Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πότε είναι να ξανά πας στον γιατρό; 

Πωωω ξεκίνησαν και εσένα τα θέματα με το στομάχι. Άσε είναι δυσκολο πράγμα. Θυμάμαι πόσο χάλια πέρασα το πρώτο τρίμηνο.και τώρα δεν έχει φτιάξει τελείως αλλά τουλάχιστον είμαι καλύτερα

Θα πάω την Τετάρτη ξανά…ελπίζω να περάσουν σύντομα! Νομίζω όταν είμαι ξάπλα είμαι καλά…! Χθες ανυπομονούςα να σχολασω να πάω σπίτι να ξαπλώσω ούτε report έκανα ούτε τίποτα! Αν με πάρει τηλ ο μάνατζερ μου (που δε θα με πάρει) θα του πω δεν ενιωθα καλά κ θα το στείλω μετά! Να σε ρωτήσω γέμιζε κ εσένα το στόμα σου σάλιο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω κοριτσια εστειλα χθες τ πρωί τα αποτελεσματα στον ουρολογο και μου απαντησε οτι θα με καλεσει βραδυ Δευτέρας γτ εκεί έχει το φάκελο του άντρα μου! (τον επισκεφθηκαμε στο ιατρειο του στο Κολωνακι και εκει δεχεται μονο Δευτέρες)

γενικα το βραδυ που ξαναειδαμε τα αποτελεσματα, τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!!!!🎉 εχει 200εκ σπερματοζωαρια!!! δλδ ουτε ο σουπερμαν (που τον ελεγε ετσι ο ειδικος υπογονιμοτητας 🤣) ο κατακερματισμος μας προβληματιζει λιγο που ειναι διπλα στο "κακο" όριο. να δουμε τι θα μας πει τη δευτερα. ισως παρει καποια θεραπεια!

Θα σε ρωτούσα τώρα αν μίλησες με τον γιατρο! Κ εγώ πιστεύω τα υπόλοιπα είναι καλά άριστα αποτελέσματα!! Θα σας πει κ αυτος με το κατακερματισμό ισως να χρειαστεί αντιοξειδωτικό; Δεν ξέρω…! Πάντως βελτιώθηκε κ αυτό έχει σημασία 😀😀😀 πως αντέδρασε ο άντρας σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι στην NIPD πήγα.. μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένη.. και στο άλλο χημείο να πάω πάλι Λάρνακα θα τα στείλει αρα πάλι αργά θα τα πάρω τα αποτελέσματα.. θα μου την βάλει επείγον την εξέταση για να βγει πριν της 3ς .. δεν το σκέφτομαι για να μην αγχώνομαι..έτσι και αλλιώς δεν αλλάζει κάτι αν αγχωθω

 

Αν θες την συμβουλή μου σαν ήδη 2 φορές μητέρα μην διαβάζεις τίποτα μην ακούς ιστορίες από καμιά πως πέρασε την εγκυμοσύνη της εκτός αν ήταν καλή εγκυμοσύνη..δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για κάτι που το πιο πιθανόν δεν θα το περάσεις καν.. απόλαυσε την διαδρομή με ηρεμία και θετική σκέψη 

 

Όντως ξάπλα είμαι..  πήρα τα παιδιά σχολείο..πήγα στο χημείο και τώρα ξάπλα.. τα καφέ είναι λιγότερα σήμερα ευτυχως

Έτσι σωστά! Κ να αγχωθείς δε. Θα καταφέρεις τίποτα!! Άντε μολις τα παρεις στειλε μας να πετάξουμε από την χαρά μας ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα πάω την Τετάρτη ξανά…ελπίζω να περάσουν σύντομα! Νομίζω όταν είμαι ξάπλα είμαι καλά…! Χθες ανυπομονούςα να σχολασω να πάω σπίτι να ξαπλώσω ούτε report έκανα ούτε τίποτα! Αν με πάρει τηλ ο μάνατζερ μου (που δε θα με πάρει) θα του πω δεν ενιωθα καλά κ θα το στείλω μετά! Να σε ρωτήσω γέμιζε κ εσένα το στόμα σου σάλιο;; 

Άντε ωραία .έρχεται γρήγορα η τέταρτη. ❤️ 

Όχι εμένα δεν γέμιζε σάλιο. Αλλά έχω πάρει βιβλίο εγγυμοσυνης που λέει κάθε βδομάδα τα συμπτώματα και τις αλλαγές που γίνονται. Και αυτό με το σάλιο υπήρχε. Απλα εγώ δεν το είχα. 

