Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kοριτσάκια μου γύρισα!!!! (Lovie)


Recommended Posts

Lovie mou

ftou ftou stin mpempoula !!!

Einai omorfi

(((opws i mama tis, ypopsiazomai!)))

Na sas zisei kai na einai panta xaroumeni...

Kali anarrwsi kai se sena...

Tha anamenoume nea kai leptomereies...

Filia stin "rastou" sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lovie έγραψε:

1-60c7e28b6c358f22f2b117c401bb7df2.jpg
νατασσουλα να σου ζησει...ειναι αστερι η μικρη...πολυ ομορφη...φτου φτου...σκορδα...πανατα γερη και εσυ καλη αναρρωση
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου να σας ζήσει η πριγκίπισσά σας και να είναι υγιής κι ευτυχισμένη σε όλη της τη ζωή...Κι εσείς να είστε δίπλα της να την καμαρώνετε και να της χαρίζετε απλόχερα την αγάπη σας...Είναι πραγματικά μια κουκλίτσα..Τέλεια χαρακτηριστικά στο προσωπάκι της και υπέροχα μαλλάκια...Και όντως φαίνεται τόσο ήρεμη στην αγκαλίτσα της μανούλας της...Είναι τέλεια!Να σου ζήσει! Αχ ζηλεύωωωωω....

Φιλάκαι πολλά!

Καλά σαράντα και να χαρείτε η μια την άλλη!

Περιμένουμε κι άλλες φωτογραφίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie μου, κοπελα μου και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!:woohoo:

να σας ζησει το ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ μικρουλι!!!!

ειναι υπεροχη, πραγματικα κουκλιτσα!!!!!!!!

καλως ηρθατε πισω στο σπιτακι σας (και στο παρεακι του mammyland!), με το καλο να σαραντισετε!!! κι ο,τι αποριουλα εχεις, οποια βοηθεια κι αν χρειαστεις, εμεις ειμαστε εδω!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lonie να σας ζησει αγαπη μου η κοπελαρα σου:kiss: καλε αυτη δε μοιαζει με νεογεννητο φαινεται για λιγο πιο μεγαλη:) να την καμαρωσετε οπως επιθυμητε καλα σαραντα κ σε σενα :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο χάρηκα!:) Καλώς επέστρεψες! :) :) :)

Νατάσσα μου να ζήσει η μπουμπού σας!:cheer: Να είναι πάντοτε γερή και καλότυχη και να την χαίρεστε!:cheer: Είναι μία κούκλα!:cheer: Πανέμορφη!:cheer: Τί χειλάκια, τί μαλλάκια, τί μυτούλα!:cheer:

Είναι να μην ξετρελαθείς;;;

Με το καλό να σαραντήσετε:) και καλή λοχεία σ'εσένα!:)

Να είστε πάντοτε ευτυχισμένοι!:) Είναι στιγμές μοναδικές!:)

Σε φιλώ! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κουκλί είναι αυτό !!!

Αυτό δεν είναι μωρό αυτό είναι παιδάκι !!!

Πωπωπω ... να σου ζήσει γλυκια μου ... να είναι η ζωή του γεμάτη υγεία και επιτυχίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ,ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ.....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie μου καλωσηρθες και παλι!

Να σας ζησει και παλι το μπουμπουκακι σας το τρελοκοτσιδικο χα χα!!!πολυ μαλλι ε?:-)Να ναι γερο και καλοτυχο!!Σιγουρα θα εχετε τρελαθει!!Πολυ ομορφα τα λογια σου....ναι θετικη σκεψη πανω απ ολα!:-)

Ευχομαι η ζωη σας να πλυμηριζει απο ευτυχια καθε μερα απο δω και περα και μονο χαρες...να ειστε παντα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagia mou!! ti koukla einai ayth? na sou zhsei kopela mou... na nai panta gero kai galhnia i psixoula tou opos sthn photo! kali dynamh :kiss: apo edw kai pera...Ayth h photo itan allos enas logos pou me ekane na anipomono na genni8ei h mikroula mou. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάνω που είχα αρχίσει και σε έψαχνα Νατάσσα μου!

Να σου ζήσει το μπεμπάκι σου, να το χαίρεσαι, να είναι πάντα ευτυχισμένη με πολλά μαλλιά να τις κάνεις και μπουκλίτσες και κοτσιδάκια...

Φιλιά πολλά και μη μας ξεχάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κουκλα μου το κοριτσακι σου να ειναι πολυ ΄πολυ γερο κι ευτυχισμενο και να την δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax!!Perigrafeis toso teleia ayth thn stigmh!!!Sygkinithika para poly!!!Fantazomai na thn zeis kiolas!!!Ftou ftou!!!!Skorda!!!!Einai enas aggelos!!!!Sas Eyxomai mesa apo thn psixi mou oti kalyterooo!!!Na xereste to mwraki sas!!!!NA SAS ZHSEI TO NINAKI!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΣΑΣ!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ !ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΛΛΙ!ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια!!!!

Δυστυχως δεν μπορω να απαντησω σε καθε μια ξεχωριστα γιατι ο χρονος οπως καταλαβαινεται ειναι περιορισμενος!

Ομως ειπα να ανεβασω ακομη λιγες φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασάκι μου είναι ένας άγγελος...Μια σκέτη γλύκα...Δεν έχω λόγια..Τη βλέπω που γελάει και λιώνω...Φαντάσου εσύ που είσαι και η μανούλα της..Πάντως,οι ροζ κορδελίτσες θα δείχνουν τέλειες στο πλούσιο μαλλάκι της...Να σας ζήσει και πάλι η ζουζούνα σας...

Φιλιά πολλά κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAXXXXX!!!!ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!!ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΦΩΝΗ!!!ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΤΟΥ,ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ,ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ,ΤΟΣΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!!!ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου να σου ζήσει το αγγελούδι σου!

Να ναι γερό και καλότυχο!

Είναι ΄πράγματι μια κούκλα!

Να σας ζήσει και πάλι και να στε ευτυχισμένοι πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...