Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εισαι θεα χαχαχαχαχα.. το θεμα ειναι να μην κανεις αλλο και να περιμενεις να ειναι πιο σκουρο γιατι δεν γινεται.. ποσο πιο σκουρο πια να γινει το τεστ χαχαχαχαχαχ

Πιο σκούρο πια δεν γίνεται χαψαχαχ μου φάνηκε πιο σκούρο κ από την γραμμή ελέγχου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!!! κι εμενα ετσι μου ειπε η γυναικολογος!! το επομενο 3μηνο ειναι πολυ γονιμο και να κανουμε καλες προσπαθειες!!! δυστυχως σ εμας δεν ηρθε ακομη αλλα καπου στο δρομο θα ειναι!! θα κολλησε στην κινηση!!!!🤣😉🤞🤞

Χάθηκε αλλά θα βρει τον δρόμο και θα έρθει 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Κορίτσια , άσχετο, αλλά τα μηνύματα μου αργούν παρά πολύ να αναρτηθούν, πρέπει πρώτα να εγκριθούν γιατί είμαι δοκιμαστικό μέλος… έχω στείλει κάτι απο τις 12 και ακόμα τίποτα… ούτε like με αφήνει να κάνω . Ξέρετε μετά από ποσό καιρό χαλαρώνουν όλα αυτά;;;

καλημερα κοριτσι μου!!❤️ ολες το περασαμε αυτο το σταδιο του δοκιμαστικου μελους.. νομιζω μετα τα 10 μηνυματα μπορεις να στελνεις αντιδρασεις και να ανεβαινουν τα μνματα σου αμεσως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Επειδή έχεις να την δεις 2,5 χρόνια σου λείπει!! Χαχαχχα αστειεύομαι είσαι τυχερή εσύ! Σε ζηλεύουμε πολλές!

@Antonia2 Αντωνια μου διάβαζα προχθές ότι είσαι Μπενάκης βιενακης! Πες μου πως το καταφέρνεις,  να μην σε επηρεάζει καθόλου! Γιατί εγώ πραγματικά ενοχλούμε με τα αρνητικά σχόλια, απ όπου κι αν προέρχονται.. η πεθερά μου βέβαια έχει ηρεμήσει λίγο τώρα τελευταία γιατί την έχω βάλει στη θέση της.. 

καλημερα Ελπιδα μου!!! κοιτα εχει περασει πολυ καιρος για να μη δινω σημασια.. τον πρωτο καιρο τσαντιζομουν και στεναχωριομουν η αληθεια ειναι.. κι εννοειται ολο αυτο το εβαζα στη σχεση μου και στεναχωριοταν και ο αντρας μου!! τωρα γτ να ασχοληθω;;; ας λεει οτι θελει!! η κακια της ολη γυριζει πισω της! ασε που τσαντιζεται περισσοτερο οταν αδιαφορω!

κι οπως ειπε μια καλη φιλη ψυχολογος, "οτι και να της απαντησεις ειναι 'σταγονα στον ωκεανο'. η απαντηση σου θα ειναι τροφη για νεα διαφωνια" και δικιο ειχε! απανταω με τον τροπο μου και οπου νομιζω οτι περναει τα ορια!! κι οταν απανταω, κιχ δεν βγαζει!!! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

καλημερα Μαρινα μου!!!! ❤️❤️ ενα-ενα τα συμπτωματα ερχονται!!!!! με το καλο να εισαι η επομενη!!!! 🤞🤞🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!❤️ ολες το περασαμε αυτο το σταδιο του δοκιμαστικου μελους.. νομιζω μετα τα 10 μηνυματα μπορεις να στελνεις αντιδρασεις και να ανεβαινουν τα μνματα σου αμεσως..

Καλημέρα!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. γιατι δεν κανεις ενα τεστ η μια χοριακη? αν θυμαμαι καλα ομως εχεις μεγαλους κυκλους?

Δεν ξανακάνω τεστ 😛 γιατί απέκτησα κάποιου είδους εμμονή και δε μ αρέσουν οι εμμονές 🙈 όταν έρθει με το καλό να μας έρθει. 
 

