Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

@twinkletwinlkle & @Luna777 ελπίζω να είστε καλύτερα και να μη σας ταλαιπωρεί άλλο η γαστρεντερίτιδα/στομάχι κτλ.❤️

@Lucia79 με το καλό ο υπέρηχος σήμερα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle & @Luna777 ελπίζω να είστε καλύτερα και να μη σας ταλαιπωρεί άλλο η γαστρεντερίτιδα/στομάχι κτλ.❤️

@Lucia79 με το καλό ο υπέρηχος σήμερα!❤️

Εγω είναι μια χαρά, ευχαριστώ! Από χθες άρχισα να τρώω κανονικά και τώρα φτιάχνω μελιτζάνες με τομάτα και φέτα. Εσύ πώς είσαι? Ετοιμάζεις τίποτα? @Lucia79 έχουμε αγωνία! Εγώ ψηφίζω πάντως διδυμακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε οβκαρυοτυποε ζεύγους κ ειναι φυσιολογικος όπως και η κυστική ινωση .κ αυτη είναι αρνητική.1 στα 25000 λέει.αυριο το πρωί θα πάω στο ελενα να πάρω κ από εκει τις εξετάσεις κ να δω την οικονομοπουλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω είναι μια χαρά, ευχαριστώ! Από χθες άρχισα να τρώω κανονικά και τώρα φτιάχνω μελιτζάνες με τομάτα και φέτα. Εσύ πώς είσαι? Ετοιμάζεις τίποτα? @Lucia79 έχουμε αγωνία! Εγώ ψηφίζω πάντως διδυμακια!

Πω μελιτζάνες με φέτα..τι είπες τώρα!!!

Μου τρέχουν τα σάλια και έχω φακές γαμώ την τρέλλα μου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω είναι μια χαρά, ευχαριστώ! Από χθες άρχισα να τρώω κανονικά και τώρα φτιάχνω μελιτζάνες με τομάτα και φέτα. Εσύ πώς είσαι? Ετοιμάζεις τίποτα? @Lucia79 έχουμε αγωνία! Εγώ ψηφίζω πάντως διδυμακια!

Αντε ωραία. Αχ πολύ μου αρέσουν οι μελιτζάνες. Αλλα τον σύζυγο τον πειράζουν και έτσι τρωω σπάνια... Κατα τ'α΄λλα καλα είμαι. Εργασία και χαρά.... Καλή όρεξη σας εύχομαι λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πω μελιτζάνες με φέτα..τι είπες τώρα!!!

Μου τρέχουν τα σάλια και έχω φακές γαμώ την τρέλλα μου 🤣🤣

Εγώ έφαγα μόλις ρεβύθια....😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Πω μελιτζάνες με φέτα..τι είπες τώρα!!!

Μου τρέχουν τα σάλια και έχω φακές γαμώ την τρέλλα μου 🤣🤣

Ωραίες και οι φακές! Είπα όμως να μην τολμήσω ακόμα να φαω γιατί με πειράζουν και στα καλά μου που είμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle & @Luna777 ελπίζω να είστε καλύτερα και να μη σας ταλαιπωρεί άλλο η γαστρεντερίτιδα/στομάχι κτλ.❤️

@Lucia79 με το καλό ο υπέρηχος σήμερα!❤️

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κορίτσι μου 😘 Και εγώ απο χθες έχω αρχίσει και είμαι καλύτερα μετά τη γαστρεντερίτιδα. Έχει μειωθεί κάπως και η ένταση της ναυτίας. Σήμερα είδαμε και τα μωράκια μας! Μεγαλώνουν κανονικά, 4 και 4.2 εκατοστά. Την άλλη βδομάδα έχουμε και αυχενική. Έχουν πολύ πλάκα!  Συνέχεια κουνάνε χεράκια ποδαράκια. 

Περιμένω με ανυπομονησία και τα δικά σας νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle & @Luna777 ελπίζω να είστε καλύτερα και να μη σας ταλαιπωρεί άλλο η γαστρεντερίτιδα/στομάχι κτλ.❤️

@Lucia79 με το καλό ο υπέρηχος σήμερα!❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω είναι μια χαρά, ευχαριστώ! Από χθες άρχισα να τρώω κανονικά και τώρα φτιάχνω μελιτζάνες με τομάτα και φέτα. Εσύ πώς είσαι? Ετοιμάζεις τίποτα? @Lucia79 έχουμε αγωνία! Εγώ ψηφίζω πάντως διδυμακια!

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Μπράβο!!! Τέλεια νέα! Εντάξει, φταίμε και εμείς λίγο που σε παρασύραμε ☺ήταν και υψηλή πολύ η χοριακή σου. Καλύτερα ένα τη φορά, γιατί και οι δίδυμες κυήσεις έχουν και αυτές τα προβλήματα τους. Σημασία έχει ότι υπάρχει το εμβρυάκι σας και προχωράει! Χάρηκα πάρα πολύ για σένα! 💗 Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Μπράβο @Lucia79μου τέλεια τα νέα 

Με το καλό και η καρδούλα σας η δυνατή!

