Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stemi είπε:

Ευχαριστώ!! :) Να σε ρωτήσω εσύ που είσαι παλιά τώρα... πότε θα μου πει να πάω για επόμενο υπέρηχο; για να δούμε σάκο ή/και καρδούλα;

Πρέπει να έχεις χοριακη πάνω από 2500 Γιά να δεις σάκο για αρχή. Οπότε υπολόγισε όσο έχεις τώρα περίπου αν δύο μέρες στο περίπου διπλασιασμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Ευχαριστώ!! :) Να σε ρωτήσω εσύ που είσαι παλιά τώρα... πότε θα μου πει να πάω για επόμενο υπέρηχο; για να δούμε σάκο ή/και καρδούλα;

Κλαίω με το παλιά χαχαχα 🤣🤣🤣Εγώ πήγα στις 5&3 εβδομάδες για να δω ότι είναι ενδομήτριο βασικά κ στις 6 εβδομάδες ακριβως άκουσα καρδούλα κ τώρα θα ξαναπάω στις 8&1 εβδομαδες την άλλη Τετάρτη! Ως να πάω βλέπω κ ξανά βλέπω το βίντεο με την καρδούλα 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είχα 😂😂αλλά επειδή μου είπε να μην κάνω κ ελεγα κ αν δεν είναι καλή τι θα την πάρω να της λεω;; 😂😂😂 άσε που μετά από 2 μερες φύγαμε ταξίδι! Μετά όταν επέστρεψα έκανα ένα τεστ ταινίας να δω αν γίνεται πιο έντονο από το πρώτο που είχα κάνει 😂😂😂😂

Καλά έκανες και την άκουσες!! Εγώ εδώ μέσα έμαθα για τους διπλασιασμους κτλ.. οπότε δε θα χα ποτέ σαν δεύτερη σκέψη να δω αν διπλασιαστεί.. βέβαια τώρα ξέρω, οπότε όταν μείνω έγκυος καταλαβαίνεις 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyElpida είπε:

Καλά έκανες και την άκουσες!! Εγώ εδώ μέσα έμαθα για τους διπλασιασμους κτλ.. οπότε δε θα χα ποτέ σαν δεύτερη σκέψη να δω αν διπλασιαστεί.. βέβαια τώρα ξέρω, οπότε όταν μείνω έγκυος καταλαβαίνεις 🤭

Έχει γιατρους που δε το ζητάνε καθόλου…στο εξωτερικό δεν κάνουν χοριακες! Κ βλέπεις το μωρό στις 6 εβδομαδες με την καρδούλα! Άρα όλα σχετικά κ στην κρίση του γιατρού! Βέβαια εμας μας τρώει το άγχος 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχει γιατρους που δε το ζητάνε καθόλου…στο εξωτερικό δεν κάνουν χοριακες! Κ βλέπεις το μωρό στις 6 εβδομαδες με την καρδούλα! Άρα όλα σχετικά κ στην κρίση του γιατρού! Βέβαια εμας μας τρώει το άγχος 🤣🤣

Ναι το έχω διαβάσει... νομίζω κι αυτοί στο εξωτερικό ομως είναι στο άλλο άκρο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Τελειο νουμερο!!!!!! Συγχαρητηρια!!!! Νονιζω στις 48 ωρες θελει 70% αυξηση!!!!! Τελειαααα!!!!! Ολα πανε κατ'ευχην!!!!! ❤❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Σορρυ εμπλεξα στη δουλεια... με φωναξε η διευθυντρια μεσα κ δεν τα σωναμε😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

όχι, δεν έχω τίποτα. τηρώ ευλαβικά αυτά που μου είπε η γιατρός, πίνω τα φάρμακα που μου έδωσε... και περιμένω. έχω αυξημένη θερμοκρασία για τα δεδομένα μου... 36.3, 36.4. Μετρούσα τη θερμοκρασία μου προηγουμένως στις προσπάθειες μου, από τη μασχάλη, και πριν την ωορρηξία συνήθως είχα 35.8 και μετά 36.2 και έπεφτε τη μέρα που αδιαθετούσα πάλι στα 35.8. Ε τώρα αυξήθηκε.  