ναι σωστά θυμάσαι οι κύκλοι μου είναι μεγάλοι και δεν είναι σταθερή η περίοδος Οποτε μπορεί να αργεί επειδή κρύωσα κιόλας τ Σάββατο που σας είχα πει πως εκανα πυρετό. Και δυο μέρες τώρα δν έχω κ φωνή 😛

 

 

εσυ γλυκάκι μου πως πας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Ααα κι εγώ γύρω σε αυτές τις μέρες παρατήρησα τα υγρά... θα μάθω νωρίτερα από σένα τα αποτελέσματα γιατί περιμένω την επόμενη εβδομάδα.. εύχομαι να σου δώσω σκυτάλη! 🤞🤞🤞 

Αλήθεια ;;;;; ααααα αντε αντε να με πεις εσύ πρώτη αν είναι όντως συμπτώμα😁😁😁😁

@Antonia2 σε ευχαριστώ κοπέλα μου, και εσύ με το καλό να μείνεις εγκυουλα γρήγορα γρήγορα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@MyElpida κορίτσι μου εγώ 9 Μαΐου δεν περιμένω... Έχω ακόμα μερούλες!!!

@Giasemi_92 ξανακάνε τεστακι!!πως αντέχεις;;;; 😘😘  αν έχεις κάνει πρόσφατα εμβόλιο εμένα μου είχε μεγαλώσει πολύ ο κύκλος για 3 μήνες... Στον 4ο έστρωσε.. Ή αν πέρασες covid πρόσφατα... 

@Nandia- μου ναιιι και εγώ αυτό βλέπω ότι έχω σημαδάκια... Μακάρι! Αν βγει αυτό το "σημάδι" που πήρα από έναν Άγιο και εγώ θα σας το πω όταν έρθει η ώρα 😘  αν βγει πάντως θα πάθετε σοκ όταν σας το πω!!! Δόξα Τω Θεώ μας φυλάνε οι Αγιοι, ακούν τις προσευχες μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 😘😘😘 Σήμερα και το στήθος πρηστηκε 😁😁😁 αυτό το είχα σε κάθε μου εγκυμοσύνη

 

Ναι είναι άστατος ο κύκλος μ και εκανα και την Τρίτη δόση τον Φλεβάρη, λίγες μέρες μετά κόλλησα και κοβιντ γενικά περνάμε καλα 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω ακόμα... 18η ημέρα είμαι.. Κατάλαβα ωορρηξία 13η

Αχ μακάρι 🙏🏼🙏🏼 Εύχομαι θετικό τεστακι κι να μας πεις ευχάριστα νεακια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!!! κι εμενα ετσι μου ειπε η γυναικολογος!! το επομενο 3μηνο ειναι πολυ γονιμο και να κανουμε καλες προσπαθειες!!! δυστυχως σ εμας δεν ηρθε ακομη αλλα καπου στο δρομο θα ειναι!! θα κολλησε στην κινηση!!!!🤣😉🤞🤞

καπου στα στενα της αθήνας θα χαθηκε χαχαχαχαχαχα καπου εκει με το δικο μου αλλα εμενα ειναι και εκτος κυπρου αρα καταλαβες ποτε θα βρει τον δρομο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πιο σκούρο πια δεν γίνεται χαψαχαχ μου φάνηκε πιο σκούρο κ από την γραμμή ελέγχου!! 

νομιζω πλεον εφτασε στο τοπ του κοκκινου χαχαχαχαχα

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Δεν ξανακάνω τεστ 😛 γιατί απέκτησα κάποιου είδους εμμονή και δε μ αρέσουν οι εμμονές 🙈 όταν έρθει με το καλό να μας έρθει. 
 

ναι σωστά θυμάσαι οι κύκλοι μου είναι μεγάλοι και δεν είναι σταθερή η περίοδος Οποτε μπορεί να αργεί επειδή κρύωσα κιόλας τ Σάββατο που σας είχα πει πως εκανα πυρετό. Και δυο μέρες τώρα δν έχω κ φωνή 😛

 

 

εσυ γλυκάκι μου πως πας;;; 

εγω σου ευχομαι παντως να μην ερθει η θεια απο την ρωσια (περιοδος).. ας μεινει στην ρωσια και αυτη.. δεν ειναι καιρος για ταξιδια.. μπααααα

