Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι υγρά είναι; Εγώ έχω πάντα πριν την περίοδο αρχίζουν από το τελος της ωορρηξιας κ 1-2 μερες πριν την περίοδο σταματούν…εμένα είναι λευκά υγρά πηκτά όχι διαφανές σαν αυγο 

ηταν βλεννη διαφανη.. και εγω συνηθως ασπρα πηκτα και ειχα μεχρι χτες.. απλα σημερα ειχα και διαφανη βλεννη.. δεν ξερω πως γινεται αυτο.. θα δειξει μεχρι το σαββατο

 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κοριτσάρα καλημέρα, μα ειλικρινά πόσα κοινά έχουμε??

Έχω τρεις μέρες έντονα υγρά σε σημείο να χρειάζομαι σερβιετακι. Βέβαια το στήθος μου δεν έχει κάτι, με ενοχλεί ελάχιστα. Αλλά έχω πολύ ζαλάδα εδώ και κάποιες μέρες.

Άντε να δούμε μέχρι Παρασκευή τι θα γίνει. Μακάρι να έγινε το θαύμα και για τις δύο μας.

 

@Ευάγγελοςτ συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Χάρηκα πάρα πολύ. Στείλε μας και εμάς μπεμπεδοσκονη!! ❤️❤️❤️

 

 

 

εγω εχω υγρα ουτος η αλλως ετσι παντα εχω σερβιετακι αλλα σημερα η βλεννη με προβληματισε.. ειχαμε προχτες επαφη αρα δεν γινεται να ειναι κατι απο την επαφη.. μακαρι και δεν μας ερθει η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ηταν βλεννη διαφανη.. και εγω συνηθως ασπρα πηκτα και ειχα μεχρι χτες.. απλα σημερα ειχα και διαφανη βλεννη.. δεν ξερω πως γινεται αυτο.. θα δειξει μεχρι το σαββατο

 

εγω εχω υγρα ουτος η αλλως ετσι παντα εχω σερβιετακι αλλα σημερα η βλεννη με προβληματισε.. ειχαμε προχτες επαφη αρα δεν γινεται να ειναι κατι απο την επαφη.. μακαρι και δεν μας ερθει η ακατανομαστη

Κορίτσια μου μακάρι να σας έρθει το θαύμα ❤️❤️❤️ 
 

υγρα μετά την επαφή έχω κ εγω που μοιάζουν με ωορρηξιας η είναι καπως διαφορετικά Τελοσπαντων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια και για να συζητησουμε και κατι σχετικο όσες ειστε εγκυουλες ειχατε θερμομετρηθει μηπως στην αρχη? ΕΙχατε ολες δεκατα? Εγω θυμαμαι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη απο την εμμβρυομεταφορα μεχρι την χοριακη, μετα θυμαμαι ειχε πεσει στα φυσιολογικα. Τωρα εχω 36.5 αρα μαλλον θα ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ πιστευω. @Hopemumtobe    @babyblue94θυμάστε μήπως?

Γεια σου κοριτσι μου! Εγω και τις τρεις φορες, μετρουσα την θερμοκρασια μετα την ωορηξια και μεχρι και μετα την καθυστερηση ειχα δεκατα, 37.1-37.3. Τωρα ειμαι 8 εβδομαδων και εχω ακομα τοσο. Απο οτι εχω ακουσει ομως δεν ειναι standard συμπτωμα. Σου ευχομαι οτι καλυτερο να σου ερθει πολυ γρηγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου μακάρι να σας έρθει το θαύμα ❤️❤️❤️ 
 

υγρα μετά την επαφή έχω κ εγω που μοιάζουν με ωορρηξιας η είναι καπως διαφορετικά Τελοσπαντων 

ναι αλλο αυτα τα υγρα.. εχω και εγω αλλα δεν ειναι σαν βλεννη.. εξαλλου δεν ειχαμε επαφη ψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας!🥰

Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες μας! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, με το καλό να έρθουν αυτά που μεγαλώνουν στην κοιλίτσα μας και γρήγορα να έρθουν κοντά μας κι αυτά που τόσο επιθυμούμε!🥰

Είμαι από τα τέλη του 2019 μέλος στο forum και όλα αυτό το διάστημα έχω νιώσει άπειρα συναισθήματα χαράς, λύπης, άγχους, αγωνίας. Έχω γνωρίσει τόσο όμορφους ανθρώπους και έχω χάσει κι άλλους τόσους που έχουν να γράψουν πάρα πολύ  καιρό κι όμως εγώ πάντα τους σκέφτομαι! 

