Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εμένα η γιαγιά μου πάντα μου κάνει τη γιορτή της Αγίας ειρήνης και του Αγίου Ραφαηλ μαζί νομίζω πάντα στην γιορτή μου που έχω Τρίτη του Πάσχα! Πιστεύω πολύ στους Αγίους αυτους!! Αυτοί βοήθησαν την μαμα μου να μείνει εγκυος σε εμένα…τους είδε όνειρο

ναι γιορταζουν μαζι ο αγιος ραφαηλ και η αγια ειρηνη.. ακομα ενα σημαδι... νομιζω η αγια ειρηνη θα με βοηθησει.. μεγαλη η χαρη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η athens25 είπε:

@Raf123 BRAVOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

Αχ κοριτσάκι μου μπράβο! μπρα΄βο... εύχομαι όλα να πάνε καλα΄!!!

τι να πω δεν ξέρω πραγματικά όσο και να μην το πιστεύεις κα΄θε φορά που διαβάζω κ΄ότι κάποια έμεινε έγκυος κλαίω...ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Μακάρι να έρθει και η δική μου σειρά!!

 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ παρά πολύ 💖💖💖 σίγουρα θα έρθει και η δίκη σου σειρά ολες θα γίνουμε μανούλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

να παρεις και μηλο να φας.. εμενα μου εδωσε μια φιλη.. ειχε κανονικο που ευλογουν στην εκκλησια με την ευχη της αλλα χαλασε και θυμηθηκε οτι ειχε αποξηραμενο απο το μοναστηρι.. ηθελε η αγια να φαω απο το μοναστηρι της.. και τωρα εσυ λες για κερακι.. στην αγια ειρηνη προσευχομαι αυτες τις μερες για ολες μας και ηδη η ραφαελα ειναι εγκυος

να κανεις το ταμα σου.. και εγω το εκανα.. δεν θα δωσω ονομα αλλα θα της κανω την γιορτη.. πως το λετε στην ελλαδα.. οταν ειναι η γιορτη ενως αγιου που εχεις ταμα παιρνεις λεφτα η προσφορα στην εκκλησια και μνημονευουν περι υγειας και αναπαυσεως.. το ιδιο κανω για τον προφητη ηλια που μου εσωσε τον μικρο μου.. δεν εδωσα ονομα αλλα του κανω γιορτη

αχ ναντια μου ευχαριστω για την ιδεα!!! καλα λες!!!! και ευχαριστουμε που μας σκεφτεσαι ολες!!!!! ❤️❤️

εννοειται θα φαω και μηλο!!!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

 

τι σου λένε οι ιατροί; πόσο καιρό προσπαθείτε; 

 

εγω περσι τον μαρτιο εμεινα εγκυος με τον νυν συντροφο μου αλλα τον μαιο το εχασα.. τον σεπτεμβριο αρχισαμε προσπαθεια.. εχει τωρα 8 μηνες.. η γιατρος μου κλινικα και βαση των ορμονικων μου εξετασεων μου λεει η εικονα μου ειναι σαν 25χρ.. ο συντροφος μου δε εκανε ακομα εξεταση.. δεν εχει αλλα παιδια.. εγω εχω 2 απο τον προηγουμενο μου γαμο.. περιμενουμε να τελειωσει η αγωγη με τις βιταμινες και να κανουμε σπερματοδιαγραμμα αν δεν εχω μεινει εγκυος..τον μαιο τελειωνουμε την αγωγη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ναντια μου ευχαριστω για την ιδεα!!! καλα λες!!!! και ευχαριστουμε που μας σκεφτεσαι ολες!!!!! ❤️❤️

εννοειται θα φαω και μηλο!!!!😃

εγω κανω τωρα νηστια αφου ετσι και αλλιως κανω λογο μεγαλης βδομαδας και κοιτα πως τα εφερε ο θεος.. θα το φαω μεγαλο σαββατο.. μετα αντιλιφθηκα οτι ειναι μεγαλο σαββατο.. τριτη του πασχα γιορταζει.. πολλα τα σημαδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εγω κανω τωρα νηστια αφου ετσι και αλλιως κανω λογο μεγαλης βδομαδας και κοιτα πως τα εφερε ο θεος.. θα το φαω μεγαλο σαββατο.. μετα αντιλιφθηκα οτι ειναι μεγαλο σαββατο.. τριτη του πασχα γιορταζει.. πολλα τα σημαδια

εδω τη γιορταζουμε 28 ιουλιου. τη χρυσοβαλαντου εννοω.. γτ η αγια ειρηνη γιορταζει και σ εμας 5 μαιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εδω τη γιορταζουμε 28 ιουλιου. τη χρυσοβαλαντου εννοω.. γτ η αγια ειρηνη γιορταζει και σ εμας 5 μαιου!