εγω ειμαι στην μερα της ωορρηξιας.. ειχα τις επαφες μου και απο κει και περα οτι θελει ο θεος... ελπιζω οτι θα το πετυχω καποτε.. μεχρι σεπτεμβριο εχω ακομα μηνες μπροστα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa αν εισαι εγκυος και ανοιξεις και το νεο θεμα τοτε θα ερθουν κιαλλα θετικα οχι οτι και οι αλλες κοπελες δεν ειχαν επιτυχια αλλα ειδα και απο την @babyblue94 οτι το σπορακι ειναι ακομα πιο τυχερο και φερνει και αλλα πολλα σπορακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα δουλεια και νόμιζα ήταν Δευτέρα 😂😂😂😂 ανυπομονώ για το ραντεβού μου στις 12:45

καλημερα Ραφαελα μου!!!! ❤️❤️κι εμεις ανυπομονουμε μαζι σου!!! ολα θα πανε τελεια!!!!🙏🤰 το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!😊

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί ετοίμασα και την έκπληξη για τους γονεις μας!! 

ωωωω!!! ποτε θα τους το πειτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καπου στα στενα της αθήνας θα χαθηκε χαχαχαχαχαχα καπου εκει με το δικο μου αλλα εμενα ειναι και εκτος κυπρου αρα καταλαβες ποτε θα βρει τον δρομο χαχαχαχα

ΚΛΑΙΩ Ναντια 😆😆 και τελειωσαν και οι αντιδρασεις!!! ειμαι πολυ αντιδραστικια φαινεται!!! 😂😂😂

θα στο φερω μαζι μου τον Ιουνιο!!!😉🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα Ραφαελα μου!!!! ❤️❤️κι εμεις ανυπομονουμε μαζι σου!!! ολα θα πανε τελεια!!!!🙏🤰 το σπορακι ηρθε για να μεινει!!!😊

 

ωωωω!!! ποτε θα τους το πειτε;;

Έχω παραγγείλει κάτι μπισκοτάκια σε σχήμα φορμάκι μωρού κ κάτι αλλά σχήματα κ θα λένε πάνω grandma grandpa cousin auntie uncle το κάθε ένα ξεχωριστά και μερικά αλλά που θα λένε coming soon κ θα τα πάρουμε κ καλά δώρο όταν θα πάμε να φάμε  το Σάββατο στη πεθερά μου κ μετά θα πάμε στη μαμα μ θα έρθει κ ο αδερφος μ και θα τα πάρουμε για καφέ κ καλά χαχαχαχαχα ανυπομονώ παρά πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

νομιζω πλεον εφτασε στο τοπ του κοκκινου χαχαχαχαχα

 

εγω σου ευχομαι παντως να μην ερθει η θεια απο την ρωσια (περιοδος).. ας μεινει στην ρωσια και αυτη.. δεν ειναι καιρος για ταξιδια.. μπααααα

εγω ειμαι στην μερα της ωορρηξιας.. ειχα τις επαφες μου και απο κει και περα οτι θελει ο θεος... ελπιζω οτι θα το πετυχω καποτε.. μεχρι σεπτεμβριο εχω ακομα μηνες μπροστα μου

Μακάρι κορίτσι μου! Στο εύχομαι ολόψυχα να μας πεις τα ευχάριστα νεακια σου και να έχεις την πολυπόθητη εγκυμοσύνη ❤️🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ΚΛΑΙΩ Ναντια 😆😆 και τελειωσαν και οι αντιδρασεις!!! ειμαι πολυ αντιδραστικια φαινεται!!! 😂😂😂

θα στο φερω μαζι μου τον Ιουνιο!!!😉🙃

μια χαρα.. να προλαβω να χασω και κανενα κιλο μην ξεκινησω με περιττα κιλα την εγκυμοσυνη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Στο εύχομαι ολόψυχα να μας πεις τα ευχάριστα νεακια σου και να έχεις την πολυπόθητη εγκυμοσύνη ❤️🙏🏼

μακαρι να ερθει σιγα σιγα για ολες μας 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

εγω στον μεγαλο μου ειχα μονο μια επαφη εκεινο τον μηνα γιατι τρεχαμε για το σπιτι τοτε.. να φανταστεις περασε μια βδομαδα και μετα καταλαβα οτι ειχα καθυστερηση αλλα ειμουν σιγουρη οτι ηταν απο την κουραση και ηταν να κλεισω ραντεβου στον γιατρο για να δω μηπως ηταν τπτ αλλο πχ κυστη.. για εγκυμοσυνη ουτε καν μου περνουσε απο το μυαλο.. απλα εκανα τεστ γιατι λεω θα με ρωτησει για εγκυμοσυνη και να κανω να ξερω σιγουρα οτι δεν ειμαι και τελικα βγηκε θετικο χαχαχαχαχ σοκκκκκκ.... μονο μια επαφη ειχα σε οοοοολο τον μηνα!!!!!

