Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΡΙΝΙΚΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ"


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΜΙΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ:( .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ Η' ΕΣΤΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina μου ειναι συνηθισμένο φαινόμενο κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης απο οτι ξέρω..και μενα απ την αρχη μεχρι τωρα που φτανω τον ενατο,η μυτη μου πολλές φορες ματώνει..δεν ανοίγει..αλλα παντα οταν την σκουπίζω έχει αίμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ "ΑΝΟΙΓΕΙ" ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ:) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΤΩΣΕ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΤΩΣΑΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΟΜΩΣ!! ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!:) ΑΡΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε εμενα το ιδιο

Απο την αρχη ειχα..σχεδον καθε μερα ..και στα ουλα επισης

Αφου να φανταστεις πριν κανα μηνα ετρεξε λιγο η μυτη και ετρεξα πανικοβλητη να παρω τεστακι

Μιλαμε για τοσο αξιοπιστο συμπτωμα:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera marina mou...

Auto pou pernas einai fusiologiko,,,

min anisixeis tha fugei apo mono tou...

Den einai kathe mera agapi mou...

Apla einai i piesei,lene...

Kali sunexeia me tin egkumwsini sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...