Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα!!!!! Εμείς είμασταν οικογενειακώς ταξίδι, είχε σεμινάριο ο άντρας μου και πήγαμε όλοι μαζί να περάσουμε μαζί όσο περισσότερο χρόνο μπορούμε... επιστρέψαμε το βράδυ και τώρα κάθησα να διαβάσω ότι είχατε γράψει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- μειώθηκαν δηλαδή τα καφέ? Άντε θα έχει πάρει τα πάνω της η χοριακή και θα είσαι πιο ήρεμη! Εσύ ξεκούραση, κάτσε και κλώσα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι άντε να δούμε ποτέ θα περάσει η ώρα!! Η αλήθεια σήμερα δεν περνά με τίποτε…αλλες φορες άμα δε προλαβαίνω στην δουλεια 2 λεπτά κ έρχεται το μεσημέρι! Σήμερα που στη δουλεια είμαι οκ και εκαθυστερησα κ μισή ώρα το πρωί γιατί 9:30 είχα ραντεβού δεν περνά με τίποτε η ώρα να σχολάσουμε χαχαχα

Ναι όταν δεν θες βουρά η ώρα όταν βαριέσαι πάει σαν την χελώνα την κουτσή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ σήμερα έχω ρεπό και έχει και ο άντρας μου οπότε ξεστρωνουμε χάλια. Μπαίνω και στις γόνιμες λογικά λόγω μικρού κύκλου. Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία. Είπαμε μένω έγκυος όταν στρώνω και όταν ξεστρωνω. 

@Nandia- μου είμαι πολύ σίγουρη πως θα έχει τριπλασιαστεί η χοριακή.

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Το πάθαινα και εγώ στις εγκυμοσύνες μου.. μιλούσα και έφτυνα 🤣🤣🤣 το άσχημο ήταν που δεν ήθελα να καταπίνω το σάλιο μου γιατί μου ερχόταν αναγούλα 

 

Ακόμα ένα 2ωρω έμεινε για να κάνουμε πτήση 

 

Εμενα μου λέει (όταν ανακατευτώ με κατι) είδες σπορο;  που θα έβρισκες αλλού τέτοιο σπορο και εγώ η κακιά του λέω έτσι ειμουν και στους άλλους δυο και του φεύγει το χαμόγελο.. ε σκάσε μαρη τι του χαλάς το ονειρο; μπαααα αλλά δεν συνεργάζεται εύκολα η γλώσσα μου με το μυαλό μου όταν είναι θέμα ειλικρίνειας 

 

Ξεστρωνε ξεστρωνε εσυ 🤣🤣🤣

Μακάρι ❤️

παντως κοριτσια να ξερετε!!!! εμεις οταν κανουμε δουλειες στο σπιτι δεν εχουμε διαθεση για σεξ. τωρα που το ξανασκεφτομαι εγω δεν εχω, ο αντρας μου την κυριακη (το απογευμα κι ενω ειχαμε επαφη το πρωι )με κυνηγουσε αλλα εμενα δε μου ερχοταν με τιποτα..... γινομαι πολυ ξενερωτη και θελω να κανω τις δουλειες με συντονισμο και σωστα οποτε γινομαι λιγο στρατιωτης!!!!😂😂 αχ ποσο τραγικη ειμαι....

(βεβαια για να πω την αμαρτια μου σκεφτηκα οτι ειχαμε καλη επαφη το πρωι, αν εχουμε και το απογευμα παει μετα... οι επαφες των επομενων ημερων θα ειναι τελειως αδυναμες. αλλα και λογω κουρασης δεν μου ερχοταν.... ψεματα να πω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Ναι όταν δεν θες βουρά η ώρα όταν βαριέσαι πάει σαν την χελώνα την κουτσή 

😆😆😆 και χελωνα και κουτση;;;;; αχ δε μπορω μαζι σουυυυυυ!!! πεθαινω στα γελια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

παντως κοριτσια να ξερετε!!!! εμεις οταν κανουμε δουλειες στο σπιτι δεν εχουμε διαθεση για σεξ. τωρα που το ξανασκεφτομαι εγω δεν εχω, ο αντρας μου την κυριακη (το απογευμα κι ενω ειχαμε επαφη το πρωι )με κυνηγουσε αλλα εμενα δε μου ερχοταν με τιποτα..... γινομαι πολυ ξενερωτη και θελω να κανω τις δουλειες με συντονισμο και σωστα οποτε γινομαι λιγο στρατιωτης!!!!😂😂 αχ ποσο τραγικη ειμαι....

