Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. νεότερο ιατρικό ανακοινωθέν.. για πλησιαστε.. δεν μπορώ να φωνάζω αναστατώνεται το νινί

Λοιπόν ξυπνάω το πρωί (χάραμα βασικα) πάω τουαλέτα κλασικά και βλέπω μια σταγόνα έντονο καφέ..  oh shit λέω..  ευτυχώς δεν είχα τπτ αλλο.. λίγα πονακια ανά φάσεις και συνέχεια τουαλέτα.. θα κάτσω εκεί μου φαίνεται μην πηγαινοερχομαι.. μέχρι στιγμής όλα τα υπόλοιπα καλσ.. αναγούλες σταθερές..

Μπαίνω εδώ να σας διαβάσω και ευτυχώς βλέπω να μου γράφει η @Tokyo ότι λόγο ένεσης μπορεί να έχω περισσότερο αίμα.. οκ αίμα δεν έχω εκτός από τις σταγόνες καφέ ανά φάσεις

Θα σηκωθώ σιγα σιγα να πάρω τα παιδιά σχολείο και μετά ξάπλα..  η αγία ειρήνη βοηθηθεί μου..

Επανέρχομαι όταν αράξω στον καναπέ.. φιλουθκια 

Καλημερααα 

 

τα πονακια είναι φυσιολογικά τα είχα κ εγώ! Τώρα δεν έχω τίποτα! Χθες ήμουν καλύτερα κ με το στομάχι μου!! Δεν ξέρω μακάρι όλα να είναι καλά εκεί μέσα! Εσυ μην αγχώνεσαι ξεκουρασου κ οπως λένε κ τα κορίτσια ισως να είναι από τις ενέσεις κ την ασπιρίνη! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!! 
 

εγώ έχω ένα τεράστιο στήθος πάντα είχα μικρό σε λίγο δε θα με χωράνε τα σουτιέν 😂😂😂 το Α ήταν μικρό το Β φαντάσου ήταν λίγο μεγάλο τώρα θα βγαίνουν έξω από το σουτιέν χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα 

 

τα πονακια είναι φυσιολογικά τα είχα κ εγώ! Τώρα δεν έχω τίποτα! Χθες ήμουν καλύτερα κ με το στομάχι μου!! Δεν ξέρω μακάρι όλα να είναι καλά εκεί μέσα! Εσυ μην αγχώνεσαι ξεκουρασου κ οπως λένε κ τα κορίτσια ισως να είναι από τις ενέσεις κ την ασπιρίνη! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!! 
 

εγώ έχω ένα τεράστιο στήθος πάντα είχα μικρό σε λίγο δε θα με χωράνε τα σουτιέν 😂😂😂 το Α ήταν μικρό το Β φαντάσου ήταν λίγο μεγάλο τώρα θα βγαίνουν έξω από το σουτιέν χαχαχα

Σαν τα δικά μου 🤣🤣🤣 ο πρώην έλεγε είναι αυγά τηγανητά..πως δεν του έλεγα και εγώ και σένα μπαμια απορώ (οκ δεν ήταν αλλά έτσι για το μπιμπ) 

Βασικά είμαι ξάπλα στον καναπέ.. είχα αρκετά καφέ το πρωί που σηκώθηκα αλλά τωρα τίποτα..  ειπσ και στον μεγάλο ότι είμαι έγκυος αλλά έχω θεματακι και του εξήγησα ότι δεν πρέπει να κουράζομαι και να σηκώνω βάρος και νσ ευχόμαστε να πάει καλά..  του το είπα για να με βοηθάει και να καταλάβει γιατί τον έβαλα να κατεβάσει αυτός την βαλίτσα του μικρού στο σχολείο.. είναι καλό παιδάκι ευτυχως και πριν του πω την αλήθεια και με είδε που ειμουν κάπως αμέσως με βοηθούσε και έτσι είπα καλύτερα να ξέρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σαν τα δικά μου 🤣🤣🤣 ο πρώην έλεγε είναι αυγά τηγανητά..πως δεν του έλεγα και εγώ και σένα μπαμια απορώ (οκ δεν ήταν αλλά έτσι για το μπιμπ) 

