Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις Just now, ο/η MyNa είπε:

Μπράβοοοο! ❤️ Με το καλό και οι αιματολογικές! Μην το δένεις και σίγουρα αυτό με το φύλο, δεν είναι 100% ακόμα στην αυχενική γιατί δεν έχουν σχηματιστεί τα εξωτερικά γεννητικά όργανα. Εννοώ μην αρχίσετε να του βάφετε δωμάτιο ροζ και να του παίρνετε φορέματα για λιγες εβδομα΄δες ακόμα! Συνήθως πέφτουν μέσα από την ανατομία. Κι εμάς μας είχε πει δε θα ήθελα να πω αλλά αν μου βάζατε το μαχαίρι στο λαιμό θα έλεγα κοριτσάκι και ήταν όντως κοριτσάκι, αλλά έχω ακούσει και άλλες ιστορίες που τους είπαν κοριτσάκι και τελικά ήταν αγοράκι από κοντινούς μου ανθρώπους και εδώ στο φόρουμ. Είναι και ζωηρό το γλυκούλη! Κι αυτό είναι καλή ένδειξη! Σε λίγο καιρό που θα αρχίσεις να το νιώθεις θα σε σπάει στο ξύλο κι εσένα και θα λες κι εσύ ηρέμησε λίγο καλό μου! 😂 

Ναι μου είπε κρατα μια πισινή να το ξανά δεις σε δύο βδομάδες με τον γιατρό σου. Αλλά εμένα λέει φαίνεται καθαρά από την ουροδόχο. Αλλά δεν θα το δέσω. Θα πάω σε δύο βδομάδες στον γιατρό και μετά θα κάνω πάρτυ αποκάλυψης. Χαχαχα 

Ναι και εγώ έτσι βλέπω. Να έρχεται πολύ ξύλο.😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχχαχα γλυκούλα....

Λοιπόν πήγα. Η αυχενική είναι πολύ καλή. Μου είπε πόσες φορές μπράβο για το μωρό. Είναι πολύ καλό το μωρό. Και μυτούλα έχει και αυχένα κανονικό. 

Μου είπε ότι είναι όλα καλά. Θα περιμένω μέχρι το βράδυ να βγουν και οι αιματολογικές και τα ποσοστά. Αλλά όλα είναι πολύ καλά έως τώρα. Μου είπε ότι είναι κοριτσάκι μάλλον κατά πάσα πιθανότητα. Το είπε πολύ γρήγορα.  χαχαχαχααχ 😝❣️❣️❣️ 

Εντομεταξυ πολλά νεύρα το μωρό μου. Κλωτσαγε και χτύπαγε τα χέρια .και έλεγε αυτός βρε κάτσε λίγο φρόνιμα μην κουνιέσαι να δω λίγο την καρδούλα σου. Μην μου κουνιέσαι. Χαχαχαχαχα

 

Άχ τι υπεροχα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!! 😊Μαλλον θα εχει νευρα απτους εμετους τοσο καιρο αλλα τωρα ειμαι σιγουρη θα ηρεμησει απολυτα💗 Κοριτσι μου νομιζω οτι αφου ολα καλα ως εδω μπορεις να το χαρεις με την καρδια σου και να παρεις μιαανασα για την συνεχεια!!! Μπραβο γλυκια μανουλα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Άχ τι υπεροχα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!! 😊Μαλλον θα εχει νευρα απτους εμετους τοσο καιρο αλλα τωρα ειμαι σιγουρη θα ηρεμησει απολυτα💗 Κοριτσι μου νομιζω οτι αφου ολα καλα ως εδω μπορεις να το χαρεις με την καρδια σου και να παρεις μιαανασα για την συνεχεια!!! Μπραβο γλυκια μανουλα😍

Ναι αναμένω και τα πορίσματα το απόγευμα και αν είναι όλα καλά που το πιστεύω. Θα αρχίσω να το λέω. Ανυπομονώ. Χαχαχ ❣️❣️

Πλέον ηρέμησα αρκετά. Είμαι πιο χαλαρή. Λίγο το στομάχι συνεχιζει να με ενοχλεί άρα κυρίως να πρήζεται. . ας ελπισω να φύγει σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχχαχα γλυκούλα....

