την αυχενική δεν μεγαλώνει η μήτρα τόσο ώστε να φαινεται. Εσύ τώρα να είσαι 7 εβδομάδων και να φαίνεσαι έγγυος δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει. Ισως πρήξιμο αλλά όχι κοιλιά εγγυμοσυνης

 

Εγώ @Raf123 πιστεύω είναι μια χαρά να νιώθεις ότι αρχίζει η κοιλίτσα. Αφού πλησιάζεις και την αυχενική .  @Rafa

Ναι φούσκωμα.. μπυ έμεινε κοιλίτσα από τις άλλες εγκυμοσύνες Και να φανταστείς στην περίοδο φαινόμουν έγκυος πόσο μάλλον τώρα..  από το μωρο δεν είναι σίγουρα 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως είναι πολύ καλή η χοριακή και θα πάω μετά το Αγίου Πνεύματος να με δει. Δεν χρειάζεται να κάνω άλλη χοριακή μου είπε.

Εμ λογικό με τέτοια χοριακη.. τουρπο το σπορακι .. αντε εύχομαι να πάνε όλα τέλεια.. χαίρομαι πολύ για σένα..  

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγώ κοπέλα μου ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 157 και βρισκόμουν στην 32 μέρα του κύκλου μου εγώ έκανα αργά ωορρηξία δεν είχα σταθερο κύκλο 

@Nandia- και εμενα πιο μικρό μου το έβγαζε εγώ έκανα ωορρηξία αργά μάλλον 19 ; 20 μέρα του κύκλου μου κάπου εκεί δεν ξέρω δηλαδή ακριβώς και στην αρχη με πήγε 5 μερες πιο πίσω τελικά στην αυχενική πήγα 3 μερες πιο πίσω εγω είχα πάει πρώτο υπέρηχο 5,5 εβδομάδων και μετά με πήγε επόμενο ραντεβού στις 8 εβδομάδες που άκουσα καρδιά 

Εγω υποτίθεται ειμουν 5βδ στο πρώτο υπέρηχο αλλά δεν θα ειμουν τόσο όμως είχαμε δει σάκο και εμβρυακα στοιχεία.. η γιατρός μου λέει δεν σημαίνει τπτ και θα του δώσουμε χρόνο..  κανονικά όμως την άλλη βδομάδα θα πρέπει να ακούσουμε καρδούλα.. πάντως ηρέμησα τώρα.. δείχνει η χοριακη και ο υπέρηχος να συμπίπτουν κσι αυτό είναι θετικό.. εγω πήγα πολύ νωρίς στην γιατρό γιατί έπρεπε άμεσα να ξεκινησω ενέσεις και μου το είπε η γιατρός..αρχίσαμε πολύ νωρίς να το παρακολουθούμε.. επίσης στην σύγκριση του πρώτου με τον χτεσινό υπέρηχο φάνηκε ότι μεγάλωσε ικανοποιητικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στην τελευταία μου παλινδρομη 6 μέρες πριν την καθυστέρηση είχα 163 για αυτό αγχώνομαι. 

Φοβάμαι τόσο πολύ να χαρω. Από τη μια λέω θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και από την άλλη αγχώνομαι και κάνω κακό στον εαυτό μου.

Θα ρωτήσω τον γιατρό μήπως επαναλάβω Δευτέρα.

Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι και  εγώ περάσα παλινδομη και η χορική μου έπεφτε και το έμβρυο έμεινε ίδιο δεν μεγάλωνε όποτε σε σένα είναι μια χαρά η χορική μην έχεις άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
    • Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂
    • Δεν είναι νωρις να το νιωσουμε;; Κάπου 20εβ το ένιωσα το πρώτο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...