Εγω εχω αναγούλες και λίγες ζαλάδες σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Εγω εχω αναγούλες και λίγες ζαλάδες σήμερα 

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα. Δηλαδή η χοριακη δεν είναι πολύ ανεπτυγμένη για να σου προκαλεί ακόμα τέτοια. Ωστόσο μπορεί να εσείς και άγχος. Ηρέμησε λίγο. Χαλάρωσε στον καναπέ..και πιες καμιά βιταμίνη. 

 

Ξέρεις η προγεστερόνη τώρα στα προκαλεί αυτά. Και εγώ που την έπαιρνα χάλια ήμουν. Μήπως της πεις να την βάζεις από κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα. Δηλαδή η χοριακη δεν είναι πολύ ανεπτυγμένη για να σου προκαλεί ακόμα τέτοια. Ωστόσο μπορεί να εσείς και άγχος. Ηρέμησε λίγο. Χαλάρωσε στον καναπέ..και πιες καμιά βιταμίνη. 

 

Ξέρεις η προγεστερόνη τώρα στα προκαλεί αυτά. Και εγώ που την έπαιρνα χάλια ήμουν. Μήπως της πεις να την βάζεις από κάτω. 

Δεν έχω τρομερή αναγούλα.. όπως ειμουν πριν μάθω ότι είμαι έγκυος είμαι κσι τωρα ...άρχισαν νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️ Να ρωτήσω κάτι ; Εσυ που εχεις δίδυμα έπαιρνες διπλάσια δοσολογία σε φυλλικό οξύ; Κοίταξα σε βιβλιογραφία αλλά δεν βρήκα τίποτα…δεν έχω δίδυμα αλλά με είχε ρωτησει μια επαγγελματία υγειας που έχει μια πελάτισσα της με δίδυμα κ ο γυναικολόγος δεν της είπε να πάρει! Και είπα θα μάθω από άλλους γυναικολόγους τι κάνουν και είπα να ρωτήσω κ εσας 

Οχι οχι δεν έπαιρνα διπλασιο επειδή είχα δυο κ στα υπόλοιπα απ ότι θυμάμαι δεν έπαιρνα διπλάσια ποσοτητα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ρε κοριτσια μου κάνει εντύπωση που σε αυτό το site μου πετάει διαφημίσεις για το χάπι της επόμενης ημέρας 🤣🤣🤣 η πιο  ακυρη διαφήμιση που θα μπορούσε να πετάξει 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Οχι οχι δεν έπαιρνα διπλασιο επειδή είχα δυο κ στα υπόλοιπα απ ότι θυμάμαι δεν έπαιρνα διπλάσια ποσοτητα .. 

Σε ευχαριστώ το έψαξα και έχει να κάνει με τα επίπεδα σιδήρου αιμοσοσφαιρινης κτλ κ ανάλογα δίνει ο γιατρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Πάντως ρε κοριτσια μου κάνει εντύπωση που σε αυτό το site μου πετάει διαφημίσεις για το χάπι της επόμενης ημέρας 🤣🤣🤣 η πιο  ακυρη διαφήμιση που θα μπορούσε να πετάξει 😂 

Εμένα μου βγάζει για κρυοσυντηρηση αλλά δεν είναι άκυρη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Επιτελους Παρασκευή!!! Πως είστε; Εγώ μάλλον έχω δυσκοιλιότητα 🤨🤨 χθες είχα ένα τυμπανισμό κ τώρα έχω αλλά ως το βράδυ νομίζω θα χειροτερέψει αν δεν πάω τουαλέτα!! Πήρα κάτι ελπίζω να με πιάσει…! Χθες με πέθανε το στομάχι μου ενώ ήμουν καλά…δεν πήγαινε τίποτα κάτω δεν ξέρω νομίζω η μπανάνα με πείραξε κ μετά ότι κ να έτρωγα γινόταν χειρότερο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Επιτελους Παρασκευή!!! Πως είστε; Εγώ μάλλον έχω δυσκοιλιότητα 🤨🤨 χθες είχα ένα τυμπανισμό κ τώρα έχω αλλά ως το βράδυ νομίζω θα χειροτερέψει αν δεν πάω τουαλέτα!! Πήρα κάτι ελπίζω να με πιάσει…! Χθες με πέθανε το στομάχι μου ενώ ήμουν καλά…δεν πήγαινε τίποτα κάτω δεν ξέρω νομίζω η μπανάνα με πείραξε κ μετά ότι κ να έτρωγα γινόταν χειρότερο…

