Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Γιατί να πάει 4αα; Η ποιότητα με το πως θα πάει δεν παίζει ρόλο

Το λεω γιατι διαβαζω απο κοπελες οτι απο το ξεπαγωμα μεχρι να τις μεταφερουν ειχαν ανεβει σε ποιοτητα κ αρχιζαν να εκολαπτονται ηδη .. κ αναρωτιεμαι αν δεν ανεβουν ποιοτικα κατα το ξεπαγωμα δεν υπαρχει ελπιδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Το λεω γιατι διαβαζω απο κοπελες οτι απο το ξεπαγωμα μεχρι να τις μεταφερουν ειχαν ανεβει σε ποιοτητα κ αρχιζαν να εκολαπτονται ηδη .. κ αναρωτιεμαι αν δεν ανεβουν ποιοτικα κατα το ξεπαγωμα δεν υπαρχει ελπιδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Το λεω γιατι διαβαζω απο κοπελες οτι απο το ξεπαγωμα μεχρι να τις μεταφερουν ειχαν ανεβει σε ποιοτητα κ αρχιζαν να εκολαπτονται ηδη .. κ αναρωτιεμαι αν δεν ανεβουν ποιοτικα κατα το ξεπαγωμα δεν υπαρχει ελπιδα;

Αυτό ποτέ δεν το έχω ακούσει αλήθεια. Εγώ θα σου πω άσε το άγχος και μην ψάχνεις τόσο μα τόσο λεπτομερος αν θες ψάξε να δεις τι σημάνει το κάθε τι δλδ σε μια βλαστοκύστη 3αα εξηγούν και κάτι ελπίζω να φαίνεται κάτι. 

7B3D9EE2-5F72-4CD9-B3EF-42743D5C9CAD.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Ετοιμάζομαι και εγώ για εξωσωματικη. Έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα. Τέλος του μήνα θα πάω για υπέρηχο και αρχές του επόμενου όταν μου έρθει η περίοδος ξεκινάω τα φάρμακα. Παίρνει και ο σύντροφος μου σερπαφαρ σαν θεραπεία μήπως τον βοηθήσει και βρούμε σπερματοζωαρια φυσιολογικά αλλιώς θα προχωρήσουμε σε βιοψία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kallo είπε:

Γειά σας κορίτσια. Ετοιμάζομαι και εγώ για εξωσωματικη. Έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα. Τέλος του μήνα θα πάω για υπέρηχο και αρχές του επόμενου όταν μου έρθει η περίοδος ξεκινάω τα φάρμακα. Παίρνει και ο σύντροφος μου σερπαφαρ σαν θεραπεία μήπως τον βοηθήσει και βρούμε σπερματοζωαρια φυσιολογικά αλλιώς θα προχωρήσουμε σε βιοψία 

Καλημέρα !!με το καλό να ξεκινήσεις και εύχομαι να πάνε όλα καλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλη και εσενα και τη hope 501

 

 τελικα με δέχτηκε 8.00 πμ

 δοξα το θεό

Μα ναι, εννοείται θα σε δεχόταν! Δηλαδή πήγες σήμερα το πρωί; Περιμένουμε νέα σου!

Άκυρο, είδα ότι θα πας 1/6. Όλα καλά, περιμένουμε νέα τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Το λεω γιατι διαβαζω απο κοπελες οτι απο το ξεπαγωμα μεχρι να τις μεταφερουν ειχαν ανεβει σε ποιοτητα κ αρχιζαν να εκολαπτονται ηδη .. κ αναρωτιεμαι αν δεν ανεβουν ποιοτικα κατα το ξεπαγωμα δεν υπαρχει ελπιδα;

Σε εμένα συνέβη αυτό που λες. Αυτή η βλαστοκύστη μπορεί να είναι και η κόρη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι, δυστυχώς το αγχος δεν τελειώνει ποτέ. Τωρα έχω άγχος για τη Β επιπέδου. Ασε καμία σωτηρία... Και όταν με το καλο θα μάθεις τα ευχάριστα τη Δευτέρα και ακολουθήσεις και εσύ την πορεία μου,  θα δεις ότι το αγχος αυξάνεται και πάει και ότι είναι πολύ περισσότερο από το αγχος όταν περιμένεις τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακής. 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας! Πολύ σύντομα περιμένουμε να μας λέτε και τα δικά σας νέα για το φύλο του μωρού!

