Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ


Recommended Posts

Καλημέρα σε ολες,

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω όσες γνωρίζουν σχετικά με το εαν κάποιος στην οικογένεια του δεν έχει ιστορίκό δίδυμης κύησης είναι δυνατόν να κυοφορεί δίδυμα?(κανονικη γονιμοποίηση).Εχουμε την υποψία επειδή η β΄χοριακή στην 7η εβδομάδα που διανύω κύησης έδειξε αποτελέσματα 33568 ότι ίσως μπορεί να έχω και δύδυμα,βέβαια του γιατρού μου δεν του κάνει εντύπωση αυτή η ένδειξη.Να σας πω ακομα ότι κάποιες κολπικές εξετάσεις που έκαναν έδειξαν ουρεόπλασμα,και κάποιο άλλο κολοβακτηρίδιο.Η μικροβιολόγος είπε να μην κάνω τίποτα μ΄αυτά αν δεν έχω ενοχλήσεις ,αλλα ο γυναικολόγος μου είπε θα συννενοηθούμε για αντιβίοση,ξέρει κάποια κατι και γι αυτο?Φιλάκια κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες μας.:ohmy:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 50.000 ΑΡΑ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΚΥΟΦΟΡΕΙΣ ΕΝΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΛΑΨΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΙΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΤΥΧΟΥΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΔΥΜΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΔΥΜΕΣ ΑΔΕΡΦΕΣ,

ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΔΥΜΑ, ΛΟΓΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ. ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΧΟΡΕΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ .

ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΓΕΛΑΓΕ.

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΓΧΩΣΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ 2 ΜΩΡΑ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.

ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕ!!!!:P

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΔΥΜΑ.

ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΚΟ. ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΔΕΝ ΗΤΑΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...