Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες το απόγευμα πήγα έκανα rapid βγήκε αδιευκρινιστο... Παω σήμερα και βγαίνει θετικο😭😭 Θεέ άλλο θετικό ήθελα να δω!!! Τέλος πάντων... Έχω έντονο πόνο στα κόκαλα αδυναμία συναχι πονόλαιμο... Ολα τα καλά 

Περαστικά βρε κορίτσι μου!! ❤️❤️❤️Ξεκούραση Βιταμινουλες και κανένα σιρόπι για τον λαιμό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

θα σου ελεγα οτι το ενστικτο μου μου ελεγε οτι εισαι αλλα λεω μην δωσω ελπιδες... τελικα με επιβεβαιωσες.. ποσο χαιρομαι δεν φανταζεσαι.. ακομα ενα θαυμα.. ακομα μια ελπιδα  για τις υπολοιπες.. σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη.. απολαυσε το ταξιδι προς την μητροτητα 💖

 

παλια πριν πολλα χρονια δουλευα στο υπουργειο υγειας και ειμουν υπευθυνη για τις αιτησεις που αφορουσαν εξωσωματικη.. ξερεις ποσα ζευγαρια γνωρισα που αν και ειχαν κανει εξωσωματικη μετα εμεινε η κοπελα με φυσικη συλληψη πολυ ευκολά? επειδη ηταν χαλαρες και ηξεραν οτι παλι με εξωσωματικη θα εκαναν παιδι δεν σκεφτονταν τιποτα και εμεναν εγκυος απο το πουθενα

 

αντε να δουμε εμεις ποτε θα χαλαρωσουμε μηπως και ερθει χαχαχχαχ

Όταν το αποφασίσουμε νομίζω 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν το αποφασίσουμε νομίζω 🤣🤣

αντε να δουμε ποτε θα το παρουμε αποφαση χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αντε να δουμε ποτε θα το παρουμε αποφαση χαχαχαχαχαχαχαχα

Δε θα το πιστέψεις γνώρισα από κοντά τον κύριο από τις βιταμίνες!! Μου είπε σπερματοδιαγραμμα να κάνουμε μολις τελειώσουμε τις βιταμίνες! Για αυτό καλύτερα Ναντια μου να το κάνετε μολις τελειώσει το τρίμηνο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

το προσευχομαι και χαιρομαι οταν βλεπω να γινεται το θαυμα ειναι σαν να το ζω εγω

 

εμενα περσι που ειχα μεινει εγκυος εκανα τεστ και βγηκε ξεκαθαρο θετικο.. παιρνει την μανα του τηλ και της λεει η κωνσταντια ειναι μαλλον εγκυος.. τι μαλλον καλε του λεω.. εχω 3 μερες καθυστερηση και ενα καραθετικο τεστ.. το μαλλον που το βλεπεις χαχαχαχαχα.. μειναμε με την χαρα βεβαια αλλα εχει ο θεος

Ναντια μου να σε ρωτησω κατι, αν θυμαμαι ειχες περυσι πλαινδρομη κυηση? Ειχες καποιο συπτωμα? Ξερω για την αποβολη οτι βλεπεις καποιο αιμα αλλα στην παλινδρομη? Συγγνωμη που σε ρωταω αλλα μου εχει φυγει τελειως η  ναυτια που ειχα πρωτες εβδομαδες  ενω ειμαι μονο στην 8 η εβδομαδα και ειμαι πολυ ανησυχη οτι κατι δεν παει καλα... Αυριο εκλεισα να παω σε εναν ασχετο γιατρο για υπερηχο γιατι ο δικος μου λειπει δυστυχως.. Μπορει και να μη σημαινει τιποτα αλλα με ανησυχει οτι μου κοπηκε ετσι η ναυτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe @Nandia- @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ ❤️ @Nandia- αντε να δούμε θα βγει το ένστικτο μας;;; να σου πω το καλό θα είναι ότι θα έχω ανοσια μέτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 τώρα είδα τα νέα!! Με το καλοοοοοο ακόμα ένα γερό μωράκι ❤️ εμένα ήταν 2 ετών ο μεγάλος μου όταν έκανα τον μικρό μου γιο και πάλι μου φαινόταν τόσο δύσκολο να μην το παρω αγκαλιά... Πόσο μάλλον εσένα που είναι μωράκι ακόμα!!Να κάθεσαι και να τον παίρνεις αγκαλίτσα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε θα το πιστέψεις γνώρισα από κοντά τον κύριο από τις βιταμίνες!! Μου είπε σπερματοδιαγραμμα να κάνουμε μολις τελειώσουμε τις βιταμίνες! Για αυτό καλύτερα Ναντια μου να το κάνετε μολις τελειώσει το τρίμηνο…

