Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Καλησπέρα κορίτσια την Παρασκευή το βράδυ είδα αίμα  πολύ κόκκινο πήρα τον γιατρό και μου λέει έλα σήμερα να σε δω πήγα σήμερα είμαι 6 και 5 ευτυχώς είναι όλα καλά ακούσαμε και καρδούλα και γιατο αίμα περνώ utrogestan τον 200 γτ έχω και χαμηλή προγεστερόνη 

Μια χαρά θα πάνε όλα..  και εγώ πίνω utrogestan των 200 3 φορες την μέρα.. αφου ακούσατε καρδούλα όλα καλά.. ποτε ειχες τελευταια περιοδο;  κοντά είμαστε 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. ♥️♥️♥️

Κοριτσάκι μου τέλεια η χοριακη σου.. όλα θα πάνε τέλεια.. η αγία Παρασκευή το προσέχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια τέλεια η χοριακη σου! Πάει σφαίρα το μωράκι!!! Αυτή που έκανες πόσες μερες μετά την καθυστέρηση είσαι; 

Περίμενα 2/6 περίοδο και έκανα 3/6 που βγήκε 148.3 και χθες έκανα και βγήκε 862.3 στην δεύτερη είμαι 4 μέρες μετά την καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Περίμενα 2/6 περίοδο και έκανα 3/6 που βγήκε 148.3 και χθες έκανα και βγήκε 862.3 στην δεύτερη είμαι 4 μέρες μετά την καθυστέρηση.

Μπράβο είναι πολύ καλή η χοριακη σου!! Άντε με το καλό να πατε να το δείτε την άλλη εβδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Μια χαρά θα πάνε όλα..  και εγώ πίνω utrogestan των 200 3 φορες την μέρα.. αφου ακούσατε καρδούλα όλα καλά.. ποτε ειχες τελευταια περιοδο;  κοντά είμαστε 

 

Κοριτσάκι μου τέλεια η χοριακη σου.. όλα θα πάνε τέλεια.. η αγία Παρασκευή το προσέχει 

18/4 είσαι ποτέ είχες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε για όλες μας γιατί το αξίζουμε. 

Έχω περάσει μια βιοχημική αποβολή στην 5 εβδομάδα και 2 παλινδρομες όπου άκουσα καρδούλα και μετά. Για αυτό ανυπομονώ να πάω στο γιατρό και κάνω και μόνη μου χοριακή γιατί φοβάμαι.

Αλλά δεν χάνω την ελπίδα μου.

Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Σήμερα είμαι 6 και 6 μπράβο δεν χρειάζεται να χάνεις την ελπίδα σου όλα καλά θα πάνα αυτη την φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από Παρασκευή δεν ποναγε καθόλου η κοιλιά μου, χθες το απόγευμα είχα ενοχλήσεις στην μέση και έχει εδώ και καμία ώρα που με ενοχλεί πάλι η κοιλιά μου σαν ελαφρύ πόνο περιόδου. 

Σας ζαλίζω αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοιους πόνους και στις άλλες που είχα δεν πήγαν καλά και ανησυχώ πολύ. Ξάπλωσα τώρα μπας και ηρεμήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια από Παρασκευή δεν ποναγε καθόλου η κοιλιά μου, χθες το απόγευμα είχα ενοχλήσεις στην μέση και έχει εδώ και καμία ώρα που με ενοχλεί πάλι η κοιλιά μου σαν ελαφρύ πόνο περιόδου. 

Σας ζαλίζω αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοιους πόνους και στις άλλες που είχα δεν πήγαν καλά και ανησυχώ πολύ. Ξάπλωσα τώρα μπας και ηρεμήσω.

Και εγώ είχα πονακια στις αρχές και είχα κ το ΣΚ που μας πέρασε…είναι φυσιολογικό απλά μη κουράζεσαι πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια από Παρασκευή δεν ποναγε καθόλου η κοιλιά μου, χθες το απόγευμα είχα ενοχλήσεις στην μέση και έχει εδώ και καμία ώρα που με ενοχλεί πάλι η κοιλιά μου σαν ελαφρύ πόνο περιόδου. 

Σας ζαλίζω αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοιους πόνους και στις άλλες που είχα δεν πήγαν καλά και ανησυχώ πολύ. Ξάπλωσα τώρα μπας και ηρεμήσω.