Πάντα τόσα χρόνια ονειρευόμουν κι εγώ αυτήν την στιγμή που θα ανεβάσω το θετικό μου τεστακι. Και να που έγινε! Για όλες θα έρθει αυτή η στιγμή κορίτσια μου! Ίσως να αργεί λίγο όμως θα έρθει!

Είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη. Έχω βιώσει απώλεια και είναι δύσκολα. Όμως θέλω αυτήν την φορά να το χαρώ περισσότερο και με πολύ λιγότερο άγχος!

Όμως ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εγώ απλά θα σκέφτομαι θετικά!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη και χαρουμενη εγκυμοσυνη!!! Ολα να πανε τελεια και σε λιγους μηνες να κρατησεις στην αγκαλια σου το θαυματακι σου!!! 💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την επόμενη εβδομάδα θα πάω στη Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου έκτος απροόπτου, οποία θέλει και πιστεύει ας μου στείλει το όνομα της να ανάψω ένα κερί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Ναι ρε όνειρο ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,,,,,,,μπραβο κοριτσακι μου ομορφο,,,μεγαλη η χαρά σου !!!!!! και δική μας,,,,με το καλό να παρεις ένα υπεροχο νουμερο χοριακης,,,το αδερφακι ερχεταιιιιιιιιιιιι 👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άκουσα στο ράδιο για τον Καρβέλα που έγινε πατέρας για 3η φορά!!! 😃Δεν έχω να πω τίποτα ίσα ισα να τους ζήσεις αλλά βρε κορίτσια τι σπερμα έχει αυτος ο ανθρωπος είναι και 70 χρόνων…🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια την επόμενη εβδομάδα θα πάω στη Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου έκτος απροόπτου, οποία θέλει και πιστεύει ας μου στείλει το όνομα της να ανάψω ένα κερί.

Κορίτσι μου εγώ θα ήθελα σε ευχαριστούμε πολύ 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Συγχαρητήρια κοριτσαρα μου να πάνε όλα υπεροχα!!! Αύριο πας επίσημα για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου εγώ θα ήθελα σε ευχαριστούμε πολύ 😘😘😘

Σημειώνω τα ονόματα σας σε ένα χαρτάκι για να ανάψω για όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌟Fly me to the moon and let me play among the stars....

Κορίτσια μου καλημέρα!🥰

Δεν άντεξα μέχρι αύριο και έκανα τεστακι! Είναι άχνη ακόμα η γραμμή όμως υπάρχει!😍😊

💗💗💗💗💗💗💗💗💗

IMG_20220412_085356.jpg

Με το καλό ένα ωραίο, χορταστικό νούμερο χοριακης 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσια μου για τις όμορφες ευχές σας! 💗

@babyblue94 μου, @misofeggaro μου δύο έβαλα τελικά!☺️

Ναι αύριο είναι @Lacostaki μου η χοριακη! Έχω αγωνία! Θα σας στείλω νέα!

Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου! Καλό βράδυ να έχουμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια και για να συζητησουμε και κατι σχετικο όσες ειστε εγκυουλες ειχατε θερμομετρηθει μηπως στην αρχη? ΕΙχατε ολες δεκατα? Εγω θυμαμαι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη απο την εμμβρυομεταφορα μεχρι την χοριακη, μετα θυμαμαι ειχε πεσει στα φυσιολογικα. Τωρα εχω 36.5 αρα μαλλον θα ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ πιστευω. @Hopemumtobe    @babyblue94θυμάστε μήπως?

Εγώ δεν είχα δέκατα πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2022 at 4:28 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις;; πως περνας με τα 2 παιδακια; κουλ σε ακουω! εμενα η αρχη μου ειχε φανει βουνο! Ο θηλασμος πως παει; να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου! 💕

Είναι λίγο κουραστικό η αλήθεια είναι! Αλλά βοηθάει το γεγονός ότι ο μικρός πάει βρεφικό κ ότι κοιμούνται κ τα δύο τη νύχτα, δηλαδή δεν πολυξυπνάνε..απλά η μπέμπα θέλει να την έχω αγκαλιά κ αυτό λίγο με κουράζει γιατί φοβάμαι να κοιμηθώ έτσι κ πάει αργά..αν τύχει κ ξυπνήσουν ταυτόχρονα ειναι ζόρι γιατί ξυπνάει κ ο μπαμπάς κ δε μπορεί να κάνει κ πολλά γιατί θηλάζουν κ τα δύο..ευτυχώς σπάνια γίνεται αυτό..