Ναι η Χρυσοβαλάντου είναι την ημέρα των γενεθλίων μου😝😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι η Χρυσοβαλάντου είναι την ημέρα των γενεθλίων μου😝😍

κοριτσι μου εσενα οι αγιες μερες σε πανε πολυ!!!!!! να εισαι καλα και να σε προστατευει η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου! εσενα και το μπεμπε σου!!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εδω τη γιορταζουμε 28 ιουλιου. τη χρυσοβαλαντου εννοω.. γτ η αγια ειρηνη γιορταζει και σ εμας 5 μαιου!

ναι και εμεις γιορταζουμε 15 μαιου.. νομιζα οτι η αγια ειρηνη η χρυσοβαλαντου ειναι με τον αγιο ραφαηλ.. αρα να την γιορταζω 28/7.. να με αξιωσει να μεινω εγκυος και εταξα να ερθω και στο μοναστηρι της να προσκυνησω.. νομιζω λυκοβρυση ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

ναι και εμεις γιορταζουμε 15 μαιου.. νομιζα οτι ειναι με τον αγιο ραφαηλ.. αρα να την γιορταζω 28/7.. να με αξιωσει να μεινω εγκυος και εταξα να ερθω και στο μοναστηρι της να προσκυνησω.. νομιζω λυκοβρυση ειναι?

ναι ειναι στη λυκοβρυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ειναι στη λυκοβρυση! 

εχουμε και στην κυπρο μοναστηρια και εταξα να παω και αν καταφερω θα ερθω και αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχαμε κανένα νέο από την @Κατεριναπαπ;

 

εγώ πάω τώρα για υπέρηχο το απόγευμα θα έχω νέα. Είμαι λογικά 4+5  4+6 κάπου εκεί δεν ξέρω αν θα δούμε σάκο. Έχω πάρα πολύ άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια είχαμε κανένα νέο από την @Κατεριναπαπ;

 

εγώ πάω τώρα για υπέρηχο το απόγευμα θα έχω νέα. Είμαι λογικά 4+5  4+6 κάπου εκεί δεν ξέρω αν θα δούμε σάκο. Έχω πάρα πολύ άγχος

πολύ νωρίς δεν πας ; Έρχεται το Πάσχα και σε βάλανε σήμερα ;;; Έλα μην αγχώνεσαι..πιστεύω θα δεις τουλάχιστον ένα μαυρακι μέσα στην μήτρα. Περιμένουμε νέα σου. 

Όλα καλά θα πάνε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

πολύ νωρίς δεν πας ; Έρχεται το Πάσχα και σε βάλανε σήμερα ;;; Έλα μην αγχώνεσαι..πιστεύω θα δεις τουλάχιστον ένα μαυρακι μέσα στην μήτρα. Περιμένουμε νέα σου. 

Όλα καλά θα πάνε. 

 

Έτσι μου είπανε κορίτσι μου τι να σου πω ακολουθώ το γιατρό.ιυ ο οποίος είναι τόπ και με έσωσε στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα πολύ σοβαρά θέματα... Οπότε δεν ήθελα να του πω εγώ από μόνη μου να με δει αργότερα!σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μου. Είστε θυσαυρος για μένα αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

εγω περσι τον μαρτιο εμεινα εγκυος με τον νυν συντροφο μου αλλα τον μαιο το εχασα.. τον σεπτεμβριο αρχισαμε προσπαθεια.. εχει τωρα 8 μηνες.. η γιατρος μου κλινικα και βαση των ορμονικων μου εξετασεων μου λεει η εικονα μου ειναι σαν 25χρ.. ο συντροφος μου δε εκανε ακομα εξεταση.. δεν εχει αλλα παιδια.. εγω εχω 2 απο τον προηγουμενο μου γαμο.. περιμενουμε να τελειωσει η αγωγη με τις βιταμινες και να κανουμε σπερματοδιαγραμμα αν δεν εχω μεινει εγκυος..τον μαιο τελειωνουμε την αγωγη

μπραβο αρχικα για την κλινικη σου εικονα! δε το ακουνε πολλες αυτο! 

