Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 Ραφαέλα μου πολύ ωραία έγινε η έκπληξη σας ! Πάντα τέτοιες χαρές να έχετε κορίτσι μου γλυκό ❤❤❤❤❤

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ραφαέλα μου τι τέλεια!!! 😃😃😃 Μας μετέφερες όλο το κλίμα😍 Αυτή τη χαρά κ τον ενθουσιασμό να έχετε πάντα στη ζωή σας!!! Τα καλύτερα έρχονται😍🌈💞

Σε ευχαριστώ πολύ 🥰🥰🥰 μακάρι να πάνε όλα καλά και σίγουρα τα καλύτερα έρχονται 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2022 at 1:03 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

@Giasemi_92 κοπέλα μου τι κανείς ; 
 

δυστυχως δε βλεπω απο το κινητο τις ειδοποιησεις και χανω τις αναφορες που γινονται.. τωρα μπηκα απο πισι και το ειδα!!

 

40η μερα του κυκλου σημερα, αφαντη η περιοδος το ιδιο και η εγκυμοσυνη.

 

εσυ πως πας;;; φουσκωνουμεεεε;;; ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

δυστυχως δε βλεπω απο το κινητο τις ειδοποιησεις και χανω τις αναφορες που γινονται.. τωρα μπηκα απο πισι και το ειδα!!

 

40η μερα του κυκλου σημερα, αφαντη η περιοδος το ιδιο και η εγκυμοσυνη.

 

εσυ πως πας;;; φουσκωνουμεεεε;;; ❤️

 

 

Δεν πειράζει κοπέλα μου απλά σε σκεφτόμουν να δω πως είσαι.. Εκανες τεστακι ξανά ; Εγώ καλά είμαι πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά ειναι μεγαλώνει η Μπέμπα μας δόξα το θεό 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν πειράζει κοπέλα μου απλά σε σκεφτόμουν να δω πως είσαι.. Εκανες τεστακι ξανά ; Εγώ καλά είμαι πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά ειναι μεγαλώνει η Μπέμπα μας δόξα το θεό 💕

τι καλά!! ❤️ ❤️ το ανακοινωσατε; φανταζομαι ποσο χαρουμενοι ειστε και οι δυο!!

εκανα ναι, αρνητικο! δεν πειραζει, θα έρθει όταν είναι η ώρα του. έχει ξεκινήσει η σεζόν και δουλεύω κάτι 15ώρα καθημερινά με πολύ στρες και πίεση. ξέρει ο Θεός τι κάνει τελικά, σου λεει και να της το στειλω

δε θα μπορει να το κρατ΄ήσει με τοσο τρεξιμο. :P

σε ευχαριστώ που με νοιάστηκες πάντως. ευχομαι να είναι τέλεια και ήρεμη η εγκυμοσύνη σου και να το χαρείς!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

τι καλά!! ❤️ ❤️ το ανακοινωσατε; φανταζομαι ποσο χαρουμενοι ειστε και οι δυο!!

εκανα ναι, αρνητικο! δεν πειραζει, θα έρθει όταν είναι η ώρα του. έχει ξεκινήσει η σεζόν και δουλεύω κάτι 15ώρα καθημερινά με πολύ στρες και πίεση. ξέρει ο Θεός τι κάνει τελικά, σου λεει και να της το στειλω

δε θα μπορει να το κρατ΄ήσει με τοσο τρεξιμο. :P

σε ευχαριστώ που με νοιάστηκες πάντως. ευχομαι να είναι τέλεια και ήρεμη η εγκυμοσύνη σου και να το χαρείς!!! ❤️

Ναι το έχω ανακοίνωση περπατάω τον 6 μήνα κοριτσάκι έχουμε είμαστε πολύ χαρούμενοι γιατί ξέρεις και εμένα δεν ήρθε εύκολα μετά από 1,5 χρόνο προσπάθεια και μια βιοχιμικη αποβολή τα καταφέραμε 

Πολύ δουλειά κοπέλα μου χαράς το κουράγιο σου πραγματικά εγώ δεν είχα τόσο αντοχή να δουλεύω τόσες ώρες σε ένα γραφείο ήμουν 4 ωρο αλλά μετά έμεινα εγκυος και σταμάτησα είχα πολλούς εμετούς δεν μπορούσα να βγω από το σπίτι μου…

 αχ βρε κορίτσι μου  πραγματικά είχα πιστέψει ότι θα είχες θετικό τεστ εύχομαι γρήγορα να έρθει το μωρακι σου, σου στέλνω πολύ πολύ  μπεμπεδοσκονη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...