(βεβαια για να πω την αμαρτια μου σκεφτηκα οτι ειχαμε καλη επαφη το πρωι, αν εχουμε και το απογευμα παει μετα... οι επαφες των επομενων ημερων θα ειναι τελειως αδυναμες. αλλα και λογω κουρασης δεν μου ερχοταν.... ψεματα να πω;)

Μην αισθάνεσαι άσχημα βρε σε ολες συμβαίνει!!! Μια χαρά είστε από επαφές! Κ εγώ νομίζω αυτή που είχαμε το πρωί έπιασε…δεν ξέρω βέβαια ποια από τις 3 επαφές ήταν η καλή χαχαχα! Κ εγώ όταν κάνω δουλειες μετά θες ξάπλα κ ένα καφέ 😂😂😂 όχι σεξ!! Εγώ την επόμενη φορά θα ρωτήσω για επαφές γιατί ως τώρα δεν είχαμε κ εμένα μ κυνηγάει ο άντρας μ αλλά δεν ξέρω αν γίνεται αν πρέπει κ φοβαμαι να κάνω…βέβαια τώρα μεταξύ μας δεν έχω καθοοολου όρεξη δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό με τον ύπνο το είχα διαβάσει πριν μείνω έγγυος.στην ουσία έχει μια ρουτίνα που πρέπει να μαθαίνει το παιδί κτλ πρέπει να το ξανά φρεσκαρω. Χαχαχ

 

Ο πρώτος χρόνος του μωρού ξεκινάει από όταν το φέρεις σπίτι. Οπότε λέω να το διαβάσω το καλοκαίρι ή στο μαιευτήριο που θα βαριέμαι..

Την Βίβλο ναι την έχω διαβάσει από την αρχή που λέει για την σύλληψη. Και γενικά κάθε βδομάδα που αλλάζω βδομάδα διαβάζω . Έχω δει γενικά τις εξετάσεις που έχει.τις επιπλοκές έτσι να γνωρίζω. Και το διαβάζω και αυτό σιγά σιγά ανάλογα τον μήνα μου. Έχει περίπου το ένα τρίτο στο τέλος πάλι για το μωρό. Για όταν είναι νεογέννητο για την γέννα κτλ..τα πάω βήμα βήμα 😂😂 αλλά μου αρέσουν είναι ωραία πολύ 

 

Και όπως κατέβαζα τα μνμτα διάβασα αυτό! Τι θα κάνεις @babyblue94 στο μαιευτήριο??????? Θα διαβάζεις επειδή θα βαριέσαι?????? Ένα έχω να σου πω..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι όταν δεν θες βουρά η ώρα όταν βαριέσαι πάει σαν την χελώνα την κουτσή 

Σήμερα οντως είναι κ χελώνα κ κουτσή πραγματικά!!!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

παντως κοριτσια να ξερετε!!!! εμεις οταν κανουμε δουλειες στο σπιτι δεν εχουμε διαθεση για σεξ. τωρα που το ξανασκεφτομαι εγω δεν εχω, ο αντρας μου την κυριακη (το απογευμα κι ενω ειχαμε επαφη το πρωι )με κυνηγουσε αλλα εμενα δε μου ερχοταν με τιποτα..... γινομαι πολυ ξενερωτη και θελω να κανω τις δουλειες με συντονισμο και σωστα οποτε γινομαι λιγο στρατιωτης!!!!😂😂 αχ ποσο τραγικη ειμαι....

