Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Την έκανα τελικά.. μια από τα ίδια 45.😔 καλή συνέχεια στις προσπάθειες μας

Πάλι βρε κορίτσι μου;; Νομίζω θα πρέπει να το ψάξεις αν πρέπει να παρεις κάτι προληπτικά να το παρεις!! Σου στέλνω μια αγκαλιά κορίτσι μου 🤗🤗🤗 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μία χαρά είμαστε και οι δύο κορίτσι μου απλά μου βγαίνουν ακόμα θετικά τα  self-tests

Πόσες ημερες είστε τώρα από τι θετικό;; Εγώ ήμουν ακριβώς 14 ημερες χωρις συμπτώματα, άλλοι στις 5 κ με συμπτώματα βγαίνουν αρνητικοί είναι πολύ παράξενα τα πράγματα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρακορίτσι μου προγεστερονη ειχα κανει 7 εμερες μετα την ωορηξια και ηταν ενταξει, δεν ηξερα οτι μοριεις να μετρησεις και οιστραδιολη μετα την ωορηξια ? Την ειχα μετρησει μονο 2η μερα κυκλου.

Ελπιζω να ειχατε ενα πολυ ομορφο βραδυ χθες💗

Καλημερούδια 🥰🥰🥰 ήταν πολύ όμορφα ναι!! Ναι μπορείς να κανεις γιατί μετά την ωορρηξία ναι μεν παράγεται η προγεστερονη για να ενισχύσει το ενδομήτριο και να κρατήσει το ωχρο σωμάτιο αλλά επίσης συνεχίζει να παράγεται και η οιστραδιολη, αν δεν κάνω λάθος ίσως να είναι χαμηλότερη η τιμή από ότι στην ωοθηκικη φαση αλλά μπορείς να κανεις κ στην ωχρινικη μια εξέταση γατί κ αυτή ενισχύει το ενδομήτριο !! 
F983E225-3A80-4536-8694-9257E0253DCF.jpeg.9d02257b0dd5a5cac70d4c4e1e8e5785.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό τριήμερο ❤️❤️❤️ Και τελαπογκοοο 💃💃 

ΥΓ δε μαρεσει καθόλου αυτή η γιορτή, δε μαρεσουν τα φαγητά της Κ Δευτέρας…όλη μέρα νηστικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Πόσες ημερες είστε τώρα από τι θετικό;; Εγώ ήμουν ακριβώς 14 ημερες χωρις συμπτώματα, άλλοι στις 5 κ με συμπτώματα βγαίνουν αρνητικοί είναι πολύ παράξενα τα πράγματα…

Εγώ είμαι 8 μέρες μετά το θετικο ο άντρας μου είναι στις 4 μέρες ακόμα πάντως σε εμένα το self test άρχισε να δείχνει μετά την 4 μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ είμαι 8 μέρες μετά το θετικο ο άντρας μου είναι στις 4 μέρες ακόμα πάντως σε εμένα το self test άρχισε να δείχνει μετά την 4 μερα

Ααα είχες κάνει ραπιντ ή pcr για να δεις αν εχεις κοβιντ; Εγώ με το σελφ ανακάλυψα ότι έχω κ το ραπιντ στο φαρμακείο με έδειχνε πολύ αχνό ίσα που ήταν θετικό ενώ το σελφ ήταν καραθετικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα είχες κάνει ραπιντ ή pcr για να δεις αν εχεις κοβιντ; Εγώ με το σελφ ανακάλυψα ότι έχω κ το ραπιντ στο φαρμακείο με έδειχνε πολύ αχνό ίσα που ήταν θετικό ενώ το σελφ ήταν καραθετικο 

Είχα κάνει Πέμπτη ραπιντ και βγήκε αρνητικό Παρασκευή ανέβασα πυρετό έκανα σελφ και βγήκε αρνητικό και Σάββατο πρωί έκανα μοριακό και βγήκε θετικό 20 μονάδες (δεν ξέρω πως το μετρανε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είχα κάνει Πέμπτη ραπιντ και βγήκε αρνητικό Παρασκευή ανέβασα πυρετό έκανα σελφ και βγήκε αρνητικό και Σάββατο πρωί έκανα μοριακό και βγήκε θετικό 20 μονάδες (δεν ξέρω πως το μετρανε)