Ναι ελέγχουν κ την θέση που εμφυτεύτηκε.

Παμε στο επόμενο βήμα το α μαξιλαράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο @Lucia79μου τέλεια τα νέα 

Με το καλό και η καρδούλα σας η δυνατή!

Ναι ελέγχουν κ την θέση που εμφυτεύτηκε.

Παμε στο επόμενο βήμα το α μαξιλαράκι.

Ευχαριστώ συμμαθητριούλα μου! Σε περιμένουμε και σένα να ξέρεις, στην έχουμε στημένη και αναμενουμε τα δικά σου ευχάριστα τώρα! Ξέρω ότι όσο πλησιάζουν οι μέρες φοβάσαι και δεν σε αδικώ! Αλλά έχεις κάνει ολο το ψάξιμο, το έχεις φιλοσοφήσει όσο δεν πάει και έρχεται η ώρα να ανταμειφθείτε! ❤️❤️
θα έχουμε θερμό καλοκαίρι είπαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Μπράβο!!! Τέλεια νέα! Εντάξει, φταίμε και εμείς λίγο που σε παρασύραμε ☺ήταν και υψηλή πολύ η χοριακή σου. Καλύτερα ένα τη φορά, γιατί και οι δίδυμες κυήσεις έχουν και αυτές τα προβλήματα τους. Σημασία έχει ότι υπάρχει το εμβρυάκι σας και προχωράει! Χάρηκα πάρα πολύ για σένα! 💗 Να πάνε όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ μικρό μου! Προχωράμε παράλληλα και πολύ χαίρομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Κορίτσι μπράβο, πολύ χα΄ρηκα!!! Να συνεχίσουν όλα καλά όπως τώρα, να προσέχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Μπράβο κοριτσι μου! Τέλεια τα νέα σου! Και εγώ είχα απογοητευτεί λίγο που δεν προχώρησε ο δεύτερος σάκος, αλλά κάθε εμπόδιο για καλό! Οι δίδυμες κυησεις είναι πιο αγχωτικες και ειδικά για εμάς τις μικρούλες, είναι λίγο παραπάνω ρίσκο.  Όλα καλά θα πάνε! Πάμε για το μαξιλαράκι της 12ης Ιούνη λοιπόν!!! Σαν να παίζουμε στον εκατομμυριουχο νιώθω!

 

@Kateriniwk πώς είσαι Σαλονικια μου? Την παλεύεις με τις ενέσεις?  Έκανες ξανά υπέρηχο να δεις πόσα ωοθυλακια έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Τέλεια…… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μόλις γύρισα! Είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι, είναι ένα, μακάρι να είναι και καλό. Δε σας κρύβω ότι με τόση συζήτηση εδώ μέσα είχα αρχίσει να πιστεύω κι εγώ ότι θα είναι 2 και λίγο απογοητεύτηκα αλλά εντάξει, είναι τέτοια η χαρά έτσι κι αλλιώς! Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος, είπε ότι είναι και σε καλή θέση (δε ξέρω τι σημαίνει αυτό). Για καρδιά είναι λέει νωρίς για να ακούσουμε, θα ξαναπάω στις 14 Ιουνίου…αυτή η αναμονή ανά 2 εβδομάδες θα με τρελανει! 

Τι ωραία νέα!!!!!!τέλεια.αντε με το καλο να περνάς ένα ενα τα μαξιλαράκια μέχρι να κρατήσεις ένα κουκλί στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Τέλεια τα νέα σου! Και εγώ είχα απογοητευτεί λίγο που δεν προχώρησε ο δεύτερος σάκος, αλλά κάθε εμπόδιο για καλό! Οι δίδυμες κυησεις είναι πιο αγχωτικες και ειδικά για εμάς τις μικρούλες, είναι λίγο παραπάνω ρίσκο.  Όλα καλά θα πάνε! Πάμε για το μαξιλαράκι της 12ης Ιούνη λοιπόν!!! Σαν να παίζουμε στον εκατομμυριουχο νιώθω!

 

@Kateriniwk πώς είσαι Σαλονικια μου? Την παλεύεις με τις ενέσεις?  Έκανες ξανά υπέρηχο να δεις πόσα ωοθυλακια έχεις?

Καλα ειμαι φιλολογαρα μου δοξα το Θεο! Εχω και μια φιλη που τα λεμε και γενικα ολα καλα! Ναι πηγα 5 ειδαμε... Νταξει τοσα μας αναλογουν , με τοσα θα πορευτουμε....😉 Ο Θεος μεγαλος ειναι! Εσυ καλα εισαι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλα ειμαι φιλολογαρα μου δοξα το Θεο! Εχω και μια φιλη που τα λεμε και γενικα ολα καλα! Ναι πηγα 5 ειδαμε... Νταξει τοσα μας αναλογουν , με τοσα θα πορευτουμε....😉 Ο Θεος μεγαλος ειναι! Εσυ καλα εισαι??? 