Λοιπόν πήγα. Η αυχενική είναι πολύ καλή. Μου είπε πόσες φορές μπράβο για το μωρό. Είναι πολύ καλό το μωρό. Και μυτούλα έχει και αυχένα κανονικό. 

Μου είπε ότι είναι όλα καλά. Θα περιμένω μέχρι το βράδυ να βγουν και οι αιματολογικές και τα ποσοστά. Αλλά όλα είναι πολύ καλά έως τώρα. Μου είπε ότι είναι κοριτσάκι μάλλον κατά πάσα πιθανότητα. Το είπε πολύ γρήγορα.  χαχαχαχααχ 😝❣️❣️❣️ 

Εντομεταξυ πολλά νεύρα το μωρό μου. Κλωτσαγε και χτύπαγε τα χέρια .και έλεγε αυτός βρε κάτσε λίγο φρόνιμα μην κουνιέσαι να δω λίγο την καρδούλα σου. Μην μου κουνιέσαι. Χαχαχαχαχα

 

τελεια νεα κοριτσι μουυυυυυυ!!!! αχ μπουμπουκα ειναι;;;; τι τελεια!!!!!!!!!

με το καλο να την εχεις στην αγκαλια σου το φθινοπωρο!!!!!❤️❤️❤️🤱😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ηλιόλουστη ημέρα όμορφη 😁😁😁 και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! σήμερα είχαν την σχολική τους γιορτουλα τα μικρά για την 25η Μαρτίου, φέραν σημαιουλες, κατασκευές, στολισαμε το σπίτι. 😍

@babyblue94 τι τελειααααα νέα ααααα μπράβοοοο με το καλό η μπέμπα σας 💞❤️ τώρα πεστο ελεύθερα!!!! Ξεκινά να το λες και να το χαίρεσαι 😍😘😁

@Nandia- όντως χάθηκες, όλα καλά; ;;; 

@ΜαρίαΔημήτρης ήθελα να σε ρωτήσω κοπέλα μου, εσύ μετα τις παλινδρομες έκανες εξετάσεις;;; και τι εξετάσεις;;; επειδή εσύ έχεις 3 παλινδρομες.. Αν θες να μου πεις τι έκανες να με βοηθήσεις!!! Σε ευχαριστώ προκαταβολικά 😘

@Lacostaki εσύ τι κάνεις;;; χάθηκες!!! Προσπαθείτε ξανά;;;; 

@Princess28 τέλεια σπιτακι σας πλέον!!!! Καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘

@

@misofeggaro ήρθε ή όχι;;;; ελπίζω όχι 🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ηλιόλουστη ημέρα όμορφη 😁😁😁 και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! σήμερα είχαν την σχολική τους γιορτουλα τα μικρά για την 25η Μαρτίου, φέραν σημαιουλες, κατασκευές, στολισαμε το σπίτι. 😍

@babyblue94 τι τελειααααα νέα ααααα μπράβοοοο με το καλό η μπέμπα σας 💞❤️ τώρα πεστο ελεύθερα!!!! Ξεκινά να το λες και να το χαίρεσαι 😍😘😁

@Nandia- όντως χάθηκες, όλα καλά; ;;; 

@ΜαρίαΔημήτρης ήθελα να σε ρωτήσω κοπέλα μου, εσύ μετα τις παλινδρομες έκανες εξετάσεις;;; και τι εξετάσεις;;; επειδή εσύ έχεις 3 παλινδρομες.. Αν θες να μου πεις τι έκανες να με βοηθήσεις!!! Σε ευχαριστώ προκαταβολικά 😘