Εγώ είχα στα παιδιά μου πόνους ειδικά στην αρχή της εγκυμοσύνης γιατί μεγαλώνει η μήτρα είναι φυσιολογικό!!! Μην αγχώνεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

18/4 είσαι ποτέ είχες 

14/4 είχα εγω αλλά μου το βγάζει πιο μικρό στον υπέρηχο και στην χοριακη.. εσένα στο βγάζει ακριβώς όπως βάση της τελευταίας περιοδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ είχα πονακια στις αρχές και είχα κ το ΣΚ που μας πέρασε…είναι φυσιολογικό απλά μη κουράζεσαι πολύ 

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ είχα στα παιδιά μου πόνους ειδικά στην αρχή της εγκυμοσύνης γιατί μεγαλώνει η μήτρα είναι φυσιολογικό!!! Μην αγχώνεσαι!! 

Όσο κοιμόμουν τώρα το μεσημέρι δεν με ενοχλησε, ξύπνησα και πήγα για τσισα και τώρα νιώθω πάλι πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

 

Όσο κοιμόμουν τώρα το μεσημέρι δεν με ενοχλησε, ξύπνησα και πήγα για τσισα και τώρα νιώθω πάλι πονακια.

Είναι φυσιολογικό! Εγώ ξυπνούσα πολλες φορες από αυτό…γύρω στην 5-6 εβδομάδα σταμάτησε κ με άρχισε ξανά το ΣΚ που ήμουν 10&4-5 κ όταν ρώτησα τη γιατρο σήμερα π είχα πάει για δουλεια (ήθελα πολύ να της πω ας δούμε το μωράκι χαχαχαχα) μ είπε είναι φυσιολογικό αλλάζω κ μήνα τώρα κ θέλει χώρο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

14/4 είχα εγω αλλά μου το βγάζει πιο μικρό στον υπέρηχο και στην χοριακη.. εσένα στο βγάζει ακριβώς όπως βάση της τελευταίας περιοδου;

Όχι 3 μέρες ποίο μικρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Όχι 3 μέρες ποίο μικρό 

Όπως εμένα..  εγω βέβαια αν και ειμουν 6κατι δεν άκουσα καρδούλα.. να δω αύριο τι θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εγώ έχω αρχίσει να ζεσταίνομαι πολύ ευκολα. δεν μπορώ καθόλου να μείνω κάπου που έχει ζέστη. Αρχίζω και ζαλίζομαι..και μου πέφτει η πίεση. Χθες έπεσε 8 η μεγάλη και 5 η μικρή..και τις προηγούμενες μέρες. Πάλι ήταν 9 η μεγάλη και 5 η μικρή 

Μίλησα με τον γιατρό μου λέει στην εγγυμοσυνη είναι λογικό να πέφτει η πίεση.  Να προσπαθώ να δροσίζομαι. 

Γενικά το μωράκι όλο και χτυπάει πιο πολύ χθες το απόγευμα ο άντρας μου είχε πάθει πλάκα.το νινι χτυπούσε συνεχόμενα αχχααχ έβαλα ένα μπωλακι πάνω στην κοιλιά και κάθε λίγο και λιγάκι κουνιόταν το μπωλ. Είχε πολύ πλάκα . Αύριο έχω και την 3-d-4d

Άντε να δούμε..και την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα. Εγώ έχω αρχίσει να ζεσταίνομαι πολύ ευκολα. δεν μπορώ καθόλου να μείνω κάπου που έχει ζέστη. Αρχίζω και ζαλίζομαι..και μου πέφτει η πίεση. Χθες έπεσε 8 η μεγάλη και 5 η μικρή..και τις προηγούμενες μέρες. Πάλι ήταν 9 η μεγάλη και 5 η μικρή 

Μίλησα με τον γιατρό μου λέει στην εγγυμοσυνη είναι λογικό να πέφτει η πίεση.  Να προσπαθώ να δροσίζομαι. 

Γενικά το μωράκι όλο και χτυπάει πιο πολύ χθες το απόγευμα ο άντρας μου είχε πάθει πλάκα.το νινι χτυπούσε συνεχόμενα αχχααχ έβαλα ένα μπωλακι πάνω στην κοιλιά και κάθε λίγο και λιγάκι κουνιόταν το μπωλ. Είχε πολύ πλάκα . Αύριο έχω και την 3-d-4d

Άντε να δούμε..και την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου.

