Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια

την προηγούμενη φορά είχε πρηστεί το μπούτι και ήταν κόκκινο αυτήν την φορά πάλι πρήστηκε αλλά πια λίγο 

εσυ τι ώρα την ταΐζεις ; Νεράκι ήπιε λίγο αλλά μην νομίζεις κατα λαθος το ήπιε 😂 

το νερό εσυ σε μπιμπερό το βάζεις ;  

Καλημέρα !!

Αχ πάλι καλά το μπουτακι ..έμας είδε γίνει τούμπανο άσε. 

Της βάζω σε αυτό το πράσινο πλαστικό εκπαιδευτικό που έχω βάλει κ φωτογραφία παραπάνω..της αρέσει πάρα πολύ ..έχει σιλικονουχο στόμιο και την ανακουφίζει κ για τα δόντια..επίσης το κρατάει όχι πάντα σταθερά κατάλαβες και επίσης δε στάζει παρά μόνο μόνο όταν το ρουφάει το μωράκι ..είναι το δεύτερο που παίρνω το πρώτο δε με βόλεψε καθόλου ήταν σαν εκπαιδευτικό ποτηράκι..

Πάντως η γιατρός μας είπε ότι διψούν απλώς δε το γνωρίζουν χιχιχ..γενικά κ εγώ της δίνω νερό αλλά πιο πολύ παίζει με το στόμιο πάρα πίνει ..χιχι!!

Εσύ πως της το δινεις ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Καλημέρα !!

Αχ πάλι καλά το μπουτακι ..έμας είδε γίνει τούμπανο άσε. 

Της βάζω σε αυτό το πράσινο πλαστικό εκπαιδευτικό που έχω βάλει κ φωτογραφία παραπάνω..της αρέσει πάρα πολύ ..έχει σιλικονουχο στόμιο και την ανακουφίζει κ για τα δόντια..επίσης το κρατάει όχι πάντα σταθερά κατάλαβες και επίσης δε στάζει παρά μόνο μόνο όταν το ρουφάει το μωράκι ..είναι το δεύτερο που παίρνω το πρώτο δε με βόλεψε καθόλου ήταν σαν εκπαιδευτικό ποτηράκι..

Πάντως η γιατρός μας είπε ότι διψούν απλώς δε το γνωρίζουν χιχιχ..γενικά κ εγώ της δίνω νερό αλλά πιο πολύ παίζει με το στόμιο πάρα πίνει ..χιχι!!

Εσύ πως της το δινεις ;;

Ωχ είχε πρηστει ολόκληρη; Πωπω η καημένη εμας μόνο το ποδαράκι της

Σε μπιμπερό το εβαλα αλλά δεν τρελάθηκε κιολας τράβηξε λίγο αλλά κάπως χάλασε τα μούτρα της όταν ήρθε το νεράκι στο στομα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2023 at 11:57 ΠΜ, ο/η irini5 είπε:

Τα βάζουν από τόσο νωρίς ;;;ξέρεις ;;νομίζω πρέπει να αρχίσουν να ψιλό στέκονται πρώτα.....όχι ;;

Κορίτσια κάτι άλλο ;;πάρκο έχετε ;;

Εμείς έχουμε! Μας το έκαναν δώρο δλδ αλλιώς δεν νομίζω να έπαιρναν! Ίσως πιο μετά τον αφήνω αν θέλω να κάνω δουλειές. Έτσι το σκέφτομαι δλδ. Να τον αφήνω λίγο εκεί με τα παιχνίδια του κ να κάνω δουλειές στο σπίτι η καμιά τουαλέτα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2023 at 7:27 ΜΜ, ο/η Bestrong είπε:

Ναι μια χαρά είναι! Πάρα πολλά χρόνια το χρησιμοποιούσα!

Να ξέρεις πήγα κ το πήρα χαχαχχαχαχα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2023 at 11:57 ΠΜ, ο/η irini5 είπε:

Τα βάζουν από τόσο νωρίς ;;;ξέρεις ;;νομίζω πρέπει να αρχίσουν να ψιλό στέκονται πρώτα.....όχι ;;

Κορίτσια κάτι άλλο ;;πάρκο έχετε ;;

Επίσης ρε κορίτσια εννοείται περπατουρες αυτές που απλά θα κρατάνε για να περπατάμε η περπατουρες στρατες σαν αυτές που είχαμε κ εμείς κάποτε????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Επίσης ρε κορίτσια εννοείται περπατουρες αυτές που απλά θα κρατάνε για να περπατάμε η περπατουρες στρατες σαν αυτές που είχαμε κ εμείς κάποτε????? 