μαλλον ετσι θα γινει γιατι ουτε αυτο το μηνα το βλεπω να την κανουμε την εξεταση και τελικα καλυτερα απ οτι μου λες.. παντως ειναι πολυ δυνατες.. το βραδυ που δεν τρωω παρα πολυ και την πινω μου πειραζει το στομαχι.. ο αντρας μου συγχιστηκε καμια δυο φορε και ηπιες καταλαθος 3 μεσα στην μερα και φουσκωσε η πατουσα του.. δεν ηπιε για μια μερα για να δει αν απο αυτο ηταν και ξεφουσκωσε αμεσω.. τωρα οντως αυτο ηταν? ετυχε και ξεφουσκωσέ? δεν ξερω σιγουρα

πινετε τις ιδιες με μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναντια μου να σε ρωτησω κατι, αν θυμαμαι ειχες περυσι πλαινδρομη κυηση? Ειχες καποιο συπτωμα? Ξερω για την αποβολη οτι βλεπεις καποιο αιμα αλλα στην παλινδρομη? Συγγνωμη που σε ρωταω αλλα μου εχει φυγει τελειως η  ναυτια που ειχα πρωτες εβδομαδες  ενω ειμαι μονο στην 8 η εβδομαδα και ειμαι πολυ ανησυχη οτι κατι δεν παει καλα... Αυριο εκλεισα να παω σε εναν ασχετο γιατρο για υπερηχο γιατι ο δικος μου λειπει δυστυχως.. Μπορει και να μη σημαινει τιποτα αλλα με ανησυχει οτι μου κοπηκε ετσι η ναυτια.

στην πρωτη αποβολη ειχα αιμα σαν την περιοδο .. περσι δεν ειχα τιποτα και μαλιστα ειχα ακομα ναυτιες.. παραξενευτηκε η γυναικολογος μου που δεν ειχα αιμα αρα λογικα εχει αιμα και η παλλινδρομη.. παντως ξερω κοπελες που δεν ειχαν ποτε ναυτιες αρα μην σε αγχωνει.. και εγω δεν ειχα συνεχεια οσο ηταν μια χαρα το εμβρυο... ουτε στους γιους μου ειχα ναυτιες στην αρχη .. μετα την 9η - 10η βδομαδα αλλα μιλαμε ειχαν παρει φορα μετα.. δεν μπορουσα να φαω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe @Nandia- @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ ❤️ @Nandia- αντε να δούμε θα βγει το ένστικτο μας;;; να σου πω το καλό θα είναι ότι θα έχω ανοσια μέτα

ναι παντα υπαρχει κατι θετικο και αυτο πρεπει να βλεπουμε.. και εγω που νοσησα με γριπη λεω οκ τουλαχιστον πηρα αντισωματα και αν τυχει να αρρωστησω με κοβιτ θα βοηθησουν.. δεν ξερω βρε μαρινα μου.. για καποιο λογο το σκεφτομαι και αυτο το μηνα.. θα δειξει αν οχι αυτον τουλαχιστον μετα το πασχα.. θα εχουμε τελειωσει και με τις βιταμινες και ελπιζω οτι θα βοηθησουν και αυτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναντια μου να σε ρωτησω κατι, αν θυμαμαι ειχες περυσι πλαινδρομη κυηση? Ειχες καποιο συπτωμα? Ξερω για την αποβολη οτι βλεπεις καποιο αιμα αλλα στην παλινδρομη? Συγγνωμη που σε ρωταω αλλα μου εχει φυγει τελειως η  ναυτια που ειχα πρωτες εβδομαδες  ενω ειμαι μονο στην 8 η εβδομαδα και ειμαι πολυ ανησυχη οτι κατι δεν παει καλα... Αυριο εκλεισα να παω σε εναν ασχετο γιατρο για υπερηχο γιατι ο δικος μου λειπει δυστυχως.. Μπορει και να μη σημαινει τιποτα αλλα με ανησυχει οτι μου κοπηκε ετσι η ναυτια.

