Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις On 13/4/2022 at 11:18 ΠΜ, ο/η athens25 είπε:

@hope19 μου γλυκιά σε ευχαριστώ αν και ακόμα ελπίζω και σε αυτό τον κύκλο.. είμαι σίγουρη ότι καπου θα συναντήσω το δικό μου σποράκι και εχω υπομονή... απλά σήμερα απογοητεύτηκα λίγο. βλέπω το δικό σου θαύμα και πολλών άλλων κοριτσιών και χαίρομαι μαζί σας...μακάρι να γίνει και σε εμένα..

σε ευχαριστώ από καρδιάς και όλα να πανε καλά και σε σε΄να και να διαβάζω τα ευχαριστα νέα σου...

καλημέρα σε όλες!!!

@Hope19 δεν έχω κάποια αλλαγή από εχθές...🥰 δεν έχω αδιαθετήσει...λες να γίνει και δεύτερο θαύμα???

στείλετε μου θετική ενέργεια κορίτσια....είμαι εγκρατής πάντως γιατί μπορεί να έχω κάπια ανωμαλία κύκλου που μου έχει συμβεί άλλες 1-2 είχα φτάσει 31-32 ημέρες.

αλλά μπορεί να έχει έρθει το δικό μου σποράκι..δεν ξέρω τι να πω, τι να σκεφτώ🙄💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα σε όλες!!!

@Hope19 δεν έχω κάποια αλλαγή από εχθές...🥰 δεν έχω αδιαθετήσει...λες να γίνει και δεύτερο θαύμα???

στείλετε μου θετική ενέργεια κορίτσια....είμαι εγκρατής πάντως γιατί μπορεί να έχω κάπια ανωμαλία κύκλου που μου έχει συμβεί άλλες 1-2 είχα φτάσει 31-32 ημέρες.

αλλά μπορεί να έχει έρθει το δικό μου σποράκι..δεν ξέρω τι να πω, τι να σκεφτώ🙄💖

σου ευχομαι να μην σου ερθει η ακατανομαστη και να εχεις σπορακι.. σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σου ευχομαι να μην σου ερθει η ακατανομαστη και να εχεις σπορακι.. σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια

 

για άλλη μια φορά με συγκινήσατε, αλλά κλαίω από χαρά!!!

μια τεράστια αγκαλιά από εμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

εχεις κανονικο αίμα? εγω δεν εχω σχεδον καθολου.. και στο σκουπισμα λιγο ροζ

Μόνο όταν πάω τουαλέτα, αύριο θα έχω πιο πολύ σίγουρα. Αλλά αυτό τον μήνα πονάω πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η athens25 είπε:

καλημέρα σε όλες!!!

@Hope19 δεν έχω κάποια αλλαγή από εχθές...🥰 δεν έχω αδιαθετήσει...λες να γίνει και δεύτερο θαύμα???

στείλετε μου θετική ενέργεια κορίτσια....είμαι εγκρατής πάντως γιατί μπορεί να έχω κάπια ανωμαλία κύκλου που μου έχει συμβεί άλλες 1-2 είχα φτάσει 31-32 ημέρες.

αλλά μπορεί να έχει έρθει το δικό μου σποράκι..δεν ξέρω τι να πω, τι να σκεφτώ🙄💖

Mακάρι κορίτσι μου να έγινε το δικό σου θαύμα, στο εύχομαι ολόψυχα! Και να σου πω και κατί; Όταν είδα εδώ τόσα θαύματα στα υπόλοιπα κορίτσια χαιρόμουν πάρα πολύ και ειδικά γιατί αυτές οι κοπέλες αντιμετώπιζαν δυσκολίες. Και πάντα επειδή είμαι φύση απαισιόδοξη ελεγα σιγα μην συμβει σε μενα αυτα είναι σπάνια να συμβού. Κι όμως συνέβη μετα από 3 χρόνια υπογονιμότητας και έχοντας ενα παιδακι μετα απο εξωσωματικη ήρθε δεύτερη εγκυμοσύνη με τον δεύτερο μηνα, με μια μονο επαφή.. μόνο και μόνο επειδή είχα το μυαλό μου ότι θα κάνω εμβρυομεταφορά και δεν το σκέφτηκα καθόλου.. Είμαι σίγουρη ότι και εσύ μπορεί να ζήσεις αυτό το θαύμα.. Σε ποια μέρα είσαι σήμερα του κύκλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Mακάρι κορίτσι μου να έγινε το δικό σου θαύμα, στο εύχομαι ολόψυχα! Και να σου πω και κατί; Όταν είδα εδώ τόσα θαύματα στα υπόλοιπα κορίτσια χαιρόμουν πάρα πολύ και ειδικά γιατί αυτές οι κοπέλες αντιμετώπιζαν δυσκολίες. Και πάντα επειδή είμαι φύση απαισιόδοξη ελεγα σιγα μην συμβει σε μενα αυτα είναι σπάνια να συμβού. Κι όμως συνέβη μετα από 3 χρόνια υπογονιμότητας και έχοντας ενα παιδακι μετα απο εξωσωματικη ήρθε δεύτερη εγκυμοσύνη με τον δεύτερο μηνα, με μια μονο επαφή.. μόνο και μόνο επειδή είχα το μυαλό μου ότι θα κάνω εμβρυομεταφορά και δεν το σκέφτηκα καθόλου.. Είμαι σίγουρη ότι και εσύ μπορεί να ζήσεις αυτό το θαύμα.. Σε ποια μέρα είσαι σήμερα του κύκλου?