(βεβαια για να πω την αμαρτια μου σκεφτηκα οτι ειχαμε καλη επαφη το πρωι, αν εχουμε και το απογευμα παει μετα... οι επαφες των επομενων ημερων θα ειναι τελειως αδυναμες. αλλα και λογω κουρασης δεν μου ερχοταν.... ψεματα να πω;)

Και εγώ νευριαζω να έχω δουλειές και να τον έχω να με χουφτώνει.. του λέω μου κάνεις σεξουαλικη παρενόχληση.. αμαν και αυτοί.. η σημαία με το παραμικρό είναι στην ανύψωση 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆 και χελωνα και κουτση;;;;; αχ δε μπορω μαζι σουυυυυυ!!! πεθαινω στα γελια

Και έρχεται από την Αυστραλία κιολας🤣🤣🤣🤣 που να με ακούς από κοντά.. το γραφείο μας στην δουλειά είναι το γραφείο του γέλιου οποίος θέλει να κάνει ένα μικρό διάλειμμα έρχεται στο γραφείο μας (είμαστε 3 άτομα με τρομερό χιούμορ που συμπληρώνει ο ένας τον άλλον) για να γελάσει..  αφου όταν σπάνια δεν ακούγονται γέλια ανησυχούν οι υπόλοιποι συνάδελφοι 🤣🤣🤣

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Και όπως κατέβαζα τα μνμτα διάβασα αυτό! Τι θα κάνεις @babyblue94 στο μαιευτήριο??????? Θα διαβάζεις επειδή θα βαριέσαι?????? Ένα έχω να σου πω..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ 

Καθ εγω μόλις το διάβασα γέλασα και λεω σε πρόγραμμα μπαίνουμε συμφωνώ αλλά στου βρέφους οχι το βρέφος στο δικό μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σήμερα οντως είναι κ χελώνα κ κουτσή πραγματικά!!!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 😆😆😆😆

Έχεις ακόμα ρε παιδί μου.. βάλε κανένα νίτρο της χελώνας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου γλυκιά εγώ δεν έχω ιδέα από τις εξετάσεις αυτές, περιμένω να μας πεις τι θα πει ο γιατρός, αν και από ότι λένε τα κορίτσια καλά φαίνονται ❤

Ο μπαμπάς σου πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Έχεις ακόμα ρε παιδί μου.. βάλε κανένα νίτρο της χελώνας 🤣🤣🤣

Έχω να δω ένα γιατρο ακόμη! Μετά πίσω Λευκωσια γιατί σήμερα ήρθα επαρχία! Να πάω κάπου να κάνω ένα διάλειμμα να φάω κάτι κ μετά στις 3:30-4:00 ξανά δουλεια μέχρι τις 6!! Ακόμα 13:00 είναι 😤😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σήμερα οντως είναι κ χελώνα κ κουτσή πραγματικά!!!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 😆😆😆😆

Εσύ γλυκιά εγκυούλα να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς! Το πρωί να τρως κάτι στεγνό μήπως σε βοηθάει στο στομάχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Το πάθαινα και εγώ στις εγκυμοσύνες μου.. μιλούσα και έφτυνα 🤣🤣🤣 το άσχημο ήταν που δεν ήθελα να καταπίνω το σάλιο μου γιατί μου ερχόταν αναγούλα 

 

Ακόμα ένα 2ωρω έμεινε για να κάνουμε πτήση 

 

Εμενα μου λέει (όταν ανακατευτώ με κατι) είδες σπορο;  που θα έβρισκες αλλού τέτοιο σπορο και εγώ η κακιά του λέω έτσι ειμουν και στους άλλους δυο και του φεύγει το χαμόγελο.. ε σκάσε μαρη τι του χαλάς το ονειρο; μπαααα αλλά δεν συνεργάζεται εύκολα η γλώσσα μου με το μυαλό μου όταν είναι θέμα ειλικρίνειας 

 