λυπαμαι για την εγκυμοσυνη που εχασες το μωρακι και αμεσως σε συγχαιρω για τα δυο που απεκτησες!! ❤️ θα ελεγα οπωςς μου ειπαν και εμενα οπωσδηποτε να παει κ ο ανδρας για σπερματοδιαγραμμα αλλα μου το ειπες τωρα απο μονη σου. συνεπως υπομονη μεχρι τον μαιο κοντευουμε!!!!! και ευχομαι να πανε ολα καλα  ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Έτσι μου είπανε κορίτσι μου τι να σου πω ακολουθώ το γιατρό.ιυ ο οποίος είναι τόπ και με έσωσε στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα πολύ σοβαρά θέματα... Οπότε δεν ήθελα να του πω εγώ από μόνη μου να με δει αργότερα!σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μου. Είστε θυσαυρος για μένα αλήθεια

Δεν πειράζει ότι σου λέει ο γιατρός. Άντε καλή επιτυχία εύχομαι.να μας στείλεις όταν τελειώσεις. ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

μπραβο αρχικα για την κλινικη σου εικονα! δε το ακουνε πολλες αυτο! 

λυπαμαι για την εγκυμοσυνη που εχασες το μωρακι και αμεσως σε συγχαιρω για τα δυο που απεκτησες!! ❤️ θα ελεγα οπωςς μου ειπαν και εμενα οπωσδηποτε να παει κ ο ανδρας για σπερματοδιαγραμμα αλλα μου το ειπες τωρα απο μονη σου. συνεπως υπομονη μεχρι τον μαιο κοντευουμε!!!!! και ευχομαι να πανε ολα καλα  ❤️❤️ 

Ευχαριστώ πολύ.. σου εύχομαι να έχεις σύντομα θετικό τεστ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια είχαμε κανένα νέο από την @Κατεριναπαπ;

 

εγώ πάω τώρα για υπέρηχο το απόγευμα θα έχω νέα. Είμαι λογικά 4+5  4+6 κάπου εκεί δεν ξέρω αν θα δούμε σάκο. Έχω πάρα πολύ άγχος

κοριτσι μου με το καλο!!!! να πανε ολα καλα!!! ελπιζω μετα τη συνάντηση να σου φυγει το αγχος! θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Έτσι μου είπανε κορίτσι μου τι να σου πω ακολουθώ το γιατρό.ιυ ο οποίος είναι τόπ και με έσωσε στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα πολύ σοβαρά θέματα... Οπότε δεν ήθελα να του πω εγώ από μόνη μου να με δει αργότερα!σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μου. Είστε θυσαυρος για μένα αλήθεια.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Έτσι μου είπανε κορίτσι μου τι να σου πω ακολουθώ το γιατρό.ιυ ο οποίος είναι τόπ και με έσωσε στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα πολύ σοβαρά θέματα... Οπότε δεν ήθελα να του πω εγώ από μόνη μου να με δει αργότερα!σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μου. Είστε θυσαυρος για μένα αλήθεια.

Καλή επιτυχία κοριτσι μου περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσι μου περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου :) 

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται εν αναμονή !!! Πως είσαι κοριτσάκι από συμπτώματα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται εν αναμονή !!! Πως είσαι κοριτσάκι από συμπτώματα ;;;

Είμαι καλά…προς το απόγευμα κ μετά εχω πόνους περιόδου και χασμουριέμαι όλη την ώρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλά…προς το απόγευμα κ μετά εχω πόνους περιόδου και χασμουριέμαι όλη την ώρα χαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα α ρε ύπνοι που θα πέσουν σε λίγο καιρό !!!!!!! Απόλαυσε το !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ παρά πολύ 💖💖💖 σίγουρα θα έρθει και η δίκη σου σειρά ολες θα γίνουμε μανούλες!!! 

Κορίτσια εγώ χάθηκα γιατί τρέχω παρά πολύ με το σπίτι. Τελικά θα ξοδέψω μια μικρή περιουσία, είναι δεδομένο αυτό! Απλά ελπίζω να έχουμε να φάμε μετά από αυτό... Αλλιώς θα κάνουμε αυτό που λέει η Βέφα, το σκ**ο μας παξιμάδι.. 😉😂

@Raf123 Τι διαβάζω;; Είσαι έγκυος;; Συγχαρητήρια!!!!! Είδες τελικά που η επαγγελματική συγκέντρωση βοήθησε; Ξεχάστηκες. Να σου πάνε όλα τέλεια εύχομαι!! Να το ευχαριστηθείς όσο περισσότερο μπορείς για όλες μας!! 🥰❤️ 

Βρε κορίτσια παίρνω κουράγιο όταν μία μία τα καταφέρνει!! Εννοείται ότι θα τα καταφέρουμε όλες τελικά!! Η καθεμία στο μήνα της. Ακούω ότι ο Μάιος θα είναι φοβερός για κάποια ζώδια!! Άντε, πάμε όλες μαζί όσες μείναμε για Μάιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.. δεν σας έστειλα νωρίτερα γτ ήμασταν βολτουλα με τον άντρα μου και το παιδάκι μου . 

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.  Ήταν ένα μικρό σακουλάκι αλλά τόσο γλυκό βρε κορίτσια χαχα! Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...