 

 

 

Αααα τι τέλεια που το νιωθεις όλο κ πιο πολύ!! Κ θα πας να το δεις κ αύριο κ θα σου δώσει κ φωτό…! Τέλεια!!! Εμένα η χαμηλή μ ήταν 5 κ η ψηλή 11 την τελευταία φορά που πήγα στη γιατρο! Μ είπε φυσιολογικό…εγώ είμαι οκ με τη ζέστη ακόμα, πέρασαν και αυτές οι εξάψεις π είχα ήταν ισως μέχρι να ισορροπήσουν οι ορμόνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ σήμερα είπα να μείνω χαλαρή αλλά νευρίασα πάρα πολύ με το ΙΚΑ με μια αναρρωτική που είχα τον Φεβρουάριο και θέλουν με το ζόρι να μου το περάσουν εργατικό ατύχημα ενώ δεν είναι. Με ενημέρωσαν μετά από τρεις μήνες και μου λένε να πάω στο νοσοκομείο να μου γράψει αλλά χαρτιά ο γιατρός. Πρέπει από τις φωνές να με άκουσε όλη η περιοχή μου και η τριγύρω περιοχές. Έφτασα τόσο στα άκρα που έστειλα email στον υπουργό Υγείας με την κοροϊδία τους. 

Τώρα προσπαθώ να χαλαρώσω γιατί κάνω κακό στο σποράκι.

@Nandia- με το καλό να ακούσετε την καρδούλα.

@babyblue94 θα ξετρελαθεις με το μικρό σου. Θα κοιτάς συνέχεια την φωτογραφία. Για την πίεση να έχεις μέσα στην τσάντα σου και κανένα αλμυρό σνακ. Σου μιλάω ως υποτασικη που είμαι. Έχω φτάσει πίεση 7 μεγάλη και 4 μικρή και πάντα έχω νερό και κάτι αλμυρό μαζί μου.

@Raf123η πίεση σου τέλεια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ σήμερα είπα να μείνω χαλαρή αλλά νευρίασα πάρα πολύ με το ΙΚΑ με μια αναρρωτική που είχα τον Φεβρουάριο και θέλουν με το ζόρι να μου το περάσουν εργατικό ατύχημα ενώ δεν είναι. Με ενημέρωσαν μετά από τρεις μήνες και μου λένε να πάω στο νοσοκομείο να μου γράψει αλλά χαρτιά ο γιατρός. Πρέπει από τις φωνές να με άκουσε όλη η περιοχή μου και η τριγύρω περιοχές. Έφτασα τόσο στα άκρα που έστειλα email στον υπουργό Υγείας με την κοροϊδία τους. 

Τώρα προσπαθώ να χαλαρώσω γιατί κάνω κακό στο σποράκι.

@Nandia- με το καλό να ακούσετε την καρδούλα.

@babyblue94 θα ξετρελαθεις με το μικρό σου. Θα κοιτάς συνέχεια την φωτογραφία. Για την πίεση να έχεις μέσα στην τσάντα σου και κανένα αλμυρό σνακ. Σου μιλάω ως υποτασικη που είμαι. Έχω φτάσει πίεση 7 μεγάλη και 4 μικρή και πάντα έχω νερό και κάτι αλμυρό μαζί μου.

@Raf123η πίεση σου τέλεια.

 

Σε ευχαριστω πολυ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ σήμερα είπα να μείνω χαλαρή αλλά νευρίασα πάρα πολύ με το ΙΚΑ με μια αναρρωτική που είχα τον Φεβρουάριο και θέλουν με το ζόρι να μου το περάσουν εργατικό ατύχημα ενώ δεν είναι. Με ενημέρωσαν μετά από τρεις μήνες και μου λένε να πάω στο νοσοκομείο να μου γράψει αλλά χαρτιά ο γιατρός. Πρέπει από τις φωνές να με άκουσε όλη η περιοχή μου και η τριγύρω περιοχές. Έφτασα τόσο στα άκρα που έστειλα email στον υπουργό Υγείας με την κοροϊδία τους. 