Μια χαρά είναι τα 5! Η εμπειρία μας έχει δείξει ότι όσο λιγότερα είναι, τόσο πιο ποιοτικά είναι! Όλα καλά και εγω, δόξα τω Θεω! Σου είπε πότε υπολογίζει την ωοληψία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μια χαρά είναι τα 5! Η εμπειρία μας έχει δείξει ότι όσο λιγότερα είναι, τόσο πιο ποιοτικά είναι! Όλα καλά και εγω, δόξα τω Θεω! Σου είπε πότε υπολογίζει την ωοληψία?

Ενα καλο θελουμε! Μπορει να ναι μεσα σ αυτα! Ειδωμεν! Ο καιρος θα δειξει! Μπα οχι ακομα εχουμε και αλλο υπερηχο ,ισως τοτε μου πει!σημερα εκανα και μια ωραια βολταρα στη Νικης με το μηχανακι , η σαλονικαρα βραδακι ειναι μαγεια! Το ευχαριστηθηκα γιατι για μερες δεν θα το χαιρομαι μετα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Ενα καλο θελουμε! Μπορει να ναι μεσα σ αυτα! Ειδωμεν! Ο καιρος θα δειξει! Μπα οχι ακομα εχουμε και αλλο υπερηχο ,ισως τοτε μου πει!σημερα εκανα και μια ωραια βολταρα στη Νικης με το μηχανακι , η σαλονικαρα βραδακι ειναι μαγεια! Το ευχαριστηθηκα γιατι για μερες δεν θα το χαιρομαι μετα ..

Καλά το έκανες! Απλά μετά θα αντικαταστήσεις το μηχανάκι με αμάξι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου όμορφα! Τι κάνετε; λοιπόν τα νέα μου, ο γιατρός μου όχι μόνο δεν ενδια΄φερθηκε να με παραπέμψει σε γενετιστή με τον οποίο συνεργάζεται γυρίζει και μου λέει να μην κάνω έτσι μετά τον καρυότυπο του εμβρύου και ότι οκ δεν είναι και κάτι επείγον! Υποτίθρται ότι περιμένω τηλ του πέρασαν 10 μέρες τώρα και τίποτα. Δεν τον ξαναπαίρνω δεν θέλω να παρακαλάω! Ψάξαμε με τον άντρα μου και θα πάμε για γενετική συμβουλή την Πέμπτη και μετά έχω κλείσει και με ένα καινούργιο γυναικολόγο ώστε να δω πως προχωράμε! Δεν μπορώ να ακούω άλλο μετά από 4 αποβολές και μάλιστα 2 σε προχωρημένο στάδιο ότι δεν είναι επείγον και στην ηλικία μου οκ να ευχαριστώ που μένω έγκυος. Αν από τα 38 ακούω αυτά μετά τι θα μου έλεγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλημερα κορίτσια μου όμορφα! Τι κάνετε; λοιπόν τα νέα μου, ο γιατρός μου όχι μόνο δεν ενδια΄φερθηκε να με παραπέμψει σε γενετιστή με τον οποίο συνεργάζεται γυρίζει και μου λέει να μην κάνω έτσι μετά τον καρυότυπο του εμβρύου και ότι οκ δεν είναι και κάτι επείγον! Υποτίθρται ότι περιμένω τηλ του πέρασαν 10 μέρες τώρα και τίποτα. Δεν τον ξαναπαίρνω δεν θέλω να παρακαλάω! Ψάξαμε με τον άντρα μου και θα πάμε για γενετική συμβουλή την Πέμπτη και μετά έχω κλείσει και με ένα καινούργιο γυναικολόγο ώστε να δω πως προχωράμε! Δεν μπορώ να ακούω άλλο μετά από 4 αποβολές και μάλιστα 2 σε προχωρημένο στάδιο ότι δεν είναι επείγον και στην ηλικία μου οκ να ευχαριστώ που μένω έγκυος. Αν από τα 38 ακούω αυτά μετά τι θα μου έλεγε;

Καλημέρα κορίτσι μου! Τι να πω πια... Ντροπή του. Καμία ενσυναισθηση, τίποτα. Πολύ καλά κάνεις και αλλάζεις γιατρό. Πέρα από το ότι θα βρεις έναν σωικο άνθρωπο που θα πάρει στα σοβαρά το ιστορικό σου, θα αλλάξει και η τύχη σου. Ο δικός σου ήταν απαράδεκτος που δεν σας είχε ζητήσει καρυοτυπος ζεύγους. Και εμ έκανε τη μαλ.... ούτε καν τώρα συγκινείται. Να πας στον γενετιστη,  να δεις τι ακριβώς θα σου πει. Και εμείς μετά την πρώτη αποβολή,  πήγαμε κατευθείαν σε γενετιστη που μας εξήγησε και μας κατευθυνε στο τι πρέπει να κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις γύρισα από την οικονομοπουλου όλες οι εξετάσεις βγήκαν φυσιολογικές..πιστεύετε ότι θα πρέπει κ εμείς να δούμε έναν γενετιστής πριν πάμε για 2η προσπάθεια?σν έχετε να προτείνετε κάποιον στείλτε ένα μήνυμα βρε κορίτσια.εσςς εμπιστεύομαι καλύτερα από οτιδήποτε η οποιονδήποτε άλλον καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...