Κοριτσι μου συγγνωμη που επεμβαινω.. Αρχικα πολυ καλα θα κανεις και θα πας γιατι προπαντον πρεπει να ειμαστε ηρεμες. Κατα δευτερον, πολλα συμπτωματες αρχιζουν και υποχωρουν σταδιακα. Πχ εγω 8-9 εβδομαδων ξεπριστηκε το στηθος και κατι μηδαμινες αναγουλες που ειχα εφυγαν εντελως. Παρολα αυτα το παιδακι μου ηταν μια χαρα και μεγαλωνε.. Μην ανησυχεις πιστευω ολα θα ειναι καλα. Αλλα καλα κανεις και θες να το δεις να ηρεμησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναντια μου να σε ρωτησω κατι, αν θυμαμαι ειχες περυσι πλαινδρομη κυηση? Ειχες καποιο συπτωμα? Ξερω για την αποβολη οτι βλεπεις καποιο αιμα αλλα στην παλινδρομη? Συγγνωμη που σε ρωταω αλλα μου εχει φυγει τελειως η  ναυτια που ειχα πρωτες εβδομαδες  ενω ειμαι μονο στην 8 η εβδομαδα και ειμαι πολυ ανησυχη οτι κατι δεν παει καλα... Αυριο εκλεισα να παω σε εναν ασχετο γιατρο για υπερηχο γιατι ο δικος μου λειπει δυστυχως.. Μπορει και να μη σημαινει τιποτα αλλα με ανησυχει οτι μου κοπηκε ετσι η ναυτια.

Κι εγώ ενώ είχα από νωρίς νωρίς ναυτιες και μου κράτησαν όλο το 1ο τρίμηνο, σε κάποιες φάσεις δεν είχα. Την πρώτη φορά που συνέβη ήταν 7η-8η εβδομάδα και δεν είχα 2μερες τίποτα και έκλαιγα όλη την ημέρα ότι έχει παλλινδρομησει. Μου λέει ο σύντροφός μου φτάνει με αυτή την ιστορία, πάρε το γιατρό πες το και μην κλαις προκαταβολικά. Ε πήγα στο γιατρό έκτακτα για ενδιάμεσο υπέρηχο και όλα ηταν μια χαρά. Την επόμενη μέρα ηρθε πάλι και η ναυτία και σκεφτόμουν ότι ούτε τις ωραίες μέρες που είμαστε καλά δε μπορούμε να χαρούμε με αυτό το άγχος. Υπομονη μέχρι αύριο! 💕 💕 Όλα θα είναι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου συγγνωμη που επεμβαινω.. Αρχικα πολυ καλα θα κανεις και θα πας γιατι προπαντον πρεπει να ειμαστε ηρεμες. Κατα δευτερον, πολλα συμπτωματες αρχιζουν και υποχωρουν σταδιακα. Πχ εγω 8-9 εβδομαδων ξεπριστηκε το στηθος και κατι μηδαμινες αναγουλες που ειχα εφυγαν εντελως. Παρολα αυτα το παιδακι μου ηταν μια χαρα και μεγαλωνε.. Μην ανησυχεις πιστευω ολα θα ειναι καλα. Αλλα καλα κανεις και θες να το δεις να ηρεμησεις.