Καλημέρα.. λένε ότι στην εγκυμοσύνη σε πιάνει δυσκοιλιοτητα αλλά εγώ μια χαρά ειμουν μην πω είχα σχεδόν ευκοιλιοτητα αλλά εγώ δεν πιάνομαι για παράδειγμα.. ειμαι ανάποδη εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. πήγα και έδωσα αίμα για την επανάληψη της χοριακης .. θα βγουν κατά τις 3ς τα αποτελέσματα γιατί μόνο Λευκωσία έχουν εργαστήριο και από το χωριό τα δείγματα φεύγουν η ώρα 11.. αρα υπομονή μέχρι τις 3ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. λένε ότι στην εγκυμοσύνη σε πιάνει δυσκοιλιοτητα αλλά εγώ μια χαρά ειμουν μην πω είχα σχεδόν ευκοιλιοτητα αλλά εγώ δεν πιάνομαι για παράδειγμα.. ειμαι ανάποδη εγω

Στην αρχή είχα ευκοιλιοτητα τώρα έχω δυσκοιλιότητα 🤨🤨🤨 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. πήγα και έδωσα αίμα για την επανάληψη της χοριακης .. θα βγουν κατά τις 3ς τα αποτελέσματα γιατί μόνο Λευκωσία έχουν εργαστήριο και από το χωριό τα δείγματα φεύγουν η ώρα 11.. αρα υπομονή μέχρι τις 3ς

Άντε περιμένουμε τα αποτελέσματα πηγές στο NIPD? Ως τις 3 είναι πολύ αργά μακάρι να στα βγάλουν πιο νωρις; Εγώ πήγα σε ένα καινούργιο π άνοιξε αλλά όλα τα επεξεργάζονται εκεί δεν τα στέλνουν σε άλλη πόλη…κ τα είχα έτοιμα ως τις 10-11 νομίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Επιτελους Παρασκευή!!! Πως είστε; Εγώ μάλλον έχω δυσκοιλιότητα 🤨🤨 χθες είχα ένα τυμπανισμό κ τώρα έχω αλλά ως το βράδυ νομίζω θα χειροτερέψει αν δεν πάω τουαλέτα!! Πήρα κάτι ελπίζω να με πιάσει…! Χθες με πέθανε το στομάχι μου ενώ ήμουν καλά…δεν πήγαινε τίποτα κάτω δεν ξέρω νομίζω η μπανάνα με πείραξε κ μετά ότι κ να έτρωγα γινόταν χειρότερο…

Καλημέρα! Έχω κι εγώ δυσκοιλιότητα, το παλεύω με φρούτα και σαλάτες που τις πλένω πολύ καλά! 

@Nandia- μια χαρά θα είναι και η δική σου χοριακή! Να ξέρεις ότι ανυπομομονώ κι εγώ μαζί σου! 

Διαβάζω συνέχεια πράγματα στο ιντερνετ και με αγχώνουν... θα το κόψω! Αντί να διαβάζω για το μεταπτυχιακό μου που πρέπει να το τελειώσω τώρα επιτέλους, διαβάζω τα πάντα για την εγκυμοσύνη, λες και δεν τα διάβαζα τόσο καιρό που προσπαθούσαμε :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️❤️ Να εχετε μια ομορφη Παρασκευη!!!!!!

@Nandia- μου ανυπομονουμε μαζι σου για το αποτελεσμα!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι υπερδιπλασια η χοριακη!!!! ελπιζω να ξεκουραζεσαι στο σπιτι!! απο καφε πως εισαι σμρ;;

@Raf123 μου καλημερα!!!! υπομονη κοριτσι μου!! Αυτα που παιρνει΅για τη δυσκοιλιοτητα ειναι φυτικα::

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

Καλημέρα! Έχω κι εγώ δυσκοιλιότητα, το παλεύω με φρούτα και σαλάτες που τις πλένω πολύ καλά! 

@Nandia- μια χαρά θα είναι και η δική σου χοριακή! Να ξέρεις ότι ανυπομομονώ κι εγώ μαζί σου! 