Βασικά είμαι ξάπλα στον καναπέ.. είχα αρκετά καφέ το πρωί που σηκώθηκα αλλά τωρα τίποτα..  ειπσ και στον μεγάλο ότι είμαι έγκυος αλλά έχω θεματακι και του εξήγησα ότι δεν πρέπει να κουράζομαι και να σηκώνω βάρος και νσ ευχόμαστε να πάει καλά..  του το είπα για να με βοηθάει και να καταλάβει γιατί τον έβαλα να κατεβάσει αυτός την βαλίτσα του μικρού στο σχολείο.. είναι καλό παιδάκι ευτυχως και πριν του πω την αλήθεια και με είδε που ειμουν κάπως αμέσως με βοηθούσε και έτσι είπα καλύτερα να ξέρει 

Με το καλό κ σ σένα κορίτσι μου!!! Πολλά ευχαριστα νέα για όλες! Χαίρομαι που σας διαβάζω! Ξεκουραση φυσικά όπως είπες!!!! 😊😚 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό κ σ σένα κορίτσι μου!!! Πολλά ευχαριστα νέα για όλες! Χαίρομαι που σας διαβάζω! Ξεκουραση φυσικά όπως είπες!!!! 😊😚 

Σε ευχαριστώ πολύ!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα 

 

τα πονακια είναι φυσιολογικά τα είχα κ εγώ! Τώρα δεν έχω τίποτα! Χθες ήμουν καλύτερα κ με το στομάχι μου!! Δεν ξέρω μακάρι όλα να είναι καλά εκεί μέσα! Εσυ μην αγχώνεσαι ξεκουρασου κ οπως λένε κ τα κορίτσια ισως να είναι από τις ενέσεις κ την ασπιρίνη! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!! 
 

εγώ έχω ένα τεράστιο στήθος πάντα είχα μικρό σε λίγο δε θα με χωράνε τα σουτιέν 😂😂😂 το Α ήταν μικρό το Β φαντάσου ήταν λίγο μεγάλο τώρα θα βγαίνουν έξω από το σουτιέν χαχαχα

Με το καλό με το καλό!!!! Σας διαβάζω αλλά για να απαντήσω πρεπει να κλείσω ραντεβού 🤣🤣🤣όλη μέρα τρέχω πισω απ τις δίδυμες 🥰. Με το καλό μ γερά μωράκια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σαν τα δικά μου 🤣🤣🤣 ο πρώην έλεγε είναι αυγά τηγανητά..πως δεν του έλεγα και εγώ και σένα μπαμια απορώ (οκ δεν ήταν αλλά έτσι για το μπιμπ) 

Βασικά είμαι ξάπλα στον καναπέ.. είχα αρκετά καφέ το πρωί που σηκώθηκα αλλά τωρα τίποτα..  ειπσ και στον μεγάλο ότι είμαι έγκυος αλλά έχω θεματακι και του εξήγησα ότι δεν πρέπει να κουράζομαι και να σηκώνω βάρος και νσ ευχόμαστε να πάει καλά..  του το είπα για να με βοηθάει και να καταλάβει γιατί τον έβαλα να κατεβάσει αυτός την βαλίτσα του μικρού στο σχολείο.. είναι καλό παιδάκι ευτυχως και πριν του πω την αλήθεια και με είδε που ειμουν κάπως αμέσως με βοηθούσε και έτσι είπα καλύτερα να ξέρει 

Μια χαρά καλά εκαμες κ το είπες για να σε βοηθά! Εχαρηκε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτισα! 