Αλλά και εγώ νερό δεν μπορούσα εύκολα.μετα τον 4 ο αρχίζει να αυξάνεται και η ποσότητα του αίματος και χρειάζεσαι νερό. Και τώρα πονώ νερό σαν να μην υπάρχει αύριο. Όλο διψάω. Χαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα σε ρωτούσα τώρα αν μίλησες με τον γιατρο! Κ εγώ πιστεύω τα υπόλοιπα είναι καλά άριστα αποτελέσματα!! Θα σας πει κ αυτος με το κατακερματισμό ισως να χρειαστεί αντιοξειδωτικό; Δεν ξέρω…! Πάντως βελτιώθηκε κ αυτό έχει σημασία 😀😀😀 πως αντέδρασε ο άντρας σου;; 

ο αντρας μου πεταει!!!!!! καταχαρηκε ο γλυκουλης μου!!!!! κι εγω φυσικα!!!! ❤️❤️😁😁

καλα μου λεει το κλασσικο "αυτο το μηνα εχεις μεινει εγκυος!! να ξερεις...." κι εγω κλαιω απο τα γελια!!!!😂😂😂 του λεω αμα εχω μεινει εγκυος αυτο το μηνα, να ξερεις το παιδι δεν ειναι δικο σου!!! (καπου εκει μενει σεκος😆) ειναι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άντε ωραία .έρχεται γρήγορα η τέταρτη. ❤️ 

Όχι εμένα δεν γέμιζε σάλιο. Αλλά έχω πάρει βιβλίο εγγυμοσυνης που λέει κάθε βδομάδα τα συμπτώματα και τις αλλαγές που γίνονται. Και αυτό με το σάλιο υπήρχε. Απλα εγώ δεν το είχα. 

Αλλά και εγώ νερό δεν μπορούσα εύκολα.μετα τον 4 ο αρχίζει να αυξάνεται και η ποσότητα του αίματος και χρειάζεσαι νερό. Και τώρα πονώ νερό σαν να μην υπάρχει αύριο. Όλο διψάω. Χαχαχαχα

 

Πρέπει να προσπαθήσω σιγά σιγά να πινω λιγάκι! Να σου πω πήρες κ βιβλία για μετά την εγκυμοσύνη; Για ψυχολογία κ τέτοια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ο αντρας μου πεταει!!!!!! καταχαρηκε ο γλυκουλης μου!!!!! κι εγω φυσικα!!!! ❤️❤️😁😁

καλα μου λεει το κλασσικο "αυτο το μηνα εχεις μεινει εγκυος!! να ξερεις...." κι εγω κλαιω απο τα γελια!!!!😂😂😂 του λεω αμα εχω μεινει εγκυος αυτο το μηνα, να ξερεις το παιδι δεν ειναι δικο σου!!! (καπου εκει μενει σεκος😆) ειναι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.🙏

Χαχαχαχα κλαίω!! Πάνω από όλα η ψυχολογία τους αλήθεια!! Να πάρει τα πάνω του γιατί πολύ έπεσε ο καημένος  😁😁😁 Εμένα τον τελευταίο καιρό ήταν πολύ στα χάι του!! Ειδικά τον μήνα π έμεινα εγκυος μου έλεγε «κάτσε λίγο ζάλισες τον Αντωνάκη» 🤣🤣🤣🤣 κ τ ελεγα σιγά μην έχω κ τρίδυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πρέπει να προσπαθήσω σιγά σιγά να πινω λιγάκι! Να σου πω πήρες κ βιβλία για μετά την εγκυμοσύνη; Για ψυχολογία κ τέτοια; 

Έχω πάρει βιβλίο που είναι εγγυμοσυνης. Όλα τα συμπτώματα, οι αλλαγές στο σώμα.., επιπλοκές, γέννα, και όταν πας σπίτι με το μωρό.. έχει μέσα και συμβουλές για την ψυχολογία της μαμάς και του μπαμπά και πως να αντιμετωπίσετε διάφορες καταστάσεις 

Άλλο ένα που είναι ο πρώτος χρόνος του μωρού..λέει μέσα για εμβόλια ασθενειες. Πώς να το κάνεις μπάνιο. Πώς να καταπολεμήσετε τους κολικούς  γενικά τα πάντα. 