@Lacostaki εσύ τι κάνεις;;; χάθηκες!!! Προσπαθείτε ξανά;;;; 

@Princess28 τέλεια σπιτακι σας πλέον!!!! Καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘

@

@misofeggaro ήρθε ή όχι;;;; ελπίζω όχι 🤗

 

Α εμενα γιατι με ξεχασες? Τσα! Πεταχτηκα μονη μου😂😂😂 Πλακα κανω! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αναμένω και τα πορίσματα το απόγευμα και αν είναι όλα καλά που το πιστεύω. Θα αρχίσω να το λέω. Ανυπομονώ. Χαχαχ ❣️❣️

Πλέον ηρέμησα αρκετά. Είμαι πιο χαλαρή. Λίγο το στομάχι συνεχιζει να με ενοχλεί άρα κυρίως να πρήζεται. . ας ελπισω να φύγει σύντομα 

Τελεια σου αξιζει να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αναμένω και τα πορίσματα το απόγευμα και αν είναι όλα καλά που το πιστεύω. Θα αρχίσω να το λέω. Ανυπομονώ. Χαχαχ ❣️❣️

Πλέον ηρέμησα αρκετά. Είμαι πιο χαλαρή. Λίγο το στομάχι συνεχιζει να με ενοχλεί άρα κυρίως να πρήζεται. . ας ελπισω να φύγει σύντομα 

Τέλεια νέα κορίτσι μου συγχαρητήρια ξανά ❤️❤️ Κοριτσάκι ε;;; Τέλειααα 💓💓💓💓 εύχομαι από εδώ κ πέρα να χαρείς τη εγκυμοσύνη σου και σου εύχομαι ότι καλύτερο 💖💖💖

ναι μη το δέσεις κ κόμπο αλλά πλέον τα μηχανήματα είναι τόσο εξελιγμένα που φαίνονται πιο καθαρά τα όργανα σε σχέση με τα παλιότερα!! Κ εμεβα της θείας μ έλεγαν κορίτσι κορίτσι κ πήγε να γεννήσει κ τελικά γέννησε αγοράκι 🤣🤣🤣 αλλά της το έλεγαν σε όλη την εγκυμοσύνη!!! Εσένα δε νομίζω να έκαναν λαθος 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια νέα κορίτσι μου συγχαρητήρια ξανά ❤️❤️ Κοριτσάκι ε;;; Τέλειααα 💓💓💓💓 εύχομαι από εδώ κ πέρα να χαρείς τη εγκυμοσύνη σου και σου εύχομαι ότι καλύτερο 💖💖💖

ναι μη το δέσεις κ κόμπο αλλά πλέον τα μηχανήματα είναι τόσο εξελιγμένα που φαίνονται πιο καθαρά τα όργανα σε σχέση με τα παλιότερα!! Κ εμεβα της θείας μ έλεγαν κορίτσι κορίτσι κ πήγε να γεννήσει κ τελικά γέννησε αγοράκι 🤣🤣🤣 αλλά της το έλεγαν σε όλη την εγκυμοσύνη!!! Εσένα δε νομίζω να έκαναν λαθος 😘😘

Κι εγώ έτσι έλεγα για τα μηχανήματα και στην ξαδελφη μου και σε μια οικογενειακή φίλη έκαναν λάθος πέρσι στη μία και φέτος στην άλλη και έμαθαν το φύλο από το NIPT,οχι στη γεννα φυσικά. Οι διαφορές σε αυτή τη φάση είναι μόνο στο σχήμα της ουροδόχου και συνήθως το πετυχαίνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyNa είπε:

Κι εγώ έτσι έλεγα για τα μηχανήματα και στην ξαδελφη μου και σε μια οικογενειακή φίλη έκαναν λάθος πέρσι στη μία και φέτος στην άλλη και έμαθαν το φύλο από το NIPT,οχι στη γεννα φυσικά. Οι διαφορές σε αυτή τη φάση είναι μόνο στο σχήμα της ουροδόχου και συνήθως το πετυχαίνουν. 

