Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...!!!


katrina

Recommended Posts

Κοριτσακι με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου! Με το καλο να ζησεις αυτη την ανεπαναληπτη εμπειρια! Οι ευχες μου μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη σειρα μας και μεις να σου ευχηθουμε να γεννησεις με το καλο και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου την κορουλα σου. Ειναι αξεχαστη στιγμη. Ολα θα πανε καλα με τη δυναμη του Θεουλη. Να μην ανησυχεις!

φιλακια απο μενα και την μαριετα μου.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΎ! :cheer: :cheer: :cheer: ΄

Αύριο ευελπιστώ και οι τρεις κοπέλες (cristin, sanropinquinos, katrina) να κρατάμε αγκαλιά τα μωρά μας υγιέστατα! :cheer: :cheer: :cheer:

Να είστε καλά! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου τα είπαμε και με πμ...

Η Παναγιά μαζί σου αύριο..

Με το καλό να υποδεχθείτε το βλασταράκι σας!

Εμείς σε ευχαριστούμε για την όμορφη παρεούλα που μας κρατούσες!

Περιμένω μήνυμα αύριο! Εσύ.. ο άντρας σου.. η μπέμπα :P :P .. οποιοσδήποτε μπορεί να στείλει... μη με ξεχάσετε! Θα έχω το μυαλό μου σε σένα!

cristin και savropigouine... με το καλό και σε σας κορίτσια μου, με έναν πόνο να φέρετε στον κόσμο τα παιδάκια σας!!! Η Παναγιά μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου ευχομαι με το καλο να πανε ολα κατ ευχην!Η Παναγια μαζι σου!!Και με ολες τις κοπελες που ειναι να γεννησουν!

Πολυ ομορφα τα λογια σου.... σ ευχαριστουμε κι εμεις για ολα και σε περιμενουμε ξανα κοντα μας με χαρα!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου γλυκεια μου ολα να σου πανε τελεια!

Τα ειπαμε κιολας!

Με το καλο να ερθει η μπεμπα!!!

Εισαι απο τα πολυ πολυ γλυκα κοριτσια στο μαμυ και πραγματικα χαιρομαι ιδιαιτερα που τα λεμε που και που!

Κοριτσακι μου συγκινουμαι πολυ γιατι ολες οι κοπελες που μιλουσαμε τοσον καιρο γεννησανε ή θα γεννησουνε και την αρχη την εκανα εγω (νομιζω μην παρεξηγηθω)

Φιλια πολλα και καλη αναρρωση!!!

Να εχεις κουραγιο και δυναμη!

Ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina μου με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μπεμπάκι σου...Σου εύχομαι να γεννήσεις με έναν πόνο (λέμε τώρα!!!!) και να πάνε όλα τέλεια..Σύντομα θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι...Την μπεμπούλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ...ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina,

με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να γυρίσετε οικογενεια ευτυχισμένη σπίτι σας για να αρχίσετε μια αληθινά χαρούμενη ζωή όλοι μαζί!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...