Καλέ μην αγχώνεσαι! Πήγαινε στα λιοντάρια να φας μία μπουγάτσα με μυζήθρα να ξεαγχωθείς! (Ηράκλειο Κρήτης δε μένεις;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η hope501 είπε:

αχαχαχαχα πες του θα απλώνει στριγκακια και θα μάθει να κάνει κοτσιδάκια😂 Λύσε μου μια απορία, όταν τις είπες να σκεφτείτε το όνομα...δεν εστίασε στο να σκεφτείτε??😂😂😂 μη σε δω να γράφεις καινούργιο θέμα για όνομα και τα μπουλιγκ😂😂

@twinkletwinlkleΕμείς καλέσαμε και τις 2 γιαγιάδες να είναι μπροστά και παίξαμε το όνομα κορώνα-γράμματα. Κέρδισε αυτό της μητέρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπα γέλασε με το μαντάμ Σουσου. Δεν θα ανοίξω τέτοιο θεματακι. Όταν με το καλο, πρώτα ο Θεός γεννηθεί,  θα αποφασίσω αν θα της δώσω το όνομα της πεθεράς ή της μάνας μου.

Σταθερή αξία στην πατροπαράδοτη ονοματοδοσία 😀 γερό να είναι όποιο όνομα και να έχει.

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ααααα να σε κατι που μπορουμε να γινουμε φιλες!!!!! Το linkedin ...να μαθεις και τα skills μου...😂😂😂εκει ανεβασα και φωτο απ την αθηνα απ την εκθεση, προσφατη δλδ!!!! 😋

Εγώ το linkedin το διέγραψα.... δεν είδα εδώ στην Ελλάδα να χρησιμεύει.... 

άσχετο....όταν ξεκινήσεις με τις ενέσεις να ανεβάζεις και αντίστοιχες συνταγές γιατί αυτό εμένα μου είναι πάντα το μεγαλύτερο άγχος😂😂

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kallo είπε:

Γειά σας κορίτσια. Ετοιμάζομαι και εγώ για εξωσωματικη. Έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα. Τέλος του μήνα θα πάω για υπέρηχο και αρχές του επόμενου όταν μου έρθει η περίοδος ξεκινάω τα φάρμακα. Παίρνει και ο σύντροφος μου σερπαφαρ σαν θεραπεία μήπως τον βοηθήσει και βρούμε σπερματοζωαρια φυσιολογικά αλλιώς θα προχωρήσουμε σε βιοψία 

Καλωσήθρες στην παρέα μας συντρόφισσα!! Καλή αρχή σου εύχομαι!! Και φυσικά και καλή επιτυχία. Όταν λες πρόβλημα με σπέρμα εννοείς αζωοσπερμία ή κακή ποιότητα?

στις πριν 37 λεπτά, ο/η troia είπε:

@twinkletwinlkleΕμείς καλέσαμε και τις 2 γιαγιάδες να είναι μπροστά και παίξαμε το όνομα κορώνα-γράμματα. Κέρδισε αυτό της μητέρας μου.

χαχαχα καλό και αυτό. Νομίζω για όσες κοπέλες πάνε με επιλογή ονόματος απο γονέα θα πρέπει να κάνουν αυτό.... Νομίζω είναι η καλύτερη ιδέα για αποφυγή τσακωμού και γκρίνιας που τόσο συχνά ακούμε.....Έχω ακούσει τόσες ιστορίες...... αστα να πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501αααα τι να σε κανω!!!!!! Εχασες...εγω με την παρασκευαιδου γνωριστηκαμε ηδη.....!! Αλλη φαση να ξες με ποιον μιλας ... Ποιες συνταγες μανα μου? Τι εννοεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

@twinkletwinlkleΕμείς καλέσαμε και τις 2 γιαγιάδες να είναι μπροστά και παίξαμε το όνομα κορώνα-γράμματα. Κέρδισε αυτό της μητέρας μου.