Διαβάζω συνέχεια πράγματα στο ιντερνετ και με αγχώνουν... θα το κόψω! Αντί να διαβάζω για το μεταπτυχιακό μου που πρέπει να το τελειώσω τώρα επιτέλους, διαβάζω τα πάντα για την εγκυμοσύνη, λες και δεν τα διάβαζα τόσο καιρό που προσπαθούσαμε :P

 

Δεν μπορώ να τρώω φρούτα τα αηδιάζω ενώ έτρωγα τουλάχιστον 2 την ημέρα, το μόνο που ήθελα να τρώω είναι μπανάνα κ μήλο, τώρα νομίζω η μπανάνα με πείραζει…το ίδιο έπαθα με τα λαχανικά ενώ έτρωγα συνέχεια σαλάτες δεν θέλω να τις δω μπροστά μου μόνο αγγούρι κ ντομάτα κ χθες δεν ήθελα ούτε το αγγούρι…το πρόβλημα είναι ότι δεν πινω ούτε πολύ νερό γιατί το στόμα μου είναι γεμάτο σάλιο κ το στομάχι μου το νιώθω συνέχεια να έχει νερό…κ όταν πινω νερό νομίζω περισσότερο με πονάει το στομάχι! Ουφ ελπίζω να περάσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν μπορώ να τρώω φρούτα τα αηδιάζω ενώ έτρωγα τουλάχιστον 2 την ημέρα, το μόνο που ήθελα να τρώω είναι μπανάνα κ μήλο, τώρα νομίζω η μπανάνα με πείραζει…το ίδιο έπαθα με τα λαχανικά ενώ έτρωγα συνέχεια σαλάτες δεν θέλω να τις δω μπροστά μου μόνο αγγούρι κ ντομάτα κ χθες δεν ήθελα ούτε το αγγούρι…το πρόβλημα είναι ότι δεν πινω ούτε πολύ νερό γιατί το στόμα μου είναι γεμάτο σάλιο κ το στομάχι μου το νιώθω συνέχεια να έχει νερό…κ όταν πινω νερό νομίζω περισσότερο με πονάει το στομάχι! Ουφ ελπίζω να περάσει! 

Πότε είναι να ξανά πας στον γιατρό; 

Πωωω ξεκίνησαν και εσένα τα θέματα με το στομάχι. Άσε είναι δυσκολο πράγμα. Θυμάμαι πόσο χάλια πέρασα το πρώτο τρίμηνο.και τώρα δεν έχει φτιάξει τελείως αλλά τουλάχιστον είμαι καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Στην αρχή είχα ευκοιλιοτητα τώρα έχω δυσκοιλιότητα 🤨🤨🤨 

 

Άντε περιμένουμε τα αποτελέσματα πηγές στο NIPD? Ως τις 3 είναι πολύ αργά μακάρι να στα βγάλουν πιο νωρις; Εγώ πήγα σε ένα καινούργιο π άνοιξε αλλά όλα τα επεξεργάζονται εκεί δεν τα στέλνουν σε άλλη πόλη…κ τα είχα έτοιμα ως τις 10-11 νομίζω 

Ναι στην NIPD πήγα.. μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένη.. και στο άλλο χημείο να πάω πάλι Λάρνακα θα τα στείλει αρα πάλι αργά θα τα πάρω τα αποτελέσματα.. θα μου την βάλει επείγον την εξέταση για να βγει πριν της 3ς .. δεν το σκέφτομαι για να μην αγχώνομαι..έτσι και αλλιώς δεν αλλάζει κάτι αν αγχωθω

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

Καλημέρα! Έχω κι εγώ δυσκοιλιότητα, το παλεύω με φρούτα και σαλάτες που τις πλένω πολύ καλά! 

@Nandia- μια χαρά θα είναι και η δική σου χοριακή! Να ξέρεις ότι ανυπομομονώ κι εγώ μαζί σου! 