Και ένα τελευταίο που είναι για τον ύπνο του μωρού .. εξειδικευμένο πάνω στον σωστό ύπνο κτλ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω πάρει βιβλίο που είναι εγγυμοσυνης. Όλα τα συμπτώματα, οι αλλαγές στο σώμα.., επιπλοκές, γέννα, και όταν πας σπίτι με το μωρό.. έχει μέσα και συμβουλές για την ψυχολογία της μαμάς και του μπαμπά και πως να αντιμετωπίσετε διάφορες καταστάσεις 

Άλλο ένα που είναι ο πρώτος χρόνος του μωρού..λέει μέσα για εμβόλια ασθενειες. Πώς να το κάνεις μπάνιο. Πώς να καταπολεμήσετε τους κολικούς  γενικά τα πάντα. 

Και ένα τελευταίο που είναι για τον ύπνο του μωρού .. εξειδικευμένο πάνω στον σωστό ύπνο κτλ. 

 

Αα μπράβο αυτά τα βιβλία! Τα πήρες από βιβλιοπωλείο ή από Ίντερνετ; Θέλω κ εγώ να πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω πάρει βιβλίο που είναι εγγυμοσυνης. Όλα τα συμπτώματα, οι αλλαγές στο σώμα.., επιπλοκές, γέννα, και όταν πας σπίτι με το μωρό.. έχει μέσα και συμβουλές για την ψυχολογία της μαμάς και του μπαμπά και πως να αντιμετωπίσετε διάφορες καταστάσεις 

Άλλο ένα που είναι ο πρώτος χρόνος του μωρού..λέει μέσα για εμβόλια ασθενειες. Πώς να το κάνεις μπάνιο. Πώς να καταπολεμήσετε τους κολικούς  γενικά τα πάντα. 

Και ένα τελευταίο που είναι για τον ύπνο του μωρού .. εξειδικευμένο πάνω στον σωστό ύπνο κτλ. 

 

@Raf123Καλημέρα κορίτσια!! Κοιτάξτε και τα μοντεσσορι βιβλία.. νομίζω πρέπει να λένε ωραία πραγματάκια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα μπράβο αυτά τα βιβλία! Τα πήρες από βιβλιοπωλείο ή από Ίντερνετ; Θέλω κ εγώ να πάρω 

Ναι τα είχα πάρει ιντερνετικά. Από ψυχογιό..λογικά θα τα έχει και στην Κύπρο να τα παραγγειλεις. Ή μπορεί να τα στέλνουν . Κάπου 35€ είχαν ολα

IMG_20220513_104836.jpg

IMG_20220513_104833.jpg

IMG_20220513_104829.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

@Raf123Καλημέρα κορίτσια!! Κοιτάξτε και τα μοντεσσορι βιβλία.. νομίζω πρέπει να λένε ωραία πραγματάκια.. 

ναι ναι κ αυτά τα είδα χθες στο Ίντερνετ!! Σε ευχαριστώ 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι τα είχα πάρει ιντερνετικά. Από ψυχογιό..λογικά θα τα έχει και στην Κύπρο να τα παραγγειλεις. Ή μπορεί να τα στέλνουν . Κάπου 35€ είχαν ολα

IMG_20220513_104836.jpg

IMG_20220513_104833.jpg

IMG_20220513_104829.jpg

Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ 😍😍😍😍😍 τα διάβασες;;; Τώρα με τη παραλία ότι πρέπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ 😍😍😍😍😍 τα διάβασες;;; Τώρα με τη παραλία ότι πρέπει 

Αυτό με τον ύπνο το είχα διαβάσει πριν μείνω έγγυος.στην ουσία έχει μια ρουτίνα που πρέπει να μαθαίνει το παιδί κτλ πρέπει να το ξανά φρεσκαρω. Χαχαχ

 

Ο πρώτος χρόνος του μωρού ξεκινάει από όταν το φέρεις σπίτι. Οπότε λέω να το διαβάσω το καλοκαίρι ή στο μαιευτήριο που θα βαριέμαι..

