Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη


Recommended Posts

Γεια σας έκανα 9 Μαρτίου χοριακη και ήταν αρνητικη έκανα και προγεστερόνη 27 αλλα περνώ ουλτοτζεσταν ...την χοριακη κανονικά ήταν να την κάνω 15 Μαρτίου αλλά με εποιασε τρέλα ..και τώρα είμαι χάλια ψυχολογικά ...τα φώτα σας και τις εμπειρίες σας .υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι μιας που την έκανα νωρίς ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας έκανα 9 Μαρτίου χοριακη και ήταν αρνητικη έκανα και προγεστερόνη 27 αλλα περνώ ουλτοτζεσταν ...την χοριακη κανονικά ήταν να την κάνω 15 Μαρτίου αλλά με εποιασε τρέλα ..και τώρα είμαι χάλια ψυχολογικά ...τα φώτα σας και τις εμπειρίες σας .υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι μιας που την έκανα νωρίς ..

Βρε κοριτσάκι μου,γιατί το έκανες αυτό στον εαυτό σου;Όταν μας λένε συγκεκριμένη ημερομηνία έχουν τους λόγους τους.Να έλεγες πηγες  μια μέρα πριν να το καταλάβω,εσύ όμως το τερματισες!Χαλάρωσε και πήγαινε στις 15,ήταν πολύ νωρίς. Εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η popcorn είπε:

Βρε κοριτσάκι μου,γιατί το έκανες αυτό στον εαυτό σου;Όταν μας λένε συγκεκριμένη ημερομηνία έχουν τους λόγους τους.Να έλεγες πηγες  μια μέρα πριν να το καταλάβω,εσύ όμως το τερματισες!Χαλάρωσε και πήγαινε στις 15,ήταν πολύ νωρίς. Εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις!

Ναι το ξέρω το έχω τερματίσει εδώ και πολύ καιρό , όταν πας στην πηγή και νερό δεν πίνεις γίνεσαι κάπως έτσι ..μακάρι βέβαια να ήταν πολύ νωρίς και να δω μια θετική χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας έκανα 9 Μαρτίου χοριακη και ήταν αρνητικη έκανα και προγεστερόνη 27 αλλα περνώ ουλτοτζεσταν ...την χοριακη κανονικά ήταν να την κάνω 15 Μαρτίου αλλά με εποιασε τρέλα ..και τώρα είμαι χάλια ψυχολογικά ...τα φώτα σας και τις εμπειρίες σας .υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι μιας που την έκανα νωρίς ..

Συγγνώμη έκανες εξωσωματικη? Βρε αθεόφοβη την έκανες 6 μέρες πριν από τότε που έπρεπε δηλαδή ποσες μερες μετα την εξωσωματική?

Εννοείται ότι είναι πάρα πολύ νωρίς, πες ότι δεν την έκανες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Συγγνώμη έκανες εξωσωματικη? Βρε αθεόφοβη την έκανες 6 μέρες πριν από τότε που έπρεπε δηλαδή ποσες μερες μετα την εξωσωματική?

Εννοείται ότι είναι πάρα πολύ νωρίς, πες ότι δεν την έκανες. 

Τρελή όχι αθεοφοβη😂😂  δεν ξέρω τι με εποιασε αυτόν τον μήνα μου ήρθαν πολλά ...όχι δεν έκανα εξωσωματική εκανα πρόκληση ωορρηξίας και μια οβιτρελ λόγω πολυκυστηκων ..δεν ξέρω αν έχεις κάνει κάτι ανάλογο ....λες να έχω καμία ελπίδα ???? 

Άσε τα στείλανε και στην γιατρό και τρελάθηκε ..αλλά μερικές φορές με ποιανει εκείνο το ανχος που λες θα σκάσω και πήγα την έκανα και προγεστερόνη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Τρελή όχι αθεοφοβη😂😂  δεν ξέρω τι με εποιασε αυτόν τον μήνα μου ήρθαν πολλά ...όχι δεν έκανα εξωσωματική εκανα πρόκληση ωορρηξίας και μια οβιτρελ λόγω πολυκυστηκων ..δεν ξέρω αν έχεις κάνει κάτι ανάλογο ....λες να έχω καμία ελπίδα ???? 

Άσε τα στείλανε και στην γιατρό και τρελάθηκε ..αλλά μερικές φορές με ποιανει εκείνο το ανχος που λες θα σκάσω και πήγα την έκανα και προγεστερόνη ..

Αν το θέμα σας είναι μόνο πολυκυστικών και το σπερμα είναι πολύ καλό, φυσικά και έχεις πολλές ελπίδες, γιατί όχι? Εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αν το θέμα σας είναι μόνο πολυκυστικών και το σπερμα είναι πολύ καλό, φυσικά και έχεις πολλές ελπίδες, γιατί όχι? Εννοείται!

Ναι το θέμα μας είναι μόνο οι πολυκυστηκες ...σε ευχαριστώ πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...