Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αγνοείται η περίοδος. 36η μέρα σήμερα. Το τελευταίο μου τεστ το έκανα, μην βαράτε καλέ, την Παρασκευή. Οπότε  αν δεν μου έρθει έως την Τετάρτη, Πέμπτη πάω για χοριακη. Και λέω να πάρω το γιατρό να μου τη γράψει... 

Εννοείται να πας και μακάρι να είναι το μωράκι σου που έρχεται που δεν αφήνει την περίοδο να έρθει!! Πήγαινε και πιο γρήγορα όπως είπε η @ΜαρίαΔημήτρης και να μας στείλεις αποτελέσματα να χαρούμε κι εμείς!!!! Στο εύχομαι να έχεις θετικό!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 25 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Συγνωμη που απανταω καθυστερημενα αλλα λειπαμε εκτος κ τωρα καθομαι…για την σαλπιγγα ρωτησα μονο με λαπαροσκοπηση κ αυτο θα το δουν εκεονη την στιγμη γιατι δεν ανοιγουν ολες παντα…για τον ανδρα πηγαμε εννοειται σε ανδρολογο, ξεκινησαμε βασιλικο πολτο κ κατι βιταμινες mfs. Εχουμε κανει κατατμηση αυριο περιμενουμε σποτελεσματα. Θα κανει κ μεσα στην εβδομαδα κ ορμονικες..γενικα δεν εχω αφησει τπτ! Μακαρι να σταθουμε τυχεροι! 

Οσον αφορά το σπέρμα, εμείς πήγαμε σε ανδρολογο εξειδικευμενο σε υπογονιμοτητα, πήραμε κι εμεις διαφορες βιταμινες αλλα και η διατροφ΄ή είναι πολύ μεγάλης σημασίας- εαν εχετε τα κουραγια γιατι εμας μας ηταν αρκετα δυσκολ γιατι πριν ημασταν του junk food.  Εάν θες συμβουλες για διατροφη κλπ πες μου να στις στειλω, πηρα κι εγω πολλη βοηθεια εδω απτα κοριτσια.  Καλα αποτελεσματα και για αυριο ,εμεις την καναμε στον Λυμπεροπουλο την κατατμηση

 

Καληνυχτα κοριτσια μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οσον αφορά το σπέρμα, εμείς πήγαμε σε ανδρολογο εξειδικευμενο σε υπογονιμοτητα, πήραμε κι εμεις διαφορες βιταμινες αλλα και η διατροφ΄ή είναι πολύ μεγάλης σημασίας- εαν εχετε τα κουραγια γιατι εμας μας ηταν αρκετα δυσκολ γιατι πριν ημασταν του junk food.  Εάν θες συμβουλες για διατροφη κλπ πες μου να στις στειλω, πηρα κι εγω πολλη βοηθεια εδω απτα κοριτσια.  Καλα αποτελεσματα και για αυριο ,εμεις την καναμε στον Λυμπεροπουλο την κατατμηση

 

Καληνυχτα κοριτσια μου❤️

Καλημερα hopemumtobe! Ο δικος μου δεν ειναι τοσο του junk εγω ειμαι πιο πολυ!! Κ γενικα δεν τρωει κ πολυ ειναι αδυνατος κ ευτυχως ουτε καπνιζει! Εγω ειμαι Θες/νικη κ το καναμε εδω σε ενα εξειδικευμενο! Αν θελεις να μου στειλεις καποιες συμβουλες σε π.μ. Καλοδεχουμενες! 
Πως παει το μωρακι σου; Ποτε πας στον γιατρο ξανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro καλημερα κ σε σενα κοριτσι μου! Πανε κανε μια χοριακη να ξερεις!!  Λογικα θα δειξει τοσες μερες καθυστερηση..Μακαρι να εχει ερθει το πολυποθητο κ να μας πεις ευχαριστα!! Περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖 πως είστε;; Εύχομαι μια όμορφη εβδομάδα και επιτελους έφυγε ο χειμώνας από τον Μάρτιο ☺️☺️☺️☺️

@misofeggaroαντε περιμένουμε την χοριακη!! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!❤️❤️❤️