Την Βίβλο ναι την έχω διαβάσει από την αρχή που λέει για την σύλληψη. Και γενικά κάθε βδομάδα που αλλάζω βδομάδα διαβάζω . Έχω δει γενικά τις εξετάσεις που έχει.τις επιπλοκές έτσι να γνωρίζω. Και το διαβάζω και αυτό σιγά σιγά ανάλογα τον μήνα μου. Έχει περίπου το ένα τρίτο στο τέλος πάλι για το μωρό. Για όταν είναι νεογέννητο για την γέννα κτλ..τα πάω βήμα βήμα 😂😂 αλλά μου αρέσουν είναι ωραία πολύ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό με τον ύπνο το είχα διαβάσει πριν μείνω έγγυος.στην ουσία έχει μια ρουτίνα που πρέπει να μαθαίνει το παιδί κτλ πρέπει να το ξανά φρεσκαρω. Χαχαχ

 

Ο πρώτος χρόνος του μωρού ξεκινάει από όταν το φέρεις σπίτι. Οπότε λέω να το διαβάσω το καλοκαίρι ή στο μαιευτήριο που θα βαριέμαι..

Την Βίβλο ναι την έχω διαβάσει από την αρχή που λέει για την σύλληψη. Και γενικά κάθε βδομάδα που αλλάζω βδομάδα διαβάζω . Έχω δει γενικά τις εξετάσεις που έχει.τις επιπλοκές έτσι να γνωρίζω. Και το διαβάζω και αυτό σιγά σιγά ανάλογα τον μήνα μου. Έχει περίπου το ένα τρίτο στο τέλος πάλι για το μωρό. Για όταν είναι νεογέννητο για την γέννα κτλ..τα πάω βήμα βήμα 😂😂 αλλά μου αρέσουν είναι ωραία πολύ 

 

Καλημέρα κορίτσι μου και με το καλό το μπεμπακι σου. 

Μία μικρή συμβουλή λόγω πείρας στο μαιευτήριο δεν θα μπορέσεις ούτε σελίδα να διαβάσεις λόγω το ότι θα είσαι σε υπερδιέγερση από τα συναισθήματα που προκαλεί αυτό το πλάσματα κι και όλο θα το θέλεις αγκαλιά να το έχεις,  οπότε καλύτερα καλοκαιράκι θα σου λεγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό με τον ύπνο το είχα διαβάσει πριν μείνω έγγυος.στην ουσία έχει μια ρουτίνα που πρέπει να μαθαίνει το παιδί κτλ πρέπει να το ξανά φρεσκαρω. Χαχαχ

 

Ο πρώτος χρόνος του μωρού ξεκινάει από όταν το φέρεις σπίτι. Οπότε λέω να το διαβάσω το καλοκαίρι ή στο μαιευτήριο που θα βαριέμαι..

Την Βίβλο ναι την έχω διαβάσει από την αρχή που λέει για την σύλληψη. Και γενικά κάθε βδομάδα που αλλάζω βδομάδα διαβάζω . Έχω δει γενικά τις εξετάσεις που έχει.τις επιπλοκές έτσι να γνωρίζω. Και το διαβάζω και αυτό σιγά σιγά ανάλογα τον μήνα μου. Έχει περίπου το ένα τρίτο στο τέλος πάλι για το μωρό. Για όταν είναι νεογέννητο για την γέννα κτλ..τα πάω βήμα βήμα 😂😂 αλλά μου αρέσουν είναι ωραία πολύ 

 