εμείς έχουμε πάρει αυτή που την κρατάνε κ περπατάνε.ξερω ότι οι κλασσικές αυτές που είχαμε εμείς νομίζω δεν τις συνιστούν πλέον.δεν ξέρω αν έχουν απαγορευτεί κάνουν κακό στα ίσχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Επίσης ρε κορίτσια εννοείται περπατουρες αυτές που απλά θα κρατάνε για να περπατάμε η περπατουρες στρατες σαν αυτές που είχαμε κ εμείς κάποτε????? 

Καλησπέρα κ από μένα!

Εγω το τόσο καιρό είχα κατά νου τος περπατουρες που είχαμε κ εμείς μικρές. Μπήκα όμως είδα αυτό το σκυλάκι που λέτε και είναι άλλο πράμα. Εγώ τα μπέρδεψα. Αυτό που έχετε εσείς θεωρώ ότι είναι οκ, τις άλλες που είχαμε εμείς τις στράτες νομίζω ότι δε τις συνιστούν πλέον. Αλλά αυτό που έχετε το παιδί θα είναι όρθιο και θα κάνει βηματάκια, όχι καθιστό όπως ήμασταν εμείς, γι αυτό και θεωρώ ότι είναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina. είπε:

εμείς έχουμε πάρει αυτή που την κρατάνε κ περπατάνε.ξερω ότι οι κλασσικές αυτές που είχαμε εμείς νομίζω δεν τις συνιστούν πλέον.δεν ξέρω αν έχουν απαγορευτεί κάνουν κακό στα ίσχια

Δε νομίζω ότι έχουν απαγορευτεί γιατί τις βλέπω να κυκλοφορούνε ακόμη. Αλλά ναι κ εγώ νομίζω ότι δε τις συνιστούν λόγω προβλημάτων στα ισχια. Αλλά αυτές τις όρθιες που τις κρατάνε είναι οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina. είπε:

εμείς έχουμε πάρει αυτή που την κρατάνε κ περπατάνε.ξερω ότι οι κλασσικές αυτές που είχαμε εμείς νομίζω δεν τις συνιστούν πλέον.δεν ξέρω αν έχουν απαγορευτεί κάνουν κακό στα ίσχια

Κ εγώ αυτό έχω ακούσει! Πάντως τις πουλάνε κανονικά στα μαγαζιά 🤷🏽‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bestrong είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!

Εγω το τόσο καιρό είχα κατά νου τος περπατουρες που είχαμε κ εμείς μικρές. Μπήκα όμως είδα αυτό το σκυλάκι που λέτε και είναι άλλο πράμα. Εγώ τα μπέρδεψα. Αυτό που έχετε εσείς θεωρώ ότι είναι οκ, τις άλλες που είχαμε εμείς τις στράτες νομίζω ότι δε τις συνιστούν πλέον. Αλλά αυτό που έχετε το παιδί θα είναι όρθιο και θα κάνει βηματάκια, όχι καθιστό όπως ήμασταν εμείς, γι αυτό και θεωρώ ότι είναι οκ.

Ναι έτσι ακριβώς! Κ εγώ το έψαξα αυτό με το σκυλάκι κ είναι τελείως διαφορετικό από αυτές που είχαμε εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κορίτια γενικά κυκλοφορούν τα πάντα !!

το σκυλακι φαινεται πολυ καλο εμεις σημερα του βαλαμε μπαταριες κ  χαιρεται η δικια μου -δε το στησαμε ολο,απλως βλεπει χρωματα κηχους..!!

το αυτοκινητακι που της εχω παρειεχεις πολλες λειτορυγιες θα αρχισω κ αυτο να το χρησιμοποιω ως απλο καθισματακι ομως..τις κλασικες περπατουρες δε τις γνωριζω εγω..αλλα εχω ακουσει κ εγω οτι δεν κανουν καλο!!

παρκο μμου ειπαν οτι τα βοηθα να σταθουν...γι αυτο το σκφτομαι....