Χαχαχα αυτό πρώτη φορά το ακούω. Εμείς όταν ανακοινώσαμε στους γονείς μου οτι είμαι έγκυος και μάλλον είναι κοριτσάκι, πετάχτηκε η μάνα μου και είπε:" α τι ωραία, θα το λέμε έτσι " λεγοντας το όνομα της πεθεράς μου. Και λέω "ναι καλά " . Αλλά να σου πω έχει χαρει τόσο πολύ η καημενουλα που το σκέφτομαι σοβαρά. Ας έρθει εκείνη η ώρα και βλέπουμε. Δεν μπορώ να φάω και τη μπουγάτσα γιατι με έχει ο γιατρός στη διαιτα και όταν κάνω την παρασπονδια μου (που την κάνω και συχνά) προτιμώ να φαω ένα παγωτάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

 😀

😂😂

Καλωσήθρες στην παρέα μας συντρόφισσα!! Καλή αρχή σου εύχομαι!! Και φυσικά και καλή επιτυχία. Όταν λες πρόβλημα με σπέρμα εννοείς αζωοσπερμία ή κακή ποιότητα?

Καλώς σας βρήκα κορίτσια. Ευχαριστώ πολυ. Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλες. Έχει κρυπτοαζωοσπερμια. Στο πρώτο σπερμοδιαγραμμα δεν είχαμε βρει τίποτα. Στο δεύτερο είχαμε βρει 4. Στο τρίτο πάλι τίποτα. Και τώρα θα πάμε για εξωσωματικη που ελπίζουμε να βρούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@hope501αααα τι να σε κανω!!!!!! Εχασες...εγω με την παρασκευαιδου γνωριστηκαμε ηδη.....!! Αλλη φαση να ξες με ποιον μιλας ... Ποιες συνταγες μανα μου? Τι εννοεις???? 

Αχ κοριτσια θελω κ γω να σας γνωρισω να ξερουμε με ποιον μιλαμε .. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@hope501αααα τι να σε κανω!!!!!! Εχασες...εγω με την παρασκευαιδου γνωριστηκαμε ηδη.....!! Αλλη φαση να ξες με ποιον μιλας ... Ποιες συνταγες μανα μου? Τι εννοεις???? 

Μπράβο σας😂😂 Η @Παρασκευαιδου θα γνωριστεί με όλη τη Σαλονικα city βλέπε και με την @Κατεριναπαπ😂😂

Όταν κάνεις διέγερση όχι αλάτι και όχι ζάχαρη. Όταν κάνεις ετ και αναμονή όχι αλάτι, όχι ζάχαρη, όχι το ένα όχι το άλλο...και φαγητό ανά τρεις ώρες... Εγώ το έχω ξαναπεί.... δεν είμαι αυτου του σπορ.. Εγώ πρέπει να τα βλέπω και να πηγαίνω σύμφωνα με την συνταγη.. Να ξέρω πχ... το πρωί όταν ξυπνήσω θα φαω βρώμη με ξηρους καρπους και μέλι και ηλιοσπόρο, με αμυγδαλόγαλο... κάνει ή δεν κάνει... μετά απο τρεις ώρες μια μπανάνα...μετά απο τρεις ώρες φαγητό... τι φαγητό ομως? 

Εγω δεν θα έχω άγχος για ετ, αναμονή κτλ αλλά για φαγητό...

Αστα Κατερινάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Αχ κοριτσια θελω κ γω να σας γνωρισω να ξερουμε με ποιον μιλαμε .. ❤️

Η @Ανθη7 αναλαμβάνει τα της Αθήνας.... και μέσα είναι και οι @troia ή οποία θα έρθει με νινάκι. Εσύ σε ποια περιοχή βρίσεκσαι? Δυτικά, βόρεια, νότια, κέντρο....? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Η @Ανθη7 αναλαμβάνει τα της Αθήνας.... και μέσα είναι και οι @troia ή οποία θα έρθει με νινάκι. Εσύ σε ποια περιοχή βρίσεκσαι? Δυτικά, βόρεια, νότια, κέντρο....? 