Καλά για να μην αναφέρω ότι έχω ακούσει και αντιστροφή περίπτωση που γέννησε πέρσι που είχε κάνει λάθος το NIPT και τους είχε πει αγόρι και ο γιατρός; από την 20η εβδομάδα επέμενε ότι είναι κορίτσι από τον υπέρηχο και τελικά ήταν όντως κορίτσι. Δηλαδή να μη σε αφήνουν να είσαι σίγουρη με τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλά για να μην αναφέρω ότι έχω ακούσει και αντιστροφή περίπτωση που γέννησε πέρσι που είχε κάνει λάθος το NIPT και τους είχε πει αγόρι και ο γιατρός; από την 20η εβδομάδα επέμενε ότι είναι κορίτσι από τον υπέρηχο και τελικά ήταν όντως κορίτσι. Δηλαδή να μη σε αφήνουν να είσαι σίγουρη με τίποτα. 

Λαθος στο νιπτ;;; Σε αυτή τη φαση να γίνει λαθος το αντιλαμβάνομαι αλλά μέχρι να γεννήσει μια κοπέλα τα όργανα ήδη είναι σχηματισμένα…αλλά ομως άλλο είναι να μη σε αφήνει το μωρό κ άλλο να κάνουν τέτοια λάθη ενώ το μωρό είναι συνεργάσιμο κ φαίνεται…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Οντως η @Nandia-μας που είναι;;;

Εμενα ο χαρακτηρας μου ειναι να αγχωνεται γενικα γιαυτο κατευθειαν ρωτησα-ανησυχησα γιατι θυμαμαι οτι ηταν αρρωστουλα!! Ελπιζω ολα καλα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ηλιόλουστη ημέρα όμορφη 😁😁😁 και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! σήμερα είχαν την σχολική τους γιορτουλα τα μικρά για την 25η Μαρτίου, φέραν σημαιουλες, κατασκευές, στολισαμε το σπίτι. 😍

@babyblue94 τι τελειααααα νέα ααααα μπράβοοοο με το καλό η μπέμπα σας 💞❤️ τώρα πεστο ελεύθερα!!!! Ξεκινά να το λες και να το χαίρεσαι 😍😘😁

@Nandia- όντως χάθηκες, όλα καλά; ;;; 

@ΜαρίαΔημήτρης ήθελα να σε ρωτήσω κοπέλα μου, εσύ μετα τις παλινδρομες έκανες εξετάσεις;;; και τι εξετάσεις;;; επειδή εσύ έχεις 3 παλινδρομες.. Αν θες να μου πεις τι έκανες να με βοηθήσεις!!! Σε ευχαριστώ προκαταβολικά 😘

@Lacostaki εσύ τι κάνεις;;; χάθηκες!!! Προσπαθείτε ξανά;;;; 

@Princess28 τέλεια σπιτακι σας πλέον!!!! Καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘

@

@misofeggaro ήρθε ή όχι;;;; ελπίζω όχι 🤗

 

Όχι είναι άφαντη ακόμα... Εύχομαι να παίζει το σενάριο του θαύματος, έχει ξανασυμβεί βέβαια στο φόρουμ μας, γιαυτό όσο δεν έρχεται έχω ελπίδες. 

Μπορεί να φαίνεται χαζό που ελπίζω ακόμα... Αλλά σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας μου και θα ήταν τέλειο δώρο. Βέβαια πριν λίγο μου είπε για πλάκα "αντε να σου έρθει περίοδος να σου φύγουν τα νεύρα" και μέσα μου κάτι ράγισε... 

Τι να πω... 33η μέρα σήμερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι είναι άφαντη ακόμα... Εύχομαι να παίζει το σενάριο του θαύματος, έχει ξανασυμβεί βέβαια στο φόρουμ μας, γιαυτό όσο δεν έρχεται έχω ελπίδες. 