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Κι εγώ ενώ είχα από νωρίς νωρίς ναυτιες και μου κράτησαν όλο το 1ο τρίμηνο, σε κάποιες φάσεις δεν είχα. Την πρώτη φορά που συνέβη ήταν 7η-8η εβδομάδα και δεν είχα 2μερες τίποτα και έκλαιγα όλη την ημέρα ότι έχει παλλινδρομησει. Μου λέει ο σύντροφός μου φτάνει με αυτή την ιστορία, πάρε το γιατρό πες το και μην κλαις προκαταβολικά. Ε πήγα στο γιατρό έκτακτα για ενδιάμεσο υπέρηχο και όλα ηταν μια χαρά. Την επόμενη μέρα ηρθε πάλι και η ναυτία και σκεφτόμουν ότι ούτε τις ωραίες μέρες που είμαστε καλά δε μπορούμε να χαρούμε με αυτό το άγχος. Υπομονη μέχρι αύριο! 💕 💕 Όλα θα είναι καλά! 

Κοριτσια ευχαριστω.... Γενικα μου εχει περασει πολλες μερες η ναυτια γιαυτο πραγματικα ανησυχω...Θα παω αυριο στον ασχετο γυναικολογο και ελπιζω να μου κανει τη χαρη να με δεχτει γιατι ζω δε μικρη κοινωνια και ο αλλοσα ειναι ανταγωνιστη; του...Οποτε δεν ξερω καν. Θα τον παρακαλεσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κοριτσια ευχαριστω.... Γενικα μου εχει περασει πολλες μερες η ναυτια γιαυτο πραγματικα ανησυχω...Θα παω αυριο στον ασχετο γυναικολογο και ελπιζω να μου κανει τη χαρη να με δεχτει γιατι ζω δε μικρη κοινωνια και ο αλλοσα ειναι ανταγωνιστη; του...Οποτε δεν ξερω καν. Θα τον παρακαλεσω!!! 

αν ειναι σωστος γιατρος και ανθρωπος θα σε δεχτει.. εισαι μια νεα μανουλα που ανησυχει.. το να μην σε δεχτει ειναι πολυ ασχημο για να μην πω τιποτα πιο σκληρο.. ο ορκος του ιπποκρατη δεν μιλαει πουθενα για ανταγωνισμο η λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κοριτσια ευχαριστω.... Γενικα μου εχει περασει πολλες μερες η ναυτια γιαυτο πραγματικα ανησυχω...Θα παω αυριο στον ασχετο γυναικολογο και ελπιζω να μου κανει τη χαρη να με δεχτει γιατι ζω δε μικρη κοινωνια και ο αλλοσα ειναι ανταγωνιστη; του...Οποτε δεν ξερω καν. Θα τον παρακαλεσω!!! 

δεν υπαρχει καποιος καπου κοντα? σε διπλα χωριο η σε κοντινη πολη? δεν ξερω που μενεις απλα ιδεες λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κοριτσια ευχαριστω.... Γενικα μου εχει περασει πολλες μερες η ναυτια γιαυτο πραγματικα ανησυχω...Θα παω αυριο στον ασχετο γυναικολογο και ελπιζω να μου κανει τη χαρη να με δεχτει γιατι ζω δε μικρη κοινωνια και ο αλλοσα ειναι ανταγωνιστη; του...Οποτε δεν ξερω καν. Θα τον παρακαλεσω!!! 

Καλέ γιατρός είναι. Τι θα πει είναι ανταγωνιστής; δεν πας να βάψεις τα μαλλιά σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Εχω παθει σοκ η αληθεια δεν το πιστευω νομιζω καποιος μου κανει πλακα.. Ευχομαι και εσύ σύντομα εγκυούλα!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πραγματικά συγκινούμαι με τέτοια θαύματα που γίνονται, και αποκτώ ελπίδα πως όλα μπορεί να συμβούν! 

Εύχομαι τα καλύτερα για την όμορφη οικογένεια σου! 

@Ευάγγελοςταντε μπες να μας πεις τα ευχάριστα και εσύ! Η έχεις λιποθυμήσει επειδή θα είσαι τριτεκνη;;; 😂😂😜😜🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/4/2022 at 9:12 ΠΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Καλά δε φαντάζεσαι πόσο μου έφτιαξες τη διάθεση!!!!! Πόσο χαρούμενη είμαι που μπήκες στο κλαμπ 🥰🥰🥰 Αν και ήμουν σίγουρη!!💓💞

Με το καλό το/τα αδερφάκι/-α κορίτσι μουυυυ 😀😊🤗🥰💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πραγματικά συγκινούμαι με τέτοια θαύματα που γίνονται, και αποκτώ ελπίδα πως όλα μπορεί να συμβούν! 