όντως @Raf123 κι εδω στην Αθηνα γλυκανε ο καιρος.. εχει συννεφια σημερα αλλα τλχ ανεβηκε η θερμοκρασια και δεν εχει κρυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα!!! Εγώ αυτό τον μήνα κατάλαβα ωορρηξία 12η ημέρα 🙄🙄🙄 μα τι γίνεται;;;; μια ο κύκλος πάει 36 ημέρες... Μια 33 ημέρες... Τώρα αν έκανα ωορρηξία 12η θα πρέπει να είναι 26 ημέρες ο κύκλος!!! Με έχει τρελάνει μετά το εμβόλιο 😡😡 τι το ήθελα;;;;; καλά έλεγα να μην κάνω καθόλου!!! Πάντως επαφές είχαμε... Τώρα ότι έγινε...!!!εχω και γυναικολόγο να πάω πριν το Πάσχα οπότε θα με δει γιατί εχω τόσο άστατο κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οσον αφορά το σπέρμα, εμείς πήγαμε σε ανδρολογο εξειδικευμενο σε υπογονιμοτητα, πήραμε κι εμεις διαφορες βιταμινες αλλα και η διατροφ΄ή είναι πολύ μεγάλης σημασίας- εαν εχετε τα κουραγια γιατι εμας μας ηταν αρκετα δυσκολ γιατι πριν ημασταν του junk food.  Εάν θες συμβουλες για διατροφη κλπ πες μου να στις στειλω, πηρα κι εγω πολλη βοηθεια εδω απτα κοριτσια.  Καλα αποτελεσματα και για αυριο ,εμεις την καναμε στον Λυμπεροπουλο την κατατμηση

 

Καληνυχτα κοριτσια μου❤️

καλημερα κοριτσι μου..πως εισαι? μπορεις να μου στειλεις και εμενα την διατροφή αν και γενικα εγω μαγειρευω σπιτι δεν τρωμε απο εξω αλλα τουλαχιστον να ξερω τι βοηθαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα!!! Εγώ αυτό τον μήνα κατάλαβα ωορρηξία 12η ημέρα 🙄🙄🙄 μα τι γίνεται;;;; μια ο κύκλος πάει 36 ημέρες... Μια 33 ημέρες... Τώρα αν έκανα ωορρηξία 12η θα πρέπει να είναι 26 ημέρες ο κύκλος!!! Με έχει τρελάνει μετά το εμβόλιο 😡😡 τι το ήθελα;;;;; καλά έλεγα να μην κάνω καθόλου!!! Πάντως επαφές είχαμε... Τώρα ότι έγινε...!!!εχω και γυναικολόγο να πάω πριν το Πάσχα οπότε θα με δει γιατί εχω τόσο άστατο κύκλο 

Καλημέρα , το ίδιο έχω πάθει και εγώ! Με επιρέασε το εμβόλιο. Ο κύκλος μου έγινε τεράστιος από τον Ιούλιο και μετά... Μόνο τον προηγούμενο μήνα ήρθε 29 και τώρα ξανά παίζει μαζί μου.

Καλημέρα σε όλες, δεν θα πάω ακόμα για χοριακή καλέ, αν δεν περάσει ο μεγαλύτερος κύκλος μου δεν κουνιέμαι, το πήρα απόφαση. Οπότε αν μέχρι την Τετάρτη τίποτα, τότε την Πέμπτη ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΘΑ  ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ, ΣΑΝ ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΟΙΧΟΣ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα , το ίδιο έχω πάθει και εγώ! Με επιρέασε το εμβόλιο. Ο κύκλος μου έγινε τεράστιος από τον Ιούλιο και μετά... Μόνο τον προηγούμενο μήνα ήρθε 29 και τώρα ξανά παίζει μαζί μου.

Καλημέρα σε όλες, δεν θα πάω ακόμα για χοριακή καλέ, αν δεν περάσει ο μεγαλύτερος κύκλος μου δεν κουνιέμαι, το πήρα απόφαση. Οπότε αν μέχρι την Τετάρτη τίποτα, τότε την Πέμπτη ΧΟΡΙΑΚΉ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΘΑ  ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ, ΣΑΝ ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΟΙΧΟΣ 🤣