Μπορεί να φαίνεται χαζό που ελπίζω ακόμα... Αλλά σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας μου και θα ήταν τέλειο δώρο. Βέβαια πριν λίγο μου είπε για πλάκα "αντε να σου έρθει περίοδος να σου φύγουν τα νεύρα" και μέσα μου κάτι ράγισε... 

Τι να πω... 33η μέρα σήμερα... 

Α μην τον ακούς εμένα λίγες μέρες πριν μάθουμε τα ευχάριστα μου έλεγε "ωχ είναι να αδιαθετησεις ε; χάλια τα νεύρα σου", την ημέρα που θα αδιαθετουσα ξαφνικά ήμουν πολύ ήρεμη, έκανα το τεστ και μέχρι να το συνειδητοποιήσει πέρασαν ώρες... 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Α μην τον ακούς εμένα λίγες μέρες πριν μάθουμε τα ευχάριστα μου έλεγε "ωχ είναι να αδιαθετησεις ε; χάλια τα νεύρα σου", την ημέρα που θα αδιαθετουσα ξαφνικά ήμουν πολύ ήρεμη, έκανα το τεστ και μέχρι να το συνειδητοποιήσει πέρασαν ώρες... 😂😂😂

Για πλάκα το είπε το ξέρω, αλλά μετά από αυτό απέκτησα αληθινά νεύρα 😁😁😁

Εξάλλου του έχω πει ότι έχουν βγει αρνητικά τα τεστ που έχω κάνει... Γιαυτό είπε αντε να ηρεμήσουμε 😂😂

Μωρέ λέτε να γίνει κάνα θαύμα;;; σαν τον ευαγγελισμό της Θεοτόκου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ηλιόλουστη ημέρα όμορφη 😁😁😁 και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! σήμερα είχαν την σχολική τους γιορτουλα τα μικρά για την 25η Μαρτίου, φέραν σημαιουλες, κατασκευές, στολισαμε το σπίτι. 😍

@babyblue94 τι τελειααααα νέα ααααα μπράβοοοο με το καλό η μπέμπα σας 💞❤️ τώρα πεστο ελεύθερα!!!! Ξεκινά να το λες και να το χαίρεσαι 😍😘😁

@Nandia- όντως χάθηκες, όλα καλά; ;;; 

@ΜαρίαΔημήτρης ήθελα να σε ρωτήσω κοπέλα μου, εσύ μετα τις παλινδρομες έκανες εξετάσεις;;; και τι εξετάσεις;;; επειδή εσύ έχεις 3 παλινδρομες.. Αν θες να μου πεις τι έκανες να με βοηθήσεις!!! Σε ευχαριστώ προκαταβολικά 😘

@Lacostaki εσύ τι κάνεις;;; χάθηκες!!! Προσπαθείτε ξανά;;;; 

@Princess28 τέλεια σπιτακι σας πλέον!!!! Καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘

@

@misofeggaro ήρθε ή όχι;;;; ελπίζω όχι 🤗

 

Καλησπέρα κορίτσια μου μια χαρά είμαι. Χάθηκα λίγο γιατί είμαι ολη μέρα στα τηλέφωνα προσπαθούσα να βρω κάπου να κάνω την υστεροσαλπιγγογραφια που να δέχονται το παραπεμπτικό άκρη δεν βρήκα τελικά πήρα στο Αλέξανδρας σήμερα και μου είπαν να πάρω την πρώτη μέρα περιόδου να κλείσω ραντεβού κατά τα άλλα χθες τελείωσε η περίοδος ήρθε κανονικότατα ούτε ο κοβιντ δεν την πτόησε οπότε ξανά αρχίζουμε τις προσπάθειες γιαυτό το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Για πλάκα το είπε το ξέρω, αλλά μετά από αυτό απέκτησα αληθινά νεύρα 😁😁😁