Εύχομαι τα καλύτερα για την όμορφη οικογένεια σου! 

@Ευάγγελοςταντε μπες να μας πεις τα ευχάριστα και εσύ! Η έχεις λιποθυμήσει επειδή θα είσαι τριτεκνη;;; 😂😂😜😜🤰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Έρχεται και σένα το θαυματάκι σου.. Πίστεψέ το και θα γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2022 at 4:54 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Θα τρελαθώ !❤️❤️❤️💙💙💙 Καλέ πόσο καιρό έχω να μπω μέσα να μιλήσουμε ούτε που το κατάλαβα πως πέρασε έτσι ο καιρός δεν ξέρω σε ποια να τπρωτογραψω βρε κορίτσια!

Να σου ζήσει ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 το μπεμπεκι!

Πήγαμε σε ένα σπίτι του άντρα μου τελικά είναι στον 1ο χωρίς ανσασέρ.

Είναι ένα μεγάλο σαλόνι κουζίνα αλλά έχει χωρο εκεί αρκετό. Με μεγάλη κουζίνα γωνιακή κ μετά έχει χολ που έχει ένα μικρό μπάνιο κ δύο δωμάτια.

Πίσω έχει μπαλκόνι αυλή τύπου με σκέπη οπότε είναι ιδανικό μπροστά όχι δεν έχει μεγάλο μπαλκόνι.... Είναι διαμπερές καινούριο φωτεινό. Είναι δικό μας κ δεν έχουμε άλλους εκεί.μονο από πάνω μενει μια ξαδέρφη τους.

Έχουμε δικό μας πάρκινγκ.κ επίσης από κάτω είχαν παλιά το μαγαζί τους οπότε θα το καθαρίσουμε κ θα αφήνω εκεί τα καροτσια κλπ ότι άλλο χρειαστεί.

Πολύ καλύτερα ΣΕ αυτό το σπίτι φυσικά !

Σ’ ευχαριστώ πολύυυ 💓💓💓💓

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη κ όλη μέρα είμαστε αγκαλίτσα🤱💕💕💕

Πλησιάζει η ώρα που θα το ζήσεις κι εσύ κ θα ξετρελαθείς 😍😍😍💓💓💓💞💞💞

Πολύ καλύτερα αυτό το σπίτι!! Είναι δικό σας, είναι μεγάλο, έχει πάρκινγκ, έχει ωραία βεράντα για τα παιδιά κ για να κάθεστε εσείς..κ το μόνο μειον που ειναι που δεν έχει ασανσερ, δεν είναι τόσο σημαντικό γιατί μπορείτε να αφήνετε τα καρότσια κάτω. Κι εσύ θα ανεβαίνεις μόνο έναν όροφο οπότε δε θα ζορίζεσαι πολύ!! Τέλεια τέλεια κορίτσι μου!! Πάντα έτσι να σας πηγαίνουν όλα εύχομαι🥰

Ξεκίνησες να φτιάχνεις το παιδικό δωμάτιο για τα μικράκια σου;; Αυτή είναι μία απο τις πιο όμορφες στιγμές της εγκυμοσύνης πιστεύω🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 συγχαρητηρια! ρε απιστευτο! λες να ερχονται οντως τα δευτερα ευκολα; μηπως να το βαλω μπροστα φυσιολογικα και γω; 🤩 Να σου πανε ολα καλα ευχομαι από καρδιάς! 

Έχω και μια απορια. Γιατι κανεις καταστολη για εμβρυομεταφορα; εγω απλα πηγα μετα την ωορρηξια μου 5 μερες. Δεν πηρα κανενα απολυτως φαρμακο, εκανα φυσικα ωορρηξια και απλα το εβαλα τη μερα 5 που τοσο ηταν κ η βλαστοκυστη μου. Οκ μετα πηρα προγεστερονη κλπ  αλλα μονο μετα την ετ.