@Hope19  μου σήμερα έχω μπει στην 31 αλλά όπως έγραψα εχθές είχα αρνητικό τεστ...

και εγώ το μυαλό μου τώρα το έχω στο γάμο που οργανώνω τον 7/22 και μπορεί να πατάω στα δικά σου πατούσια...Αχ Παναγία μου μακάρι!

σας φιλώ γλυκά συνεχίζω την δουλειά γιατί έχω πολλά και σήμερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Μπράβο κορίτσι μου! Μπράβο!!! Ηρέμησε τώρα και όλα θα κυλήσουν ομαλά! Δεν υπάρχει λόγος για άγχος!!! Σταμάτησαν και οι ναυτίες, και θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

αχ μωρε το σπορακι.. τωρα θα ηρεμησει η μανουλα και θα χαλαρωσει και το μικρο.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκα και αγαπημενα!!! τι κανετε;;

δεν ξερω απο που να ξεκινησω με τα νεα σας!!!!

@Hopemumtobe διαβασα για το τρακαρισμα και στεναχωρεθηκα τοσο πολυ. 😔😔φανταζομαι το αγχος σου και το σοκ που επαθες. εδω χωρις να ειμαστε εγκυες και ενα σοκ το παθαινεις. κοριτσι μου γλυκο εισαι τοσο λαμπερο πλασμα που ολη η τυχη και η ευλογια θα ειναι με το μερος σου! ολα θα πανε καλα θα το δεις!! η καλη σου η καρδια θα σου φερει μονο καλα πισω!!!! 🤰🤰🤰💖💖💖💖 αληθεια πηγες στο γιατρο να σε δει;; (δεν εχω προλαβει να διαασω οοοολα τα μνματα σας... με συγχωρειτε εκ των προτερων...)

@Ευάγγελοςτ & @Hope19πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια για τις χοριακες σας!!!!!!!🤰🤰🤰🤰❤️❤️❤️❤️🎈🎈🎉🎉🎉 καλους διπλασμους ευχομαι και συντομα να ακουσετε δυνατες καρδουλες!!! μεινετε στην ομαδουλα μας να στελνετε μπεμπεδοσκονη!!!

@babyblue94εισαι πολυ γυρλου!!! 😍😉🤰💖μπραβο!! το ζωηρο μωρακι σου στελνει τονους μπεμπεδοσκονης και μας γεμιζει τυχη και θετικη ενεργεια!!! ελπιζω να φερεις τυχη σε ολες μας!!! ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα να μας πεις οριστικα το φυλο του μωρου!! με το καλο να κανεις και τη β επιπεδου!!!!

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια να στειλω τα φιλια μου και την αγαπη μου!!!😘😘😘❤️❤️❤️❤️

εμας τα νεα μας ειναι καλα κοριτσια!!! χθες βγηκε η δευτερη βιοψια του μπαμπα και ηταν αρνητικη!! περασαμε μια δυσκολη πιστα και εχουμε μελλον αλλα το αποτελεσμα αυτο μας γεμισε αισιοδοξια!!! μακαρι και οι επομενες εξετασεις του να ειναι καλες και να μεινει ολο αυτο ενα κακο ονειρο!!!!