Για να μην βγήκε το σελφ κ το ραπιντ ήταν χαμηλό το φορτίο έτσι είχα διαβάσει σε μια έρευνα! Τεσπα οπως κ να έχει εσυ να ακολουθήσεις το πρωτόκολλο! Εμας εδώ είναι 10 μερες καραντίνα για όλους βγαίνεις χωρις ραπιντ! Απλά εμένα στη δουλεια ήθελαν να βγω αρνητική από ραπιντ για να πάω δουλεια! Τώρα το άλλαξαν δλδ στις 7 μερες βγαίνεις με αρνητικό τεστ αλλά κανεις δεν θα έχει στις 7 μερες αρνητικό τεστ, έτσι κατάλαβα εγώ από πολλούς που έχω ρωτησει, κ αναγκάστηκα θα κάθονται μέχρι τις 10 μερες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Για να μην βγήκε το σελφ κ το ραπιντ ήταν χαμηλό το φορτίο έτσι είχα διαβάσει σε μια έρευνα! Τεσπα οπως κ να έχει εσυ να ακολουθήσεις το πρωτόκολλο! Εμας εδώ είναι 10 μερες καραντίνα για όλους βγαίνεις χωρις ραπιντ! Απλά εμένα στη δουλεια ήθελαν να βγω αρνητική από ραπιντ για να πάω δουλεια! Τώρα το άλλαξαν δλδ στις 7 μερες βγαίνεις με αρνητικό τεστ αλλά κανεις δεν θα έχει στις 7 μερες αρνητικό τεστ, έτσι κατάλαβα εγώ από πολλούς που έχω ρωτησει, κ αναγκάστηκα θα κάθονται μέχρι τις 10 μερες…

Σε εμάς είναι 5 μέρες η υποχρεωτική καραντίνα αλλά και σε εμάς στη δουλειά θέλουν αρνητικό τεστ για να πάω ακόμα και ο γιατρός που τον πήρα για να μου γράψει την άδεια μου είπε να βγω πρώτα αρνητική και μετά να πάω όπως και να έχει εγώ αν δεν βγει αρνητικό το τεστ δεν πάω για δουλειά μην στείλουμε και κανεναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2022 at 8:31 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σου ευχομαι το ιδιο το συντομοτερο🙏🙏🙏

Καλημέρα.. .. μακάρι να έρθει και σε μένα..  σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. καλή σαρακοστή.. καλό Πάσχα να φτάσουμε.. τι κάνετε;  εγω παλι καραντίνα.. είναι θετικός ο συνάδελφος που είμαστε στο ίδιο γραφείο 

@Antonia2 πως είσαι;  ο πατέρας σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

Καλημέρα αντε κορίτσι μου μακάρι να έρθει το δώρο των γενεθλίων σου.Καλά δεν θυμάμαι ότι είναι ο μήνας σου? Ευχομαι ότι καλύτερο.Θετικά μου ακούγονται όλα κι εγώ αυτό με το στομάχι το είχα τώρα .Εύχομαι ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά! 

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά σε ολες μας 💖💖💖

Χρόνια μας πολλά..  να έχουμε υγεία και να έρθει σύντομα το θαύμα που περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

Στο εύχομαι να μην έρθει η κακουργα 🤣🤣❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

Καλά μου ακούγονται όλα αυτά! 

Μακάρι να μην έρθει αύριο και την Παρασκευή να έχεις μια χοριακη ΝΑΑΑΑΑΑΑ !!! 

Να κάνεις την αρχή να ακολουθήσουμε και εμείς 💞👶🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Καλή Σαρακοστή.. Χιόνια σήμερα εδώ... Αύριο ΔΕΝ περιμένω περίοδο.... Θα κάνω Τεστ Παρασκευή ή Σάββατο.... Έχω ζαλάδες έντονες... Ξαφνικές... Κάτι που το έχω σε κάθε εγκυμοσύνη... Επίσης αυτό το πράγμα που με έπιανε... Να με τρυπάει το στομάχι και αν δεν φάω μια μπουκιά δεν ησυχάσω... Λιγουρες εν ολίγοις!!!!!! Για να δούμε.... 

🙏🙏🙏μακάρι να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. καλή σαρακοστή.. καλό Πάσχα να φτάσουμε.. τι κάνετε;  εγω παλι καραντίνα.. είναι θετικός ο συνάδελφος που είμαστε στο ίδιο γραφείο 

@Antonia2 πως είσαι;  ο πατέρας σου;

Γεια σου ναντια μου!! Καλα ειμαι!! Ειχανε κοσμο στο σπιτι κ το σαββατο κ την κυριακη κ ετρεχα να μαγειρευω να καθαριζω. Ευτυχως χθες ξεκουραστηκαμε κ χαλαρωσανε νε τον αντρουλη μου!!! 

Με το μπαμπα μου δν εχουμε καποιο νεο... ακομη αναμονη.. δυστυχως κι αυτος δε συμμορφωνεται λιγο κ κσπνιζει αρκετα... οπως ειπε κι ο γιατρος, αυτο ειναι αυτοκτονια.....😭 δε βαζει μυαλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχες... Αντε να βγει γουρλίδικο το ποστ μου και για εσάς θέλω όμως!!! Τώρα πρώτα ΔΕΝ περιμένω εγώ στα κοντά και μετά εσύ @Nandia- ε;

Μετά ποια είναι στη σειρά για Μάρτιο; 

@Lacostaki όλα καλά; σε τι φάση είσαι;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...