@Princess28 τι ομορφα ολα αυτα! μπραβο κοριτσι! ειναι πολυ δυσκολο πραγμα ο θηλασμος. Ναι εχει 100 θετικα αλλα ειναι δυσκολος. Κ δεν μπορω αυτες τις ιστοριες του ποσο υπεροχα ειναι ολα... κ γω ακομα θηλαζω, αποφασισα να κρατησω το πρωι βραδυ για λιγο ακομα γιατι βλεπω οτι η μικρη το εχει ακομα αναγκη (συναισθηματικα οχι ως τροφη) κ επειδη αρχισα κ δουλεια μην της ερθουν μαζεμενα! Γενικα αυτη τη στιγμη βολευει (πχ θηλαζω σηκωνομαι κ φευγω κ ακομα κοιμαται). Εγω για δευτερο λεω απο Σεπτεμβρη να ψαχτω, φαντασου ουτε καν ελευθερα δεν κανω γιατι ειλικρινα εχω αναγκη ακομα λιγη ξεκουραση! να περασει το καλοκαιρακι κ μετα οκ θα ανασκουμπωθω!

@Mimi26 μπραβο, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα! με το καλο να ερθουν τα μωρα σου και να χαρειτε το σπιτακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κοριτσια ευχαριστω.... Γενικα μου εχει περασει πολλες μερες η ναυτια γιαυτο πραγματικα ανησυχω...Θα παω αυριο στον ασχετο γυναικολογο και ελπιζω να μου κανει τη χαρη να με δεχτει γιατι ζω δε μικρη κοινωνια και ο αλλοσα ειναι ανταγωνιστη; του...Οποτε δεν ξερω καν. Θα τον παρακαλεσω!!! 

Να πας κοριτσι αλλα γενικα να εχεις στο μυαλο σου οτι στην εγκυμοσυνη τα συμπτωματα πανε κ ερχονται συνεχεια! οποτε δε σημαινει κατι! Καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Hope19 συγχαρητηρια! ρε απιστευτο! λες να ερχονται οντως τα δευτερα ευκολα; μηπως να το βαλω μπροστα φυσιολογικα και γω; 🤩 Να σου πανε ολα καλα ευχομαι από καρδιάς! 

Έχω και μια απορια. Γιατι κανεις καταστολη για εμβρυομεταφορα; εγω απλα πηγα μετα την ωορρηξια μου 5 μερες. Δεν πηρα κανενα απολυτως φαρμακο, εκανα φυσικα ωορρηξια και απλα το εβαλα τη μερα 5 που τοσο ηταν κ η βλαστοκυστη μου. Οκ μετα πηρα προγεστερονη κλπ  αλλα μονο μετα την ετ.

@Princess28 τι ομορφα ολα αυτα! μπραβο κοριτσι! ειναι πολυ δυσκολο πραγμα ο θηλασμος. Ναι εχει 100 θετικα αλλα ειναι δυσκολος. Κ δεν μπορω αυτες τις ιστοριες του ποσο υπεροχα ειναι ολα... κ γω ακομα θηλαζω, αποφασισα να κρατησω το πρωι βραδυ για λιγο ακομα γιατι βλεπω οτι η μικρη το εχει ακομα αναγκη (συναισθηματικα οχι ως τροφη) κ επειδη αρχισα κ δουλεια μην της ερθουν μαζεμενα! Γενικα αυτη τη στιγμη βολευει (πχ θηλαζω σηκωνομαι κ φευγω κ ακομα κοιμαται). Εγω για δευτερο λεω απο Σεπτεμβρη να ψαχτω, φαντασου ουτε καν ελευθερα δεν κανω γιατι ειλικρινα εχω αναγκη ακομα λιγη ξεκουραση! να περασει το καλοκαιρακι κ μετα οκ θα ανασκουμπωθω!

@Mimi26 μπραβο, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα! με το καλο να ερθουν τα μωρα σου και να χαρειτε το σπιτακι σας!

Θα με πήγαινε σε τεχνητό κύκλο από ότι κατάλαβα κορίτσι μου.. αλλά τον πρόλαβα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare ...

Τι βλέπουν τα ματάκια μου; 😍Μπράβο κοριτσάρα μου όμορφη! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!Αχ πόσο χάρηκα δεν ξέρεις!

Μαζί θα είμαστε!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...