δεν προλαβαινω να μπαινω καθε μερα στην ομαδα μας γτ στη δουλεια τρεχω απιστευτα!! με τη νεα διευθυντρια (η οποια εχει τρελη ορεξη να κανει πραγματα και να μας μαθει) εχουν αλλαξει λιγο τα πραγματα κι ολο μου αναθετει κατι. μετα εχω τις πιλατες και το σπιτι και το βραδυ βλεπω λιγο τον αντρα μου οποτε δεν μενει χρονος. με συγχωρειτε. να ξερετε οτι σας σκεφτομαι!!!!❤️

διαβασα και τις απαντησεις σας για το γυναικολογο που πηγα και ευχαριστω πολυ!!! ιδιαιτερα την @Tokyoπου δεν μας ξεχναει ποτε και ειναι εκει να μας δωσει τη συμβουλη της. θα παρουμε λιγο το χρονο μας και ισως κανουμε σπερματεγχυση. αλλα μαλλον για κλομιφαινη δεν.. δεδομενου οτι εχω κανονικα ωορρηξια καθε μηνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

τωρα το διαβασα κοριτσι μου!!!!! τελεια νεα!!!!!🤩🤩😍🎉🤰❤️❤️🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Τέλεια κοριτσάκι μου!! Να ηρεμήσεις τώρα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Όλα καλά λοιπόν ❤️❤️ Άντε τώρα μην αγχώνεσαι γιατί αγχώνεται κ αυτό!! Είσαι απλά από τις τυχερές π δεν έχουν συμπτώματα!! Απόλαυσε το κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Αχχχχ τελειααααα😇🌹💋❤️💞💕💞💕💞💕💜💜💜 Χάρηκα τοοσοοοοοο πολυυυυυ!!!! Μπράβοοοο σου κοπέλα μου καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/4/2022 at 10:14 ΠΜ, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

Συγχαρητήρια!!! 😀😍 Με το καλό το αδερφάκι!!!🤰😃🌸❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια  @Ευάγγελοςτ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Εγώ έκλεισα την σαλπιγγογραφια για 26 Απριλίου και την Παρασκευή το πρωί θα πάω για τις ορμονολογικες

Lacostaki μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ!🥰

Καλά αποτέλεσμα να έχεις κορίτσι μου στις εξετάσεις σου! Τώρα σειρά σου! Δεν θα ησυχάσω αν δεν σας αποκαταστήσω όλες!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Ευάγγελοςτ σου εύχομαι με το καλό!!! Ειλικρινά επειδή κ συ παλευες καιρό δε σου φάνηκε πιο εύκολη η εξωσωματική; πόσες φορές είπα ας το είχα κάνει μια ωρα αρχιτερα!!!

Όλα θα σου πάνε καλά! Έχεις πολύ καλή χοριακη κ θα εξελιχθεί σούπερ! Με τόσο είχα ξεκινήσει κ γω ❤️

Με το καλό κορίτσι μου σε λίγο να το κρατάς στην αγκαλιά σου! 

Σε ευχαριστώ πολύ tokyo μου!💗

Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα ότι θα ταλαιπωρηθω τόσο. Μόλις έφυγε το μικρόβιο από τον άντρα μου έμεινα έγκυος και τις δύο φορές αμέσως .... έτσι θεωρούσα ότι θα είναι απλό. Κι όλο έδινα χρόνο στον εαυτό μου.... μα ο καιρός περνούσε. Κι έτσι ο άντρας μου πήγε για εξετάσεις ξανά και να σου πάλι η βλέννη. Ενάμιση χρόνος σχεδόν και πάλι χαμένος. Τζάμπα η προσπάθεια κι εγώ είχα μπει ήδη στα 39. Από εκεί και πέρα με κυρίεψε και το άγχος. Όμως πάντα σκεφτόμουν την εξωσωματική! Είχα διαβάσει τόσα πολλά από εσάς που είχα εξοικειωθεί πλέον με την ιδέα. 

Ναι η αλήθεια είναι ότι δεν μου φάνηκε τίποτα το φοβερό. Αλλιώς την είχα πλάσει στο μυαλό μου. Δεν κατάλαβα καν πόσο γρήγορα έγιναν όλα κι έφτασα στην εγκυμοσύνη. Αξίζουν τα πάντα αυτά τα πλασματακια! Ακόμα κι αν είχα ταλαιπωρηθεί πολύ δεν θα με ένοιαζε! Αρκεί να γίνω ξανά μανούλα!