Γενικά είμαι χαλαρή όντως, αλλά είμαι κ λίγο κουρασμένη..πιστεύω με τον καιρό θα φτιάξουν τα πράγματα!!💕 Ωραία περνάμε πάντως, πάμε κ τις βόλτες μας..νιώθω πολύ χαρούμενη κ με τα δύο μωράκια😊🥰💞💞

Ο θηλασμός με 2 μωρά μόνο είναι ζόρι κ προσπαθώ ακόμα να το κόψω στον μεγάλο, χωρίς επιτυχία..τώρα που έχει έρθει κ το άλλο μωρό είναι η χειρότερη περίοδος να προσπαθήσω να το κόψω μου είπαν..

Αυτή τη στιγμή που σου γράφω έχω πάνω μου τη μπουμπου κ περιμένω πότε θα μπορέσω να τη βάλω στην κούνια χωρίς να ξυπνήσει..πράγμα αβέβαιο..κ τελικά με παίρνει ο ύπνος με τη μπέμπα αγκαλιά, που δε θέλω γιατί φοβάμαι λίγο να κοιμόμαστε έτσι..μέχρι το πρωί ή μέχρι να με ξυπνήσει ο μικρός μου οπότε θα αφήσω αυτήν κ θα πάρω εκείνον😅

Νομίζω αν δε θήλαζα θα ήταν σχετικά καλά τα πράγματα!! Θα κοιμόταν κ ο μικρός με το μπαμπά του..μες τη μέρα δε θα ζήταγε έτσι να θηλάσει κ δε θα έκλαιγε αν δεν τον θήλαζα.. Ο θηλασμός είναι αυτός που τα χαλάει λίγο δηλαδή!!

Εσύ πώς πας;; Η μικρούλα σου; 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ,  το γράφω εδώ ,το έγραψα και στο θέμα της εξωσωματικής. θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρινικη. Προχθές το πρωί Δευτέρα δλδ μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως από  προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινα έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τώρα θα έρθει, τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δέκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω μόλις το πάρω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αμ δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω το πρωί αν δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου αλλά θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

IMG20220413021938.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου ,  το γράφω εδώ ,το έγραψα και στο θέμα της εξωσωματικής. θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρινικη. Προχθές το πρωί Δευτέρα δλδ μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως από  προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινα έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τώρα θα έρθει, τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δέκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω μόλις το πάρω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αμ δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω το πρωί αν δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου αλλά θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

IMG20220413021938.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Και φυσικά μπορεί να έγινε το θαύμα τώρα και αυτό ακριβώς επειδή ετοιμάζεσαι για εξωσωματική και δεν το σκεφτόσουν!!! Θα σου πω την περίπτωση της αδελφής μου της δίδυμη λοιπόν η αδελφή μου έχει 3 παιδιά τα οποία τα έπιασε με πολύ μεγάλη ευκολία τον Ιούλιο του 21 στα 43 της μένει έγκυος φυσιολογικά χωρίς κάποια ιδιετερη προσπάθεια αλλά δυστυχώς το χάνει και από κει και πέρα αρχίζει να προσπαθεί εντατικά αλλά δεν έρχεται με τίποτα εννοείται ότι αγχωθηκε γιατί δεν είχε χρειαστεί ποτέ να προσπαθήσει για παιδί και αποφασίζει να μιλήσει με έναν εξωσωματικο που της πρότειναν να δει τι εναλλακτικές έχει ε λοιπόν αφού το πήρε απόφαση χαλάρωσε και τελικά ήρθε η εγκυμοσύνη φυσιολογικά τώρα έχει κλείσει τον 3 και πάνε όλα καλά!!! Περιμένουμε την χοριακη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Και φυσικά μπορεί να έγινε το θαύμα τώρα και αυτό ακριβώς επειδή ετοιμάζεσαι για εξωσωματική και δεν το σκεφτόσουν!!! Θα σου πω την περίπτωση της αδελφής μου της δίδυμη λοιπόν η αδελφή μου έχει 3 παιδιά τα οποία τα έπιασε με πολύ μεγάλη ευκολία τον Ιούλιο του 21 στα 43 της μένει έγκυος φυσιολογικά χωρίς κάποια ιδιετερη προσπάθεια αλλά δυστυχώς το χάνει και από κει και πέρα αρχίζει να προσπαθεί εντατικά αλλά δεν έρχεται με τίποτα εννοείται ότι αγχωθηκε γιατί δεν είχε χρειαστεί ποτέ να προσπαθήσει για παιδί και αποφασίζει να μιλήσει με έναν εξωσωματικο που της πρότειναν να δει τι εναλλακτικές έχει ε λοιπόν αφού το πήρε απόφαση χαλάρωσε και τελικά ήρθε η εγκυμοσύνη φυσιολογικά τώρα έχει κλείσει τον 3 και πάνε όλα καλά!!! Περιμένουμε την χοριακη σου