@Elkοχι ολοκληρη αλλα το μπουτι τουμπανο!! νερακι μη φαντασεις δεν πινουν πολυ κ εμενα βγαζει..αλλα εχει τρελαθει με το ποτηρακι κ πινει ...επισης την βοηθα κ στα ουλα το συγκεκριμενο κ οταν γκρινιαζει της το δινω , τ πιανει κ ηρεμει χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

ναι κορίτια γενικά κυκλοφορούν τα πάντα !!

το σκυλακι φαινεται πολυ καλο εμεις σημερα του βαλαμε μπαταριες κ  χαιρεται η δικια μου -δε το στησαμε ολο,απλως βλεπει χρωματα κηχους..!!

το αυτοκινητακι που της εχω παρειεχεις πολλες λειτορυγιες θα αρχισω κ αυτο να το χρησιμοποιω ως απλο καθισματακι ομως..τις κλασικες περπατουρες δε τις γνωριζω εγω..αλλα εχω ακουσει κ εγω οτι δεν κανουν καλο!!

παρκο μμου ειπαν οτι τα βοηθα να σταθουν...γι αυτο το σκφτομαι....

@Elkοχι ολοκληρη αλλα το μπουτι τουμπανο!! νερακι μη φαντασεις δεν πινουν πολυ κ εμενα βγαζει..αλλα εχει τρελαθει με το ποτηρακι κ πινει ...επισης την βοηθα κ στα ουλα το συγκεκριμενο κ οταν γκρινιαζει της το δινω , τ πιανει κ ηρεμει χιχι!!

Ααα κατάλαβα λαθος νόμιζα ολόκληρη😅

Και εμένα το ποδαράκι πρήζετε αυτήν την φορά όχι τόσο

ααα της αρέσει πολύ το ποτηράκι τι καλά 😊εγω δεν έχω ποτηράκι δεν έχω πάρει αλλά θα αγοράσω για την ώρα το έχω στο μπιμπερό το νερό  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα κατάλαβα λαθος νόμιζα ολόκληρη😅

Και εμένα το ποδαράκι πρήζετε αυτήν την φορά όχι τόσο

ααα της αρέσει πολύ το ποτηράκι τι καλά 😊εγω δεν έχω ποτηράκι δεν έχω πάρει αλλά θα αγοράσω για την ώρα το έχω στο μπιμπερό το νερό  

Ναι επειδή θηλάζεις αποκλειστικά μπορεί να μη το θέλει...εμένα δεν ήθελε κανένα παλιότερα...ναι το ποτηράκι έχει κ τέλεια λαβή και τοι κρατάει κι μόνη της .οπότε.μια χαρά !!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ξυπνάνε κ εσάς μέσα στον ύπνο τους κ μένουν ξύπνια για κάποια ώρα ;;;εμένα ξυπνάει κάποιες φορές στις 5πχ κ μπορεί να μείνει ξύπνια για μια μιάμιση ώρα κ μετά κλαίει γιατί νυστάζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Ναι επειδή θηλάζεις αποκλειστικά μπορεί να μη το θέλει...εμένα δεν ήθελε κανένα παλιότερα...ναι το ποτηράκι έχει κ τέλεια λαβή και τοι κρατάει κι μόνη της .οπότε.μια χαρά !!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ξυπνάνε κ εσάς μέσα στον ύπνο τους κ μένουν ξύπνια για κάποια ώρα ;;;εμένα ξυπνάει κάποιες φορές στις 5πχ κ μπορεί να μείνει ξύπνια για μια μιάμιση ώρα κ μετά κλαίει γιατί νυστάζει 

Αχαχαχαχα!!! Καλημέρα!!!

Γελαω γιατί κ εμένα τα ίδια κάνει! Ξυπνάει κ μένει ξύπνια! Ευτυχώς σήμερα το έκανε αυτό στις 6:30-7 παρά, οπότε και σηκωθήκαμε τελείως... άλλες φορές το κάνει κατά τις 3-4...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Και δώστου γέλια και δωστου τσιρίδες. Κ εγώ να αναρωτιέμαι μα πού τη βρίσκει την ενέργεια με τόσες λίγες ώρες ύπνου μια σταλιά ανθρωπάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Bestrong είπε:

Αχαχαχαχα!!! Καλημέρα!!!