Εγω μενω Γλυφαδα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, τι ωραία ιδέα να βρεθούμε κάποια στιγμή να τα πούμε από κοντά! Άλλωστε έχουμε μοιραστεί τόσα πράγματα ήδη και έχουμε λάβει όλες τέτοια υποστήριξη σε αυτό το γκρουπάκι που δύσκολα τη βρίσκεις απο όσους είναι έξω από το χορό. Ελπίζω να έρθει η στιγμή να βρεθούν και τα μωράκια μας! Εγώ είμαι προς βόρεια, αλλά αν υπάρχει κοντά μετρό/ηλεκτρικός πάω παντού 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kallo είπε:

Γειά σας κορίτσια. Ετοιμάζομαι και εγώ για εξωσωματικη. Έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα. Τέλος του μήνα θα πάω για υπέρηχο και αρχές του επόμενου όταν μου έρθει η περίοδος ξεκινάω τα φάρμακα. Παίρνει και ο σύντροφος μου σερπαφαρ σαν θεραπεία μήπως τον βοηθήσει και βρούμε σπερματοζωαρια φυσιολογικά αλλιώς θα προχωρήσουμε σε βιοψία 

Με το καλό και εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Μπράβο σας😂😂 Η @Παρασκευαιδου θα γνωριστεί με όλη τη Σαλονικα city βλέπε και με την @Κατεριναπαπ😂😂

Όταν κάνεις διέγερση όχι αλάτι και όχι ζάχαρη. Όταν κάνεις ετ και αναμονή όχι αλάτι, όχι ζάχαρη, όχι το ένα όχι το άλλο...και φαγητό ανά τρεις ώρες... Εγώ το έχω ξαναπεί.... δεν είμαι αυτου του σπορ.. Εγώ πρέπει να τα βλέπω και να πηγαίνω σύμφωνα με την συνταγη.. Να ξέρω πχ... το πρωί όταν ξυπνήσω θα φαω βρώμη με ξηρους καρπους και μέλι και ηλιοσπόρο, με αμυγδαλόγαλο... κάνει ή δεν κάνει... μετά απο τρεις ώρες μια μπανάνα...μετά απο τρεις ώρες φαγητό... τι φαγητό ομως? 

Εγω δεν θα έχω άγχος για ετ, αναμονή κτλ αλλά για φαγητό...

Αστα Κατερινάκι μου

Ακριβως το ιδιο ειμαι και εγω!!!!! Γι αυτο ρωτησα γιατι σκεφτομουν οτι αν ειναι να μαθεις απο μενα ...ασε καηκαμε! Καταρχας επειδη ειμαι πρωταρα και το ζω λες και θα μπω για επεμβαση ανοιχτης καρδιας , θα ερθει η μαμα μου που ειναι σε φαση ..τωρα ολοι ασχολουμαστε με την κατερινα ( ειμαι ακομα παιδι της μαμας...😋😋😋) Οποτε εκει πονταρω οτι θα καταφερω να τρωω... Αυτο με το αλατι και τη ζαχαρη με καιει γιστι τρωω και απ τα δυο πολυ! Επισης πονταρω ατο οτι ειμαι χεστρου και δεν θα τρωω γιατι θα φοβαμαι μην πεθανω.... Μπορει και να μην σας μιλαω στη διεγερση για να μην σας πριζω ... Μπορει ομως και να δειτε τιποτα πολυ ανετο που δεν θα υο γνωριζετε.... Μυστηριο...!! 😜😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω μενω Γλυφαδα .. 