Αυτό το μήνα είμαι πολύ ευχαριστημένη με τις επαφές μου. Είχαμε 11η,16η και 19η μέρα. Την 16η είχα τέλεια υγρακια και πολύ καυ διάθεση! Ελπίζω κάτι να πέτυχα! 

@Nandia-κάνε ότι χρειάζεται για να πιάσει γερά το εμβρυακι. Κοινώς κάτσε στα αυγά σου! Και θα ανταμειφθείς!

@Ευάγγελοςτπου είσαι κοριτσι μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κοριτισα! 

Αυτό το μήνα είμαι πολύ ευχαριστημένη με τις επαφές μου. Είχαμε 11η,16η και 19η μέρα. Την 16η είχα τέλεια υγρακια και πολύ καυ διάθεση! Ελπίζω κάτι να πέτυχα! 

@Nandia-κάνε ότι χρειάζεται για να πιάσει γερά το εμβρυακι. Κοινώς κάτσε στα αυγά σου! Και θα ανταμειφθείς!

@Ευάγγελοςτπου είσαι κοριτσι μου;; 

Τέλειαααα ❤️❤️❤️ αντε κορίτσι μου καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό με το καλό!!!! Σας διαβάζω αλλά για να απαντήσω πρεπει να κλείσω ραντεβού 🤣🤣🤣όλη μέρα τρέχω πισω απ τις δίδυμες 🥰. Με το καλό μ γερά μωράκια! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️ Να ρωτήσω κάτι ; Εσυ που εχεις δίδυμα έπαιρνες διπλάσια δοσολογία σε φυλλικό οξύ; Κοίταξα σε βιβλιογραφία αλλά δεν βρήκα τίποτα…δεν έχω δίδυμα αλλά με είχε ρωτησει μια επαγγελματία υγειας που έχει μια πελάτισσα της με δίδυμα κ ο γυναικολόγος δεν της είπε να πάρει! Και είπα θα μάθω από άλλους γυναικολόγους τι κάνουν και είπα να ρωτήσω κ εσας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κοριτισα! 

Αυτό το μήνα είμαι πολύ ευχαριστημένη με τις επαφές μου. Είχαμε 11η,16η και 19η μέρα. Την 16η είχα τέλεια υγρακια και πολύ καυ διάθεση! Ελπίζω κάτι να πέτυχα! 

@Nandia-κάνε ότι χρειάζεται για να πιάσει γερά το εμβρυακι. Κοινώς κάτσε στα αυγά σου! Και θα ανταμειφθείς!

@Ευάγγελοςτπου είσαι κοριτσι μου;; 

Καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️

@Nandia-μου διαβασα τα νεα σου και μου φαινονται μια χαρα!!!! συνεχισε την ξεκουραση και η Αγια Ειρηνη θα ειναι μαζί σου!!!!! καλα εκανες και ειπες στο μεγαλο σου τα νεα ωστε να σε βοηθαει και να μην "αντιδραει" αν κανει 2 δουλιτσες παραπανω...

@Raf123μου αναφορικα με το γαμο και πως τον ονειρευτηκες, νομιζω οτι θα εχει αλλη ομορφια γτ το μεγαλυτερο και πιο ουσιαστικο ονειρο σου εχει γινει πραγματικοτητα και εισαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!! μακαρι να ερχοταν κι εμενα αυτο το θετικο κι ας αλλαζανε ολα... Μπορει να μην γινουν τα πραγματα οπως τα φανταστηκες αλλα θα εχουν άλλη ομορφια!!!!😍😍😍

@misofeggaro τελειες οι επαφες σου!!!!! κι εμεις ειχαμε επαφες 12η, 13η και 15η ημερα του κυκλου!! προσευχομαι στην Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να γινει κατι... εστω μια εμφυτευση που δεν εχει γινει ποτε μεχρι τωρα...🙁🙏🙏🙏🙏 Η τουλαχιστον να μου δωσει δυναμη για τις επομενες απογοητευσεις... Δυσκολο συναισθημα...