Εξάλλου του έχω πει ότι έχουν βγει αρνητικά τα τεστ που έχω κάνει... Γιαυτό είπε αντε να ηρεμήσουμε 😂😂

Μωρέ λέτε να γίνει κάνα θαύμα;;; σαν τον ευαγγελισμό της Θεοτόκου;; 

Στο ευχομαι ολοψυχα!!Ποτε εκανες τελευταιο τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Nandia- μου σε χασαμε αυτες τις μερες, θυμαμαι ησουν αρρωστουλα ελπιζω ολα καλα!!💗

Ναι είμαι ακόμα άρρωστη αλλά προσπαθώ να συγυρισω την κουζίνα μην με βρει το Πάσχα άνω κάτω 😍🤣🤣 πήραμε και την μικρούλα μας στο σπίτι.. το σκυλάκι μας και είμαστε όλο παιχνίδι και αγκαλιά 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αχχαχα γλυκούλα....

Λοιπόν πήγα. Η αυχενική είναι πολύ καλή. Μου είπε πόσες φορές μπράβο για το μωρό. Είναι πολύ καλό το μωρό. Και μυτούλα έχει και αυχένα κανονικό. 

Μου είπε ότι είναι όλα καλά. Θα περιμένω μέχρι το βράδυ να βγουν και οι αιματολογικές και τα ποσοστά. Αλλά όλα είναι πολύ καλά έως τώρα. Μου είπε ότι είναι κοριτσάκι μάλλον κατά πάσα πιθανότητα. Το είπε πολύ γρήγορα.  χαχαχαχααχ 😝❣️❣️❣️ 

Εντομεταξυ πολλά νεύρα το μωρό μου. Κλωτσαγε και χτύπαγε τα χέρια .και έλεγε αυτός βρε κάτσε λίγο φρόνιμα μην κουνιέσαι να δω λίγο την καρδούλα σου. Μην μου κουνιέσαι. Χαχαχαχαχα

 

Πόσο υπέροχα νέα..  μπυ θύμισες τα δικά μου.. πάντα τέτοια όμορφα νεα να έχεις κοριτσι μου.. εγω γεννήθηκα 11 Οκτωβρίου.. υπέροχο μωρό θα είναι αφου θα γεννηθεί στον μήνα που γεννήθηκα εγω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ηλιόλουστη ημέρα όμορφη 😁😁😁 και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! σήμερα είχαν την σχολική τους γιορτουλα τα μικρά για την 25η Μαρτίου, φέραν σημαιουλες, κατασκευές, στολισαμε το σπίτι. 😍

@babyblue94 τι τελειααααα νέα ααααα μπράβοοοο με το καλό η μπέμπα σας 💞❤️ τώρα πεστο ελεύθερα!!!! Ξεκινά να το λες και να το χαίρεσαι 😍😘😁

@Nandia- όντως χάθηκες, όλα καλά; ;;; 

@ΜαρίαΔημήτρης ήθελα να σε ρωτήσω κοπέλα μου, εσύ μετα τις παλινδρομες έκανες εξετάσεις;;; και τι εξετάσεις;;; επειδή εσύ έχεις 3 παλινδρομες.. Αν θες να μου πεις τι έκανες να με βοηθήσεις!!! Σε ευχαριστώ προκαταβολικά 😘

@Lacostaki εσύ τι κάνεις;;; χάθηκες!!! Προσπαθείτε ξανά;;;; 

@Princess28 τέλεια σπιτακι σας πλέον!!!! Καλή λοχεία και σε εσένα 😘😘

@

@misofeggaro ήρθε ή όχι;;;; ελπίζω όχι 🤗

 

Δόξα τω Θεό είμαι καλύτερα τώρα..  προσπαθώ να συγυρισω την κουζίνα από την ανακαίνιση 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Οντως η @Nandia-μας που είναι;;;