Ξεστρωνε ξεστρωνε εσυ 🤣🤣🤣

Μακάρι ❤️

αμαν κι εσυυυυ!!! τι του λες του ανθρωπου;;; 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μην αισθάνεσαι άσχημα βρε σε ολες συμβαίνει!!! Μια χαρά είστε από επαφές! Κ εγώ νομίζω αυτή που είχαμε το πρωί έπιασε…δεν ξέρω βέβαια ποια από τις 3 επαφές ήταν η καλή χαχαχα! Κ εγώ όταν κάνω δουλειες μετά θες ξάπλα κ ένα καφέ 😂😂😂 όχι σεξ!! Εγώ την επόμενη φορά θα ρωτήσω για επαφές γιατί ως τώρα δεν είχαμε κ εμένα μ κυνηγάει ο άντρας μ αλλά δεν ξέρω αν γίνεται αν πρέπει κ φοβαμαι να κάνω…βέβαια τώρα μεταξύ μας δεν έχω καθοοολου όρεξη δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες 

Εμένα μου είχε πει όχι επαφές μέχρι να ακούσουμε καρδούλα. Μετά αφού ακούσαμε είχαμε την μικρή αποκόλληση και μου είπε να συνεχίσω να μην έχω επαφές. Οπότε το πήγαμε μέχρι την αυχενική. Μετά μου είπε μπορείς να έχεις επαφές. Ήρεμα πραγματα. 

Και εγώ δεν έχω όρεξη. Και ειδικά τώρα που μεγάλωσε η κοιλιά με πιέζει όπως και να κάτσω και δεν βολεύει καθόλου. Φαντάσου πιο μετά. ..δύσκολο είναι.

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Και όπως κατέβαζα τα μνμτα διάβασα αυτό! Τι θα κάνεις @babyblue94 στο μαιευτήριο??????? Θα διαβάζεις επειδή θα βαριέσαι?????? Ένα έχω να σου πω..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ωωωωχ κατάλαβα .να μην πάρω βιβλία μαζί. 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα μου είχε πει όχι επαφές μέχρι να ακούσουμε καρδούλα. Μετά αφού ακούσαμε είχαμε την μικρή αποκόλληση και μου είπε να συνεχίσω να μην έχω επαφές. Οπότε το πήγαμε μέχρι την αυχενική. Μετά μου είπε μπορείς να έχεις επαφές. Ήρεμα πραγματα. 

Και εγώ δεν έχω όρεξη. Και ειδικά τώρα που μεγάλωσε η κοιλιά με πιέζει όπως και να κάτσω και δεν βολεύει καθόλου. Φαντάσου πιο μετά. ..δύσκολο είναι.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ωωωωχ κατάλαβα .να μην πάρω βιβλία μαζί. 😂😂😂

Βιβλία επιβίωσης που έχουν τα SOS μέσα!!!!! 🤣🤣🤣😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Και όπως κατέβαζα τα μνμτα διάβασα αυτό! Τι θα κάνεις @babyblue94 στο μαιευτήριο??????? Θα διαβάζεις επειδή θα βαριέσαι?????? Ένα έχω να σου πω..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ 

😂😂😂 θεα εισαι!!!!

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σήμερα οντως είναι κ χελώνα κ κουτσή πραγματικά!!!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 😆😆😆😆

😆😆😆 υπομονηηη!! στις 6 σχολας;;

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μην αισθάνεσαι άσχημα βρε σε ολες συμβαίνει!!! Μια χαρά είστε από επαφές! Κ εγώ νομίζω αυτή που είχαμε το πρωί έπιασε…δεν ξέρω βέβαια ποια από τις 3 επαφές ήταν η καλή χαχαχα! Κ εγώ όταν κάνω δουλειες μετά θες ξάπλα κ ένα καφέ 😂😂😂 όχι σεξ!! Εγώ την επόμενη φορά θα ρωτήσω για επαφές γιατί ως τώρα δεν είχαμε κ εμένα μ κυνηγάει ο άντρας μ αλλά δεν ξέρω αν γίνεται αν πρέπει κ φοβαμαι να κάνω…βέβαια τώρα μεταξύ μας δεν έχω καθοοολου όρεξη δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες 

ρωτα τη γυναικολογο αλλα νομιζω συστηνουν μετα το 3μηνο και με προφυλαξεις (για τα μικροβια...)