Τέλεια!! Άσε θα μπω στο site τους να τα δω λίγο και θα παραγγείλω! Σε ευχαριστώ πολύ 🥰🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η βίβλος της εγκυμοσύνης.. Το είχα πάρει πριν από 10 χρόνια που ήμουν έγκυος στον γιο μου τον μεγάλο!! Πολύ ωραίο είναι ❤️❤️❤️

Σημερα ο γιος μου ο μεγάλος γίνεται 10 χρόνων 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 πότε πέρασαν ρε κορίτσια;;; δεν το πιστεύω!!! Παλικαρακι έγινε!!! Περνάν τόσο γρήγορα τα χρόνια για πότε μεγαλώνουν χαμπάρι δεν παίρνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ σήμερα έχω ρεπό και έχει και ο άντρας μου οπότε ξεστρωνουμε χάλια. Μπαίνω και στις γόνιμες λογικά λόγω μικρού κύκλου. Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία. Είπαμε μένω έγκυος όταν στρώνω και όταν ξεστρωνω. 

@Nandia- μου είμαι πολύ σίγουρη πως θα έχει τριπλασιαστεί η χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η βίβλος της εγκυμοσύνης.. Το είχα πάρει πριν από 10 χρόνια που ήμουν έγκυος στον γιο μου τον μεγάλο!! Πολύ ωραίο είναι ❤️❤️❤️

Σημερα ο γιος μου ο μεγάλος γίνεται 10 χρόνων 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 πότε πέρασαν ρε κορίτσια;;; δεν το πιστεύω!!! Παλικαρακι έγινε!!! Περνάν τόσο γρήγορα τα χρόνια για πότε μεγαλώνουν χαμπάρι δεν παίρνουμε 

Να τον χαιρεσαι Μαρινα μου!!!!!!! Να τα 100στησει, με Υγεια, Χαρες, Χαμόγελα και Τύχη!!!!!! Ο,τι καλύτερο εύχομαι και να έχει μια όμορφη ζωή!!!!🎉🎉🎊🎊🎊🎂🎈🎈🎈🎈❤️❤️😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο το κοριτσι μου!!!! 😀😀 ετσι σε θελω καλο κοριτσι!!!!❤️

Δεν είμαι μόνη τώρα..  έτυχε με γαστρεντεριτιδα να κάνω γενική το σπίτι αλλά όταν είμαι έγκυος είμαι φρόνιμο κορίτσι 🤣🤣

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω κοριτσια εστειλα χθες τ πρωί τα αποτελεσματα στον ουρολογο και μου απαντησε οτι θα με καλεσει βραδυ Δευτέρας γτ εκεί έχει το φάκελο του άντρα μου! (τον επισκεφθηκαμε στο ιατρειο του στο Κολωνακι και εκει δεχεται μονο Δευτέρες)

γενικα το βραδυ που ξαναειδαμε τα αποτελεσματα, τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!!!!🎉 εχει 200εκ σπερματοζωαρια!!! δλδ ουτε ο σουπερμαν (που τον ελεγε ετσι ο ειδικος υπογονιμοτητας 🤣) ο κατακερματισμος μας προβληματιζει λιγο που ειναι διπλα στο "κακο" όριο. να δουμε τι θα μας πει τη δευτερα. ισως παρει καποια θεραπεια!

Μια χαρά θα είναι όλα..  η αγία ειρήνη θα κάνει το θαύμα της.. ορίστε σας βοηθάει να χαλαρώσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ σήμερα έχω ρεπό και έχει και ο άντρας μου οπότε ξεστρωνουμε χάλια. Μπαίνω και στις γόνιμες λογικά λόγω μικρού κύκλου. Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία. Είπαμε μένω έγκυος όταν στρώνω και όταν ξεστρωνω. 

@Nandia- μου είμαι πολύ σίγουρη πως θα έχει τριπλασιαστεί η χοριακή.