Κοριτσια μου σημερα ανοιξα τα ματια μου (πριν χτυπησει το ξυπνητηρι...) και σκεφτηκα "ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!!! θα παρουμε αποτελεσματα απο το Λυμπεροπουλο!!!!!" αχ ποσο αγχος! αντε να τα παρουμε να δουμε τι γινεται.... Εννοειται οτι ηδη μπηκα αλλα δεν εχει αναρτηθει τπτ.. ειπαν στις 14.00 στον αντρα μου αλλα την προηγουμενη φορα γυρω στις 12 τα ειχαν αναρτησει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι Τόνια μου, 6 Αυγούστου βρήκαμε τελικά!! Δεν είχε άλλη! Και να σου πω την αλήθεια σήμερα με έχει πάρει λίγο από κάτω, γιατί 

Από τη μία δε θέλω να το αλλάξω πάλι γιατί όπως λέει κ η @Raf123 άμα δε γίνει όταν είναι να γίνει, μετά όλο κάτι τυχαίνει κ το αλλάζεις κ κουράστηκα να το αλλάζουμε κ να ψάχνουμε ημερομηνίες συνέχεια…αλλά δεν είναι κ αυτό που ονειρευόμουν…οκ είναι ωραία που θα’ναι καλοκαιρινός γάμος, αλλά αρχικά είχαμε κλείσει για 200 άτομα, άντε 180, κ τώρα αν το κάνουμε με λιγότερα άτομα μας είπε ότι θα αλλάξει η τιμή άρα δεν έχει νόημα, αλλά πού θα βρούμε 180 άτομα τον Αύγουστο που θα λείπουν όλοι;….επίσης θυμόμουν σήμερα ότι στην αρχή είχαμε κλείσει 28 Αυγούστου(που το 28 είναι κ σημαδιακός αριθμός για μας), κ σκέφτομαι μήπως του άρεσε κ γι’αυτό του άντρα μου κ ήθελε τότε, αλλά μετά το αλλάξαμε κ τώρα δεν τη βρίσκω αυτή την ημερομηνία…κ με έχει πάρει λίγο από κάτω τελοσπάντων..☹️☹️ Κ να πάμε αλλού(αν βρούμε) δε ξέρω..έχουμε δώσει προκαταβολή εκεί είναι κρίμα να τη χάσουμε

Άσε έχω στεναχωρηθεί λίγο ☹️☹️☹️

Εσύ πώς πας με τις ετοιμασίες;

Γλυκια μανουλα τι κανεις;;;; Μη απογοητευεσαι... με στεναχωρεις.... ακομη και στις 6 Αυγουστου, οσοι σας αγαπουν και θελουν να ειναι στο γαμο σας θα ερθουν!!!!! κι αν ειστε λιγοτεροι δεν πειραζει... λιγοι και καλοι!! κι ας αυξηθει λιγο η τιμη... εσεις δεν θα το κανετε για "οικονομια" το να ερθουν λιγοτερα ατομα αλλα λόγω καλοκαιρινων αδειων...

Να σε ρωτησω κατι, ηξερα οτι το πρωτο 15ημερο του Αυγουστου δεν γίνονται γάμοι λόγω της κοιμησεως της Θεοτοκου.. σε εμας τλχ δεν γινονται ποτε.. εσας πως και σας το επιτρεπουν;;

Οι ετοιμασιες οι δικες μας τωρα ξεκινανε!! ηρθαν χθες οι γονεις μου και θα παμε σμρ με τη μαμα να δει για φορεμα.. αυριο και μεθαυριο εχω κλεισει προβες νυφικων κι ελπιζω να μου αρεσει καποιο! δεν θελω να χαωθω σε πολλες προβες και να χασω τη μπαλα!😂 το αλλο σκ θα παμε και για μπομπονιερες-προσκλητηρια. αυτη η κοπελα εχει και στεφανα-δισκοποτηρα οποτε θα ριξω μια ματια!😊