Ωχ να τα είχαμε όλα έχουμε και τις παρενέργειες τώρα 😡 εύχομαι να είναι από σποράκι εσένα η καθυστέρηση αυτόν τον μήνα!!! Έχεις συχνές επαφές;;; ή παρακολουθείς με τεστακια ωορρηξίας;;; γιατί αν έχουμε άστατο κυκλο δύσκολα να πιάσουμε ωορρηξία... Εκτός αν έχεις φουλ συμπτώματα!! Εγώ έχω αρκετά υγρά και αρκετό πόνο στην ωορρηξία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ωχ να τα είχαμε όλα έχουμε και τις παρενέργειες τώρα 😡 εύχομαι να είναι από σποράκι εσένα η καθυστέρηση αυτόν τον μήνα!!! Έχεις συχνές επαφές;;; ή παρακολουθείς με τεστακια ωορρηξίας;;; γιατί αν έχουμε άστατο κυκλο δύσκολα να πιάσουμε ωορρηξία... Εκτός αν έχεις φουλ συμπτώματα!! Εγώ έχω αρκετά υγρά και αρκετό πόνο στην ωορρηξία... 

Το καλύτερο!! Μακάρι να είχαμε όλες! Δεν θα ξοδεύαμε και τόσα χρήματα σε τεστ ωορρηξίας 😋🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εγω ειμαι αρρωστη 14 μερες τωρα (απο τις 15 μαρτιου) και σημερα αν και ειμαι δουλεια εχω μπουκωμα και αδυναμια.. τι στο καλο ειναι αυτο.. τα τεστ μου μεχρι χτες αρνητικα.. πινω και βιταμινες.. κουραστηκα.. νοιωθω αδυναμια πλεον μετα απο τοσες μερες αν και τρωω κανονικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια εγω ειμαι αρρωστη 14 μερες τωρα (απο τις 15 μαρτιου) και σημερα αν και ειμαι δουλεια εχω μπουκωμα και αδυναμια.. τι στο καλο ειναι αυτο.. τα τεστ μου μεχρι χτες αρνητικα.. πινω και βιταμινες.. κουραστηκα.. νοιωθω αδυναμια πλεον μετα απο τοσες μερες αν και τρωω κανονικα 

Και εγώ τα ίδια ρε συ μετά από 1 εβδομάδα και ακόμα συνάχι έχω!!! Τα νεύρα μου!!!! Τι ίωση ήταν αυτή;;; και έμενα όλα αρνητικά τα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ τα ίδια ρε συ μετά από 1 εβδομάδα και ακόμα συνάχι έχω!!! Τα νεύρα μου!!!! Τι ίωση ήταν αυτή;;; και έμενα όλα αρνητικά τα τεστ 

εσυ πολυ με ζηλευεις .. οτι κανω κανεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ εννοειται πλακα κανω

δεν ξερω τι στο καλο ειναι αυτο αλλα με εχει εξαντλησει..

παντως εμεις παμε πακετο.. για πες ποτε θα ερθουν και τα σπορακια μας χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..

Εμένα με πήρε ο γιατρός μου είπε ότι είχε πάει στο νοσοκομείο και είδε και την αυχενική μου. Όλα καλά λέει από εδώ και πέρα να μην ανησυχείς. Κόψεις την προγεστερόνη δεν την χρειαζόμαστε άλλο. Και από βιταμίνες αυτά που παίρνεις. 

Θα πάω να με δει 4 του μήνα. Και 9 θα κάνω το πάρτυ αποκάλυψης. 

Σε 9 εβδομάδες. Πάω για β επιπέδου. Έχουμε ακόμα βέβαια. 😉

Πλέον παίρνω ένα χάπι την μερα για το στομάχι, το δεύτερο το έκοψα δοκιμαστικά για να δω αν θα είμαι καλά.

Πάλι καλά έχει αρχίσει και υποχωρεί το στομάχι. Τρώω μια χαρά σε μικρές ποσότητες , εμετό έχω να κάνω πολλές μέρες. Πριν από το νοσοκομείο. Και αρχίζω σιγά σιγά να το χαίρομαι. ❣️❣️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εσυ πολυ με ζηλευεις .. οτι κανω κανεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ εννοειται πλακα κανω

δεν ξερω τι στο καλο ειναι αυτο αλλα με εχει εξαντλησει..