στον μικρο παλι εμεινα ευκολα εγκυος.. ειχα αποβολη και στους 3ς μηνες αρχισα παλι προσπαθεια και εμεινα τον 4ο μηνα .. στο 2ο που εχασα αγχωθηκα και εμεινα στους 6 μηνες... τωρα με τον νυν συζυγο ειχα αποβολη περσι και απο τον σεπτεμβρη που αρχισα προσπαθεια δεν ηρθε ακομα.. δεν ξερω αν λογο ηλικιας αργει.. οι εξετασεις μου ειναι αψογες

Καλημέρα γλυκιά μου...αν σου πω ότι δεν θυμάμαι ούτε ποτέ είχαμε επαφή τον περασμένο μήνα θα το πιστέψεις;;; Από το άγχος γτ έτρεχα με ένα οικογενειακό θέμα .

Ούτε ο άντρας μου θυμάται,μου λέει σήμερα μήπως δεν είχαμε καθόλου;; Πάει αυτό ήταν, μπερδεύτηκα τελείως!!!

🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξέρω θα μιλήσω με τον γυναικολόγο να μου πει αν είναι να πάω από εκεί να δεί μήπως είναι καμιά κύστη μου φαίνεται λίγο δύσκολο για εγκυμοσύνη, βέβαια τα πονακια έρχονται κ φεύγουν κ έχω πολλά υγρά διάφανα!! 

Θα μείνεις εγκυουλα κ σύντομα,στο εύχομαι μεσα από την καρδιά μου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Έλα βρε κορίτσι μου, ηρέμησε! Σε αυτή τη φάση δεν μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα παρά την ένεση και να ξεκουραστείς όπως σου είπε ο γιατρός! Να εχεις εμπιστοσύνη στο εμβρυάκι σου! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Πριν καμιά ώρα μου ήρθε αίμα και φοβάμαι πάρα πολύ κορίτσια! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να κάνω μια ένεση και να ξεκουραστώ! Δεν ξέρω πραγματικά έχω πανικοβληθεί! Έχω και λίγα πονάκια και αυτό με τρομάζει ακόμα περισσότερο! Ήθελα να σας το πω γιατί πραγματικά θέλω να βάλω τα κλάματα!

Κορίτσι μου είσαι τόσο θετικός αισιόδοξος ανθρωπος μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά θα πάνε!! Σκεψου κάτι ωραίο κάτι θετικό…!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου...αν σου πω ότι δεν θυμάμαι ούτε ποτέ είχαμε επαφή τον περασμένο μήνα θα το πιστέψεις;;; Από το άγχος γτ έτρεχα με ένα οικογενειακό θέμα .

Ούτε ο άντρας μου θυμάται,μου λέει σήμερα μήπως δεν είχαμε καθόλου;; Πάει αυτό ήταν, μπερδεύτηκα τελείως!!!

🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξέρω θα μιλήσω με τον γυναικολόγο να μου πει αν είναι να πάω από εκεί να δεί μήπως είναι καμιά κύστη μου φαίνεται λίγο δύσκολο για εγκυμοσύνη, βέβαια τα πονακια έρχονται κ φεύγουν κ έχω πολλά υγρά διάφανα!! 

Θα μείνεις εγκυουλα κ σύντομα,στο εύχομαι μεσα από την καρδιά μου 💗

Δεν έκανες ένα τεστ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω παραγγείλει κάτι μπισκοτάκια σε σχήμα φορμάκι μωρού κ κάτι αλλά σχήματα κ θα λένε πάνω grandma grandpa cousin auntie uncle το κάθε ένα ξεχωριστά και μερικά αλλά που θα λένε coming soon κ θα τα πάρουμε κ καλά δώρο όταν θα πάμε να φάμε  το Σάββατο στη πεθερά μου κ μετά θα πάμε στη μαμα μ θα έρθει κ ο αδερφος μ και θα τα πάρουμε για καφέ κ καλά χαχαχαχαχα ανυπομονώ παρά πολύ 

αχ τελειο!!!!!!!!❤️❤️ συγκινηση απλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...