Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!


KITTY1981

Recommended Posts

[ΚΑΛΗΣΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΓΩ ΟΣΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ.ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ΚΙ ΑΥΤΗ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ(ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ 27 ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ 31)ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ?ΑΚΟΜΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.i]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY 1981 - εχουμε την ιδια ακριβως ηλικια! Κι εγω το 1981 ειμαι γεννημενη...

Αυτο που θα ηθελα πολυ φιλικα να σου πω ειναι να μην στεναχωριεσαι και μην καταφευγεις στην εξωσωματικη απο τετοια ηλικια. Εισαι μικρη ακομα και αφου δεν εχει διαγνωσθει προβλημα γιατι να μπεις σε αυτην την διαδικασια?

Αυτο που εχει σημασια-δεν ειναι οτι προσπαθεις 2 χρονια-αλλα οτι δεν εχετε κατι που σας εμποδιζει να κανετε μωρο οποτε εχετε μαλλον αγχωθει.

Θα συμφωνησω με τον αντρα σου...Εμεις οι γυναικες πολλες φορες ειμαστε πιο απαισιοδοξες...

Πριν απο τρεις μερες καλη μου μια πολυ κολλητη φιλη μας-παντρεμενη- που προσπαθουσε εδω και 2 χρονια με προβλημα πολυκυστικων ωοθηκων - μαθαμε οτι ειναι εγκυος...

Η χαρα τους ηταν απεριγραπτη...Και ξερεις γιατι εμεινε τωρα εγκυος?

Γιατι χαλαρωσε, αφεθηκε...Ηταν μου ειπε η μοναδικη φαση στην ζωη της που ειπε "Δεν με νοιαζει, ειμαι μικρη...-Ο,τι γινει!".

Και τσουπ ηρθε το θετικο το τεστ!!!

Αλλο παραδειγμα εγω...αν κι εχω γραψει χιλιαδες φορες για μενα.Εμεινα εγκυος με προβλημα ασχημο.Εχω μονο μια σαλπιγγα γλυκια κι ομως τωρα σε ενα μηνα περιμενω την μικρη μας.

Η γνωμη μου ειναι να ηρεμησεις και να μην σκεφτεσαι αρνητικα...

Φιλικα

Αννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Kitty κα και καλως ηρθες στην παρεα!!!:)

Με το καλο να κανεις τη σαλπιγγογραφια σου!

Για τα υπολοιπα δεν γνωριζω ..

Ομως οτιδηποτε και αν αποφασισετε σας ευχομαι απο την καρδια μου γρηγορα να ερθει η πολυποθητη συλληψη!!!

Αυτα τα σχολια για τισ ηλικιες σας να τα προσεχεις...γιατι πληγονομαστε ..εμεις οι μεγαλυτεροι:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Γεια σου Kitty κα και καλως ηρθες στην παρεα!!!:)

Με το καλο να κανεις τη σαλπιγγογραφια σου!

Για τα υπολοιπα δεν γνωριζω ..

Ομως οτιδηποτε και αν αποφασισετε σας ευχομαι απο την καρδια μου γρηγορα να ερθει η πολυποθητη συλληψη!!!

Αυτα τα σχολια για τισ ηλικιες σας να τα προσεχεις...γιατι πληγονομαστε ..εμεις οι μεγαλυτεροι:P :laugh:

apis χιλια συγνωμη δεν εννοουσα να θιξω τιποτα ε?

Και γενικα ειμαι πολυ προσεκτικη οταν γραφω για τετοια γιατι ξερω οτι ειμαστε ευθικτα εμεις τα θηλυκα με τις ηλικιες μας:P

χιλια συγνωμη παντως...

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΑΝΝΙΩ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΟ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ.ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε πλακα κανω κοριτσακια!!!:silly:

Ηθελα απλα να σου τονισω Κιττυ οτι εισαι νεα!!

Να μην αγχωνεσαι κοπελα μου και ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κιττυ...:)

Καλως μας βρηκες...:)

Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου για παιδακι αλλα κι'εγω πιστευω πως εισαι πολυ μικρη για εξωσωματικη... τωρα τι να σου πω... δεν θελω να σε παρω και στον λαιμο μου... :dry:

Οπως και να'χει με το καλο να σας ερθει το μωρακι...:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY μου γεια σου!!Καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!

Κι εγω προσπαθω για ενα μωρακι...ειμαι 26 και σε καταλαβαινω γιατι σκεφτομαι το ιδιο,ασε που πρωτα ο θεος θα ηθελα και τρια χα χα!!!

Ευχομαι η σαλπιγγογραφια σου να ειναι μια χαρα...και να καταλαβεις απο κει και περα μηπως εχεις παραπανω αγχος!!Προσεξε το...ευχομαι να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα συντομα!!!!!Οσο για την εξωσωματικη αστο λιγακι ακομα....χαλαρωσε και απολαυσε το και οπως παντα λεω παρακολουθησε με καποιο τροπο την ωορηξια σου για να εισαι ησυχη...αλλα σε παρακαλω χωρις αγχος!!!