σημερα θα καλεσω και τον φωτογραφο που θελουμε να δουμε αν ειναι διαθεσιμος και να τον κλεισουμε! ενα ενα θα τα συντονισουμε ολα!!!😍❤️👰🤵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️

@Nandia-μου διαβασα τα νεα σου και μου φαινονται μια χαρα!!!! συνεχισε την ξεκουραση και η Αγια Ειρηνη θα ειναι μαζί σου!!!!! καλα εκανες και ειπες στο μεγαλο σου τα νεα ωστε να σε βοηθαει και να μην "αντιδραει" αν κανει 2 δουλιτσες παραπανω...

@Raf123μου αναφορικα με το γαμο και πως τον ονειρευτηκες, νομιζω οτι θα εχει αλλη ομορφια γτ το μεγαλυτερο και πιο ουσιαστικο ονειρο σου εχει γινει πραγματικοτητα και εισαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!! μακαρι να ερχοταν κι εμενα αυτο το θετικο κι ας αλλαζανε ολα... Μπορει να μην γινουν τα πραγματα οπως τα φανταστηκες αλλα θα εχουν άλλη ομορφια!!!!😍😍😍

@misofeggaro τελειες οι επαφες σου!!!!! κι εμεις ειχαμε επαφες 12η, 13η και 15η ημερα του κυκλου!! προσευχομαι στην Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να γινει κατι... εστω μια εμφυτευση που δεν εχει γινει ποτε μεχρι τωρα...🙁🙏🙏🙏🙏 Η τουλαχιστον να μου δωσει δυναμη για τις επομενες απογοητευσεις... Δυσκολο συναισθημα...

Κοριτσια μου σημερα ανοιξα τα ματια μου (πριν χτυπησει το ξυπνητηρι...) και σκεφτηκα "ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!!! θα παρουμε αποτελεσματα απο το Λυμπεροπουλο!!!!!" αχ ποσο αγχος! αντε να τα παρουμε να δουμε τι γινεται.... Εννοειται οτι ηδη μπηκα αλλα δεν εχει αναρτηθει τπτ.. ειπαν στις 14.00 στον αντρα μου αλλα την προηγουμενη φορα γυρω στις 12 τα ειχαν αναρτησει....

Αααα πολύ καλές οι επαφές σου. Με ωορρηξια 14 η ;;;

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία για τα αποτελέσματα σήμερα. Μακάρι να πάνε όλα καλά.😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️

@Nandia-μου διαβασα τα νεα σου και μου φαινονται μια χαρα!!!! συνεχισε την ξεκουραση και η Αγια Ειρηνη θα ειναι μαζί σου!!!!! καλα εκανες και ειπες στο μεγαλο σου τα νεα ωστε να σε βοηθαει και να μην "αντιδραει" αν κανει 2 δουλιτσες παραπανω...

@Raf123μου αναφορικα με το γαμο και πως τον ονειρευτηκες, νομιζω οτι θα εχει αλλη ομορφια γτ το μεγαλυτερο και πιο ουσιαστικο ονειρο σου εχει γινει πραγματικοτητα και εισαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!! μακαρι να ερχοταν κι εμενα αυτο το θετικο κι ας αλλαζανε ολα... Μπορει να μην γινουν τα πραγματα οπως τα φανταστηκες αλλα θα εχουν άλλη ομορφια!!!!😍😍😍

@misofeggaro τελειες οι επαφες σου!!!!! κι εμεις ειχαμε επαφες 12η, 13η και 15η ημερα του κυκλου!! προσευχομαι στην Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να γινει κατι... εστω μια εμφυτευση που δεν εχει γινει ποτε μεχρι τωρα...🙁🙏🙏🙏🙏 Η τουλαχιστον να μου δωσει δυναμη για τις επομενες απογοητευσεις... Δυσκολο συναισθημα...