Γελαω γιατί κ εμένα τα ίδια κάνει! Ξυπνάει κ μένει ξύπνια! Ευτυχώς σήμερα το έκανε αυτό στις 6:30-7 παρά, οπότε και σηκωθήκαμε τελείως... άλλες φορές το κάνει κατά τις 3-4...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Και δώστου γέλια και δωστου τσιρίδες. Κ εγώ να αναρωτιέμαι μα πού τη βρίσκει την ενέργεια με τόσες λίγες ώρες ύπνου μια σταλιά ανθρωπάκι;;;

Kαληνερα !!!αχχαχαχχα ..κ νόμιζα ότι πάει κάτι λάθος..αυτό ξεκίνησε τώρα τελευταία...

Κ εμένα έτσι γελάει κ μετά κλαίει όταν νυστάζει ...

Ξυπνάτε πολύ νωρίς εσείς.εκτος αν κοιμαστε νωρίς .εμείς κάνουμε αυτά τα διαλείμματα αλλά σηκωνόμαστε περίπου στς 10..οποτε κάπως   ξεκουράζομαι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Kαληνερα !!!αχχαχαχχα ..κ νόμιζα ότι πάει κάτι λάθος..αυτό ξεκίνησε τώρα τελευταία...

Κ εμένα έτσι γελάει κ μετά κλαίει όταν νυστάζει ...

Ξυπνάτε πολύ νωρίς εσείς.εκτος αν κοιμαστε νωρίς .εμείς κάνουμε αυτά τα διαλείμματα αλλά σηκωνόμαστε περίπου στς 10..οποτε κάπως   ξεκουράζομαι .

Έτυχε και σηξωθηκαμε τόσο νωρίς σήμερα. Συνήθως σηκωνόμαστε 8-8:30, ή 9-9:30, ακόμη κ 10. Αναλογως πόσες φορές ξυπνάει δλδ μέσα στη νύχτα κ πόσο μένει ξύπνια...

Εγω τη βάζω για ύπνο 8-8:30, αντε 9, αλλά στην πραγματικότητα κοιμάται από τις 9:30 και μετά, ακόμη και 11:30 μπορεί να κοιμηθεί... οπότε όλα κυλούν ανάλογα... πάντως 11 βραδινές ώρες ύπνου που λένε δεν πιάνει συνολικά σε καμία περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ,κ εμένα το κάνει τις τελευταίες μέρες ενώ κοιμόμαστε 22.00 με 8.00 έχει κάτι μέρες που ξυπνάει στα καλά καθούμενα κάθεται καμιά ώρα κ μετά ξανακοιμαται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εμένα που κλείσαμε τους 6 μήνες το κάνει αυτό. Ξυπνάει κατά τις 5.30 κάθεται, προσπαθεί να μπουσουλησει, κλαίει, κουράζεται, κοιμάται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κοινό χαρακτηριστικό κι αυτό δλδ !!!

Σήμερα κορίτσια τα χρειάστηκα.

Όπως την τάιζα κ ήταν μια χαρά κοκκίνισε ολόκληρη και έβγαλε ποσότητα φρουτοκρεμας κ μετά για κάποια ώρα ήταν σαν βραχνιασμενη κ έβηχε ..ούτε νερό δε μπορούσε να πιει...δε ξέρω τι λάθος έκανα...έστειλα στην παιδίατρο.

Τώρα ο ανέφερε η @evaioanγια μπουσουλημα εσάς γυρνάνε ανάσκελα μπρούμυτα η το αντίθετο ;;εμένα όχι ακόμα..προσπαθεί βέβαια ..

Κ εμείς κλείνουμε τα έξι σε 3-4ημερες !!!!με υγεία να τα δοκιμάσει @evaioan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bestrong είπε:

Έτυχε και σηξωθηκαμε τόσο νωρίς σήμερα. Συνήθως σηκωνόμαστε 8-8:30, ή 9-9:30, ακόμη κ 10. Αναλογως πόσες φορές ξυπνάει δλδ μέσα στη νύχτα κ πόσο μένει ξύπνια...

Εγω τη βάζω για ύπνο 8-8:30, αντε 9, αλλά στην πραγματικότητα κοιμάται από τις 9:30 και μετά, ακόμη και 11:30 μπορεί να κοιμηθεί... οπότε όλα κυλούν ανάλογα... πάντως 11 βραδινές ώρες ύπνου που λένε δεν πιάνει συνολικά σε καμία περίπτωση...