Φιλακια και ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις κι εσυ την ευλογια αυτη συντομα στην κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARISTINA ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΠΟ ΑΝΧΟΣ ΠΟΛΥ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΣΧΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΗΤΗ ΑΛΛΟ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΘΥΣΙΑ.:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κitty καλοσώρισες στην παρέα μας!!Ευχομαι ολα καλα να πάνε με το θεμα της σαλπιγγογραφίας!!Η αποψη μου ειναι οτι ειστε πολύ νέοι ακόμα..και οτι το "προβλημα"μπορει να εστιάζεται στο άγχος!!!Το καλύτερο λοιπόν που θα σου πρότεινα εγω θα ήταν να αφεθείς και να το βγάλεις απ το μυαλό σου..να μου πείς μια κουβέντα είναι αυτό..αλλα τουλάχιστον προσπάθησε να το βγάλεις απ το μυαλό σου!!Το άγχος ειναι σοβαρό εμπόδιο για την συλληψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY προσπαθησε κοριτσακι μου....ειναι ατιμο το αγχος...κι εγω ετσι ειχα ξεκινησει!!!Φουλ με αγχος...ωσπου θα το ξαναπω για χιλιοστη φορα"κοριτσια συγχωρεστε με"....με μαλωσε μια γνωστη γιατρος μου που με παρακολουθει για κατι αλλο και μου ειπε:ξερεις τι κακο κανεις????με το αγχος η μητρα κανει συσπασεις και δεν δεχεται το γονιμοποιημενο ωαριο!!!εχασα τα λογικα μου....πεισμωσα και ειπα οχι δεν θα το αφησω να με νικησει και τωρα ειμαι μια χαρα....το απολαμβανω και περιμενω οποτε θελει ο Θεος!!

Προσεξε το...κανε πραγματα που να σου αρεσουν!!κανε κατι σιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARISTINA και μενα με μαλωσε η γιατρος μου και μου ειπε οτι αφου μπορω και μονη μου να μεινω θα ειναι πολυ μεγαλο λαθος να ξεκινησω μια τετοια διαδικασια.Μετα απο ολα αυτα και τις δικες σας γνωμες νομιζω οτι αρχιζω και το ξανασκεφτομαι.Απλα εγω ηθελα να γινουμε γρηγορα γονεις και για να κλεισουν μερικα στοματα(π.χ. η πεθερα μου λεει οτι ειμαι αχρηστη και στειρα)και γιατι με τον αντρα μου βασανιζομαστε και στεναχωριομαστε.Και οσο βλεπω κι εκεινον να μην απανταει στη μανα του γιατι θα σκοτωθουνε για το θεμα τοσο πιο πολυ ανχωνομαι.Αυτο το μωρο θα ειναι η ευτυχια που τοσο λαχταραμε και η γαληνη στη ζωη μας!σας ευχαριστω ολες πολυ.:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα μιλας????λεει ετσι η πεθερα????απιστευτες αυτες οι γυναικες!!!Μην δινεις σημασια κοριτσακι μου...κοιτα το σπιτακι σου και τον αντρουλη σου και ασε να λενε οτι θελουν...εγω δεν δινω σημασια...κι εσυ αμα σου λεει ετσι να αδιαφορεις να το παιζεις τρελιτσα...ετσι μου αρεσει και θα κανω οποτε θελω εγω!!!!

Μην επηρεαζεσαι!απο κακιες ενα καρο στην ζωη μας απο τους γυρω...ζηλευουν

Μην χαλιεσαι γιατι ετσι αυτη βγαινει κερδισμενη,μην αφηνεις κανεναν σ αυτη τη ζωη να σου χαλαει την ζαχαρενια!Αμυνα...κρατα την μακρια οσο μπορεις...και αμα ερθει και το νινι εκει να δεις καντην οτι θες!...θα ρθει η γαληνη γρηγορα μην φοβασαι!:-)

Ειδες η γιατρος?πιστεψε με οταν τα καταφερεις θα σου λειψει κι αυτη η περιοδος...απλα χαλαρωσε ηρεμησε απολαυσε τον αντρουλη σου και το μωρο θα ειναι εδω σε λιγακι!!

Κι εμεις ευχαριστουμε...να εισαι καλα και να προσεχεις τον εαυτο σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς ήρθες στην παρέα μας. Σου εύχομαι να έχεις μια καθαρή σαλπιγγογραφία. Εγώ δεν συμφωνώ με τα κορίτσια. Δυο χρόνων προσπάθειες για ένα τόσο νέο ζευγάρι είναι πολύς χρόνος. Αν η σαλπιγγογραφία και το σπερμοδιάγραμμα είναι καθαρά τότε περιμένετε έναν χρόνο ακόμη και μετά εξωσωματική. Ίσως να έχετε αυτό που οι γιατροί ονομάζουν ανεξήγητη υπογονιμότητα. Ή μπορεί να είναι σκέτο άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARISTINA ΜΟΥ ΑΣ ΤΑ ΔΡΑΜΑ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΤΩΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΧΩΣΩ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ?ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΘΕΛΩ!ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΗ Η ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ.ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΙ ΜΗΤΕΡΑ.ΟΤΙ ΠΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιττυ....απιστευτο.................

Γνωριζεις βεβαια πως ενα τετοιο στομα παντα θα βρει κατι κακο να πει και να ταραξει ,εχει μαλλον την αναγκη να δηλητηριαζει τους γυρω της:(

Οποτε καλα κανεις και τη γραφεις κι εσυ και ο αντρας σου...

Ελπιζω να μενει πολυ πολυ μακρια σας...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΡΟΦΟ ΜΕ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ(Η ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ)ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ(ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ)ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ.ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!ΔΡΑΜΑ ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ.ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΙΑ?:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...