Κοριτσια μου σημερα ανοιξα τα ματια μου (πριν χτυπησει το ξυπνητηρι...) και σκεφτηκα "ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!!! θα παρουμε αποτελεσματα απο το Λυμπεροπουλο!!!!!" αχ ποσο αγχος! αντε να τα παρουμε να δουμε τι γινεται.... Εννοειται οτι ηδη μπηκα αλλα δεν εχει αναρτηθει τπτ.. ειπαν στις 14.00 στον αντρα μου αλλα την προηγουμενη φορα γυρω στις 12 τα ειχαν αναρτησει....

Εχεις απόλυτο δίκιο!! ❤️❤️❤️ 
 

Ευχομαι τα αποτελέσματα σας να είναι ΤΕΛΕΙΑ !! Περιμένουμε κ εμεις με αγωνία!!! ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γλυκια μανουλα τι κανεις;;;; Μη απογοητευεσαι... με στεναχωρεις.... ακομη και στις 6 Αυγουστου, οσοι σας αγαπουν και θελουν να ειναι στο γαμο σας θα ερθουν!!!!! κι αν ειστε λιγοτεροι δεν πειραζει... λιγοι και καλοι!! κι ας αυξηθει λιγο η τιμη... εσεις δεν θα το κανετε για "οικονομια" το να ερθουν λιγοτερα ατομα αλλα λόγω καλοκαιρινων αδειων...

Να σε ρωτησω κατι, ηξερα οτι το πρωτο 15ημερο του Αυγουστου δεν γίνονται γάμοι λόγω της κοιμησεως της Θεοτοκου.. σε εμας τλχ δεν γινονται ποτε.. εσας πως και σας το επιτρεπουν;;

Οι ετοιμασιες οι δικες μας τωρα ξεκινανε!! ηρθαν χθες οι γονεις μου και θα παμε σμρ με τη μαμα να δει για φορεμα.. αυριο και μεθαυριο εχω κλεισει προβες νυφικων κι ελπιζω να μου αρεσει καποιο! δεν θελω να χαωθω σε πολλες προβες και να χασω τη μπαλα!😂 το αλλο σκ θα παμε και για μπομπονιερες-προσκλητηρια. αυτη η κοπελα εχει και στεφανα-δισκοποτηρα οποτε θα ριξω μια ματια!😊

σημερα θα καλεσω και τον φωτογραφο που θελουμε να δουμε αν ειναι διαθεσιμος και να τον κλεισουμε! ενα ενα θα τα συντονισουμε ολα!!!😍❤️👰🤵

Και εμας στην Κύπρο δεν κάνουν γάμους σε περίοδο νηστείας! Αλλά λόγο κοβιντ που ακυρώθηκαν πολλοί γάμοι έδωσαν άδεια να γίνονται! Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα τα σταμάτησαν εκτός αν τους αρέσει των παπάδων που θα πληρώνονται και ξεχάσουν κ νηστείες κ τα πάντα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αααα πολύ καλές οι επαφές σου. Με ωορρηξια 14 η ;;;

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία για τα αποτελέσματα σήμερα. Μακάρι να πάνε όλα καλά.😍

Ευχαριστω γλυκια μου εγκυουλα!!!!!! ❤️😍😍 με το που τα παρω θα σας τα δειξω να μου πειτε γτ απο την ταραχη μου δε βλεπω μπροστα μου!!!! 😂😂

οι επαφες πολυ καλες ναι!!! και μαλιστα πριν την πρωτη επαφη ειχε παει ο αντρας μου στο Λυμπεροπουλο την πεμπτη και πσ δεν ειχαμε επαφες... δεν προλαβαμε καν!!!😅

Μακαρι η Αγια Ειρήνη να κάνει το θαυμα της και σ εμας!!!!🙏🙏🙏🙏 Αυτη ξερει ποτε ειναι η σωστη στιγμη να ερθει!!!

Εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;; το νινακι κλωτσαει;;;🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις απόλυτο δίκιο!! ❤️❤️❤️ 
 

Ευχομαι τα αποτελέσματα σας να είναι ΤΕΛΕΙΑ !! Περιμένουμε κ εμεις με αγωνία!!! ☺️☺️☺️

Σ ευχαριστω ραφαελα μου για τη θετικη σου ενεργεια και τη στηριξη !!!!!!!! ❤️❤️ κατι μ εχει πιασει κι εχω αγχωθει πολυ!! μακαρι να ειναι ολα καλα!!!🙏

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμας στην Κύπρο δεν κάνουν γάμους σε περίοδο νηστείας! Αλλά λόγο κοβιντ που ακυρώθηκαν πολλοί γάμοι έδωσαν άδεια να γίνονται! Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα τα σταμάτησαν εκτός αν τους αρέσει των παπάδων που θα πληρώνονται και ξεχάσουν κ νηστείες κ τα πάντα 😂😂😂

χαχαχαχα!!!! ξεκαθαρα θα γλυκαθουν απ το χρημα..... τοσο φιλοχρηματοι ειναι!! (οχι ολοι.. για να μην το γενικευω.. αλλα οι περισσοτεροι!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω γλυκια μου εγκυουλα!!!!!! ❤️😍😍 με το που τα παρω θα σας τα δειξω να μου πειτε γτ απο την ταραχη μου δε βλεπω μπροστα μου!!!! 😂😂

οι επαφες πολυ καλες ναι!!! και μαλιστα πριν την πρωτη επαφη ειχε παει ο αντρας μου στο Λυμπεροπουλο την πεμπτη και πσ δεν ειχαμε επαφες... δεν προλαβαμε καν!!!😅

Μακαρι η Αγια Ειρήνη να κάνει το θαυμα της και σ εμας!!!!🙏🙏🙏🙏 Αυτη ξερει ποτε ειναι η σωστη στιγμη να ερθει!!!

Εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;; το νινακι κλωτσαει;;;🤰❤️

Εγώ είμαι καλά..το στομάχι μου με ταλαιπωρεί από την αρχή. Ακόμα παίρνω χάπι. Αλλά τουλάχιστον με το χάπι είμαι καλά. ❤️ 

Το νινακι μου ναι κλωτσαει δειλά δειλά.🤗 Κινείται και καταλαβαίνω την κίνηση χαμηλά και ανά διαστήματα κλωτσαει. Το καταλαβαίνει πλέον και ο άντρας μου αν βάλει το χέρι του. Τις κλωτσιτσες τις αδύναμες χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2ωραία και σε εσένα εύχομαι σύντομα να κρατας θετικό τεστακι στα χέρια σου ❤️😘❤️😘 από σπερμοδιαγραμμα δεν ξέρω να σε βοηθήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά καλά εκαμες κ το είπες για να σε βοηθά! Εχαρηκε;;;

Ο μεγάλος δεν εκφράζεται γενικά και ηταν και λίγο απότομο.. άσε που ήταν από το χάραμα.. θα δείξει που θα ερθει σπο το σχολείο και θσ το έχει επαιξεργαστει🤣🤣🤣

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κοριτισα! 

Αυτό το μήνα είμαι πολύ ευχαριστημένη με τις επαφές μου. Είχαμε 11η,16η και 19η μέρα. Την 16η είχα τέλεια υγρακια και πολύ καυ διάθεση! Ελπίζω κάτι να πέτυχα! 

@Nandia-κάνε ότι χρειάζεται για να πιάσει γερά το εμβρυακι. Κοινώς κάτσε στα αυγά σου! Και θα ανταμειφθείς!