Α κοιμάστε νωρίς ίσως γι αυτό..εμείς τις πιάνουμε αλλά διακεκομμένα...δλδ τώρα κοιμάται είναι σαν να συνεχίσει το βραδινό ύπνο..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Α κοινό χαρακτηριστικό κι αυτό δλδ !!!

Σήμερα κορίτσια τα χρειάστηκα.

Όπως την τάιζα κ ήταν μια χαρά κοκκίνισε ολόκληρη και έβγαλε ποσότητα φρουτοκρεμας κ μετά για κάποια ώρα ήταν σαν βραχνιασμενη κ έβηχε ..ούτε νερό δε μπορούσε να πιει...δε ξέρω τι λάθος έκανα...έστειλα στην παιδίατρο.

Τώρα ο ανέφερε η @evaioanγια μπουσουλημα εσάς γυρνάνε ανάσκελα μπρούμυτα η το αντίθετο ;;εμένα όχι ακόμα..προσπαθεί βέβαια ..

Κ εμείς κλείνουμε τα έξι σε 3-4ημερες !!!!με υγεία να τα δοκιμάσει @evaioan

εμείς γυρνάμε προς όλες τις κατευθύνσεις οπότε θέλει βέβαια όχι συνέχεια κυρίως θέλει να γυρίσει μπρούμυτα όταν αλλάζουμε πανα...εκεί να δεις .ίσως δεν είχε αλεστει κανένα κομμάτι πολύ καλά. τώρα μαθαίνουν να το διαχειρίζεται μωρέ θέλουν τον χρόνο τους.μηπως είναι λαιμαργη κ καταπίνει γρηγορα ?εμείς αυτές τις μέρες που τρώμε μου το έκανε λίγο εβηξε κ συνέχισε αλλά είδα ότι θέλει να ρευτει στο ενδιάμεσο.μηπως θέλει κ εσένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Eπισης βρε κορίτσια πως τα κοιμιζετε;;αγκαλιά ακόμα ;

εγώ τον βάζω να κοιμηθεί μόνος του αι απλα τον χαιδευω στο κεφαλακι η του κραταω τκ χερι.μόνο αν έχει πολύ υπερένταση η κλαίει τον κοιμίζω αγκαλιά αν και ούτε αυτό πιανει κάποιες φορες.γενικα προσπαθώ να τον αφήνω να κοιμηθεί μόνος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

Εμένα την νύχτα αν ξυπνάει συνήθως την ταΐζω καν μετά από κανένα εικοσάλεπτο που είναι στήθος την παίρνει ο ύπνος 

εχτες όμως πρώτη φορά ξύπνησε 04:00 η ώρα και δεν ήθελε να κοιμηθεί άλλο  κοιμήθηκε μετά από μια ώρα που με ζορια αυτό δεν μου το εκανε 😂 

@irini5 ναι εγω την θηλάζω και κοιμάται και μετά την μεταφέρω υπάρχουν λιγες φορές αλλά μόνο μέσα στην μέρα που την κοιμίζω μέσα στο καρότσι κανένα μεσημέρι και την αφήνω εκεί γιατί αν κάνω να την παρω  ξυπνάει 

Σήμερα την έδωσα μπανάνα αχλάδι 3 μέρα πήγε αρκετά καλύτερα έφαγε πιο πολύ κάθε μέρα και καλύτερα πάει το φαγητό 

Η γιατρός τι σου είπε ; Μήπως είναι αλλεργία σε κάτι ; Την έσωσες τίποτα καινούργιο σήμερα να φαει  ; 

επίσης δεν γυρίζει ακόμα λίγο στο πλάι γέρνει αλλά να γυρίζει μπρούμυτα δεν μπορεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katerina. είπε:

εγώ τον βάζω να κοιμηθεί μόνος του αι απλα τον χαιδευω στο κεφαλακι η του κραταω τκ χερι.μόνο αν έχει πολύ υπερένταση η κλαίει τον κοιμίζω αγκαλιά αν και ούτε αυτό πιανει κάποιες φορες.γενικα προσπαθώ να τον αφήνω να κοιμηθεί μόνος του.

Αχ αυτό είναι ότι καλύτερο να κοιμάται έτσι το μωρακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...