Εχεις την καλυτερη δικαιολογια τωρα!!! μη μασας!!!!😉😉

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και εγώ νευριαζω να έχω δουλειές και να τον έχω να με χουφτώνει.. του λέω μου κάνεις σεξουαλικη παρενόχληση.. αμαν και αυτοί.. η σημαία με το παραμικρό είναι στην ανύψωση 

 

Και έρχεται από την Αυστραλία κιολας🤣🤣🤣🤣 που να με ακούς από κοντά.. το γραφείο μας στην δουλειά είναι το γραφείο του γέλιου οποίος θέλει να κάνει ένα μικρό διάλειμμα έρχεται στο γραφείο μας (είμαστε 3 άτομα με τρομερό χιούμορ που συμπληρώνει ο ένας τον άλλον) για να γελάσει..  αφου όταν σπάνια δεν ακούγονται γέλια ανησυχούν οι υπόλοιποι συνάδελφοι 🤣🤣🤣

 

Καθ εγω μόλις το διάβασα γέλασα και λεω σε πρόγραμμα μπαίνουμε συμφωνώ αλλά στου βρέφους οχι το βρέφος στο δικό μας 

εισαι εξω καρδια!!!!!!! δεν υπαρχεις!!!! ναι σε κατι ακυρες στιγμες τους πιανει!! ειδικα ο δικος μου το ειχε απο παλια αυτο, τα σκ που ειναι ξεκουραστος δινει πονο και τις καθημερινες που τρεχουμε, ειναι ψοφιος.. βεβαια τωρα εχουν αλλαξει τα δεδομενα αλλα για να φτασουμε στο τωρινο επιπεδο μας πηρε λιγο χρονο και λιγους τσακωμους!!!!😂😂 ε δε γινεται κυριος το σκ να με ξεπατωνεις και στις γονιμες να εισαι Λουης!!!!!! ασε που περα απ το παιδι, δε μ αρεσει και για τη σχεση μας αυτο....

εσυ @Nandia- να χαιρεσαι που ειναι ετσι και σε θελει τοσο!!! δεν ειναι ολοι ετσι...

εμενα κοριτσια μετα τον ουρολογο ενω συνειδητα ηξερε οτι πρεπει να εχουμε επαφες συγκεκριμενες γονιμες μερες-καθημερινες-κι ενω σχολουσε 10 το βραδυ, αγχωνοταν και δεν μπορουσε η γινοταν κουτσα κουτσα. (σαν τη χελωνα ενα πραγμα 🤣🤣) αλλα τι να του πεις που εσκαγε απο το αγχος;;;

φαση ηταν κι αυτη και περασε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂 θεα εισαι!!!!

 

😆😆😆 υπομονηηη!! στις 6 σχολας;;

 

ρωτα τη γυναικολογο αλλα νομιζω συστηνουν μετα το 3μηνο και με προφυλαξεις (για τα μικροβια...)

Εχεις την καλυτερη δικαιολογια τωρα!!! μη μασας!!!!😉😉

εισαι εξω καρδια!!!!!!! δεν υπαρχεις!!!! ναι σε κατι ακυρες στιγμες τους πιανει!! ειδικα ο δικος μου το ειχε απο παλια αυτο, τα σκ που ειναι ξεκουραστος δινει πονο και τις καθημερινες που τρεχουμε, ειναι ψοφιος.. βεβαια τωρα εχουν αλλαξει τα δεδομενα αλλα για να φτασουμε στο τωρινο επιπεδο μας πηρε λιγο χρονο και λιγους τσακωμους!!!!😂😂 ε δε γινεται κυριος το σκ να με ξεπατωνεις και στις γονιμες να εισαι Λουης!!!!!! ασε που περα απ το παιδι, δε μ αρεσει και για τη σχεση μας αυτο....