Εδώ εδώ.. επιτελους είμαι πολύ καλύτερα 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Για πλάκα το είπε το ξέρω, αλλά μετά από αυτό απέκτησα αληθινά νεύρα 😁😁😁

Εξάλλου του έχω πει ότι έχουν βγει αρνητικά τα τεστ που έχω κάνει... Γιαυτό είπε αντε να ηρεμήσουμε 😂😂

Μωρέ λέτε να γίνει κάνα θαύμα;;; σαν τον ευαγγελισμό της Θεοτόκου;; 

Θαύματα γίνονται.. και εδώ το είδαμε σε 2 κοπέλες.. γιατί όχι και σε σενα; στο εύχομαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Στο ευχομαι ολοψυχα!!Ποτε εκανες τελευταιο τεστ? 

Εχθές το πρωί.

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Δόξα τω Θεό είμαι καλύτερα τώρα..  προσπαθώ να συγυρισω την κουζίνα από την ανακαίνιση 

 

Εδώ εδώ.. επιτελους είμαι πολύ καλύτερα 

 

Θαύματα γίνονται.. και εδώ το είδαμε σε 2 κοπέλες.. γιατί όχι και σε σενα; στο εύχομαι 🥰

Ανησύχησαμε που είχαμε μέρες να σε δούμε! 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94με το καλό!!! Τέλεια τα αποτελέσματα σου!

Λοιπόν κ μένα έτσι είχαν πει, μάλλον κορίτσι από την ανατομία του, φαίνονταν πιο μεγάλη η λεκάνη δλδ από ότι θα ήταν σε αγόρι κ έπεσε μέσα! 

Σου εύχομαι με το καλό! Από εδώ κ πέρα θα είσαι πολυυυ πιο ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αχχαχα γλυκούλα....

Λοιπόν πήγα. Η αυχενική είναι πολύ καλή. Μου είπε πόσες φορές μπράβο για το μωρό. Είναι πολύ καλό το μωρό. Και μυτούλα έχει και αυχένα κανονικό. 

Μου είπε ότι είναι όλα καλά. Θα περιμένω μέχρι το βράδυ να βγουν και οι αιματολογικές και τα ποσοστά. Αλλά όλα είναι πολύ καλά έως τώρα. Μου είπε ότι είναι κοριτσάκι μάλλον κατά πάσα πιθανότητα. Το είπε πολύ γρήγορα.  χαχαχαχααχ 😝❣️❣️❣️ 

Εντομεταξυ πολλά νεύρα το μωρό μου. Κλωτσαγε και χτύπαγε τα χέρια .και έλεγε αυτός βρε κάτσε λίγο φρόνιμα μην κουνιέσαι να δω λίγο την καρδούλα σου. Μην μου κουνιέσαι. Χαχαχαχαχα

 

Ιιιιι μια κοριτσομανουλα 💗💗💗💗 μπράβο κορίτσι μου,  πολύ ώραια τα νεα σου!!! Αχ μωρέ το νινακι κάνει τούμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εχθές το πρωί.

Ανησύχησαμε που είχαμε μέρες να σε δούμε! 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι για όλες μας! 

Σας σκεφτομπυν αλλά ειμουν άρρωστη.. φουλ μπούκωμα και προσπαθούσα να συγυρισω λίγο την κουζίνα και έτρεχα και τα μωρά.. δεν είχα πολλές αντοχες.. ευτυχώς σήμερα είμαι πολύ καλύτερα αν και τωρα πάλι νοιώθω κουρασμένη και έχω μπουκώσει λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Α εμενα γιατι με ξεχασες? Τσα! Πεταχτηκα μονη μου😂😂😂 Πλακα κανω! χαχαχαχαχα

🤣😂🤣😂 Γειά σου φουσκωτούλα μου 😘😘😘 πότε θα πας γιατρό ξανά;;;;; αντε αντε να δείτε το μπεμπε 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...