Μαρία μου ήρθε ο μηνας σου!!!!!!! Και ξεστρωμα χαλιων;;;; χαμος θα γινει!!!!! σεισμός!!!!! 😆 δωστε τα όλα και το θαυματακι θα ερθει!!! στο ευχομαι ολοψυχα!!!! 🤞🤞❤️🤰🙏 (γονιμες μερες+σκ+ξεστρωμα χαλιων=σιγουρη συνταγη!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Θα πάω την Τετάρτη ξανά…ελπίζω να περάσουν σύντομα! Νομίζω όταν είμαι ξάπλα είμαι καλά…! Χθες ανυπομονούςα να σχολασω να πάω σπίτι να ξαπλώσω ούτε report έκανα ούτε τίποτα! Αν με πάρει τηλ ο μάνατζερ μου (που δε θα με πάρει) θα του πω δεν ενιωθα καλά κ θα το στείλω μετά! Να σε ρωτήσω γέμιζε κ εσένα το στόμα σου σάλιο;; 

Το πάθαινα και εγώ στις εγκυμοσύνες μου.. μιλούσα και έφτυνα 🤣🤣🤣 το άσχημο ήταν που δεν ήθελα να καταπίνω το σάλιο μου γιατί μου ερχόταν αναγούλα 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Έτσι σωστά! Κ να αγχωθείς δε. Θα καταφέρεις τίποτα!! Άντε μολις τα παρεις στειλε μας να πετάξουμε από την χαρά μας ☺️☺️☺️

Ακόμα ένα 2ωρω έμεινε για να κάνουμε πτήση 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ο αντρας μου πεταει!!!!!! καταχαρηκε ο γλυκουλης μου!!!!! κι εγω φυσικα!!!! ❤️❤️😁😁

καλα μου λεει το κλασσικο "αυτο το μηνα εχεις μεινει εγκυος!! να ξερεις...." κι εγω κλαιω απο τα γελια!!!!😂😂😂 του λεω αμα εχω μεινει εγκυος αυτο το μηνα, να ξερεις το παιδι δεν ειναι δικο σου!!! (καπου εκει μενει σεκος😆) ειναι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.🙏

Εμενα μου λέει (όταν ανακατευτώ με κατι) είδες σπορο;  που θα έβρισκες αλλού τέτοιο σπορο και εγώ η κακιά του λέω έτσι ειμουν και στους άλλους δυο και του φεύγει το χαμόγελο.. ε σκάσε μαρη τι του χαλάς το ονειρο; μπαααα αλλά δεν συνεργάζεται εύκολα η γλώσσα μου με το μυαλό μου όταν είναι θέμα ειλικρίνειας 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ σήμερα έχω ρεπό και έχει και ο άντρας μου οπότε ξεστρωνουμε χάλια. Μπαίνω και στις γόνιμες λογικά λόγω μικρού κύκλου. Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία. Είπαμε μένω έγκυος όταν στρώνω και όταν ξεστρωνω. 

@Nandia- μου είμαι πολύ σίγουρη πως θα έχει τριπλασιαστεί η χοριακή.

Ξεστρωνε ξεστρωνε εσυ 🤣🤣🤣

Μακάρι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η βίβλος της εγκυμοσύνης.. Το είχα πάρει πριν από 10 χρόνια που ήμουν έγκυος στον γιο μου τον μεγάλο!! Πολύ ωραίο είναι ❤️❤️❤️

Σημερα ο γιος μου ο μεγάλος γίνεται 10 χρόνων 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 πότε πέρασαν ρε κορίτσια;;; δεν το πιστεύω!!! Παλικαρακι έγινε!!! Περνάν τόσο γρήγορα τα χρόνια για πότε μεγαλώνουν χαμπάρι δεν παίρνουμε 

Να σου ζήσει το αγόρι σου!!!! 💖💖💖💖 γέρος και δυνατός και πάνω από όλα υγεία!!! Να τον δείτε οπως επιθυμει 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ακόμα ένα 2ωρω έμεινε για να κάνουμε πτήση 

Ναι άντε να δούμε ποτέ θα περάσει η ώρα!! Η αλήθεια σήμερα δεν περνά με τίποτε…αλλες φορες άμα δε προλαβαίνω στην δουλεια 2 λεπτά κ έρχεται το μεσημέρι! Σήμερα που στη δουλεια είμαι οκ και εκαθυστερησα κ μισή ώρα το πρωί γιατί 9:30 είχα ραντεβού δεν περνά με τίποτε η ώρα να σχολάσουμε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...