Καλημέρα κορίτσι μου... Αν συμβεί κάτι τέτοιο τι να πω.. προσπαθούσα δυόμιση χρόνια για τον μικρό μου που τελικά ήρθε μετά την πρώτη μου εξωσωματική. Τώρα είδα πει απλά να κάνουμε ελεύθερα μήπως και γίνει κανένα θαύμα μέχρι τώρα που θα ξεκινήσουμε παλι προετοιμασία για την εμβρυομεταφορα.  Ουσιαστικά ήταν ι δεύτερος μήνας και μάλιστα λόγω τρεξίματος είχαμε μόνο μια επαφή κι αυτή πριν την οωρρηξια. Τι να πω μακάρι!! Θα πάω για χοριακη σήμερα το αποφάσισα.  Μακάρι να μην τα έχει παίξει απλά το σύστημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσια μου για τις όμορφες ευχές σας! 💗

@babyblue94 μου, @misofeggaro μου δύο έβαλα τελικά!☺️

Ναι αύριο είναι @Lacostaki μου η χοριακη! Έχω αγωνία! Θα σας στείλω νέα!

Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου! Καλό βράδυ να έχουμε!

 

Καλή επιτυχία για σήμερα κορίτσι μου!! Θα είναι μια τεράστια χοριακη θα περιμένουμε 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Αν συμβεί κάτι τέτοιο τι να πω.. προσπαθούσα δυόμιση χρόνια για τον μικρό μου που τελικά ήρθε μετά την πρώτη μου εξωσωματική. Τώρα είδα πει απλά να κάνουμε ελεύθερα μήπως και γίνει κανένα θαύμα μέχρι τώρα που θα ξεκινήσουμε παλι προετοιμασία για την εμβρυομεταφορα.  Ουσιαστικά ήταν ι δεύτερος μήνας και μάλιστα λόγω τρεξίματος είχαμε μόνο μια επαφή κι αυτή πριν την οωρρηξια. Τι να πω μακάρι!! Θα πάω για χοριακη σήμερα το αποφάσισα.  Μακάρι να μην τα έχει παίξει απλά το σύστημα...

Μακάρι να μη χρειαστεί να κανεις την εμβρομεταφορα!!! Περιμένουμε τα νέα σου😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια την επόμενη εβδομάδα θα πάω στη Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου έκτος απροόπτου, οποία θέλει και πιστεύει ας μου στείλει το όνομα της να ανάψω ένα κερί.

Καλημερα.. εγω σε παρακαλω.. αν ειμουν κοντα θα σου ελεγα να μου επιανες λαδακι αλλα δεν πειραζει.. ενα κερακι ειναι και αυτο ευλογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μη χρειαστεί να κανεις την εμβρομεταφορα!!! Περιμένουμε τα νέα σου😍😍😍😍😍

Έκανα χοριακη και σε δύο ωρίτσες θα ξέρω! Αλλά εντάξει κορίτσια είτε τώρα είτε με την εμβρυομεταφορα θα έρθει. Απλά δεν άντεχα άλλο αυτή την αναμονή και αυτά τα παράξενα που νιώθω ή που νομίζω ότι νιώθω.  Για να δούμε το τεστ οωρρηξιας θα πέσει πάλι μέσα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Έκανα χοριακη και σε δύο ωρίτσες θα ξέρω! Αλλά εντάξει κορίτσια είτε τώρα είτε με την εμβρυομεταφορα θα έρθει. Απλά δεν άντεχα άλλο αυτή την αναμονή και αυτά τα παράξενα που νιώθω ή που νομίζω ότι νιώθω.  Για να δούμε το τεστ οωρρηξιας θα πέσει πάλι μέσα;;;