@Ευάγγελοςτπου είσαι κοριτσι μου;; 

Αυτο καλώ..  κλωσσα θα γινω🤣🤣🤣

Εσυ απόλαυσε την διαδικασία χωρίς περιττές σκέψεις και θα γίνει και το δικό σου θαυμα❤️

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ❤️❤️

@Nandia-μου διαβασα τα νεα σου και μου φαινονται μια χαρα!!!! συνεχισε την ξεκουραση και η Αγια Ειρηνη θα ειναι μαζί σου!!!!! καλα εκανες και ειπες στο μεγαλο σου τα νεα ωστε να σε βοηθαει και να μην "αντιδραει" αν κανει 2 δουλιτσες παραπανω...

@Raf123μου αναφορικα με το γαμο και πως τον ονειρευτηκες, νομιζω οτι θα εχει αλλη ομορφια γτ το μεγαλυτερο και πιο ουσιαστικο ονειρο σου εχει γινει πραγματικοτητα και εισαι ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!! μακαρι να ερχοταν κι εμενα αυτο το θετικο κι ας αλλαζανε ολα... Μπορει να μην γινουν τα πραγματα οπως τα φανταστηκες αλλα θα εχουν άλλη ομορφια!!!!😍😍😍

@misofeggaro τελειες οι επαφες σου!!!!! κι εμεις ειχαμε επαφες 12η, 13η και 15η ημερα του κυκλου!! προσευχομαι στην Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να γινει κατι... εστω μια εμφυτευση που δεν εχει γινει ποτε μεχρι τωρα...🙁🙏🙏🙏🙏 Η τουλαχιστον να μου δωσει δυναμη για τις επομενες απογοητευσεις... Δυσκολο συναισθημα...

Κοριτσια μου σημερα ανοιξα τα ματια μου (πριν χτυπησει το ξυπνητηρι...) και σκεφτηκα "ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!!! θα παρουμε αποτελεσματα απο το Λυμπεροπουλο!!!!!" αχ ποσο αγχος! αντε να τα παρουμε να δουμε τι γινεται.... Εννοειται οτι ηδη μπηκα αλλα δεν εχει αναρτηθει τπτ.. ειπαν στις 14.00 στον αντρα μου αλλα την προηγουμενη φορα γυρω στις 12 τα ειχαν αναρτησει....

Το αγόρι μου είναι κσλοβολο παιδάκι..  οποτε του ζητάω βοήθεια με βοηθάει.. νομίζω επειδή περασαμε δύσκολα και οι δύο δεν θέλει να με στεναχωρεί..  

Σου εύχομαι να έχετε τέλεια αποτελέσματα.. η αγία ειρήνη να είναι κοντά σας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Capture 1.JPG

Capture 2.JPG

Capture 3.JPG

Capture 4.JPG

Νταξ εγω σιγουρα κατάλαβα το σχέδιο του σπερματοζωαριου.. για τα υπόλοιπα μου φάνηκαν μια χαρά αλλά θα σου πούνε καλύτερα οι πιο έμπειρες κοπέλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Capture 1.JPG

Capture 2.JPG

Capture 3.JPG

Capture 4.JPG

Τα αλλά αποτελέσματα δεν θυμάμαι πως ήταν είχε βελτίωση στην κινητικότητα;; Αυτό με την κατάτμηση θα διαβάσω από βιβλιογραφία τι δείχνει…είστε στα όρια πάντως ❤️ Αυτό ειναι θετικό! Έχετε πολλά σπερματοζωάρια που αυτό είναι επίσης πολύ θετικό ❤️❤️❤️ Μίλησες με τον γιατρο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2ωραία και σε εσένα εύχομαι σύντομα να κρατας θετικό τεστακι στα χέρια σου ❤️😘❤️😘 από σπερμοδιαγραμμα δεν ξέρω να σε βοηθήσω... 

Ευχαριστω Μαρινακι μου γλυκο!!!!!! να χαιρεσαι την οικογενεια σου και συντομα να μεγαλωσει κι αλλο!!!!!🙏🤰❤️❤️ θα περιμενουμε τα νεα σου απο τη νεα γιατρο!!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...