Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οβιτρελ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια κάνω την προσπάθεια μου για μια ακόμα φορά με πρόκληση ωορρηξίας και οβιτρελ ...έκανα την οβιτρελ την Κυριακή που μας πέρασε ήρθα σε επαφή τρεις μέρες ..έχω κάτι πονακια γενικά εκεί κάτω ..τις προηγούμενες φορές δεν τα είχα...

Επίσης περνώ ουλτοτζεσταν ...

Έχετε ανάλογες εμπειρίες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2022 at 12:33 ΠΜ, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας κορίτσια κάνω την προσπάθεια μου για μια ακόμα φορά με πρόκληση ωορρηξίας και οβιτρελ ...έκανα την οβιτρελ την Κυριακή που μας πέρασε ήρθα σε επαφή τρεις μέρες ..έχω κάτι πονακια γενικά εκεί κάτω ..τις προηγούμενες φορές δεν τα είχα...

Επίσης περνώ ουλτοτζεσταν ...

Έχετε ανάλογες εμπειρίες ???

Λογικα ειναι πονοι απο την ωορρηξια. Αλλοτε τους καταλαβαινω και αλλοτε οχι γτ εχω και πρησμενο εντερο οποτε πλεον δεν το ξεχωριζω. Με την οβιτρελ δεν καταλαβα κατι διαφορετικο απο τις προηγουμενες "φυσιολογικες" ωορρηξιες. 

 

Καλη επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2022 at 12:33 ΠΜ, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας κορίτσια κάνω την προσπάθεια μου για μια ακόμα φορά με πρόκληση ωορρηξίας και οβιτρελ ...έκανα την οβιτρελ την Κυριακή που μας πέρασε ήρθα σε επαφή τρεις μέρες ..έχω κάτι πονακια γενικά εκεί κάτω ..τις προηγούμενες φορές δεν τα είχα...

Επίσης περνώ ουλτοτζεσταν ...

Έχετε ανάλογες εμπειρίες ???

Κοριτσια καλημερα. Για να κάνεις προκληση ωορρηξιας χρειαζεται να εχει περασει χρονος προσπαθειων κ σαλπιγγογραφια κλπ; 

Ή μπορεί να στο δωσει ο γυναικολογος κ ετσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2022 at 7:27 ΜΜ, ο/η bella_donna είπε:

Λογικα ειναι πονοι απο την ωορρηξια. Αλλοτε τους καταλαβαινω και αλλοτε οχι γτ εχω και πρησμενο εντερο οποτε πλεον δεν το ξεχωριζω. Με την οβιτρελ δεν καταλαβα κατι διαφορετικο απο τις προηγουμενες "φυσιολογικες" ωορρηξιες. 

 

Καλη επιτυχια.

Γεια σου γενικά και εγώ κάτι τέτοιο νόμιζα τελικά μάλλον με πειράζει η προγεστερόνη και μου προκαλεί εντερικά προβλήματα ...σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2022 at 9:54 ΠΜ, ο/η Balak455 είπε:

Κοριτσια καλημερα. Για να κάνεις προκληση ωορρηξιας χρειαζεται να εχει περασει χρονος προσπαθειων κ σαλπιγγογραφια κλπ; 

Ή μπορεί να στο δωσει ο γυναικολογος κ ετσι; 

Όχι δεν χρειάζεται να κάνεις σαλπιγγογραφια ..δεν σου δίνουν έτσι τα χάπια η τις ένεσεις ..πρέπει να κάνεις εξετάσεις . Υπερηχογράφημα.  Δεν είναι όλα για όλους...επίσης από όσο ξέρω ναι εγώ βέβαια δεν προσπαθούσα συστηματικά γιατί είχα θέμα με μύκητες αλλά δεν μπορούσα και να περιμένω πότε θα έχω ωορρηξία με πολυκυστηκες 😑 ελπίζω να σε καλυψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σου γενικά και εγώ κάτι τέτοιο νόμιζα τελικά μάλλον με πειράζει η προγεστερόνη και μου προκαλεί εντερικά προβλήματα ...σε ευχαριστώ πολύ

Καλημέρα κορίτσι μου,η προγεστερονη γενικά δημιουργεί θέματα στο έντερο,φουσκωματα ,δυσκοιλιότητα, αέρια.Εαν ήδη υπάρχει κάποιο θέμα με το έντερο τότε δυσχεραίνει την κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...