Νιωθεις κάποια συμπτώματα;;; 
 

Ετσι να σκέφτεσαι ότι θα έρθει οπως κ να έχει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια άκουσα στο ράδιο για τον Καρβέλα που έγινε πατέρας για 3η φορά!!! 😃Δεν έχω να πω τίποτα ίσα ισα να τους ζήσεις αλλά βρε κορίτσια τι σπερμα έχει αυτος ο ανθρωπος είναι και 70 χρόνων…🤣🤣🤣 

τουρπο σπερμα εκτος αν επαθε σαν το ανεκδοτο που πηγε ο 80χρ στον γιατρο και του ειπε η γυναικα μου ειναι εγκυος (30 χρ η γυναικα) και του λεει ο γιατρος εισαι σιγουρος οτι ειναι δικο σου? του λεει ο παππους φυσικα.. να σου πω κατι τοτε του λεει ο γιατρος και να μου απαντησεις.. ηταν ενας  και πηγε στο δασος με ομπρελα και οταν ειδε μια αρκουδα μπροστα του σηκωσε την ομπρελα προς την αρκουδα.. ακουστηκε ενα μπαμ και πεθανε η αρκουδα.. την σκοτωσε ο κυρίος? οχι του λεει ο παππους καποιος αλλος την σκοτωσε αφου η ομπρελα δεν σκοτωνει.. αυτο ακριβως εγινε και στην περιπτωση σου του απαντα ο γιατρος

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου ,  το γράφω εδώ ,το έγραψα και στο θέμα της εξωσωματικής. θα σκάσω αυτό το μήνα. Όπως σας είπα περιμένω να αδιαθετησω για να κάνω αυτό το μήνα καταστολή με arvekap και να πάω Μάιο για εμβρυομεταφορα. Εγώ είδα οωρρηξια με υπέρηχο τυχαία είχε πάει γιατρό εκείνη τη μέρα. Πάντα μα πάντα όμως η περίοδος έρχεται 11 το πάρα πολύ 12 μέρες μετά την οωρρηξια. Έχω μικρή ωχρινικη. Προχθές το πρωί Δευτέρα δλδ μέχρι το μεσημέρι έβγαζα ροζ υγρά τα οποία από προχθές το μεσημέρι σταμάτησαν. Βάση οωρρηξιας έπρεπε χθες να έχω δει περίοδο. Αντί αυτού δεν είχα ούτε ροζ υγρά ούτε τίποτα, ούτε καν αυτά δηλαδή. Έχω όμως από  προχθές πόνους περιόδου. Δεν έχω τεστ εγκυμοσύνης κ έχω σκάσει. Δεν ήθελα με τίποτα να πάρω. Άλλωστε ποτέ δεν έμεινα έγκυος δίχως εξωσωματική.. τώρα να έγινε το θαύμα λέω; Και ένιωθα ότι τώρα θα έρθει, τώρα θα έρθει και θα έχω πάρει τεστ πετώντας δέκα ευρώ τσάμπα και τσουπ λέω θα δεις θα αδιαθετησω μόλις το πάρω. Πήγα τώρα τουαλέτα και ανακάλυψα ένα τεστ οωρρηξιας!! 🤣 Τι το θελα; Το έκανα γτ θυμάμαι κ στο γιο μου είχε βγει θετικό πριν το εγκυμοσύνης. Λέω θα το κάνω για πλάκα να έχω μια εικόνα να βγει αρνητικο να σταματήσω να το σκέφτομαι. Αμ δε...  Βγήκε θετικό κορίτσια .

Αύριο λέω το πρωί αν δεν δω αιμα να πάω να κάνω μια χοριακη. Αχ φοβάμαι κορίτσια ότι τρέφω φρούδες ελπίδες. Σιγά μην έγινε το θαύμα βρε κορίτσια.

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου αλλά θα εσκαγα. Ήθελε να το πω. Στον άντρα μου δεν έχω πει τίποτα. Για δείτε κ το τεστ οωρρηξιας. Πάντα ήταν αρνητικό εντελώς όταν είχα ξανά κάνει για πλάκα.

IMG20220413021938.jpg

φυσικα μπορει να εγινε το θαυμα.. γιατι οχι δηλαδη? ειδαμε στα κοριτσια μας που εγινε το θαυμα .. στο ευχομαι πραγματικα να γινει και σε σενα το θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...