Μήπως να αρχίσεις κι εσύ σιγά σιγά την προσπάθεια για δεύτερο; Το σώμα θυμάται....να δεις που θα έρθει φυσικά εκεί που δεν το περιμένεις!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe συμβαίνει αυτό κορίτσι μου! 1-2 ημέρες πάνω κάτω είναι φυσιολογικό! Σημασία έχει ότι το λουλουδάκι σου μεγαλώνει και πλησιάζει προς την αγκαλίτσα σου! Εσύ να είσαι ήρεμη και να το απολαμβάνεις! Είναι σημαντικό και για το παιδάκι σου!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Lacostaki μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ!🥰

Καλά αποτέλεσμα να έχεις κορίτσι μου στις εξετάσεις σου! Τώρα σειρά σου! Δεν θα ησυχάσω αν δεν σας αποκαταστήσω όλες!😄

Να σου πω την αλήθεια ελπίζω να βρεθεί έστω κάτι μικρό στην σαλπιγγογραφια γιατί αν τελικά το μόνο πρόβλημα είναι η ηλικία μου θα εκνευρίσω πάρα πολύ 😡😡 Δεν στο έχω πει ποτέ αλλά από την αρχή που μπήκα στο mammy και αρχίσαμε να μιλάμε έλεγα ότι θα μείνω έγκυος μετά από εσένα δεν ξέρω γιατί διαίσθηση πες το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι βρε το ξέρω…απλά κ αυτοί λένε επιστημονικά ότι όσο μεγαλώνει ο άντρας το σπερμα δεν είναι τόσο Τούρμπο όσο ήταν πχ στα 25 του ειδικά στο dna χαχαχα για αυτό το είπα

Πως είσαι εσυ; Σε ποια φαση είσαι;; 

Ε ναι στα 25 τους μπορεί να το κάνουν το παιδί με την πρώτη στα 70 μπορεί να ζοριστουν αλλά αυτοί μπορούν να το κάνουν εμεις μόνο είμαστε μεγάλες.. Άσε με γιατί κάτι τέτοια διαβάζω και με πιάνουν τα νεύρα μου!!! Εγώ τις ορμονολογικες θα κάνω αύριο και στις 26 την σαλπιγγογραφια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δείτε τι διάβαζα πριν λίγο.. Αλήθεια απορώ πως γίνεται αυτά να συμβαίνουν μόνο στην Αμερική https://www.mama365.gr/48483/45hronh-apekthse-4-mora-mesa-se-13-mhnes-zo-ena-yp.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δείτε τι διάβαζα πριν λίγο.. Αλήθεια απορώ πως γίνεται αυτά να συμβαίνουν μόνο στην Αμερική https://www.mama365.gr/48483/45hronh-apekthse-4-mora-mesa-se-13-mhnes-zo-ena-yp.html

Υπέροχο!
Είναι να μην πιστεύεις στα θαύματα μετά;;
καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου, εύχομαι απο καρδια΄ς να βγει αληθινό το ενστικτο σου και να μείνεις έγκυος μετά την @Ευάγγελοςτ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα είχα μέρες να μπω λόγω προσωπικών θεμάτων και τώρα είδα τα ευχάριστα!! @Hope19 και @Ευάγγελοςτ συγχαρητήρια κορίτσια μου να έχετε ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!!!🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο γυναικολογο!! Επεσα σε αγιο ανθρωπο που δεχτηκε να με δει με χαρα! Ολα πανε καλα το μωρακι ειναι καλα, ειμαι απλα 1 μερα λιγοτερο στον υπερηχο αποτι πρεπει αλλα φανταζομαι μπορει να τυχει αυτο! Μου ειπε οτι το μωρο εχει πολυ ταχυκαρδια και πρεπει να ηρεμησω γιατι επηρεαζω αρνητικα!Μου εφυγε 100 κιλα βαρος κοριτσια, και μου ξαναηρθε η χαρα συνεχιζουμε με περισσοτερη ηρεμια και προεσευχες το ονειρο να συνεχισει...🙏🙏🙏 Σας ευχαριστω απειρα για ενδιαφερον σας, ειστε πολυτιμες❤️

Μπραβο κορίτσι μου. Είδες με το άγχος δεν κάνεις καλό. 

Εγώ λέω να ηρεμήσεις. Να αρχίσεις να μην φοβάσαι τόσο. Ναι αυτό με την μια μέρα νωρίτερα δεν είναι τίποτα. Εγώ μέχρι την αυχενική ακόμα και στην αυχενική έβγαινα 5 μέρες νωρίτερα. Λιιιγο είχα αγχωθει ότι είναι 5 μέρες πιο μικρό από το κανονικό. Αλλά μετά όταν πήγα στον γιατρό πήγαν στην 2 λιγότερες. Άρα αυτά σιγά σιγά φτιάχνουν και έρχονται στο κανονικό τους. Μην ανησυχείς. Μου έχει πει ο γιατρός ότι μπορεί και μια βδομάδα απόκλιση να έχουν κάποιες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη που ήταν 88 και τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά! Δεν το έχω πιστέψει και σκέφτομαι πολύ απαισιόδοξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...