Μακρια εισαι... Το ωραιο θα ηταν ενα ζουμ οποιες επιθυμουν για καμια ωριτσα να μιλουσαμε και σωστα! Πλακα θα ειχε... Εσεις παντως που ειστε αθηνα μπορειτε να βρεθειτε και λαιβ.. εγω μονο ριμοτ... @Παρασκευαιδου τωρα που με ξερεις οταν ερθεις σε περιμενω για καφεδαρα η μπανιο θαλασσα!!!!! Φερε τσοκαρα μαζι γιατι θα γκρινιαζω ειτε εγκυος ειτε οχι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω μενω Γλυφαδα .. 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Ναι, τι ωραία ιδέα να βρεθούμε κάποια στιγμή να τα πούμε από κοντά! Άλλωστε έχουμε μοιραστεί τόσα πράγματα ήδη και έχουμε λάβει όλες τέτοια υποστήριξη σε αυτό το γκρουπάκι που δύσκολα τη βρίσκεις απο όσους είναι έξω από το χορό. Ελπίζω να έρθει η στιγμή να βρεθούν και τα μωράκια μας! Εγώ είμαι προς βόρεια, αλλά αν υπάρχει κοντά μετρό/ηλεκτρικός πάω παντού 😊

Πάμε και με μετρο όπου θέλετε..σε κάνα πάρκο με καφε για να χορέσουμε όλες να κάτσουμε. Τύπου πάρκο τρίτσι (έχω να πάω χρόνια και δεν ξέρω αν έχει μετρό) ή στο ζάππειο.... θα χρειαστεί όμως να βολέψει και τις μανούλες με τα νινακια και τις νότιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

 

Πάμε και με μετρο όπου θέλετε..σε κάνα πάρκο με καφε για να χορέσουμε όλες να κάτσουμε. Τύπου πάρκο τρίτσι (έχω να πάω χρόνια και δεν ξέρω αν έχει μετρό) ή στο ζάππειο.... θα χρειαστεί όμως να βολέψει και τις μανούλες με τα νινακια και τις νότιες

Χοπ εσυ θα εχεις βαιμπερ μαζι να με κανετε βιντεο κληση αν βρεθειτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ακριβως το ιδιο ειμαι και εγω!!!!! Γι αυτο ρωτησα γιατι σκεφτομουν οτι αν ειναι να μαθεις απο μενα ...ασε καηκαμε! Καταρχας επειδη ειμαι πρωταρα και το ζω λες και θα μπω για επεμβαση ανοιχτης καρδιας , θα ερθει η μαμα μου που ειναι σε φαση ..τωρα ολοι ασχολουμαστε με την κατερινα ( ειμαι ακομα παιδι της μαμας...😋😋😋) Οποτε εκει πονταρω οτι θα καταφερω να τρωω... Αυτο με το αλατι και τη ζαχαρη με καιει γιστι τρωω και απ τα δυο πολυ! Επισης πονταρω ατο οτι ειμαι χεστρου και δεν θα τρωω γιατι θα φοβαμαι μην πεθανω.... Μπορει και να μην σας μιλαω στη διεγερση για να μην σας πριζω ... Μπορει ομως και να δειτε τιποτα πολυ ανετο που δεν θα υο γνωριζετε.... Μυστηριο...!! 😜😜😜😜

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Χοπ εσυ θα εχεις βαιμπερ μαζι να με κανετε βιντεο κληση αν βρεθειτε!!!!!

Εγω για τη ζαχαρη και το αλάτι δεν το ήξερα. Ευτυχώς δεν τρωω αλάτι ή πολύ ελάχιστο. αλλά ζάχαρη είναι παντού... και στο γάλα λίγο, και στη βρώμη και στα φρούτα.... θα σου φτιάχνει η μαμα σου και θα ανεβάζεις συνταγή... πότε με το καλό ξεκινάς διέγερση??? Επίσης μετα την ετ πρέπει να τρως για να μη "πεθανεις" όπως λες..

Επίσης είπαμε viber εγώ δεν έχω και δεν θα βαλω..... είμαι "ευρωπαικο παιδι"😂😂😂🤪🤪🤪

αααα και η γλυφάδα δεν είναι μακριά. @Natassou85 μην την ακούς.... εγώ όλες τις περιοχές τις παίζω στα δάχτυλα και πηγαίων όπου μου πουν..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...