εσυ @Nandia- να χαιρεσαι που ειναι ετσι και σε θελει τοσο!!! δεν ειναι ολοι ετσι...

εμενα κοριτσια μετα τον ουρολογο ενω συνειδητα ηξερε οτι πρεπει να εχουμε επαφες συγκεκριμενες γονιμες μερες-καθημερινες-κι ενω σχολουσε 10 το βραδυ, αγχωνοταν και δεν μπορουσε η γινοταν κουτσα κουτσα. (σαν τη χελωνα ενα πραγμα 🤣🤣) αλλα τι να του πεις που εσκαγε απο το αγχος;;;

φαση ηταν κι αυτη και περασε!!!!!!!

Όχι αυτό με το προφυλακτικό δεν ισχύει. Τουλάχιστον ο δικός μου γιατρός είπε ότι μπορούμε κανονικά επαφές. Απλά να μην τελειώνει μέσα και αυτό γιατί μπορεί να κάνει σύσπαση η μήτρα. Μικρόβια λέει δεν περνάνε εύκολα έχουμε διπλή άμυνα . Μόνο τον τελευταίο μήνα λέει θέλει συνέχεια επαφές και εξπερματηση μέσα για ακριβώς αυτόν τον λόγο να πάθει η γυναίκα συσπάσεις και να γεννήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εσύ γλυκιά εγκυούλα να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς! Το πρωί να τρως κάτι στεγνό μήπως σε βοηθάει στο στομάχι

Προσπαθω όσο μπορώ να ξεκουράζομαι κ η αλήθεια στη δουλεια δεν πολύ πιέζομαι! Το πρωί σήμερα εφκαλα βρωμη με Γιαουρτι για να με βοηθήσει κ στο άλλο πρόβλημα χαχαχα αλλά έχω κρακερακια μαζί μου κ τρώω που περνάει λίγο κ μετά ξανά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 μου γλυκιά εγώ δεν έχω ιδέα από τις εξετάσεις αυτές, περιμένω να μας πεις τι θα πει ο γιατρός, αν και από ότι λένε τα κορίτσια καλά φαίνονται ❤

Ο μπαμπάς σου πως είναι?

γλυκια μου @Froufro ελπιζω να περασατε ωραια στο ταξιδακι σας και να χαρηκατε το μπαμπακα-συζυγο λιγες μερουλες ακομα!!!!! ❤️❤️ τα παιδια αληθεια πως διαχχειριζονται το φευγιο του μπαμπα;; εχουν συνηθισει; το συζητανε μαζι σου;

οι εξετασεις περαν του κατακερματισμου που ειναι λιγο κατω απο το κακο οριο, ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!! ευτυχως!!!! τη δευτερα θα μας καλεσει ο ασβεστης να μας πει...

ο μπαμπας δοξα το θεο ειναι καλα!!!! καθε μερα και καλυτερα!! καπνιζει βεβαια αλλα λιγο σχετικα.. τωρα θα ξαναδουμε στις επαναληπτικες εξετασεις τι γινεται.... σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!!!💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι αυτό με το προφυλακτικό δεν ισχύει. Τουλάχιστον ο δικός μου γιατρός είπε ότι μπορούμε κανονικά επαφές. Απλά να μην τελειώνει μέσα και αυτό γιατί μπορεί να κάνει σύσπαση η μήτρα. Μικρόβια λέει δεν περνάνε εύκολα έχουμε διπλή άμυνα . Μόνο τον τελευταίο μήνα λέει θέλει συνέχεια επαφές και εξπερματηση μέσα για ακριβώς αυτόν τον λόγο να πάθει η γυναίκα συσπάσεις και να γεννήσει.