παντως εμεις παμε πακετο.. για πες ποτε θα ερθουν και τα σπορακια μας χαχαχαχαχα

Έχω και την ίδια διαίσθηση για καλοκαίρι χαχαχαααψα🤣😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω και την ίδια διαίσθηση για καλοκαίρι χαχαχαααψα🤣😘

για μαϊο? και εσυ ετσι εξακολουθεις να νοιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια εγω ειμαι αρρωστη 14 μερες τωρα (απο τις 15 μαρτιου) και σημερα αν και ειμαι δουλεια εχω μπουκωμα και αδυναμια.. τι στο καλο ειναι αυτο.. τα τεστ μου μεχρι χτες αρνητικα.. πινω και βιταμινες.. κουραστηκα.. νοιωθω αδυναμια πλεον μετα απο τοσες μερες αν και τρωω κανονικα 

Κυκλοφορεί και ίωση Ναντια μου συνέχισε τις βιταμίνες σου πολύ νερό και φρούτα! Αν θέλεις να σου στείλω κανένα σιρόπι για το μπούκωμα π θα σε ξεμπλοκάρει εγώ αυτό έπαιρνα όταν είχαν κοβιντ κ ενιωθα κλειστεί την μύτη μ χωρις να έχω υγρά από τη μύτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου..

Εμένα με πήρε ο γιατρός μου είπε ότι είχε πάει στο νοσοκομείο και είδε και την αυχενική μου. Όλα καλά λέει από εδώ και πέρα να μην ανησυχείς. Κόψεις την προγεστερόνη δεν την χρειαζόμαστε άλλο. Και από βιταμίνες αυτά που παίρνεις. 

Θα πάω να με δει 4 του μήνα. Και 9 θα κάνω το πάρτυ αποκάλυψης. 

Σε 9 εβδομάδες. Πάω για β επιπέδου. Έχουμε ακόμα βέβαια. 😉

Πλέον παίρνω ένα χάπι την μερα για το στομάχι, το δεύτερο το έκοψα δοκιμαστικά για να δω αν θα είμαι καλά.

Πάλι καλά έχει αρχίσει και υποχωρεί το στομάχι. Τρώω μια χαρά σε μικρές ποσότητες , εμετό έχω να κάνω πολλές μέρες. Πριν από το νοσοκομείο. Και αρχίζω σιγά σιγά να το χαίρομαι. ❣️❣️

 

Πολύ ωραία νέα ☺️☺️☺️ Να το απολαύσεις κορίτσι μου αρκετά ταλαιπωρήθηκες!!! Και να μας πεις τις εντυπώσεις για το πάρτυ ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

για μαϊο? και εσυ ετσι εξακολουθεις να νοιωθεις?

@marinamanoulitsaΕγώ κορίτσια αυτό το μήνα δε ξέρω αν θα τα καταφέρουμε γιατί έχουμε ένα επαγγελματικό δείπνο με τη δουλεια κ με βάση το ημερολόγιο θα πέσει εκείνη την ημέρα η ωορρηξία…ουφ κ αυτή την εβδομάδα θα εργάζομαι από το σπίτι ατυχία 😏😏😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

για μαϊο? και εσυ ετσι εξακολουθεις να νοιωθεις?

Ναιιιιι Μάιο και μετά!!! 😁 Για να δούμε αν θα βγει το ένστικτο μας

@Raf123 στείλε και εμένα αυτό το σιρόπι που λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιιι Μάιο και μετά!!! 😁 Για να δούμε αν θα βγει το ένστικτο μας

@Raf123 στείλε και εμένα αυτό το σιρόπι που λες

Το έχω ψάξει για να στο προτείνω αλλά δε το έχετε στην Ελλάδα! Να παρεις ενα για παραγωγικό βηχα και θα δεις ότι θα ξεμπλοκάρεις πάρε ενα φυτικό για να μπορεις να το καταναλώσεις μεγαλύτερο διάστημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια εγω ειμαι αρρωστη 14 μερες τωρα (απο τις 15 μαρτιου) και σημερα αν και ειμαι δουλεια εχω μπουκωμα και αδυναμια.. τι στο καλο ειναι αυτο.. τα τεστ μου μεχρι χτες αρνητικα.. πινω και βιταμινες.. κουραστηκα.. νοιωθω αδυναμια πλεον μετα απο τοσες μερες αν και τρωω κανονικα 

Μονο βιταμινη C παίρνεις ή και τίποτα άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα αισθανομαι πολυ πεσμενη και ναυτια συν πολλες δουλειες, γιαυτο δεν εστειλα, θα σας στειλω αυριο! Καληνυχτα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...