Τώρα προσπαθώ να χαλαρώσω γιατί κάνω κακό στο σποράκι.

@Nandia- με το καλό να ακούσετε την καρδούλα.

@babyblue94 θα ξετρελαθεις με το μικρό σου. Θα κοιτάς συνέχεια την φωτογραφία. Για την πίεση να έχεις μέσα στην τσάντα σου και κανένα αλμυρό σνακ. Σου μιλάω ως υποτασικη που είμαι. Έχω φτάσει πίεση 7 μεγάλη και 4 μικρή και πάντα έχω νερό και κάτι αλμυρό μαζί μου.

@Raf123η πίεση σου τέλεια.

 

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και εμένα ως τώρα που παίρνω αναρρωτικες μέχρι να μπω στην άδεια κύησης με καλούν από την υγειονομική επιτροπή και μου ζητούν αλλαγές στα χαρτιά. Είναι γραφειοκρατικα και είναι τυπολατρες. Άκου τι σου ζητούν και προσπάθησε με κάθε τρόπο να συνεννοηθείς ήρεμη. Δεν κερδίζεις τίποτα με φωνές. Εμένα σχεδόν με αποκάλεσε ηλιθια η υπάλληλος διότι δεν είχε γράψει στη γνωμάτευση ο γιατρός την εβδομάδα κύησης και έπρεπε να του το πω εγώ! Εννοείται γέλασα και ζήτησα συγγνώμη. Από όταν ήμουν δικηγόρος κατάλαβα ότι ο άλλος θέλει να νιώθει ανώτερος, εξυπνότερο, καλύτερος, παιξτο χαζή, πες ότι είσαι έγκυος και έχεις τρεξίματα με το παιδάκι που ήδη έχεις μπας και σε βασανίσουν λιγότερο. Μετά αφού λύσεις το θέμα βρισε ελεύθερα από μέσα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και εμένα ως τώρα που παίρνω αναρρωτικες μέχρι να μπω στην άδεια κύησης με καλούν από την υγειονομική επιτροπή και μου ζητούν αλλαγές στα χαρτιά. Είναι γραφειοκρατικα και είναι τυπολατρες. Άκου τι σου ζητούν και προσπάθησε με κάθε τρόπο να συνεννοηθείς ήρεμη. Δεν κερδίζεις τίποτα με φωνές. Εμένα σχεδόν με αποκάλεσε ηλιθια η υπάλληλος διότι δεν είχε γράψει στη γνωμάτευση ο γιατρός την εβδομάδα κύησης και έπρεπε να του το πω εγώ! Εννοείται γέλασα και ζήτησα συγγνώμη. Από όταν ήμουν δικηγόρος κατάλαβα ότι ο άλλος θέλει να νιώθει ανώτερος, εξυπνότερο, καλύτερος, παιξτο χαζή, πες ότι είσαι έγκυος και έχεις τρεξίματα με το παιδάκι που ήδη έχεις μπας και σε βασανίσουν λιγότερο. Μετά αφού λύσεις το θέμα βρισε ελεύθερα από μέσα σου!!! 

Έστειλα mail στο υπουργείο υγείας.

Δεν γίνεται να είχαν χάσει το φάκελο 3 μήνες και ξαφνικά να θέλουν να περάσουν εργατικό το οποίο δεν είναι κιόλας και να τρέχω να βρω τον γιατρό εφημερίας να μου κάνει μια συμπληρωματική δήλωση. Ας μου το έλεγαν άμεσα. Επίσης ο εργοδότης μου δεν θα το δεχτεί να περάσει σαν εργατικό και θα έχει και δίκιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Έστειλα mail στο υπουργείο υγείας.

Δεν γίνεται να είχαν χάσει το φάκελο 3 μήνες και ξαφνικά να θέλουν να περάσουν εργατικό το οποίο δεν είναι κιόλας και να τρέχω να βρω τον γιατρό εφημερίας να μου κάνει μια συμπληρωματική δήλωση. Ας μου το έλεγαν άμεσα. Επίσης ο εργοδότης μου δεν θα το δεχτεί να περάσει σαν εργατικό και θα έχει και δίκιο.