👍👍 χρησιμες info!!!! ευχαριστουμε!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

γλυκια μου @Froufro ελπιζω να περασατε ωραια στο ταξιδακι σας και να χαρηκατε το μπαμπακα-συζυγο λιγες μερουλες ακομα!!!!! ❤️❤️ τα παιδια αληθεια πως διαχχειριζονται το φευγιο του μπαμπα;; εχουν συνηθισει; το συζητανε μαζι σου;

οι εξετασεις περαν του κατακερματισμου που ειναι λιγο κατω απο το κακο οριο, ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!! ευτυχως!!!! τη δευτερα θα μας καλεσει ο ασβεστης να μας πει...

ο μπαμπας δοξα το θεο ειναι καλα!!!! καθε μερα και καλυτερα!! καπνιζει βεβαια αλλα λιγο σχετικα.. τωρα θα ξαναδουμε στις επαναληπτικες εξετασεις τι γινεται.... σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!!!💘

Εντάξει είναι λίγο δύσκολα... τον αγκαλιάζουν συνέχεια και του λένε "δεν θέλω να φύγεις" αλλά ευτυχώς συνεννοούνται και καταλαβαίνουν ότι είναι η φύση της δουλειάς, ξέρω ότι πρέπει να αντέξω αρκετό κλάμα και άπειρες συζητήσεις τις πρώτες μέρες 

Καλά αποτελέσματα και για τον μπαμπάκα σου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω να δω ένα γιατρο ακόμη! Μετά πίσω Λευκωσια γιατί σήμερα ήρθα επαρχία! Να πάω κάπου να κάνω ένα διάλειμμα να φάω κάτι κ μετά στις 3:30-4:00 ξανά δουλεια μέχρι τις 6!! Ακόμα 13:00 είναι 😤😤😤

Πωωωω υπομονή.. δεν κανόνισες να έρθεις στο χωριό να πίναμε τον καφέ μας 

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αμαν κι εσυυυυ!!! τι του λες του ανθρωπου;;; 🤪

Πολλά και διάφορα.. πως με αντέχει δεν ξέρω 🤣🤣🤣

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂 θεα εισαι!!!!

 

😆😆😆 υπομονηηη!! στις 6 σχολας;;

 

ρωτα τη γυναικολογο αλλα νομιζω συστηνουν μετα το 3μηνο και με προφυλαξεις (για τα μικροβια...)

Εχεις την καλυτερη δικαιολογια τωρα!!! μη μασας!!!!😉😉

εισαι εξω καρδια!!!!!!! δεν υπαρχεις!!!! ναι σε κατι ακυρες στιγμες τους πιανει!! ειδικα ο δικος μου το ειχε απο παλια αυτο, τα σκ που ειναι ξεκουραστος δινει πονο και τις καθημερινες που τρεχουμε, ειναι ψοφιος.. βεβαια τωρα εχουν αλλαξει τα δεδομενα αλλα για να φτασουμε στο τωρινο επιπεδο μας πηρε λιγο χρονο και λιγους τσακωμους!!!!😂😂 ε δε γινεται κυριος το σκ να με ξεπατωνεις και στις γονιμες να εισαι Λουης!!!!!! ασε που περα απ το παιδι, δε μ αρεσει και για τη σχεση μας αυτο....

εσυ @Nandia- να χαιρεσαι που ειναι ετσι και σε θελει τοσο!!! δεν ειναι ολοι ετσι...

εμενα κοριτσια μετα τον ουρολογο ενω συνειδητα ηξερε οτι πρεπει να εχουμε επαφες συγκεκριμενες γονιμες μερες-καθημερινες-κι ενω σχολουσε 10 το βραδυ, αγχωνοταν και δεν μπορουσε η γινοταν κουτσα κουτσα. (σαν τη χελωνα ενα πραγμα 🤣🤣) αλλα τι να του πεις που εσκαγε απο το αγχος;;;

φαση ηταν κι αυτη και περασε!!!!!!!

Αχ τι να πω.. αν του έλεγα ναι όποτε ήθελε θα περπατούσα με ανοικτά πόδια..  είπαμε αλλά όχι και να κάνουμε μαραθωνιους..έχουμε και ζωή εκτός υπνοδωματίου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...