Διαβάζω συνέχεια πράγματα στο ιντερνετ και με αγχώνουν... θα το κόψω! Αντί να διαβάζω για το μεταπτυχιακό μου που πρέπει να το τελειώσω τώρα επιτέλους, διαβάζω τα πάντα για την εγκυμοσύνη, λες και δεν τα διάβαζα τόσο καιρό που προσπαθούσαμε :P

 

Αν θες την συμβουλή μου σαν ήδη 2 φορές μητέρα μην διαβάζεις τίποτα μην ακούς ιστορίες από καμιά πως πέρασε την εγκυμοσύνη της εκτός αν ήταν καλή εγκυμοσύνη..δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για κάτι που το πιο πιθανόν δεν θα το περάσεις καν.. απόλαυσε την διαδρομή με ηρεμία και θετική σκέψη 

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️❤️ Να εχετε μια ομορφη Παρασκευη!!!!!!

@Nandia- μου ανυπομονουμε μαζι σου για το αποτελεσμα!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι υπερδιπλασια η χοριακη!!!! ελπιζω να ξεκουραζεσαι στο σπιτι!! απο καφε πως εισαι σμρ;;

@Raf123 μου καλημερα!!!! υπομονη κοριτσι μου!! Αυτα που παιρνει΅για τη δυσκοιλιοτητα ειναι φυτικα::

Όντως ξάπλα είμαι..  πήρα τα παιδιά σχολείο..πήγα στο χημείο και τώρα ξάπλα.. τα καφέ είναι λιγότερα σήμερα ευτυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️❤️ Να εχετε μια ομορφη Παρασκευη!!!!!!

@Nandia- μου ανυπομονουμε μαζι σου για το αποτελεσμα!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι υπερδιπλασια η χοριακη!!!! ελπιζω να ξεκουραζεσαι στο σπιτι!! απο καφε πως εισαι σμρ;;

@Raf123 μου καλημερα!!!! υπομονη κοριτσι μου!! Αυτα που παιρνει΅για τη δυσκοιλιοτητα ειναι φυτικα::

Ναι είναι φυτικά είναι της εταιρίας μου κ κάνουν για εγκυμοσύνη! Είναι μόνο φυτικές ίνες! Πήρα κ προβιοτικό αλλά θα χρειάζεται λίγο να δράσουν είναι τα πιο ήπια θέλουν σίγουρα 10 ώρες…απλά πρέπει να πιεις και νερό πολύ κ εγώ δεν μπορώ περισσότερο με ανακατεύει !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι στην NIPD πήγα.. μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένη.. και στο άλλο χημείο να πάω πάλι Λάρνακα θα τα στείλει αρα πάλι αργά θα τα πάρω τα αποτελέσματα.. θα μου την βάλει επείγον την εξέταση για να βγει πριν της 3ς .. δεν το σκέφτομαι για να μην αγχώνομαι..έτσι και αλλιώς δεν αλλάζει κάτι αν αγχωθω

 

Αν θες την συμβουλή μου σαν ήδη 2 φορές μητέρα μην διαβάζεις τίποτα μην ακούς ιστορίες από καμιά πως πέρασε την εγκυμοσύνη της εκτός αν ήταν καλή εγκυμοσύνη..δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για κάτι που το πιο πιθανόν δεν θα το περάσεις καν.. απόλαυσε την διαδρομή με ηρεμία και θετική σκέψη 

 

Όντως ξάπλα είμαι..  πήρα τα παιδιά σχολείο..πήγα στο χημείο και τώρα ξάπλα.. τα καφέ είναι λιγότερα σήμερα ευτυχως

μπραβο το κοριτσι μου!!!! 😀😀 ετσι σε θελω καλο κοριτσι!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια εστειλα χθες τ πρωί τα αποτελεσματα στον ουρολογο και μου απαντησε οτι θα με καλεσει βραδυ Δευτέρας γτ εκεί έχει το φάκελο του άντρα μου! (τον επισκεφθηκαμε στο ιατρειο του στο Κολωνακι και εκει δεχεται μονο Δευτέρες)

γενικα το βραδυ που ξαναειδαμε τα αποτελεσματα, τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!!!!🎉 εχει 200εκ σπερματοζωαρια!!! δλδ ουτε ο σουπερμαν (που τον ελεγε ετσι ο ειδικος υπογονιμοτητας 🤣) ο κατακερματισμος μας προβληματιζει λιγο που ειναι διπλα στο "κακο" όριο. να δουμε τι θα μας πει τη δευτερα. ισως παρει καποια θεραπεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...