Καταλαβαίνω γιατί εξοργιστηκες, στο παρελθόν έχω στείλει και εγώ mail στο υπουργείο υγείας αλλά πριν 10 χρόνια δυστυχώς δεν έλαβα καμία βοήθεια. Όχι το εργατικό είναι σοβαρό, σίγουρα δε θα το δεχτεί ο εργοδότης. Φοβάμαι ότι θα χρειαστεί να μεταβείς στο ΙΚΑ της περιοχής σου για να λυθεί το ζήτημα μιλώντας με κάποιον προϊστάμενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Το Nipt βγήκε αρνητικό και όλα φαίνονται εντάξει!  (ευχαριστώ για σκέψη @misofeggaro)❤️ Πλακούντας έχει μετακινηθεί λίγο αλλά παραμένει επιπωματικός, θα δούμε στoυς επόμενους υπέρηχους!

Κατά τα άλλα βρήκαμε νέο σπίτι και σε συνδυασμό με δουλειά κα ι εγκυμοσύνη έχω πιεστεί πολύ!

Σας φιλώ πολύ 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Έστειλα mail στο υπουργείο υγείας.

Δεν γίνεται να είχαν χάσει το φάκελο 3 μήνες και ξαφνικά να θέλουν να περάσουν εργατικό το οποίο δεν είναι κιόλας και να τρέχω να βρω τον γιατρό εφημερίας να μου κάνει μια συμπληρωματική δήλωση. Ας μου το έλεγαν άμεσα. Επίσης ο εργοδότης μου δεν θα το δεχτεί να περάσει σαν εργατικό και θα έχει και δίκιο.

Αν περάσει σαν εργατικό δεν θα πρέπει να δώσει αποζημίωση ο εργοδότης; 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Το Nipt βγήκε αρνητικό και όλα φαίνονται εντάξει!  (ευχαριστώ για σκέψη @misofeggaro)❤️ Πλακούντας έχει μετακινηθεί λίγο αλλά παραμένει επιπωματικός, θα δούμε στoυς επόμενους υπέρηχους!

Κατά τα άλλα βρήκαμε νέο σπίτι και σε συνδυασμό με δουλειά κα ι εγκυμοσύνη έχω πιεστεί πολύ!

Σας φιλώ πολύ 🥰🥰

Τέλεια νέα..  εύχομαι να συνεχίσουν να είναι όλα τέλεια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα. Εγώ έχω αρχίσει να ζεσταίνομαι πολύ ευκολα. δεν μπορώ καθόλου να μείνω κάπου που έχει ζέστη. Αρχίζω και ζαλίζομαι..και μου πέφτει η πίεση. Χθες έπεσε 8 η μεγάλη και 5 η μικρή..και τις προηγούμενες μέρες. Πάλι ήταν 9 η μεγάλη και 5 η μικρή 

Μίλησα με τον γιατρό μου λέει στην εγγυμοσυνη είναι λογικό να πέφτει η πίεση.  Να προσπαθώ να δροσίζομαι. 

Γενικά το μωράκι όλο και χτυπάει πιο πολύ χθες το απόγευμα ο άντρας μου είχε πάθει πλάκα.το νινι χτυπούσε συνεχόμενα αχχααχ έβαλα ένα μπωλακι πάνω στην κοιλιά και κάθε λίγο και λιγάκι κουνιόταν το μπωλ. Είχε πολύ πλάκα . Αύριο έχω και την 3-d-4d

Άντε να δούμε..και την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου.

 

 

 

Κοριτσι μου εμενα ειναι το στανταρντ μου 9 και 6, αλλα περυσι καποια στιημη εφτασα 7,5 μεγαλη και 4,7 μικρη, ημουν ενα πτωμα!!! Απο εμπειρια θα σου πω, να προσθετεις αλατι αλλα και κατι ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ να πινεις παρα πολλα υγρα!! Βοηθαει παρα πολυ στο να ανεβει πιεσει και το εμαθα περυσι. Επισης, εγω περυσι πηρα επειγοντως almoral που ειναι ηλεκτρολυτες δεν ξερω αν επιτρεπεται βεβαια στην εγκυμοσυνη αλλα μου ειχαν πει το παιρνουν και μωρακια, αυτο σε βοηθαει να αισθανθεις πολυ καλυτερα. Ρωτησε το αν συνεχισεις. Υπομονη γιατι με τη ζεστη πεφτει πολυ η πιεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...