Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφάνεια


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.  Μιας και σε ένα μήνα πρεπει να κάνω αυχενική θα ήθελα να ρωτήσω την εμπειρία σας και την γνώμη σας για το που θα μου προτείνατε να πάω. 

Να επιλέξω δημόσιο; Ή κάποιο ιδιώτη;  Εσείς τι λέτε ;. Πρέπει σιγά σιγά να αποφασίσω γιατί αν κλείσω σε δημόσιο θέλει λίγο καιρό πριν. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου!!Με το καλο το μωρακι ευχομαι!!

Η αυχενικη,οπως και η β'επιπεδου και το ντοπλερ πρεπει να γινουν κατα προτιμηση σε πιστοποιημενο εμβρυολογο..Ουτε σε δημοσιο,ουτε σε διαγνωστικο..Ειναι πολλες οι λεπτομερειες που πρεπει να ελεχθουν και αυτος που θα παρει την ευθυνη να το κανει πρεπει να ειναι η ειδικευση του,γιατι καμια παραλειψη δεν θα δικαιολογηθει..

Εγω προσωπικα ειχα παει στον κ.Παφιλη που ειναι ενας απο αυτους και εμεινα πολυ ευχαριστημενη με το λεπτομερες "ψαξιμο"του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!Με το καλο το μωρακι ευχομαι!!

Η αυχενικη,οπως και η β'επιπεδου και το ντοπλερ πρεπει να γινουν κατα προτιμηση σε πιστοποιημενο εμβρυολογο..Ουτε σε δημοσιο,ουτε σε διαγνωστικο..Ειναι πολλες οι λεπτομερειες που πρεπει να ελεχθουν και αυτος που θα παρει την ευθυνη να το κανει πρεπει να ειναι η ειδικευση του,γιατι καμια παραλειψη δεν θα δικαιολογηθει..

Εγω προσωπικα ειχα παει στον κ.Παφιλη που ειναι ενας απο αυτους και εμεινα πολυ ευχαριστημενη με το λεπτομερες "ψαξιμο"του..

Θυμασαι πόσο κοστιζει; 120 περίπου; Σαν τα άλλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Θυμασαι πόσο κοστιζει; 120 περίπου; Σαν τα άλλα ;

Πριν 2 χρονια που την εκανα καπου εκει ειχα πληρωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Πριν 2 χρονια που την εκανα καπου εκει ειχα πληρωσει!

Ωραία. Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ωραία. Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

Κ γω στον παφιλη! Η αυχενική είναι στα 120 με 130 από ότι θυμάμαι αλλά υπάρχει η δυνατότητα για μια μικρή έκπτωση κ η Β έκανε κάπου 80. Το ντοπλερ δε θυμάμαι... Πάντως είναι εξαιρετικός αξίζει τα χρήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.  Μιας και σε ένα μήνα πρεπει να κάνω αυχενική θα ήθελα να ρωτήσω την εμπειρία σας και την γνώμη σας για το που θα μου προτείνατε να πάω. 

Να επιλέξω δημόσιο; Ή κάποιο ιδιώτη;  Εσείς τι λέτε ;. Πρέπει σιγά σιγά να αποφασίσω γιατί αν κλείσω σε δημόσιο θέλει λίγο καιρό πριν. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 🥰

Μαλιγιάννης, εγγύηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2022 at 10:25 ΠΜ, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!Με το καλο το μωρακι ευχομαι!!

Η αυχενικη,οπως και η β'επιπεδου και το ντοπλερ πρεπει να γινουν κατα προτιμηση σε πιστοποιημενο εμβρυολογο..Ουτε σε δημοσιο,ουτε σε διαγνωστικο..Ειναι πολλες οι λεπτομερειες που πρεπει να ελεχθουν και αυτος που θα παρει την ευθυνη να το κανει πρεπει να ειναι η ειδικευση του,γιατι καμια παραλειψη δεν θα δικαιολογηθει..

Εγω προσωπικα ειχα παει στον κ.Παφιλη που ειναι ενας απο αυτους και εμεινα πολυ ευχαριστημενη με το λεπτομερες "ψαξιμο"του..

Χίλια συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά επειδή είμαι από επαρχία υπάρχουν και στα δημόσια νοσοκομεία εμβρυολογοι για να κάνουν αυχενικής ντοπλερ και είναι πιστοποιημένοι κανονικά μιλάω για επαρχία έτσι για να μην παρεξηγήθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2022 at 1:35 ΜΜ, ο/η Penny89 είπε:

Χίλια συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά επειδή είμαι από επαρχία υπάρχουν και στα δημόσια νοσοκομεία εμβρυολογοι για να κάνουν αυχενικής ντοπλερ και είναι πιστοποιημένοι κανονικά μιλάω για επαρχία έτσι για να μην παρεξηγήθω

Σύμφωνω απόλυτα! Κι εγώ έκανα στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της πόλης μου κι ήταν πραγματικά άψογοι. Τρεις εμβρυολογοι και μια μαία κατά τη διάρκεια της εξέτασης. Τρομερή λεπτομέρεια, ευγένεια και ήταν πολύ αναλυτικοί. Η συγκεκριμένη εμβρυολογος, που είδα στη συνέχεια το βιογραφικό της είχε κάνει ειδικότητα στον Κύπρο Νικολαίδη στο Λονδίνο. Άρα κορίτσια ας μην υποτιμάμε πάντα το δημόσιο. Εξάλλου οι περισσότεροι γιατροί του νοσοκομείου έχουν και ιατρείο έξω οπότε οι ίδιοι είναι στην τελική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν μένεις Αθήνα, Καρανασταση στο progenesis. Απέναντι από την Αμερικανική πρεσβεία! Εγγύηση! Η γυναίκα είναι κορυφή! Και στα 2 παιδιά μου εκεί πήγα και σε όλα έπεσε μέσα. Με βοήθησε πολύ! Χαλάλι τα λεφτά. 120 η Α'επιπεδου - 100 η Β' επιπέδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...